Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

χαχαχαχααχ😁

σημερα εντομεταξύ με όλες μας τις κουβέντες, η γαιδούρα ουτε σιδέρωσα ούτε μαγειρεψα και πρεπει τωρα να φυγω για δουλειά. θα ερθει το μεσημέρι και δεν θα εχει φαγητο και θα του πω καθομουν απο το πρωι και μιλούσα στα κορίτσια. 

θα παρει πίσω την συμπάθεια του χαχαχαχ

πάντως σοβαρα αν κάποια στιγμή κανονιζαμε να βρεθουμε όλες ή όσες θέλουν κάπου, εγώ είμαι μέσα. 😜

χαχαχαχχα!!! εγω ειμαι η ΕΝΟΧΗ!!!! Συγγνωμη... αλλα ηταν κρισιμη μερα κοριτσια!!! 

κι εγω τωρα χαθηκα γτ μιλουσα με τον προισταμενο... τωρα το κλεισαμε...

καλη η δουλεια αλλα "set priorities"!!! εχω και το σπερμα του αντρα μου να αξιολογησω κυριε....πρεπει να συμβαλω στην υπογεννητικοτητα!!! για μια κοινωνια ζουμε!!! 🤣🤣🤣

κι εγω μεσα αν θελετε να βρεθουμε καποια στιγμη!!!!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Η ποσότητα ειναι πολύ καλή.

η κινητικότητα μέτρια προς καλή που οντως επηρεάζεται από την κιρσοκοίλη αλλα αν χρειατεί χειρουργείο ή οχι ειναι απόφαση του γιατρού σας.

Σίγουρα έχετε ένα πολύ καλό σπέρμα για υποβοηθούμενη (είτε σπερματέγχυση είτε εξωσωματική).

Κανείς δεν μπορεί να αποκλείσει την φυσική σύλληψη απλά ισως είναι πιο χρονοβόρα. Η επιτόπια κίνηση 60min. δηλαδή δείχνει πχ οτι οχι μόνο πρέπει να πετύχετε το ωάριο την ημέρα που πρέπει αλλά και εντός της 1 ώρας που έχετε κίνηση 7% γιατί μετά στα 180min πεφτει η κίνηση στο 3%. Οπότε αν το ωάριο σου ελευθερωθεί πχ στις 9 το πρωί και εσείς έχετε επαφή στις 9 το βράδυ καταλαβαίνεις οτι δεν θα γίνει σύλληψη.

Γενικά έχετε ένα καλό σπερμοδιάγραμμα για την ύπαρξη της κιρσοκοίλης.

Φυσιολογικές μορφές αναφέρει?

Πωπω κορίτσι μου πόσα ξέρεις!! 🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσι μου πολύ καλά μου φαίνονται!!!! Έχει πολλάαα σπερματοζωάρια το αγόρι σου σίγουρα ένα από αυτά θα γίνει το παιδάκι σας😄😄🙏 Ο όγκος είναι λίγο κάτω από το όριο ε, αλλά δεν καταλαβαίνω τι είναι αυτό!! Επίσης από τα άλλα που έστειλες παρακάτω δεν καταλαβαίνω τίποτα χαχαχαχ ας μας πουν τα άλλα κορίτσια ή ο γιατρός😍 Πότε θα κλείσεις τώρα ραντεβού να τα δει;;

ευχαριστω για τη βοηθεια κοριτσι μου!!!! τη δευτερα το απογευμα θα παω στον ουρολογο....

ο αντρας μου θα δουλευει αυτη τη βδομαδα απογευμα και δεν θα μπορει δυστυχως.. αλλα δεν αντεχω να περιμενω μια εβδομαδα ακομα.... ακομα και για την επεμβαση θα πηγαινα εγω κι ας μην εχω την κιρσοκηλη!!!!!😂😂😂😂

η κινητικοτητα (μετα την εξηγηση της blackcat) καταλαβα οτι ειναι πεσμενη και μετα π τη μελετησα λιγο εχει απολυτο δικιο!!!! θα τον ντοπαρω μπας και βρεθει αυτο το 1 σπερματοζωαριο στα 87 εκ και κανει το θαυματακι μας!!!!!😇🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου μάλλον μόλις πήγα τουαλέτα και είδα το σερβιετακι μου με μια σταγόνα ροζ, στο σκούπισμα λερωσα το χαρτί οχι πολύ με ροζ πάλι.. μάλλον μου έρχετε ή μου ήρθε ξέρω γω... ☹☹☹ απο την άλλη ροζ εγώ ποτέ δεν είχα και η κοιλιά μου δεν με ποναει όπως της άλλες φορές... ροζ ρε κορίτσια ροζ καθαρό.. σαν το ροζε κρασί 😂 τόσο ανοιχτό το χρώμα... Αλλά είπαμε κάθε μήνα και κατι το διαφορετικό... ας συνεχίσουμε κανονικά με τόυς γιατρούς μας...

Το βράδυ θα κλάψω τώρα δεν μπορώ είμαι στη δουλειά 🤣🤣

ροζε κρασιιιι!!!! 🤣🤣🤣 τι τυπακι εισαι εσυ!!!! κλαιωωωω!!!

εγω και περιοδος να σου ερθει ακομα θα πιστευω οτι το πετυχατε.. το εχω feeling!!! 😉 εξαλλου δεν ειχες ποτε ροζ....😜 μπορει αν ειναι αιμα για αλλο λογο...... θα περιμενω να μου πεις θερμοκρασια οταν γυρισεις σπιτι!!!😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ευχαριστω για τη βοηθεια κοριτσι μου!!!! τη δευτερα το απογευμα θα παω στον ουρολογο....

ο αντρας μου θα δουλευει αυτη τη βδομαδα απογευμα και δεν θα μπορει δυστυχως.. αλλα δεν αντεχω να περιμενω μια εβδομαδα ακομα.... ακομα και για την επεμβαση θα πηγαινα εγω κι ας μην εχω την κιρσοκηλη!!!!!😂😂😂😂

η κινητικοτητα (μετα την εξηγηση της blackcat) καταλαβα οτι ειναι πεσμενη και μετα π τη μελετησα λιγο εχει απολυτο δικιο!!!! θα τον ντοπαρω μπας και βρεθει αυτο το 1 σπερματοζωαριο στα 87 εκ και κανει το θαυματακι μας!!!!!😇🙄🙄

Κορίτσι μου ένα θελουμε το καλό δεν θελουμε τα υπόλοιπα 86 εκατομμύρια 😂😂 

 

και εγώ μετά που διάβασα στο Ίντερνετ για την κινητικότητα οντως είναι αυτό που λέμε πρέπει να βρούμε και το σωστό timing για σεξ! Και άντε βρες το τώρα που όλη μέρα είμαστε στη δουλεια!!! Πρέπει να πετύχει σκ η ωορρηξία και να κάνουμε σεξ από το πρωί ως το βράδυ 😂😂 Σίγουρα με μια βιταμίνη να το βοηθήσει λίγο σελήνιο ψευδάργυρος συνενζυμοQ10 βιταμίνη Ε Γ αλλά ότι σας πει ο γιατρος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η iriana είπε:

=)) τι κάθεσαι και σκέφτεσαι! χαχαχααχα 

θετικές σκέψεις πάνω απ' όλα! χαχααχα

αχαχαχαχαχχα!!! αφου χθες εκανα στον αντρα μου ολοκληρη παρουσιαση και προγραμματισμο!!!

μονο power point που δεν εκατσα να φτιαξω και να παρω προτζεκτορα!!!!!😂😂😂😂

του ειπα εντος 10ημερου εχει κανει την επεμβαση, μετα ντοπαρισμα (δεν το ειπα ακριβως ετσι...) με βιταμινες, επανελεγχος σπερματος στο 3-4μηνο, προσπαθειες μεχρι το γαμο (Σεπτεμβρη) και αν δεν... καπακια θα παμε επιτροπη για εξωσωσματικη.. τραγικη ε;;;[smilie=violent1.gi:8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου ένα θελουμε το καλό δεν θελουμε τα υπόλοιπα 86 εκατομμύρια 😂😂 

 

και εγώ μετά που διάβασα στο Ίντερνετ για την κινητικότητα οντως είναι αυτό που λέμε πρέπει να βρούμε και το σωστό timing για σεξ! Και άντε βρες το τώρα που όλη μέρα είμαστε στη δουλεια!!! Πρέπει να πετύχει σκ η ωορρηξία και να κάνουμε σεξ από το πρωί ως το βράδυ 😂😂 Σίγουρα με μια βιταμίνη να το βοηθήσει λίγο σελήνιο ψευδάργυρος συνενζυμοQ10 βιταμίνη Ε Γ αλλά ότι σας πει ο γιατρος!!

το θετικο απο ολα αυτα ειναι οτι μετα τον ουρολογο ο αντρας μου εχει πορωθει με το θεμα παιδι!!!! ακομα και σμρ στο τηλ μου λεει "πες μου ποια ειναι η καλη μερα και αστα ολα πανω μου!!!!" ο γλυκουλης μουυυυ...!!!!!💘💘💘

και το αλλο το θεικο!! μου λεει "δλδ αν δεν ειχα την κιρσοκηλη, ποσα σπερματοζωαρια θα ειχα ο ατιμος;;;!!!!"

εκλαψααααααα 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχαχαχαχαχχα!!! αφου χθες εκανα στον αντρα μου ολοκληρη παρουσιαση και προγραμματισμο!!!

μονο power point που δεν εκατσα να φτιαξω και να παρω προτζεκτορα!!!!!😂😂😂😂

του ειπα εντος 10ημερου εχει κανει την επεμβαση, μετα ντοπαρισμα (δεν το ειπα ακριβως ετσι...) με βιταμινες, επανελεγχος σπερματος στο 3-4μηνο, προσπαθειες μεχρι το γαμο (Σεπτεμβρη) και αν δεν... καπακια θα παμε επιτροπη για εξωσωσματικη.. τραγικη ε;;;[smilie=violent1.gi:8-}

Χαχαχαχα κλαίω άντρας σου τι σου είπε;;;; 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

το θετικο απο ολα αυτα ειναι οτι μετα τον ουρολογο ο αντρας μου εχει πορωθει με το θεμα παιδι!!!! ακομα και σμρ στο τηλ μου λεει "πες μου ποια ειναι η καλη μερα και αστα ολα πανω μου!!!!" ο γλυκουλης μουυυυ...!!!!!💘💘💘

και το αλλο το θεικο!! μου λεει "δλδ αν δεν ειχα την κιρσοκηλη, ποσα σπερματοζωαρια θα ειχα ο ατιμος;;;!!!!"

εκλαψααααααα 🤣🤣🤣

😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣 μήπως θεωρεί ότι όλα τα σπερματοζωάρια έχουν και το χρωματόσωμα για να κάνει γιο 😂😂😂 το θετικό είναι ότι χάρηκε πήρε τα πάνω του που τον είχε ρίξει λίγο το θεματάκι!! Τώρα πατε με άλλο αέρα στην επόμενη προσπάθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα κλαίω άντρας σου τι σου είπε;;;; 😂😂😂

στην αρχη αρχισε με υφακι "αμαν και ολα τα βλεπεις μαυρα... και βλεπεις την υποπεριπτωση της υποπεριπτωσης.. και εδω δεν ειναι δουλεια και ελεγκτικη....." 😆😆 αλλα μετα που του εξηγησα γλυκα ποσο το θελω και ποσο ανυπομονω, μου ειπε θα κανουμε οτι πρεπει!! και μου ελεγε ποσο το θελει και συγκινηθηκε/στεναχωρεθηκε γτ νομιζαμε οτι ειχε θεμα... του ειπα οτι ειμαστε 1 και οτι ειναι θα το αντιμετωπισουμε μαζι... εγω εξαλλου δεν τελειωσα με τις εξετασεις.. εχουμε δρομο ακομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

το θετικο απο ολα αυτα ειναι οτι μετα τον ουρολογο ο αντρας μου εχει πορωθει με το θεμα παιδι!!!! ακομα και σμρ στο τηλ μου λεει "πες μου ποια ειναι η καλη μερα και αστα ολα πανω μου!!!!" ο γλυκουλης μουυυυ...!!!!!💘💘💘

και το αλλο το θεικο!! μου λεει "δλδ αν δεν ειχα την κιρσοκηλη, ποσα σπερματοζωαρια θα ειχα ο ατιμος;;;!!!!"

εκλαψααααααα 🤣🤣🤣

Βρε τώρα που ανέβηκε η ψυχολογία σας να δεις για πότε θα γίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Βρε τώρα που ανέβηκε η ψυχολογία σας να δεις για πότε θα γίνει!!!

μακαρι!!!!!!!!!!!! το ευχομαι για ολες μας!!!!! 🙏🙏🙏🙏 

θελω οπως ειμαστε να μπουμε στην ομαδικη του ιδιου μηνα γεννας!!!🤞❤️💘❤️

πραγματικα σας εχω μεσα στην καρδια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η iriana είπε:

κλαιωωωω με τον αντρα σου!!! πηρε τα πάνω του!!! θα κεράσει όλο το γραφειο!!!

αν δεν ειχα περιοδο, κι εμενα θα "κερνουσε"!!!!!!!🤣🤣🤣🤣 τωρα θα κανουμε πολλη καζουρα!!!!!

αχ τον χαιρομαι!!!!!! ετσι να ειναι παντα!!! χαμογελαστος και ευτυχισμενος!!!

ειναι πολυ γλυκος ο αντρας μου κοριτσια μου!!! σε ολα!! ηρεμος.. ο ορισμος της ηρεμης δυναμης!! και το βασικο ειναι οτι με κανει καλυτερο ανθρωπο!!!💘

χθες επιτηδες του εκανα συζητηση για να το βγαλει απο μεσα του. οταν κατι το μοιραζεσαι μενει μισο βαρος μετα... μου το επαιζε "χαρουλες κι ολα καλα" αλλα ηξερα πως ειναι μεσα του και κυριως ηθελα να του πω ξανα οτι οποιο και να ειναι το αποτελεσμα για μενα ειναι ο ΕΝΑΣ!!!! που κ που ειναι καλο να το θυμιζουμε στον αλλο και ειδικα σε τετοιες συγκυριες!!!

αχ ευχομαι τη χαρα που πηρα σμρ να την παρετε κι εσεις!!! και μαλιστα να ειναι πολλαπλασια γτ θα ειναι απο το θετικο τεστακι!!!!🙏🙏❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

ευχαριστω για τη βοηθεια κοριτσι μου!!!! τη δευτερα το απογευμα θα παω στον ουρολογο....

ο αντρας μου θα δουλευει αυτη τη βδομαδα απογευμα και δεν θα μπορει δυστυχως.. αλλα δεν αντεχω να περιμενω μια εβδομαδα ακομα.... ακομα και για την επεμβαση θα πηγαινα εγω κι ας μην εχω την κιρσοκηλη!!!!!😂😂😂😂

η κινητικοτητα (μετα την εξηγηση της blackcat) καταλαβα οτι ειναι πεσμενη και μετα π τη μελετησα λιγο εχει απολυτο δικιο!!!! θα τον ντοπαρω μπας και βρεθει αυτο το 1 σπερματοζωαριο στα 87 εκ και κανει το θαυματακι μας!!!!!😇🙄🙄

Χαχα δεν πειράζει, θα πάει ο εκπρόσωπός του😄😄 ούτε εγώ θα άντεχα να περιμένω άλλη μια εβδομάδα..😇🙈

Χμμ, μετά που τα στοίχισες κάπως και ψιλοκατάλαβα τι αριθμός είναι τι, όντως είναι λίγο πεσμένα νομίζω στην κινητικότητα που λες, βέβαια ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω κ πολλά χαχα, πάντως σκέψου αν με μικρή κιρσοκήλη έχετε μόνο αυτό, αν κάνετε θεραπεία(βιταμίνες δηλαδή ή επέμβαση ή ό,τι σας πει ο γιατρός) φαντάσου τι τουρμπο σπέρμα που θα’χει..5δυμα θα σου κάνει όπως λες🤣🤣

Επίσης Πολύ γέλασα με το σχόλιο του άντρα σου αχαχαχχ έτσι θετικοί και χαρούμενοι να’στε πάντα κορίτσι μου και μόνο με όμορφα νέα!!! Και τώρα με τέτοια διάθεση ποιος σας πιάνει🥰🥰🥰💞💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αν δεν ειχα περιοδο, κι εμενα θα "κερνουσε"!!!!!!!🤣🤣🤣🤣 τωρα θα κανουμε πολλη καζουρα!!!!!

αχ τον χαιρομαι!!!!!! ετσι να ειναι παντα!!! χαμογελαστος και ευτυχισμενος!!!

ειναι πολυ γλυκος ο αντρας μου κοριτσια μου!!! σε ολα!! ηρεμος.. ο ορισμος της ηρεμης δυναμης!! και το βασικο ειναι οτι με κανει καλυτερο ανθρωπο!!!💘

χθες επιτηδες του εκανα συζητηση για να το βγαλει απο μεσα του. οταν κατι το μοιραζεσαι μενει μισο βαρος μετα... μου το επαιζε "χαρουλες κι ολα καλα" αλλα ηξερα πως ειναι μεσα του και κυριως ηθελα να του πω ξανα οτι οποιο και να ειναι το αποτελεσμα για μενα ειναι ο ΕΝΑΣ!!!! που κ που ειναι καλο να το θυμιζουμε στον αλλο και ειδικα σε τετοιες συγκυριες!!!

αχ ευχομαι τη χαρα που πηρα σμρ να την παρετε κι εσεις!!! και μαλιστα να ειναι πολλαπλασια γτ θα ειναι απο το θετικο τεστακι!!!!🙏🙏❤️❤️❤️

 

Χαχαχα κορίτσια μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις και ήθελα να κάνω σε τόσα σχόλιά σας αντιδράσεις και δε μπορώ😆

Τόνια μου είσαι πολύ γλυκιά κοπέλα, και ο άντρας σου επίσης πολύ γλυκός!!! Είστε απίστευτα παιδιά…💞💞

Κορίτσια αν κανονίσετε να βρεθείτε κάποια στιγμή θέλω κι εγώ, ελπίζω να δέχεστε και μανούλες🤣 γιατί είστε όλες τόσο γλυκές και συμπαθητικές κοπέλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αν δεν ειχα περιοδο, κι εμενα θα "κερνουσε"!!!!!!!🤣🤣🤣🤣 τωρα θα κανουμε πολλη καζουρα!!!!!

αχ τον χαιρομαι!!!!!! ετσι να ειναι παντα!!! χαμογελαστος και ευτυχισμενος!!!

ειναι πολυ γλυκος ο αντρας μου κοριτσια μου!!! σε ολα!! ηρεμος.. ο ορισμος της ηρεμης δυναμης!! και το βασικο ειναι οτι με κανει καλυτερο ανθρωπο!!!💘

χθες επιτηδες του εκανα συζητηση για να το βγαλει απο μεσα του. οταν κατι το μοιραζεσαι μενει μισο βαρος μετα... μου το επαιζε "χαρουλες κι ολα καλα" αλλα ηξερα πως ειναι μεσα του και κυριως ηθελα να του πω ξανα οτι οποιο και να ειναι το αποτελεσμα για μενα ειναι ο ΕΝΑΣ!!!! που κ που ειναι καλο να το θυμιζουμε στον αλλο και ειδικα σε τετοιες συγκυριες!!!

αχ ευχομαι τη χαρα που πηρα σμρ να την παρετε κι εσεις!!! και μαλιστα να ειναι πολλαπλασια γτ θα ειναι απο το θετικο τεστακι!!!!🙏🙏❤️❤️❤️

 

Μπραβο κοριτσι μου☺️, να ειστε παντα ετσι ευτυχισμενοι και παντα  με αστειακια και με πολυ ευχαριστα νεα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπραβο κοριτσι μου☺️, να ειστε παντα ετσι ευτυχισμενοι και παντα  με αστειακια και με πολυ ευχαριστα νεα❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σε 10 μερουλες που θα πατε στον ουρολογο να μας λες κι εσυ ευχαριστα νεα!!! η περιοδος;;; ηρθε;; η οχιιιιιι;;;😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου μου λεει ο αντρας μου να βαλω το ραντεβου στον ουρολογο για τη δευτερα 25/10 για να ερθει κι εκεινος...

μαλλον θα το αλλαξω αφου δεν μας επειγουν τα αποτελεσματα για επεμβαση κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου μου λεει ο αντρας μου να βαλω το ραντεβου στον ουρολογο για τη δευτερα 25/10 για να ερθει κι εκεινος...

μαλλον θα το αλλαξω αφου δεν μας επειγουν τα αποτελεσματα για επεμβαση κλπ...

Αντωνια πολύ χαίρομαι που είναι όλα καλά!!! Γελασα κ με τα σχόλια του άντρα σου! Μου θύμησε το δικό μου... Αφού δε βρήκανε τπτ σε μένα πήγαμε στο μητέρα για σπερμοδιαγραμμα κ λίγο μαζεμένοι ότι οκ μάλλον κάτι θα βρεθεί αφού δεν έχω κάτι εγώ. Κ βγαίνει τούρμπο σε όλα... Κ λέει ο γιατρός είχα πάρα πολύ καιρό να δω τόσο καλά αποτελέσματα! Οκ από τη μια πάλι βρεθήκαμε στο ψάξιμο, αλλά μόνο κορνίζα δεν το έκανε! Σε λίγους που ήξεραν έλεγε "έχω κ το πιστοποιητικό μου τώρα!" 

Μας βοήθησε πολύ αυτό στην εξωσωματική μετά γιατί γίνονταν υγιή έμβρυα με καλή εξέλιξη κλπ. Εσείς όμως μπορείτε να πετύχετε κ φυσική σύλληψη! Κ μια φιλική συμβουλή. Άλλαξε γυναικολόγο... Βλέπω ότι δεν σε εμπνέει κ δεν υπάρχει λόγος! Θες κάποιον που μπορείς να εμπιστευτείς 

Με το καλό όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

ροζε κρασιιιι!!!! 🤣🤣🤣 τι τυπακι εισαι εσυ!!!! κλαιωωωω!!!

εγω και περιοδος να σου ερθει ακομα θα πιστευω οτι το πετυχατε.. το εχω feeling!!! 😉 εξαλλου δεν ειχες ποτε ροζ....😜 μπορει αν ειναι αιμα για αλλο λογο...... θα περιμενω να μου πεις θερμοκρασια οταν γυρισεις σπιτι!!!😘😘

Ευχαριστώ οοολα τα κορίτσια για τη συμπαράσταση και την τοοοση αισιοδοξία που εισέπραξα 💕💕💕 στέλνω ένα φιλί στη κάθε μία 😘😘😘 να το αλλάξει εφόσον θέλει να είναι και αυτός στο ραντεβού νομίζω είναι και το πιο σωστό γτ τον αφορά και θέλει να ξέρει!!! 

Εγώ κορίτσια το αποφάσισα απογευμα θα κλείσω ραντεβού για υστεροσκοπηση, είπα τον άντρα μου τα μαντατα και μου λέει οτι χρειαστεί θα το κάνουμε μόνο μη στεναχωριέσαι,  ε σαν να μου λέει κλείσε οτι ραντεβού θέλεις 😂😂😂 (δική μου ερμηνεία αυτή)  χάρηκα πολύ με τα αποτελέσματα σου κορίτσι μου εύχομαι την ίδια χαρα και στην  @Hopemumtobe και σε ολες τις κοπέλες μονο χαρές να συναντάνε...  

Και δεν περνάει και η ώρα να πάω σπίτι μου να κλάψω με την ησυχία μού 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ευχαριστώ οοολα τα κορίτσια για τη συμπαράσταση και την τοοοση αισιοδοξία που εισέπραξα 💕💕💕 στέλνω ένα φιλί στη κάθε μία 😘😘😘 να το αλλάξει εφόσον θέλει να είναι και αυτός στο ραντεβού νομίζω είναι και το πιο σωστό γτ τον αφορά και θέλει να ξέρει!!! 

Εγώ κορίτσια το αποφάσισα απογευμα θα κλείσω ραντεβού για υστεροσκοπηση, είπα τον άντρα μου τα μαντατα και μου λέει οτι χρειαστεί θα το κάνουμε μόνο μη στεναχωριέσαι,  ε σαν να μου λέει κλείσε οτι ραντεβού θέλεις 😂😂😂 (δική μου ερμηνεία αυτή)  χάρηκα πολύ με τα αποτελέσματα σου κορίτσι μου εύχομαι την ίδια χαρα και στην  @Hopemumtobe και σε ολες τις κοπέλες μονο χαρές να συναντάνε...  

Και δεν περνάει και η ώρα να πάω σπίτι μου να κλάψω με την ησυχία μού 🤣

Σου ήρθε τελικά ;;; :( αυτό να κανεις να είσαι παντα ένα βήμα μπροστά με πλάν b!! Και μη στεναχωριέσαι να είσαι θετική!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου μου λεει ο αντρας μου να βαλω το ραντεβου στον ουρολογο για τη δευτερα 25/10 για να ερθει κι εκεινος...

μαλλον θα το αλλαξω αφου δεν μας επειγουν τα αποτελεσματα για επεμβαση κλπ...

Δε πειράζει Τονια μου καλύτερα νομίζω αφού τον αφορά θα θέλει να ακούσει ή μπορεί να έχει καποιες απορίες να ρωτησει! Αν θες στείλτε τα στο email οπως είπαν κ τα κορίτσια και πατε στο ραντεβού σας 25/10!! Δέκα μερούλες είναι θα περάσουν 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

❤️❤️❤️ ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σε 10 μερουλες που θα πατε στον ουρολογο να μας λες κι εσυ ευχαριστα νεα!!! η περιοδος;;; ηρθε;; η οχιιιιιι;;;😉😉

Οχι δεν ηρθε αλλα ποναω σαν να ερθει απο στιγμη σε στιγμη, σκεφτομαι οτι μπορει να ερθεο το βραδ αργα υ η αυριο ετσι μου ερχεται συνηθως! Καλη μου περιοδος αφου ειναι να κατεβεις, κατεβα εχουμε και δουλειες να οργανωσουμε😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου μου λεει ο αντρας μου να βαλω το ραντεβου στον ουρολογο για τη δευτερα 25/10 για να ερθει κι εκεινος...

μαλλον θα το αλλαξω αφου δεν μας επειγουν τα αποτελεσματα για επεμβαση κλπ...

Νομιζω καλυτερα να πατε μαζι γιατι θα συζητησετε για κιρσοκηλη χειρουργειο κλπ ΕΑΝ χρειαζεται ομως γιατι μπορει και να μην χρειαζεται πλεον☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ευχαριστώ οοολα τα κορίτσια για τη συμπαράσταση και την τοοοση αισιοδοξία που εισέπραξα 💕💕💕 στέλνω ένα φιλί στη κάθε μία 😘😘😘 να το αλλάξει εφόσον θέλει να είναι και αυτός στο ραντεβού νομίζω είναι και το πιο σωστό γτ τον αφορά και θέλει να ξέρει!!! 

Εγώ κορίτσια το αποφάσισα απογευμα θα κλείσω ραντεβού για υστεροσκοπηση, είπα τον άντρα μου τα μαντατα και μου λέει οτι χρειαστεί θα το κάνουμε μόνο μη στεναχωριέσαι,  ε σαν να μου λέει κλείσε οτι ραντεβού θέλεις 😂😂😂 (δική μου ερμηνεία αυτή)  χάρηκα πολύ με τα αποτελέσματα σου κορίτσι μου εύχομαι την ίδια χαρα και στην  @Hopemumtobe και σε ολες τις κοπέλες μονο χαρές να συναντάνε...  

Και δεν περνάει και η ώρα να πάω σπίτι μου να κλάψω με την ησυχία μού 🤣

Σε ευχαριστω πολυ καλη μου για τη σκεψη!!! ❤️Κι εγωψ σου ευχομαι συντομα πολυ μεγαλη χαρα και θετικα! Τελικα σου ηρθε κανονικα? Εγω ποναω αλλα δεν ερχεται😣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...