Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Αυγούστου το μελτεμι θα μας πάρει απ το χέρι το φεγγάρι θα γεμίσει η κοιλίτσα θα ανθίσει


Lacostaki

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η αννι είπε:

Κι εμείς κοριτσι μου...δεν έχουμε άλλο παιδάκι...Αντε με το καλό μας εύχομαι και καλά αποτελέσματα!!Ε και χαλαρά όσο μπορούμε!!!!!!Θα περιμένω νεα σου!

Εννοείται..και γω δικά σου..άσε την ώρα που κοιμόμουν με πήρε αγκαλιά ο άντρας μου και πετάχτηκα..νόμιζα πως ήμουν έγκυος και κάτι έπαθα στη κοιλιά..άσε σου λέω..έμμονη ιδέα μου χει γίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Παρακολουθώ κ σας στέλνω όλη την καλή μου ενέργεια! Εύχομαι να μας πείτε μεγάλα νουμεράκια!!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Παρακολουθώ κ σας στέλνω όλη την καλή μου ενέργεια! Εύχομαι να μας πείτε μεγάλα νουμεράκια!!! 🥰🥰🥰🥰

@Πεταλουδιτσα94 @αννι καλημερα! Καλε λίγη θετική ενέργεια πια 🥰😘😘😘😘😘😘😘 

Περιμένουμε κ εμεις μαζί με εσας δεν είστε μόνες κορίτσια σε αυτόν τον αγώνα όλες μαζί είμαστε 🤝🤝🤝🤝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Να είσαι καλα΄κορίτσι μου! Σ εμένα μόλις έστειλαν τα αποτελέσματα: 0,18. Καρααρνητικότατη...Πολύ πιθανόν κάτι είχε γίνει και διακόπηκε...Δεν μπορώ να το εξηγήσω διαφορετικά...

Εύχομαι απο καρδιάς τα άλλα κορίτσια μας που περιμένουν να δουν θετική χοριακή!!!!!

Μην σε ρίχνει! Θα τα καταφέρεις, ο επιμένων νικά!!! Ίσως τον άλλο μήνα, ίσως τον παραπάνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Μακάρι να μην είχε βγει έτσι το τεστ...γίνεται ζημιά...αλλά οκ..Πάμε παρακάτω..Υγεία να έχουμε!

Αγάπη απ' όσο θυμάμαι δεν είχες καθυστέρηση ακόμα..σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η αννι είπε:

Σήμερα είναι 2η μερα..Δεν υπάρχει κάτι κορίτσι μου.Δεν το ξανα ψάχνω τωρα...Ευχομαι να μας ανακοινώσεις ευχάριστα εσύ να χαρώ!!!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου..υπομονή και τον επόμενο μήνα πιο δυναμικά..αν και να σου πω και γω μετά τα δικά σου αρνητικό το σκέφτομαι και απογοητεύτηκα ήδη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Μην χάνεις τις ελπίδες σου!!!!Περιμένουμε!

Απ' το άγχος μου έχω καπνίσει μισό πακέτο τσιγάρα αν και ξέρω πως δε κάνει..πλησιάζει η ώρα για τις απαντήσεις και φοβάμαι μόλις έρθει η απάντηση να ανοίξω το email..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πεταλουδιτσα94 είπε:

Απ' το άγχος μου έχω καπνίσει μισό πακέτο τσιγάρα αν και ξέρω πως δε κάνει..πλησιάζει η ώρα για τις απαντήσεις και φοβάμαι μόλις έρθει η απάντηση να ανοίξω το email..

Υπομονή κορίτσι μου ...Ότι έχει γίνει έχει γίνει.  Περιμένω μαζί σου κ σ κάνω παρεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η αννι είπε:

Υπομονή κορίτσι μου ...Ότι έχει γίνει έχει γίνει.  Περιμένω μαζί σου κ σ κάνω παρεα

0,1..απογοητεύτηκα για μια ακόμη φορά αν και μέσα μου κάτι μου το έλεγε πως θα είναι αρνητικό..κουράστηκα να κάνω εξετάσεις και να βλέπω τα αρνητικά..πεταμένα και τα λεφτά και η ψυχολογία και όλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η αννι είπε:

Να είσαι καλα΄κορίτσι μου! Σ εμένα μόλις έστειλαν τα αποτελέσματα: 0,18. Καρααρνητικότατη...Πολύ πιθανόν κάτι είχε γίνει και διακόπηκε...Δεν μπορώ να το εξηγήσω διαφορετικά...

Εύχομαι απο καρδιάς τα άλλα κορίτσια μας που περιμένουν να δουν θετική χοριακή!!!!!

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για την αρνητική χοριακή. Όμως είδα ότι πριν λίγες μέρες είχες θετικό τεστ και αυτά δεν κάνουν λάθος που σημαίνει ότι είχες μία βιοχημική κύηση ότι κάτι δηλαδή πήγε να ξεκινήσει αλλά δεν προχώρησε. Αν σου δίνει θάρρος αυτό συνέχισε τις προσπάθειες γιατί θα μείνεις έγκυος πάλι και θα προχωρήσει. Τέτοιες βιοχημικές κυήσεις έχουν σχεδόν όλες οι γυναίκες απλά δεν τις παίρνουν χαμπάρι. Μην το βάζεις κάτω και μην απογοητεύεσαι θα έρθει το νινί λίγο παρακάτω σε περιμένει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για την αρνητική χοριακή. Όμως είδα ότι πριν λίγες μέρες είχες θετικό τεστ και αυτά δεν κάνουν λάθος που σημαίνει ότι είχες μία βιοχημική κύηση ότι κάτι δηλαδή πήγε να ξεκινήσει αλλά δεν προχώρησε. Αν σου δίνει θάρρος αυτό συνέχισε τις προσπάθειες γιατί θα μείνεις έγκυος πάλι και θα προχωρήσει. Τέτοιες βιοχημικές κυήσεις έχουν σχεδόν όλες οι γυναίκες απλά δεν τις παίρνουν χαμπάρι. Μην το βάζεις κάτω και μην απογοητεύεσαι θα έρθει το νινί λίγο παρακάτω σε περιμένει. 

Τι κάνεις εσυ γλυκιά μου?? Πόσο είσαι τώρα? Τι περιμενεις με το καλό?? Πολυ χαίρομαι για σένα😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Πεταλουδιτσα94 είπε:

0,1..απογοητεύτηκα για μια ακόμη φορά αν και μέσα μου κάτι μου το έλεγε πως θα είναι αρνητικό..κουράστηκα να κάνω εξετάσεις και να βλέπω τα αρνητικά..πεταμένα και τα λεφτά και η ψυχολογία και όλα..

Πέρασα μια φάση που είχα πείσει τον εαυτό μου ότι δεν θα τα καταφέρουμε.... αλλά χρειάζεται κουράγιο! Νομίζω επειδή είναι η μεγαλύτερη επιθυμία μας καταλήγει κ το μεγαλύτερο άγχος μας!! Υπομονή κ επιμονή κορίτσια. Καλή επιτυχία σε όσες το προσπαθούν!!!!! Εύχομαι να τα καταφέρετε σύντομα κ ας μην ήταν αυτόν τον μήνα ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Τι κάνεις εσυ γλυκιά μου?? Πόσο είσαι τώρα? Τι περιμενεις με το καλό?? Πολυ χαίρομαι για σένα😍😍😍😍

Καλά είμαι αράζω και απολαμβάνω την εγκυμοσύνη τώρα είμαι 21 και 4 αλλά δεν ξέρω τι περιμένω ακόμα θα το δω στη Β επιπέδου. Να σου πω την αλήθεια δεν με απασχολεί και ιδιαίτερα αρκεί να είναι γερό και δυνατό παιδάκι τίποτα άλλο δεν θέλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@αννι @Πεταλουδιτσα94κοριτσια μου δεν ξερω με ποια λογια να εκφρασω την στεναχωρια μου για τις αρνητικες χοριακες. Κι εμενα μου ηρθαν χθες τα πρωτα σημαδια περιοδου κ βουλιαξα στη στεναχωρια κ την απογοητευση. Δυναμη κ επιμονη να πετυχουμε το στοχο μας!!!! Οσο κ να στεναχωριομαστε, μην ξεχναμε οτι η ψυχολογια ειναι το παν κ πρεπει να παταμε στα ποδια μας. Τα φιλια μου και τις ευχες μου ωστε την επομενη φορα να ειμαστε τυχερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση ακόμα κι αν δεν υπάρχουν λόγια..δυναμικά εννοείται την επόμενη αλλά χωρίς περίοδο δεν έχω και γόνιμες..οπότε ας κατέβει η ρημαδα και μετά ξανά προσπάθειες..τι ηλικία έχετε κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Πεταλουδιτσα94 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση ακόμα κι αν δεν υπάρχουν λόγια..δυναμικά εννοείται την επόμενη αλλά χωρίς περίοδο δεν έχω και γόνιμες..οπότε ας κατέβει η ρημαδα και μετά ξανά προσπάθειες..τι ηλικία έχετε κορίτσια;

Εγω ειμαι στα 32.. προσπαθω απο αρχες του ετους κ απο την αρχη με πολυ αγχος. Κακη αρχη εκανα.. αλλα γνκ με τον αντρα μου ολα μας ερχονται αναποδα για καποιο λογο και δεν ξερω ρε γμτ. Δεν μας θελει πραγματικα. Ελπιζω συντομα να αλλαξουν τα πραγματα και να ερθει ενα αφρατο κουκουνι (πανω απο ολα γερο) να μας γεμισει αισιοδοξια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η αννι είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου! Να μην απελπίζεσαι! Ειδικά αν είσαι μικρούλα! Για όλα υπάρχουν λύσεις! Και αν το θέλεις πολύ θα γίνει! Υγεία να έχουμε!

Μικρη ειμαι σχετικα (στα 32-33) αλλα δεν ξερω ρε κοριτσια μηπως εχει επηρεασει κ το γεγονος οτι για πολλα χρονια (απο τα 18 εως τα 25) επαιρνα αντισυλληπτικα (με ενδιαμεσες διακοπες 2 μηνων). Στην αρχη γτ μου ειπε μια γυναικολογος οτι εχω πολυκηστικες κ επαιρνα gynofen35 και gracial για να ερχεται η περιοδος και να τη ρυθμιζω και μετα τα yasmin (καθαρα για αντισυλληψη). Θα δειξει. Μπορει κ το αγχος μου να εινσι ο ανασταλτικος παραγοντας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μικρη ειμαι σχετικα (στα 32-33) αλλα δεν ξερω ρε κοριτσια μηπως εχει επηρεασει κ το γεγονος οτι για πολλα χρονια (απο τα 18 εως τα 25) επαιρνα αντισυλληπτικα (με ενδιαμεσες διακοπες 2 μηνων). Στην αρχη γτ μου ειπε μια γυναικολογος οτι εχω πολυκηστικες κ επαιρνα gynofen35 και gracial για να ερχεται η περιοδος και να τη ρυθμιζω και μετα τα yasmin (καθαρα για αντισυλληψη). Θα δειξει. Μπορει κ το αγχος μου να εινσι ο ανασταλτικος παραγοντας....

Κορίτσι μη νιώθεις άσχημα για τα αντισυλληπτικα! Μόνο στην Ελλάδα τα έχουμε δαιμονοποιησει... Αλοιμονο αν όσες τα παίρνουν δεν έμεναν μετά έγκυες. 

Όσο για το άγχος δεν υπάρχει σοβαρή σύνδεση ανάμεσα σε αυτό κ τη δυσκολία σύλληψης, εκτός κ αν σε εμποδίζει να κάνεις ωορρηξια. Νομίζω ότι είναι απλά τυχαίο, στην ηλικία σου 1 έτος προσπάθειας είναι στα νορμάλ πλαίσια οπότε ακόμα έχεις περιθώρια να προσπαθήσεις! Αν θες να το βγάλεις από το μυαλό σου κάνε μερικές απλές ορμονολογικες (αναλύσεις αίματος δλδ) να έχεις μια εικόνα που βρίσκεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!🌷

Έχω ερώτηση!! Στην επιτροπή εξωσωματικής καταθέτουμε τις πρωτότυπες εξετάσεις; Μας επιστρέφουν τον φάκελο με την απόφαση ή να δώσω αντίγραφα; 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα κοριτσια!🌷

Έχω ερώτηση!! Στην επιτροπή εξωσωματικής καταθέτουμε τις πρωτότυπες εξετάσεις; Μας επιστρέφουν τον φάκελο με την απόφαση ή να δώσω αντίγραφα; 🤔

Αν δεν κάνω λάθος γιατί πάνε και χρόνια χρειάζονται τα πρωτότυπα.

Εσύ κράτα τις φωτοτυπίες. Θα ξέρει και το κέντρο να σε κατατοπίσει και η ίδια η επιτροπή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Εγω ειμαι στα 32.. προσπαθω απο αρχες του ετους κ απο την αρχη με πολυ αγχος. Κακη αρχη εκανα.. αλλα γνκ με τον αντρα μου ολα μας ερχονται αναποδα για καποιο λογο και δεν ξερω ρε γμτ. Δεν μας θελει πραγματικα. Ελπιζω συντομα να αλλαξουν τα πραγματα και να ερθει ενα αφρατο κουκουνι (πανω απο ολα γερο) να μας γεμισει αισιοδοξια!!!

Στο εύχομαι κορίτσι μου να γίνει σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/8/2021 at 10:39 ΠΜ, ο/η Marakiii είπε:

Οχι δεν πήγα ακόμα...φοβάμαι λίγο να σου πω την αλήθεια αλλά θα πάω το απόγευμα μετά την δουλειά!

Τι να πω @αννι μου!Να κάνεις θετικές σκέψεις μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα!Ποτέ δεν ξέρεις!Μακάρι να πάνε όλα καλά και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι θετικό το αποτέλεσμα!

Που είσαι κορίτσι μου;; Τι έγινε με την χοριακή σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Κορίτσι μου!...Πήγα χθες το απόγευμα και έκανα!729 βγήκε!ακόμα δεν το πιστεύω!

Μπράβο κοριτσι!!! Πολλά  συγχαρητήρια! Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Κορίτσι μου!...Πήγα χθες το απόγευμα και έκανα!729 βγήκε!ακόμα δεν το πιστεύω!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Με το καλό να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...