Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό Σαββατοκύριακο με  όμορφες στιγμές ❤️❤️❤️❤️❤️

Καλημέρααα σε όλες κορίτσια ένα όμορφο Σαββατοκύριακο να έχουμε ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ευχαριστώωω!!❤️❤️❤️ Ναιι να πάτε να πάτε να το χαρείτε τώρα που είστε οι δυό σας!! Μετά θα έχετε και το μωράκι σας μαζί, ωραίο κι αυτό αλλά άλλη φάση😊☺️ Εμείς θα πάμε με το μωρό τώρα και στα δύο, κι εμείς γι’αυτό κλείσαμε εκείνη την περίοδο για Βιέννη, γιατί θα είναι στολισμένα και θα’ναι τέλεια🎄😊❤️

Και σκέφτηκα ότι μετά τις γιορτές που θα’μαστε στον 8ο-9ο μήνα θα είναι πιο δύσκολα να ταξιδέψουμε οπότε λέω ας το χαρούμε τώρα!!🥰 Λατρεύω τα ταξίδια γενικά δεν έχω κάτι καλύτερο!!!✈️❤️

Αχ πόσο όμορφα!! Σωστά το σκέφτεσαι πιστεύω!! Πέραν του ότι όπως λες μετά θα είναι πιο δύσκολο, ειδικά για σένα με φουσκωμένη κοιλίτσα και το μωρακι που έχεις ήδη, τα Χριστούγεννα θεωρώ είναι η ομορφότερη εποχή του χρόνου!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Σήμερα πήρα τις εξετάσεις που κάνω μηνιαία! Είμαι στην 21η βδομάδα. 

Τον προηγούμενο μήνα κ ο σίδηρός μου ήταν 140 και δεν είχα ξεκινήσει σίδηρο! Απο τότε που παίρνω έναν μήνα ferosac πόσιμο που διαλύεται στο νερό και σήμερα είχα 85! 

Μήπως δεν τον έπαιρνα σωστά; Ή τραβάει τόσο το μωρό και σ'εσάς ξαφνικά; 

Προχθες μου τα άλλαξε του το ζήτησα εγώ επειδή είχα ναυτίες και μου έδωσε ferrosanol duodental κάψουλες. Προσπαθώ να έχω άδειο στομάχι, μια ώρα πριν το μεσημεριανό τα παίρνω, το ασβέστιο το παίρνω μετά απο ώρες αργά το απόγευμα. Δεν ξέρω αν δεν κάνω κάτι σωστά. Έπαιρνα και lanes βιταμίνη c μαζί με τον σίδηρο για να ενισχυθεί η απορρόφηση του σιδήρου. Τίποτα δεν κατάφερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Σήμερα πήρα τις εξετάσεις που κάνω μηνιαία! Είμαι στην 21η βδομάδα. 

Τον προηγούμενο μήνα κ ο σίδηρός μου ήταν 140 και δεν είχα ξεκινήσει σίδηρο! Απο τότε που παίρνω έναν μήνα ferosac πόσιμο που διαλύεται στο νερό και σήμερα είχα 85! 

Μήπως δεν τον έπαιρνα σωστά; Ή τραβάει τόσο το μωρό και σ'εσάς ξαφνικά; 

Προχθες μου τα άλλαξε του το ζήτησα εγώ επειδή είχα ναυτίες και μου έδωσε ferrosanol duodental κάψουλες. Προσπαθώ να έχω άδειο στομάχι, μια ώρα πριν το μεσημεριανό τα παίρνω, το ασβέστιο το παίρνω μετά απο ώρες αργά το απόγευμα. Δεν ξέρω αν δεν κάνω κάτι σωστά. Έπαιρνα και lanes βιταμίνη c μαζί με τον σίδηρο για να ενισχυθεί η απορρόφηση του σιδήρου. Τίποτα δεν κατάφερα;

Αρχικά μην αγχώνεσαι γιατί ο Σίδηρος δν υποδηλώνει τις αποθήκες σου αλλά το ποσο του σιδήρου που κινείται κ καταναλώνεται από τον οργανισμό σου να το πω έτσι απλά! 
 

τον σίδηρο να τον παίρνεις μ βιταμίνη c οπως κ κανεις κ το ιδανικό είναι κανένα δίωρο να μην φας γαλακτοκομικά επισης 

εγω ας πούμε τρώω ένα πορτοκαλι κ ένα ακόμα φρουτο για 2 ώρες κ μετά τρώω κανονικό γεύμα πχ πρωινό (δλδ τρώω πορτοκαλι  για βιτ c γιατί ξέρω ότι θα περιμένω 2 ώρες μέχρι να φάω γεύμα άρα να με κρατήσει κάπως κ στην μια ώρα τρώω κ ένα ακόμα φρούτο εποχής αν δω ότι πεινάω πολύ)

Κοιτάς πάντα κ τις γενικές αίματος (αιματοκρίτη αιμοσφαιρινη κτλ) κ έτσι μπορείς να πεις ότι μπορεί να χρειάζεσαι παραπάνω σίδηρο 

Θα τα δει ο γιατρός σου κ θα κρίνει πάντως! Στην πρώτη μ εγκυμοσύνη ας πούμε στο δεύτερο τρίμηνο κ μετά χρειάστηκε να παίρνω 2 φορές σίδηρο δν είναι κάτι ανησυχητικό όμως! Ανάλογα τις εξετάσεις θα σου ορίσει κ την δοσολογία 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα!!

Αα ναι βολικό να μένεις σε μικρό μέρος και να γνωρίζεστε!! Εδώ στην Αθήνα δε θα μου κάνουν αυτή τη χάρη ξέρεις πώς είναι🤪

Εμείς έχουμε ήδη κλείσει για τέλη Νοέμβρη με αρχές Δεκέμβρη ταξιδάκι Βιέννη Βουδαπέστη Μπρατισλάβα..δε θυμάμαι αν σας το’χω πει😊 και ανυπομονώ!! Ευτυχώς εκεί προς το παρόν μπορείς να πας με μοριακό χωρίς να μπεις καραντίνα..ελπίζω να μην αλλάξει μέχρι να πάμε γιατί το περιμένω πώς και πώς🙏😓

Επίσης την άλλη εβδομάδα θα πάμε και στις Σέρρες να δούμε τον παππού(έχει καταγωγή από κει ο άντρας μου κ ο μπαμπάς του αφού πήρε σύνταξη μένει εκεί τώρα)..κ θα περάσουμε από Βόλο που είναι ένας φίλος του άντρα μου, θα πάμε και Σόφια να δούμε μια φίλη μου εκεί και ίσως και Σκόπια..θα κάνουμε εκδρομούλα γενικά!

Για το τσιγάρο εγώ ευτυχώς δεν κάπνιζα από πριν, βασικά μπορεί να έκανα κανένα αν έβγαινα για ποτό πχ κατάλαβες, καλά με το που έμεινα έγκυος δε το συζητάω καν, ούτε να το μυρίσω δε μπορώ όπως και το οτιδήποτε😆 Αλλά αν μπορούσες να το κόψεις και τελείως τώρα που είσαι έγκυος μωρέ ξέρεις πόσο καλό θα έκανες στο μωράκι σου..! Καλά εντάξει δε θέλω να σου λέω γιατί ξέρεις τι κάνεις, μεγάλη κοπέλα είσαι🤪🙊

Μοναδικά υπέροχα μπράβο κοπέλα μου να περάσετε τέλεια ❤️❤️❤️❤️
 

Να πάτε θα είναι ονειρεμένα Χριστούγεννα ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

                                             🚗 💜ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!! 💜🚗

☑️ΚΑΡΟΤΣΙ

☑️ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ (εδω εαν θελετε οι ηδη μανουλες βοηθηστε μας για το ποια ειναι αυτα τα αξεσουαρ)

☑️ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ                                                                      

☑️ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ

☑️ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

☑️ΤΣΑΝΤΑ-ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ

☑️ΜΑΡΣΙΠΠΟΣ


*βοηθηστε να την συμπληρωσουμε αν ξεχασα κατι!!!!!! την πηρα απο ενα σαιτ αλλα πιστευω  οτι ισως θα λειπουν κι αλλα!!!💓

 

Διονη μου τώρα για αξεσουάρ κοιτα ανάλογα την εποχή θα θέλεις είτε αδιάβροχο για το καρότσι είτε κουνουπιερα άλλοι βάζουν κ ομπρέλα εγώ δν το προτίμησα δν μ βολεύει λόγω όγκου 

ποτηροθηκη εμένα με βόλεψε απίστευτα είχε το καρότσι όσα δν έχουν είναι έτσι μια επιλογή αλλιώς υπάρχουν κ θήκες που κουμπώνουν στο καρότσι σαν τσάντα να το πω κάπως πρακτικά κ βάζεις μέσα μπουκάλι αν δίνεις μπιμπερό καφέ κ τέτοια 

αν έχετε άλλα παιδάκια θα πρότεινα κ το buggy board για όσα παιδάκια περπατάνε αλλά μπορεί να κουράζονται κτλ κτλ 

επιπλέον κάτι ακόμα που εμένα με βόλεψε φιατι βάζω ψώνια είναι τα μικρά γαντζακια από γνωστά μαγαζιά που βάζεις τσάντες κρεμας πράγματα κτλ κτλ 

αυτα θυμάμαι τώρα πρόχειρα! 🥴

Επεξεργάστηκε από Xrisa95
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

                                             🚗 💜ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!! 💜🚗

☑️ΚΑΡΟΤΣΙ

☑️ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ (εδω εαν θελετε οι ηδη μανουλες βοηθηστε μας για το ποια ειναι αυτα τα αξεσουαρ)

☑️ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ                                                                      

☑️ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ

☑️ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

☑️ΤΣΑΝΤΑ-ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ

☑️ΜΑΡΣΙΠΠΟΣ


*βοηθηστε να την συμπληρωσουμε αν ξεχασα κατι!!!!!! την πηρα απο ενα σαιτ αλλα πιστευω  οτι ισως θα λειπουν κι αλλα!!!💓

 

Τα αξεσουάρ είναι αδιάβροχο,ποδοσακος,κουνουπιέρες   Εγώ στο αμάξι έχω ένα μικρό νεσερ με κρέμα για αλλαγή,παμπερς χαρτομάντιλα αυτοκινήτου χάρτινο κουτί,σακούλες και πάντα μια αλλαξια ρούχα Κάλτσες,φορμάκια και ένα σετ ρούχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria mariaa είπε:

Τα αξεσουάρ είναι αδιάβροχο,ποδοσακος,κουνουπιέρες   Εγώ στο αμάξι έχω ένα μικρό νεσερ με κρέμα για αλλαγή,παμπερς χαρτομάντιλα αυτοκινήτου χάρτινο κουτί,σακούλες και πάντα μια αλλαξια ρούχα Κάλτσες,φορμάκια και ένα σετ ρούχα..

Επίσης γάντια καροτσιου για το χειμώνα και ομπρέλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/10/2021 at 11:06 ΠΜ, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα αυτό το αναγκαστικά δν ισχύει μπορείς να δοκιμάσεις βιμπακ ένα 6μηνο μετά από καισαρική εφόσον βέβαια έχεις μια καλή κ ομαλή εγκυμοσύνη κ έχει γίνει σωστή δουλειά στην προηγηθείσα καισαρική κ έχει δει ο γιατρός την τομή κ υπερηχογραφικα κ δει ότι είναι οκ 

υπάρχουν δλδ προϋποθέσεις 

επισης πρέπει να έχεις γιατρό που κάνει βιμπακ πράγμα που είναι σπάνιο είναι μετρημένοι στα δάκτυλα αυτοί των Αθηνών! 

Για αυτό το λόγο επειδή ο γιατρος μου δεν Βιμπακ θα κάνω πάλι καισαρική(για αυτό είπα αναγκαστικά)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα!!

Αα ναι βολικό να μένεις σε μικρό μέρος και να γνωρίζεστε!! Εδώ στην Αθήνα δε θα μου κάνουν αυτή τη χάρη ξέρεις πώς είναι🤪

Εμείς έχουμε ήδη κλείσει για τέλη Νοέμβρη με αρχές Δεκέμβρη ταξιδάκι Βιέννη Βουδαπέστη Μπρατισλάβα..δε θυμάμαι αν σας το’χω πει😊 και ανυπομονώ!! Ευτυχώς εκεί προς το παρόν μπορείς να πας με μοριακό χωρίς να μπεις καραντίνα..ελπίζω να μην αλλάξει μέχρι να πάμε γιατί το περιμένω πώς και πώς🙏😓

Επίσης την άλλη εβδομάδα θα πάμε και στις Σέρρες να δούμε τον παππού(έχει καταγωγή από κει ο άντρας μου κ ο μπαμπάς του αφού πήρε σύνταξη μένει εκεί τώρα)..κ θα περάσουμε από Βόλο που είναι ένας φίλος του άντρα μου, θα πάμε και Σόφια να δούμε μια φίλη μου εκεί και ίσως και Σκόπια..θα κάνουμε εκδρομούλα γενικά!

Για το τσιγάρο εγώ ευτυχώς δεν κάπνιζα από πριν, βασικά μπορεί να έκανα κανένα αν έβγαινα για ποτό πχ κατάλαβες, καλά με το που έμεινα έγκυος δε το συζητάω καν, ούτε να το μυρίσω δε μπορώ όπως και το οτιδήποτε😆 Αλλά αν μπορούσες να το κόψεις και τελείως τώρα που είσαι έγκυος μωρέ ξέρεις πόσο καλό θα έκανες στο μωράκι σου..! Καλά εντάξει δε θέλω να σου λέω γιατί ξέρεις τι κάνεις, μεγάλη κοπέλα είσαι🤪🙊

Με το καλό ταξίδι σου,το έχω κάνει Βιέννη Πράγα Βουδαπέστη Δρέσδη Λουμπλιάνα το Δεκέμβριο του 2019 οδική όμως υπέροχο ταξιδάκι!!Εγω μετά τν γεννά με το καλό Ιορδανια θα παω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria mariaa είπε:

Με το καλό ταξίδι σου,το έχω κάνει Βιέννη Πράγα Βουδαπέστη Δρέσδη Λουμπλιάνα το Δεκέμβριο του 2019 οδική όμως υπέροχο ταξιδάκι!!Εγω μετά τν γεννά με το καλό Ιορδανια θα παω..

Σ ευχαριστώ πολύ!! 😊🥰 Αχ και Ιορδανία πρέπει να’ναι τέλεια! Με το καλό να πάτε μετά τη γέννα, θα είναι πολύ όμορφα και θα ξεσκάσετε! 💕 Άντε να πάμε κανα ταξιδάκι γιατί με τον κορονοιό ένα χρόνο τα’χαμε κόψει😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!! 😊🥰 Αχ και Ιορδανία πρέπει να’ναι τέλεια! Με το καλό να πάτε μετά τη γέννα, θα είναι πολύ όμορφα και θα ξεσκάσετε! 💕 Άντε να πάμε κανα ταξιδάκι γιατί με τον κορονοιό ένα χρόνο τα’χαμε κόψει😄

Στην Βουδαπέστη εάν πάτε σε ένα χωριό που λέγεται Άγιος Ανδρέας να πάρεις ξύλινα διακοσμητικά για το παιδικό δωμάτιο σας 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Διονη μου τώρα για αξεσουάρ κοιτα ανάλογα την εποχή θα θέλεις είτε αδιάβροχο για το καρότσι είτε κουνουπιερα άλλοι βάζουν κ ομπρέλα εγώ δν το προτίμησα δν μ βολεύει λόγω όγκου 

ποτηροθηκη εμένα με βόλεψε απίστευτα είχε το καρότσι όσα δν έχουν είναι έτσι μια επιλογή αλλιώς υπάρχουν κ θήκες που κουμπώνουν στο καρότσι σαν τσάντα να το πω κάπως πρακτικά κ βάζεις μέσα μπουκάλι αν δίνεις μπιμπερό καφέ κ τέτοια 

αν έχετε άλλα παιδάκια θα πρότεινα κ το buggy board για όσα παιδάκια περπατάνε αλλά μπορεί να κουράζονται κτλ κτλ 

επιπλέον κάτι ακόμα που εμένα με βόλεψε φιατι βάζω ψώνια είναι τα μικρά γαντζακια από γνωστά μαγαζιά που βάζεις τσάντες κρεμας πράγματα κτλ κτλ 

αυτα θυμάμαι τώρα πρόχειρα! 🥴

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria mariaa είπε:

Τα αξεσουάρ είναι αδιάβροχο,ποδοσακος,κουνουπιέρες   Εγώ στο αμάξι έχω ένα μικρό νεσερ με κρέμα για αλλαγή,παμπερς χαρτομάντιλα αυτοκινήτου χάρτινο κουτί,σακούλες και πάντα μια αλλαξια ρούχα Κάλτσες,φορμάκια και ένα σετ ρούχα..

Καλησπέρα κορίτσια!...Βλέπω την λίστα και σκέφτομαι ότι δεν πειράζει να μην τα πηγαινω πουθενά μέχρι μια ηλικία ε; 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

ευχαριστουμε πρινσεσακιιιιι κι εσυ ξερεις τοοοοσα πολλα!!!!!!! 🙏💓

Χαχαχ ευχαριστώ, ξέρεις πριν τη γέννα όλες έχουμε άγνοια, όταν μένουμε έγκυες και γεννάμε μετά τα μαθαίνουμε όλα!!😄 Εμένα μου αρέσει κι όλας να ψάχνομαι γενικά και να μαθαίνω τα πάντα σχετικά όσα με ενδιαφέρουν..στο επόμενο παιδάκι θα τα ξέρεις κι εσύ όλα χαχαχ..τώρα εννοείται ό,τι θέλετε να μας λέτε, θα χαρώ να βοηθήσω, ειδικά για το θηλασμό, γιατί πολλές κοπέλες τον κόβουν άδικα και από ελλιπή γνώση, και είναι κρίμα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Μοναδικά υπέροχα μπράβο κοπέλα μου να περάσετε τέλεια ❤️❤️❤️❤️
 

Να πάτε θα είναι ονειρεμένα Χριστούγεννα ❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστούμε πολύυυ 🥰❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Διονη μου τώρα για αξεσουάρ κοιτα ανάλογα την εποχή θα θέλεις είτε αδιάβροχο για το καρότσι είτε κουνουπιερα άλλοι βάζουν κ ομπρέλα εγώ δν το προτίμησα δν μ βολεύει λόγω όγκου 

ποτηροθηκη εμένα με βόλεψε απίστευτα είχε το καρότσι όσα δν έχουν είναι έτσι μια επιλογή αλλιώς υπάρχουν κ θήκες που κουμπώνουν στο καρότσι σαν τσάντα να το πω κάπως πρακτικά κ βάζεις μέσα μπουκάλι αν δίνεις μπιμπερό καφέ κ τέτοια 

αν έχετε άλλα παιδάκια θα πρότεινα κ το buggy board για όσα παιδάκια περπατάνε αλλά μπορεί να κουράζονται κτλ κτλ 

επιπλέον κάτι ακόμα που εμένα με βόλεψε φιατι βάζω ψώνια είναι τα μικρά γαντζακια από γνωστά μαγαζιά που βάζεις τσάντες κρεμας πράγματα κτλ κτλ 

αυτα θυμάμαι τώρα πρόχειρα! 🥴

Χαχα ακριβώς τα ίδια είχαμε πάρει!! Καλά η ποτηροθήκη είναι must, εμάς είχε το καρότσι όταν το αγοράσαμε. Και τα γαντζάκια με έχουν βολέψει πολύ γιατί στο σούπερ μαρκετ κ στα μαγαζιά πάντα πάω με το μπέμπη!!

Κουνουπιέρα επίσης χρησιμοποιούσαμε, αυτό που δε χρησιμοποιήσαμε ούτε μία φορά είναι το αδιάβροχο. Το έχουμε ακόμα κλειστό στη θήκη του και το πήρα και 42€, ακόμα με κοροιδεύει ο άντρας μου γι’αυτή την αγορά🤣 Χρησιμεύει και για τη βροχή και για τον αέρα αυτό, απλά εμείς δεν τυχαίνει να βγούμε με τα πόδια όταν έχει βροχή ή αέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maria mariaa είπε:

Επίσης γάντια καροτσιου για το χειμώνα και ομπρέλα 

Τα γάντια καροτσιού τι είναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria mariaa είπε:

Στην Βουδαπέστη εάν πάτε σε ένα χωριό που λέγεται Άγιος Ανδρέας να πάρεις ξύλινα διακοσμητικά για το παιδικό δωμάτιο σας 🥰🥰

Αχ τέλεια, σ’ ευχαριστώ για την πληροφορία θα το έχω υπόψιν!! 🌸
Και αν έχεις και κανένα άλλο τιπ να μου πεις😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Maira29 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου και καλό Σαββατοκύριακο σε όλες!! ❤️❤️❤️❤️

Πριν λίγο πήρα τις εξετάσεις μου σε mail και είδα ότι έπεσε και σε μένα ο αιματοκρίτης! (Είχα διαβάσει και για άλλες κοπέλες το ίδιο!) Ήθελα να ρωτήσω, αλλάξατε κάτι στο σίδηρο που σας δίνει ο γιατρός Σας? Αν δηλαδή αλλάξατε σίδηρο ή αν παίρνετε παραπάνω φορές την ημέρα?? Πχ εγώ παίρνω το microfer spansule χάπι γιατί όσες φορές μου είχε γράψει ο γιατρός σίδηρο ανακατευομουν συνέχεια και αυτό είναι το μόνο που δεν με ενοχλεί!! Αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα μου δώσουν πάλι το ferrobival!! 

Καλημέρα Μάιρα ...μου είπε να πίνω ένα χάπι παραπάνω την ημέρα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Maira29 είπε:

Αχ τι ωραία!!! ❤️❤️❤️❤️ 

Καλά να περάσετε λοιπόν και να το χαρείτε!! Με έβαλες σε σκέψεις τώρα!! Θα ήθελα και εγώ ένα ταξιδάκι η αλήθεια είναι γιατί φαντάζομαι μετά με το μωρακι θα είναι πιο δύσκολο τον πρώτο καιρό και ειδικά με τον άντρα μου που παίρνει δύσκολα άδειες!! Οπότε λέω να οργανώσουμε κάτι γύρω στα Χριστούγεννα!! 

Κορίτσι μου να περάσετε τελειαααααα!!! Έχω πάει Βιέννη πέντε μέρες και δεν την χορταινα! Πανέμορφη πόλη και θα πάτε την κατάλληλη περίοδο ! Δυστυχώς εμείς πήγαμε Γενάρη και τα βλέπαμε που τα ξεστολιζαν λίγα είχαν μείνει!!!!!!! Αχ θα είναι τέλεια!!!! 💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Χαχα ακριβώς τα ίδια είχαμε πάρει!! Καλά η ποτηροθήκη είναι must, εμάς είχε το καρότσι όταν το αγοράσαμε. Και τα γαντζάκια με έχουν βολέψει πολύ γιατί στο σούπερ μαρκετ κ στα μαγαζιά πάντα πάω με το μπέμπη!!

Κουνουπιέρα επίσης χρησιμοποιούσαμε, αυτό που δε χρησιμοποιήσαμε ούτε μία φορά είναι το αδιάβροχο. Το έχουμε ακόμα κλειστό στη θήκη του και το πήρα και 42€, ακόμα με κοροιδεύει ο άντρας μου γι’αυτή την αγορά🤣 Χρησιμεύει και για τη βροχή και για τον αέρα αυτό, απλά εμείς δεν τυχαίνει να βγούμε με τα πόδια όταν έχει βροχή ή αέρα.

Έχω δει ότι μερικά διαθέτουν αδιάβροχο και κουνουπιέρα μέσα στην τιμή!!!!! Αν βρω τέτοιο θα το πάρω αλλιώς δε θα το πάρω όπως λες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Maria mariaa είπε:

Τα αξεσουάρ είναι αδιάβροχο,ποδοσακος,κουνουπιέρες   Εγώ στο αμάξι έχω ένα μικρό νεσερ με κρέμα για αλλαγή,παμπερς χαρτομάντιλα αυτοκινήτου χάρτινο κουτί,σακούλες και πάντα μια αλλαξια ρούχα Κάλτσες,φορμάκια και ένα σετ ρούχα..

Ωραια για το νεσεσερ λέω να τα γράψουμε άλλου κορίτσι μου σε άλλη λίστα!!! Δεν ξέρω τι λέτε κι εσείς!!! Προσθέτω τα άλλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

                                             🚗 💜ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!! 💜🚗

☑️ΚΑΡΟΤΣΙ

☑️ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ (ομπρέλα, αδιάβροχο,ποδοσακος,κουνουπιέρα,θήκες για μπιμπερο/καφέ,γατζακια για να κρεμάς σακούλες/τσάντες,buggy board αν έχουμε δεύτερο παιδάκι που κουράζεται !!! )

☑️ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ                                                                      

☑️ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ

☑️ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

☑️ΤΣΑΝΤΑ-ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ

☑️ΜΑΡΣΙΠΠΟΣ


*βοηθηστε να την συμπληρωσουμε αν ξεχασα κατι!!!!!! την πηρα απο ενα σαιτ αλλα πιστευω  οτι ισως θα λειπουν κι αλλα!!!💓
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια!...Βλέπω την λίστα και σκέφτομαι ότι δεν πειράζει να μην τα πηγαινω πουθενά μέχρι μια ηλικία ε; 🤣

Χαχαχαχα κι εγώ το ίδιο έπαθα!! Αλλά εσύ έχεις και 3!!!! 😂💗💓💗💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Πως είστε;

Από χθες παρατήρησα στο εσώρουχο καφέ αίμα!μίλησα με τον γιατρό κ μ ειπε ότι το παρακολουθούμε κ τίποτα άλλο..ειναι ανησυχητικό;η ποσότητα είναι πολύ λίγη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...