Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!

Και εγώ τη περιμένω πως και πως την αυχενική, εχω ραντεβού στις 28 Σεπτεμβρη. 

Εγώ περιμένω να μάθω φύλο πάντως ( αν δείξει βέβαια) 

Νομίζω ένα ποσοστό σου δίνουν να είναι αγόρι ή κορίτσι ε; 

Όλο γράφω φύλο και όλο μου το βγάζει φύλλο με δύο λάμδα. Δεν είμαι αγράμματη κορίτσια 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Monica 92 είπε:

Έχω πολύ άγχος για αύριο. Θέλω τόσο πολύ να πάει καλά αυτή η εγκυμοσύνη. Δεν αντέχω άλλες περιπέτειες. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα μάθουμε το φύλλο. Έχουμε αποφασίσει να το μάθουμε απευθείας στη γέννα 💗💗

Ουαουυυυυ μπράβο σας που αντέχετε να περιμένετε ειλικρινά 😃😃😃

εγω ειλικρινά δν μπορώ να περιμένω θέλω να ξέρω τ φύλο κ στην κόρη μου ήμουν σίγουρη ότι είχα κορίτσι ήταν πολύ έντονο τ προαίσθημα 😌🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!

Και εγώ τη περιμένω πως και πως την αυχενική, εχω ραντεβού στις 28 Σεπτεμβρη. 

Εγώ περιμένω να μάθω φύλο πάντως ( αν δείξει βέβαια) 

Νομίζω ένα ποσοστό σου δίνουν να είναι αγόρι ή κορίτσι ε; 

Θα φτάσει ο καιρός αλλά σε καταλαβαίνω ανυπομονώ κ εγω κ έχω την άλλη Πέμπτη αυχενικη κ το έχω ξανά περάσει αλλά πάντα το άγχος κ η προσμονή είναι η ίδια κ παραπάνω ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!

Και εγώ τη περιμένω πως και πως την αυχενική, εχω ραντεβού στις 28 Σεπτεμβρη. 

Εγώ περιμένω να μάθω φύλο πάντως ( αν δείξει βέβαια) 

Νομίζω ένα ποσοστό σου δίνουν να είναι αγόρι ή κορίτσι ε; 

Αν είναι σε σωστή θέση ναι θα σου πουνε τι είναι με ποσοστό γιατί είναι κ λίγο επιφυλακτικοί 

στην κόρη μου ήταν σίγουρος ο γιατρός ότι είναι κορίτσι γιατί ήταν κ σε σωστή θέση 

συνηθως προτείνουν ν έχεις φάει κ ένα γλυκάκι για να είναι λίγο κινητικό το μωράκι γιατί βοηθάει κ στις μετρήσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Monica 92 είπε:

Αν δουν κάτι στο λένε. Εμένα στις δύο εγκυμοσύνες μου που έφτασαν μέχρι αυχενική, μου είπαν το φύλλο στη συγκεκριμένη εξέταση και έπεσαν μέσα. Αλλά πάντα στο λένε με επιφύλαξη 🙈

Δε ξέρω την ιστορία σου, αλλά εύχομαι ολόψυχα αυτή τη φορά να έχεις μια πολύ καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Οπότε λογικά θα μάθουμε στις αυχενικες μας!!( Όσες θέλουμε, βέβαια)

Τι ωραία!!😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Ουαουυυυυ μπράβο σας που αντέχετε να περιμένετε ειλικρινά 😃😃😃

εγω ειλικρινά δν μπορώ να περιμένω θέλω να ξέρω τ φύλο κ στην κόρη μου ήμουν σίγουρη ότι είχα κορίτσι ήταν πολύ έντονο τ προαίσθημα 😌🤱

Όταν έμαθα ότι τα δίδυμα ήταν αγόρια είχα απογοητευτεί όσο δε πάει. Μη σου πω ένιωθα και θυμό. Όταν τα έχασα λοιπόν αισθάνθηκα τόση ντροπή γι'αυτό το ασήμαντο πράγμα, τόση στεναχώρια που με ένοιαζε το ότι θα είναι αγοράκια. Αυτός είναι και ο λόγος που είπαμε ότι στο επόμενο όταν μας το στείλει ο Θεός δε θα μάθουμε αρκεί να βγει γερό. Φυσικά και είναι πολύ όμορφη όλη η κατάσταση και να μαθαίνεις νωρίς γιατί κάνεις προετοιμασία αλλά τι μεγαλύτερη έκπληξη από την ώρα της γέννας. Kinder surprise indeed 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaa είπε:

Δε ξέρω την ιστορία σου, αλλά εύχομαι ολόψυχα αυτή τη φορά να έχεις μια πολύ καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Οπότε λογικά θα μάθουμε στις αυχενικες μας!!( Όσες θέλουμε, βέβαια)

Τι ωραία!!😄😄

Και εγώ σε εσένα. Σε όλες μας. Μωράκια παντού 🙏🙏💓💙💓💙💓💙💓💙💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Monica 92 είπε:

Όταν έμαθα ότι τα δίδυμα ήταν αγόρια είχα απογοητευτεί όσο δε πάει. Μη σου πω ένιωθα και θυμό. Όταν τα έχασα λοιπόν αισθάνθηκα τόση ντροπή γι'αυτό το ασήμαντο πράγμα, τόση στεναχώρια που με ένοιαζε το ότι θα είναι αγοράκια. Αυτός είναι και ο λόγος που είπαμε ότι στο επόμενο όταν μας το στείλει ο Θεός δε θα μάθουμε αρκεί να βγει γερό. Φυσικά και είναι πολύ όμορφη όλη η κατάσταση και να μαθαίνεις νωρίς γιατί κάνεις προετοιμασία αλλά τι μεγαλύτερη έκπληξη από την ώρα της γέννας. Kinder surprise indeed 😂😂

Εννοείται ότι μπροστά στην απώλεια αυτά μοιάζουν φτωχά αλλά δν θεωρώ ότι το να θέλεις αγόρι η κορίτσι είναι κακό απλά είναι τι επιθυμείς η τι θα ήθελες 

Ούτε ότι εφταιγες επειδή ήθελες κορίτσι 

μην το φορτώνεις στον εαυτό σου αλήθεια! Κ εγώ ας πούμε επιθυμώ πάλι κορίτσι αν έρθει καλώς αν έρθει αγόρι οκ κ πάλι θα το αγαπήσω μ όλη μου την καρδιά 

Είναι απλά μια επιθυμία αλλά ούτως η αλλως ότι κ να έχουμε σίγουρα θα τ αγαπάμε πιο πολύ κ από την ζωή μας  ❤️💜❤️💜❤️💜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Θα φτάσει ο καιρός αλλά σε καταλαβαίνω ανυπομονώ κ εγω κ έχω την άλλη Πέμπτη αυχενικη κ το έχω ξανά περάσει αλλά πάντα το άγχος κ η προσμονή είναι η ίδια κ παραπάνω ❤️❤️❤️

Περιμένουμε με το καλό τα δικά σου νέα την επόμενη εβδομάδα!!

Τι καλά που θα μαθαίνουμε σιγά σιγά όλες τι μωράκια θα περιμένουμε!

Βέβαια υγεία πάνω από όλα, να είναι όλα γερά μωράκια!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Monica 92 είπε:

Όταν έμαθα ότι τα δίδυμα ήταν αγόρια είχα απογοητευτεί όσο δε πάει. Μη σου πω ένιωθα και θυμό. Όταν τα έχασα λοιπόν αισθάνθηκα τόση ντροπή γι'αυτό το ασήμαντο πράγμα, τόση στεναχώρια που με ένοιαζε το ότι θα είναι αγοράκια. Αυτός είναι και ο λόγος που είπαμε ότι στο επόμενο όταν μας το στείλει ο Θεός δε θα μάθουμε αρκεί να βγει γερό. Φυσικά και είναι πολύ όμορφη όλη η κατάσταση και να μαθαίνεις νωρίς γιατί κάνεις προετοιμασία αλλά τι μεγαλύτερη έκπληξη από την ώρα της γέννας. Kinder surprise indeed 😂😂

Άνθρωπος είσαι, και εντάξει αν δεν ήθελες αγοράκια καταλαβαίνω πως αρχικά ίσως έπαθες ένα σοκ. 

Είμαι σίγουρη πως καμία σχέση δεν έχει η αποβολή με αυτό. Να μην έχεις τύψεις. Όλα ανθρώπινα είναι.Και μόνο που εκμυστηρεύεσε τις σκέψεις σου μαζί μας, είναι πολύ σπουδαίο. 

Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά ως το τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Άνθρωπος είσαι, και εντάξει αν δεν ήθελες αγοράκια καταλαβαίνω πως αρχικά ίσως έπαθες ένα σοκ. 

Είμαι σίγουρη πως καμία σχέση δεν έχει η αποβολή με αυτό. Να μην έχεις τύψεις. Όλα ανθρώπινα είναι.Και μόνο που εκμυστηρεύεσε τις σκέψεις σου μαζί μας, είναι πολύ σπουδαίο. 

Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά ως το τέλος!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Εύχομαι πολύ γρήγορα να περάσουν τα συμπτώματα κ σ αυτήν τγν εγκυμοσύνη να Σταματήσουν στο 2ο τρίμηνο 

ήμουν κ εγώ έτσι κ μάλιστα με την προγεστερονη έγινα χειρότερα ευτυχώς πέρασε η αποκόλληση κ σε λίγες μέρες σταματάω προγεστερονη μπας κ δω άσπρη μέρα 

υπομονή σε νιωθω όπως κ πολλές ακόμα μητέρες κ έγκυες! 
εγω ελπίζω ότι αυτήν την φορά θα σταματήσουν μετά την προγεστερονη οι ναυτίες κ οι ζαλάδες κ είχα κ πόνους περιόδου 

μειωσα την προγεστερονη κ ήδη νιώθω καλύτερα 

η κόρη μου είχε ίωση κ καπάκι τώρα κρυολογησε όλη μέρα θηλάζει κ βράδυ ξενύχτι 

Βασικά 2 χρόνια ξενύχτι έχω θα είμαι έτοιμη για ταντεμ σίγουρα  🤪

Χαχα ωραίαα…χαρά στο κουράγιο σου!! Εγώ πάλι δε θέλω ταντεμ ήθελα να θηλάσω 1 χρόνο και τώρα που είμαι έγκυος και ανακατεύομαι και είμαι συνέχεια χάλια έχει αρχίσει να με κουράζει λίγο οπότε θέλω να σταματήσει ο μικρός τώρα αλλά δε σταματάει με τίποτα ούτε πίνει άλλο γάλα, έχεις καμια ιδέα πώς μπορώ να αποθηλάσω φυσικά; 

Μακάρι αγάπη να σταματήσουν αυτή τη φορά στο δεύτερο τρίμηνο όπως λες..από το στόμα σου και στου Θεού τ’ αυτί!!🙏🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; 

Εγώ είμαι χαρούμενη, πρώτη μέρα σήμερα μετά από 11 εβδομάδες που είμαι έγκυος που νιώθω λίγο καλά, ανακατεύομαι αλλά δεν έχω κάνει εμετό ακόμη και από όταν ξύπνησα είχα όρεξη, έκανα δουλειές, καθάρισα όλο το σπίτι, έβαλα πλυντήριο, μαγείρεψα, ήπια και νερό και δεν το έβγαλα!!!(ξάπλωσα κατευθείαν βέβαια με το που το ήπια)

Οπότε είμαι πολύ χαρούμενη!! Μέχρι τώρα δεν είχα όρεξη για τίποτα, δεν μπορούσα να κάνω τίποτα ένιωθα πτώμα έκανα δουλειές με το ζόρι και μόλις σηκωνόμουν από το κρεβάτι ή τον καναπέ έκανα εμετό ή ανακατευόμουν φουλ….νιώθω σήμερα να βρίσκω πάλι τον παλιό μου εαυτό και τη χαμένη μου ενέργεια!!!

Λες και έπρεπε να σας τα πω για να νιώσω καλύτερα…αχ μακάρι να κρατήσει αυτή η ενέργεια!!! Και μακάρι να ηρεμήσω λίγο με αυτούς τους εμετούς…

Τι κάνετε εσείς πώς είστε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Monica 92 είπε:

Αχ βρε κοριτσάκι μου. Πώς σε νιώθω. Και εγώ τα ίδια μαύρα χάλια. Είμαι έτσι από 6+2 και έχω φτάσει 12+3 και ακόμα τα ίδια. Αύριο έχω αυχενική και λέω αν είναι δυνατόν, πόσο πια;;;;; Δε ξέρω εσύ που θηλάζεις ίσως πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρό σου. Εγώ πάντως ότι γιατροσόφι και αν δοκίμασα τίποτα δε Με βοήθησε. 😞😞

Εμένα με πιάνει νωρίς..από 4-5εβδ είμαι έτσι και στις 2 εγκυμοσύνες..μακάρι να είμαστε καλύτερα αυτή τη φορά!!

Μου είπε η μαία να πάρω primperan..το έχεις δοκιμάσει;; Πήρα χθες βράδυ βέβαια και πάλι τα έβγαλα όλα..είναι καλό λες; 

Πήγες για αυχενική;; 😀 Τι σου είπαν; Όλα καλά; Είδατε φύλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Καλημέρα!

Εαν γλύφεις σιγά σιγά παγάκια, μήπως σε βοηθήσει να πίνεις με αυτόν τον τρόπο νερό; 

Ελπίζω η βοήθεια να έρθει γρήγορα και να πάρεις μια ανάσα!

Δεν το ειχα σκεφτεί αυτό!!

Μακάρι κορίτσι μου🙏

Εσύ πώς είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!

Και εγώ τη περιμένω πως και πως την αυχενική, εχω ραντεβού στις 28 Σεπτεμβρη. 

Εγώ περιμένω να μάθω φύλο πάντως ( αν δείξει βέβαια) 

Νομίζω ένα ποσοστό σου δίνουν να είναι αγόρι ή κορίτσι ε; 

Ναι σου δίνουν ποσοστό περίπου 70%, αλλά αν φαίνεται νομίζω είναι ξεκάθαρο..εμάς φαινόταν πολύ καθαρά ότι ήταν αγόρι, που μέχρι κι εγώ και ο άντρας μου το είδαμε πριν μας το πουν, που δεν είμαστε γιατροί😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Ουαουυυυυ μπράβο σας που αντέχετε να περιμένετε ειλικρινά 😃😃😃

εγω ειλικρινά δν μπορώ να περιμένω θέλω να ξέρω τ φύλο κ στην κόρη μου ήμουν σίγουρη ότι είχα κορίτσι ήταν πολύ έντονο τ προαίσθημα 😌🤱

Αχ μακάρι να είχα κι εγώ προαίσθημα!!

Στο πρώτο μου απλά πίστευα ότι θα ήταν κορίτσι, γιατί απλά ποτέ δε μπορούσα να φανταστώ ότι εγώ θα κάνω αγόρι…οπότε ήμουν σίγουρη ότι θα’ναι κορίτσι🤣 Τώρα απλά θέλω όσο τίποτα να είναι κορίτσι, αλλά όπως θυμάσαι ο γιατρός μας είπε πάλι αγόρι μάλλον…

Τώρα τι προαίσθημα έχεις; Αγοράκι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Θα φτάσει ο καιρός αλλά σε καταλαβαίνω ανυπομονώ κ εγω κ έχω την άλλη Πέμπτη αυχενικη κ το έχω ξανά περάσει αλλά πάντα το άγχος κ η προσμονή είναι η ίδια κ παραπάνω ❤️❤️❤️

Στις 16/9 εχεις;; Εγώ 22..άντε πλησιάζουν οι μέρες, όλες κοντά έχουμε αυχενική από ότι είδα!! Εύχομαι να έχουμε όλες ευχάριστα νέα💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Monica 92 είπε:

Όταν έμαθα ότι τα δίδυμα ήταν αγόρια είχα απογοητευτεί όσο δε πάει. Μη σου πω ένιωθα και θυμό. Όταν τα έχασα λοιπόν αισθάνθηκα τόση ντροπή γι'αυτό το ασήμαντο πράγμα, τόση στεναχώρια που με ένοιαζε το ότι θα είναι αγοράκια. Αυτός είναι και ο λόγος που είπαμε ότι στο επόμενο όταν μας το στείλει ο Θεός δε θα μάθουμε αρκεί να βγει γερό. Φυσικά και είναι πολύ όμορφη όλη η κατάσταση και να μαθαίνεις νωρίς γιατί κάνεις προετοιμασία αλλά τι μεγαλύτερη έκπληξη από την ώρα της γέννας. Kinder surprise indeed 😂😂

Σε καταλαβαίνω αγάπη, κι εγώ όταν εμαθα ότι μάλλον είναι πάλι αγορι απογοητεύτηκα μη σου πω και στεναχωρέθηκα…από τη μία ντρέπομαι κι εγώ γιατί σημασία έχει να’ναι γερό, από την άλλη εντάξει έχουμε κι εμείς τις επιθυμίες μας…είμαστε και έγκυες τώρα οι ορμόνες κάνουν πάρτυ…εσύ βέβαια έχεις ήδη κι ένα κοριτσάκι ε..οπότε ό,τι και να βγει τι σε πειράζει..γερό να’ναι κι ό,τι να’ναι❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; 

Εγώ είμαι χαρούμενη, πρώτη μέρα σήμερα μετά από 11 εβδομάδες που είμαι έγκυος που νιώθω λίγο καλά, ανακατεύομαι αλλά δεν έχω κάνει εμετό ακόμη και από όταν ξύπνησα είχα όρεξη, έκανα δουλειές, καθάρισα όλο το σπίτι, έβαλα πλυντήριο, μαγείρεψα, ήπια και νερό και δεν το έβγαλα!!!(ξάπλωσα κατευθείαν βέβαια με το που το ήπια)

Οπότε είμαι πολύ χαρούμενη!! Μέχρι τώρα δεν είχα όρεξη για τίποτα, δεν μπορούσα να κάνω τίποτα ένιωθα πτώμα έκανα δουλειές με το ζόρι και μόλις σηκωνόμουν από το κρεβάτι ή τον καναπέ έκανα εμετό ή ανακατευόμουν φουλ….νιώθω σήμερα να βρίσκω πάλι τον παλιό μου εαυτό και τη χαμένη μου ενέργεια!!!

Λες και έπρεπε να σας τα πω για να νιώσω καλύτερα…αχ μακάρι να κρατήσει αυτή η ενέργεια!!! Και μακάρι να ηρεμήσω λίγο με αυτούς τους εμετούς…

Τι κάνετε εσείς πώς είστε;;

Ποσο χαίρομαι που είσαι καλύτερα μπράβο αλήθεια χαίρομαι να χαρείς την εγκυμοσύνη σου κ κάθε μέρα από εδώ κ πέρα να είναι καλύτερη ❤️
 

εγω πετάω στην κυριολεξία έκοψα προγεστερονη κ σταμάτησαν οι πόνοι οι ναυτίες οι διακυμάνσεις στην διάθεση μου κ η υπνηλία, πηγα είδα ότι ξανά κόλλησε ο πλακούντας κ είμαι πολύ χαρούμενη είμαι κ πιο ενεργή στο σπίτι κ με την κορούλα μου που αναρρώνει σιγά σιγά 

περιμένω την αυχενικη σε 7 μέρες να δούμε τον πλακούντα καλύτερα κ ελπίζω να μην με ξανά βρει η αποκόλληση 

 

ολες έχουμε κοντά αυχενικη θα έχουμε πολλά νέα αυτόν τον μήνα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Δεν το ειχα σκεφτεί αυτό!!

Μακάρι κορίτσι μου🙏

Εσύ πώς είσαι;

Εγώ μπορώ να πω πως νοιωθω πολύ καλά.Φτου φτου ως ωρας δεν έχω εντονα συμπτώματα.Μονο λίγα πονακια- τραβηγματακια. Τη Δευτέρα είδα με υπέρηχο το μωράκι, είχε μεγαλώσει☺️, ο γιατρός μου είπε πως έχει φτιαχτεί ο πλακούντας σε πολύ καλό σημείο, στον πυθμένα της μητρας. 

Τώρα υπομονή ως τις 28 Σεπτεμβρη να το ξανά δω στην αυχενική! Ελπίζω να βγουν καλές οι εξετάσεις😀 όπως και για όλες μας κορίτσια.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι που διάβασα καλά νέα :) Eύχομαι στις κοπέλες που έχουν πιο έντονα συμπτώματα να περάσουν γρήγορα! Από ότι είδα οι περισσότερες είμαστε κοντά σε ημερομηνία για την αυχενική, υπομονή να περάσουν οι μέρες (που δεν περνάνε με τίποτα 😅 ), να την κάνουμε, να είναι για όλες μας καλά τα νέα και να είναι μια ευχάριστη εμπειρία!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Εννοείται ότι μπροστά στην απώλεια αυτά μοιάζουν φτωχά αλλά δν θεωρώ ότι το να θέλεις αγόρι η κορίτσι είναι κακό απλά είναι τι επιθυμείς η τι θα ήθελες 

Ούτε ότι εφταιγες επειδή ήθελες κορίτσι 

μην το φορτώνεις στον εαυτό σου αλήθεια! Κ εγώ ας πούμε επιθυμώ πάλι κορίτσι αν έρθει καλώς αν έρθει αγόρι οκ κ πάλι θα το αγαπήσω μ όλη μου την καρδιά 

Είναι απλά μια επιθυμία αλλά ούτως η αλλως ότι κ να έχουμε σίγουρα θα τ αγαπάμε πιο πολύ κ από την ζωή μας  ❤️💜❤️💜❤️💜 

@Xrisa95Έτσι είναι το ξέρω απλά καταλαβαίνεις ότι όταν το έχεις ζήσει είναι αλλιώς. 

@Riaa Η ιστορία αυτών των αγοριών είναι ότι μοιράζονταν έναν πλακούντα και γι'αυτό το λόγο απέκτησαν δύο σύνδρομα που αποκτούν αυτού του είδους τα διδυμάκια, το TTTS και το SFGR. Όταν φτάσαμε λοιπόν 21 εβδομάδων στην καθιερωμένη μας εβδομαδιαία επίσκεψη στην εμβρυολογο, την εκπληκτική μας εμβρυολογο, διαπιστώθηκε ο θάνατος τους. Το δύσκολο ήταν ότι την ίδια μέρα μπήκα στο Ρέα και μετά από 9 ώρες κανονικής γέννας τα γέννησα. 1.5 χρόνο μετά λέω την ιστορία τους και δεν με πονάει όπως με πονούσε. Άλλωστε όταν φύγω και εγώ θα τα έχω να με περιμένουν 💙💙

Μου αρέσει να μοιράζομαι την ιστορία τους για να ξέρει ο κόσμος ότι υπήρξαν και αυτά σε αυτόν τον κόσμο έστω και για λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Εμένα με πιάνει νωρίς..από 4-5εβδ είμαι έτσι και στις 2 εγκυμοσύνες..μακάρι να είμαστε καλύτερα αυτή τη φορά!!

Μου είπε η μαία να πάρω primperan..το έχεις δοκιμάσει;; Πήρα χθες βράδυ βέβαια και πάλι τα έβγαλα όλα..είναι καλό λες; 

Πήγες για αυχενική;; 😀 Τι σου είπαν; Όλα καλά; Είδατε φύλο;

Εμένα δε με άφησε να πάρω τίποτα απολύτως. Ότι και να ρωτούσα να πάρω μου έλεγε δεν ενδείκνυται στο πρώτο τρίμηνο. Ούτε malox για την καούρα να φανταστείς. Την πάλεψα έτσι. Αυχενική έχουμε αύριο!!!!!! Δεν θα μάθουμε το φύλο αυτή τη φορά. Θα το κρατήσουμε για έκπληξη την ημέρα της γέννας 🙈🙈😃😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...