Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άχνη γραμμή στο τεστ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;; 

Λοιπόν μετά από την αποβολή που είχα, πρόσεχαμε κ αφήσαμε όπως μας είπε ο γιατρός 2 κύκλους να περάσουν. 

Τελευταία περίοδο είχα 14/6 

 στις 14/7 όπου ήταν η αναμενόμενη ημερομηνία να έρθω είδα λίγο καφέ  και τέλος αυτό ήταν... Επαφές είχα από εκεί κ μετά 2.. Πριν δεν είχα κάνει καθόλου ελεύθερα. 

Σήμερα λοιπόν πήρα να κανω τεστ το clear blue έδειξε στην αρχή αρνητικό κ μετά από λίγο που το ξανά είδα είχε μια πολλλυ άχνη κάθετη γραμμή. 

Ερωτη. Γίνεται ένα τεστ να βγει αρνητικό κ μετά από ώρα να βγει μια αχνη πολύ αχνη γραμμή;; 

Μήπως μετά από ώρα είναι λανθασμένο το να το λάβεις υποψην σου;;; 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;; 

Λοιπόν μετά από την αποβολή που είχα, πρόσεχαμε κ αφήσαμε όπως μας είπε ο γιατρός 2 κύκλους να περάσουν. 

Τελευταία περίοδο είχα 14/6 

 στις 14/7 όπου ήταν η αναμενόμενη ημερομηνία να έρθω είδα λίγο καφέ  και τέλος αυτό ήταν... Επαφές είχα από εκεί κ μετά 2.. Πριν δεν είχα κάνει καθόλου ελεύθερα. 

Σήμερα λοιπόν πήρα να κανω τεστ το clear blue έδειξε στην αρχή αρνητικό κ μετά από λίγο που το ξανά είδα είχε μια πολλλυ άχνη κάθετη γραμμή. 

Ερωτη. Γίνεται ένα τεστ να βγει αρνητικό κ μετά από ώρα να βγει μια αχνη πολύ αχνη γραμμή;; 

Μήπως μετά από ώρα είναι λανθασμένο το να το λάβεις υποψην σου;;; 😊😊😊

Καλησπέρα σου 

λοιπον θα σου πω την εμπειρία μου πήρα έκανα κ εγώ ένα τεστ του εμπορίου πριν 2 εβδομάδες ένα πρωινό κ τα πρώτα 2-3 λεπτά ήταν αρνητικό 

στεναχωρήθηκα κ το πέταξα κ πηγα στο 2χρονο μωράκι μου μέσα 

Όμως κάτι με έτρωγε κ ξανά γύρισα μετά απο 3-4 λεπτά κ είδα πολύ άχνη γραμμή που σημαίνει  θετικό 

επαθα σοκ λέω οκ είμαι εντός χρόνου; Το τοποθέτησα σωστά; Σκέφτηκα χίλια δυο 

Εν τέλη το άφησα κ λέω άντε θα κάνω άλλο σε 2 μέρες  αλλά μια πολύ καλή μου φίλη που ξέρει από αυτά μου είπε να τρέξω για χοριακη 

πηγα την ίδια μέρα κ ήταν 112 η χοριακη 

 

οποτε θα σου έλεγα να κανεις χοριακη ή έστω ένα ακόμα τεστ με πρωινά ουρά όμως 

τα τεστ γράφουν σε πόση ώρα έχουν αποτελέσματα κ σου λένε μάλιστα στο φύλλο οδηγιών Ότι μετά από αυτήν την ώρα δν τ υπολογίζουμε ωστόσο εγώ αυτό που έκανα ήταν στο 5λεπτο 

Όσο ήμουν εκεί 2-3-4 λεπτά ήταν αρνητικό αλλά όταν γύρισα ήταν θετικό κ τελικά είμαι έγκυος 6 εβδ 

οποτε θα σου έλεγα να πάρεις θάρρος κ να κανεις ακόμα ένα ή ακόμα καλύτερα να κανεις χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλησπέρα σου 

λοιπον θα σου πω την εμπειρία μου πήρα έκανα κ εγώ ένα τεστ του εμπορίου πριν 2 εβδομάδες ένα πρωινό κ τα πρώτα 2-3 λεπτά ήταν αρνητικό 

στεναχωρήθηκα κ το πέταξα κ πηγα στο 2χρονο μωράκι μου μέσα 

Όμως κάτι με έτρωγε κ ξανά γύρισα μετά απο 3-4 λεπτά κ είδα πολύ άχνη γραμμή που σημαίνει  θετικό 

επαθα σοκ λέω οκ είμαι εντός χρόνου; Το τοποθέτησα σωστά; Σκέφτηκα χίλια δυο 

Εν τέλη το άφησα κ λέω άντε θα κάνω άλλο σε 2 μέρες  αλλά μια πολύ καλή μου φίλη που ξέρει από αυτά μου είπε να τρέξω για χοριακη 

πηγα την ίδια μέρα κ ήταν 112 η χοριακη 

 

οποτε θα σου έλεγα να κανεις χοριακη ή έστω ένα ακόμα τεστ με πρωινά ουρά όμως 

τα τεστ γράφουν σε πόση ώρα έχουν αποτελέσματα κ σου λένε μάλιστα στο φύλλο οδηγιών Ότι μετά από αυτήν την ώρα δν τ υπολογίζουμε ωστόσο εγώ αυτό που έκανα ήταν στο 5λεπτο 

Όσο ήμουν εκεί 2-3-4 λεπτά ήταν αρνητικό αλλά όταν γύρισα ήταν θετικό κ τελικά είμαι έγκυος 6 εβδ 

οποτε θα σου έλεγα να πάρεις θάρρος κ να κανεις ακόμα ένα ή ακόμα καλύτερα να κανεις χοριακη 

Καλημέρα γλυκιά μου να σου ζήσει το μωράκι σου κ με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα κ το άλλος θαυματακι. ❤️❤️

Εγώ από την ταραχή μου (ευχάριστη ταραχή) δεν θυμάμαι μέσα σε τι χρόνο το είδα. Το μόνο που θυμάμαι ότι όσο το άφηνα αυτό φαινόταν λίγο πιο έντονα. Αλλά έλεγε μετα το 10λεπτο να μην το λαμβάνουμε υπόψιν. Είμαι σε διακοπές κ επιστρέφω σε 8 μέρες. 

Έχω ένα τεστακι ακόμα κ είπα να το κάνω σε 2-3 μέρες και να πάω όταν επιστρέψω αν δεν έχω έρθει περίοδο για μια χοριακη. 

Το μόνο που με κάνει να είμαι λίγο πιο συγκρατημένη είναι ότι κάναμε 2 μόνο επαφές κ αυτές σε άκυρο χρόνο. Δεν ήταν καν, από όσο ξέρω, οι γόνιμες μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...