Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μια φορά με ρώτησε το μεγάλο μου αγόρι γιατί έχω ρίγες στην κοιλιά.... του είπα ότι έπρεπε να μεγαλώσει η κοιλίτσα μου για να χωρέσουν μέσα πρώτα εκείνος κ μετά ο αδερφός του κ γι'αυτό έγινε αυτό. Μετά μια άλλη φορά στο άσχετο μου λέει "μαμά τις αγαπώ πολύ τις ρίγες σου γιατί αλλιώς δεν θα είχες εμάς" όπως καταλαβαίνετε δεν με πειράζει πλέον ούτε μια από τις ραγάδες μου 🥰

Ο γλυκούλης!!!!! Βλεπεις αυτα ακούμε μετα και λες χαλάλι!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μια φορά με ρώτησε το μεγάλο μου αγόρι γιατί έχω ρίγες στην κοιλιά.... του είπα ότι έπρεπε να μεγαλώσει η κοιλίτσα μου για να χωρέσουν μέσα πρώτα εκείνος κ μετά ο αδερφός του κ γι'αυτό έγινε αυτό. Μετά μια άλλη φορά στο άσχετο μου λέει "μαμά τις αγαπώ πολύ τις ρίγες σου γιατί αλλιώς δεν θα είχες εμάς" όπως καταλαβαίνετε δεν με πειράζει πλέον ούτε μια από τις ραγάδες μου 🥰

έλα ρε το μικρούλι...... συγκινήθηκα τόσο πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...τι κάνετε; Πώς είναι τα μωράκια σας; @Froufro καλωσηρθες στη παρέα μας μανούλα...με το καλό το κοριτσάκι σου... Εγώ βάζω λάδι στη κοιλίτσα και αν και είμαι επιρρεπείς στις ραγαδες ακόμα δ β έχουν εμφανιστεί..βέβαια δεν έχω μεγάλη κοιλίτσα αλλά όπως είπε και η φίλη παραπάνω όλα τα σημαδια αξίζουν για τα μπεμπακια μας❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...τι κάνετε; Πώς είναι τα μωράκια σας; @Froufro καλωσηρθες στη παρέα μας μανούλα...με το καλό το κοριτσάκι σου... Εγώ βάζω λάδι στη κοιλίτσα και αν και είμαι επιρρεπείς στις ραγαδες ακόμα δ β έχουν εμφανιστεί..βέβαια δεν έχω μεγάλη κοιλίτσα αλλά όπως είπε και η φίλη παραπάνω όλα τα σημαδια αξίζουν για τα μπεμπακια μας❤️

Γεια σου κοριτσι μου!!! Εννοειται οτι τα αξίζουν ολα τα μπεμπακια μας!!! Εσυ πως εισαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Froufro καλως ηρθες!!!! Για πες μου την εμπειρια σου που ειστε 4 αδερφες! Να παρω κουραγιο!!! Το αγορι σου ειναι μια γλυκα!!! Μπραβο στο παιδι!!!

Εγω κοριτσια δεν εχω βαλει ποτε κατι στην κοιλια και δεν εχω κανει ραγαδες. Νομιζω ειναι θεμα δερματος . Αν ειναι να κανεις θα κανεις οτι και να βαλεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Froufro καλως ηρθες!!!! Για πες μου την εμπειρια σου που ειστε 4 αδερφες! Να παρω κουραγιο!!! Το αγορι σου ειναι μια γλυκα!!! Μπραβο στο παιδι!!!

Εγω κοριτσια δεν εχω βαλει ποτε κατι στην κοιλια και δεν εχω κανει ραγαδες. Νομιζω ειναι θεμα δερματος . Αν ειναι να κανεις θα κανεις οτι και να βαλεις... 

Καλησπέρα κορίτσι μου, εγώ ένοιωθα πολύ τυχερή σαν παιδί γιατί είχα τις φίλες μου στο σπίτι.....! Ειδικά με την πρώτη έχουμε την μικρότερη διαφορά κ μεγαλώσαμε σαν δίδυμες, χωριζόμασταν μόνο την ώρα του μαθήματος που έμπαινε η κάθε μία στην τάξη της, από μικρές κ σαν έφηβες είχαμε τις ίδιες φίλες. Όσο για ρούχα δεν το συζητώ, η μια έβαζε της άλλης. Με τις άλλες δύο είχαμε διαφορά, αλλά ήταν εκείνες πιο κοντά στην ηλικία κ ήταν σαν εμάς... τώρα μπορώ να πω πως το μεγαλύτερο δέσιμο το έχω με την μικρότερη ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, εγώ ένοιωθα πολύ τυχερή σαν παιδί γιατί είχα τις φίλες μου στο σπίτι.....! Ειδικά με την πρώτη έχουμε την μικρότερη διαφορά κ μεγαλώσαμε σαν δίδυμες, χωριζόμασταν μόνο την ώρα του μαθήματος που έμπαινε η κάθε μία στην τάξη της, από μικρές κ σαν έφηβες είχαμε τις ίδιες φίλες. Όσο για ρούχα δεν το συζητώ, η μια έβαζε της άλλης. Με τις άλλες δύο είχαμε διαφορά, αλλά ήταν εκείνες πιο κοντά στην ηλικία κ ήταν σαν εμάς... τώρα μπορώ να πω πως το μεγαλύτερο δέσιμο το έχω με την μικρότερη ❤

Τελεια! Απορω τι θα λενε κι εμενα τα κοριτσια μου οταν θα μεγαλωσουν!!!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Γεια σου κοριτσι μου!!! Εννοειται οτι τα αξίζουν ολα τα μπεμπακια μας!!! Εσυ πως εισαι; 

Καλα είμαι έχω και γω πολύ πρήξιμο το βράδυ ειδικά αλλά είπαμε υπομονή 😂😂 εσύ πως είσαι;  Με την καμπύλη ζαχάρου τι κάνατε κλείσατε όλες; Εμεις κλείσαμε για αρχές του μήνα..για να δούμε με τόση σοκολάτα ελπίζω να είμαστε σε φυσιολογικά επίπεδα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τελεια! Απορω τι θα λενε κι εμενα τα κοριτσια μου οταν θα μεγαλωσουν!!!😍😍

Εσένα είναι κοντά στην ηλικία τα κοριτσάκια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Sofi1 είπε:

Καλα είμαι έχω και γω πολύ πρήξιμο το βράδυ ειδικά αλλά είπαμε υπομονή 😂😂 εσύ πως είσαι;  Με την καμπύλη ζαχάρου τι κάνατε κλείσατε όλες; Εμεις κλείσαμε για αρχές του μήνα..για να δούμε με τόση σοκολάτα ελπίζω να είμαστε σε φυσιολογικά επίπεδα 😂

Το πρήξιμο ασε αλλο πραγμα… τούμπανο!!! 
Εγω το εχω ξανά γράψει εδω στα κορίτσια… εχω κανει ηδη καμπύλη ζαχαρου γιατι ηταν λιγο ανεβασμένη η τιμή της νηστείας, του ζαχαρου δλδ το πρωι πριν το πρωινό. Και κανω ενέσεις ινσουλίνης και το εχουμε ρυθμίσει ηδη, ευτυχως 🙏!! Οποτε δε θα ξανακάνω τωρα!! 
Καλη επιτυχια σε ολες σας που θα κανετε την καμπύλη σιγα σιγα η μια μετα την αλλη!! 🍀🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Sofi1 είπε:

Καλα είμαι έχω και γω πολύ πρήξιμο το βράδυ ειδικά αλλά είπαμε υπομονή 😂😂 εσύ πως είσαι;  Με την καμπύλη ζαχάρου τι κάνατε κλείσατε όλες; Εμεις κλείσαμε για αρχές του μήνα..για να δούμε με τόση σοκολάτα ελπίζω να είμαστε σε φυσιολογικά επίπεδα 😂

Κ εγώ έχω αρχές του μήνα ! 

Η αλήθεια είναι ότι το φοβάμαι λίγο γιατί δεν τα πάω καλά με τις ενέσεις και συνήθως η λιποθυμία είναι στο τσεπακι ...! 

Ελπίζω να είμαι πιο δυνατή σκεπτόμενη το κοριτσάκι μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Το πρήξιμο ασε αλλο πραγμα… τούμπανο!!! 
Εγω το εχω ξανά γράψει εδω στα κορίτσια… εχω κανει ηδη καμπύλη ζαχαρου γιατι ηταν λιγο ανεβασμένη η τιμή της νηστείας, του ζαχαρου δλδ το πρωι πριν το πρωινό. Και κανω ενέσεις ινσουλίνης και το εχουμε ρυθμίσει ηδη, ευτυχως 🙏!! Οποτε δε θα ξανακάνω τωρα!! 
Καλη επιτυχια σε ολες σας που θα κανετε την καμπύλη σιγα σιγα η μια μετα την αλλη!! 🍀🙂

Α κατάλαβα...αφού το ρυθμίσεις όλα καλά❤️💋 @Kallia.Geo και γω το έχω λίγο ανχος να σας πω την αλήθεια με αυτή τη γλυκόζη φοβάμαι μη με ανακατέψει...γενικά δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα ήδη έχει αρχίσει να με πιάνει το ανχος για αυτό που έρχεται 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Sofi1 είπε:

Καλα είμαι έχω και γω πολύ πρήξιμο το βράδυ ειδικά αλλά είπαμε υπομονή 😂😂 εσύ πως είσαι;  Με την καμπύλη ζαχάρου τι κάνατε κλείσατε όλες; Εμεις κλείσαμε για αρχές του μήνα..για να δούμε με τόση σοκολάτα ελπίζω να είμαστε σε φυσιολογικά επίπεδα 😂

Εγω εχω κλεισει για 12/11. Μη νομιζεις τα γλυκακια μου τα χτυπαω κι εγω καθημερινα!!🤣🤣🤣

στις πριν 19 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Εσένα είναι κοντά στην ηλικία τα κοριτσάκια σου?

Εμενα η μεγαλη ειναι 12, η δευτερη 9,5, η τριτη 2 και τωρα περιμενουμε και την τεταρτη!!!😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofi1 είπε:

Α κατάλαβα...αφού το ρυθμίσεις όλα καλά❤️💋 @Kallia.Geo και γω το έχω λίγο ανχος να σας πω την αλήθεια με αυτή τη γλυκόζη φοβάμαι μη με ανακατέψει...γενικά δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα ήδη έχει αρχίσει να με πιάνει το ανχος για αυτό που έρχεται 😂😂

Μη το σκεφτεσαι και αγχωνεσαι!!! Πιες το μονορούφι για να μη σε ανακατέψει και οοοοολα καλα θα πανε!!! 👍🏻🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 22 ώρες, ο/η Sofi1 είπε:

 😂😂😂

Που θα πάει θα το καταφέρουμε !! Χαχαχ

Βρε κορίτσια , έχω από εχθές κάτι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά. Είναι υποφερτός ο πόνος και όχι συνεχόμενος. Με έπιανε κάποιες φορές από την κούραση , αλλά δεν θεωρώ ότι έχω κουραστεί αυτές τις ημέρες. Εκτός κ αν δεν το κατάλαβα. Αύριο θα πάω στο γιατρό και θα του το πω. Με έχει πιάσει άγχος βέβαια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

 

Που θα πάει θα το καταφέρουμε !! Χαχαχ

Βρε κορίτσια , έχω από εχθές κάτι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά. Είναι υποφερτός ο πόνος και όχι συνεχόμενος. Με έπιανε κάποιες φορές από την κούραση , αλλά δεν θεωρώ ότι έχω κουραστεί αυτές τις ημέρες. Εκτός κ αν δεν το κατάλαβα. Αύριο θα πάω στο γιατρό και θα του το πω. Με έχει πιάσει άγχος βέβαια... 

Κι εγω τα εχω αυτα τα πονάκια κοριτσι μου!!! Το προηγούμενο σκ ειχα περισσότερο και αγχώθηκα κι εγω να σου πω την αληθεια… 

Πες μου τι θα σου πει ο γιατρος αυριο!! Εγω θα παω την Πέμπτη και θα ρωτησω κι εγω… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Κι εγω τα εχω αυτα τα πονάκια κοριτσι μου!!! Το προηγούμενο σκ ειχα περισσότερο και αγχώθηκα κι εγω να σου πω την αληθεια… 

Πες μου τι θα σου πει ο γιατρος αυριο!! Εγω θα παω την Πέμπτη και θα ρωτησω κι εγω… 

Ναι ναι , θα σου πω ! Τουλάχιστον με ανακουφίζει που δεν τα νιώθω μόνο εγώ ... !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ναι ναι , θα σου πω ! Τουλάχιστον με ανακουφίζει που δεν τα νιώθω μόνο εγώ ... !!! 

Ναι κι εμενα τωρα που το ειπες με ηρέμησες λιγακι!Εγω εχω και το στομαχι μου σημερα και δε μπορω να βολευτω καθολου… 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Ναι κι εμενα τωρα που το ειπες με ηρέμησες λιγακι!Εγω εχω και το στομαχι μου σημερα και δε μπορω να βολευτω καθολου… 😞

Προσπάθησε να σκεφτείς μια τροφή που θα σε ηρεμήσει.. εγώ μπορεί να ανακατεύομαι και να φάω σουβλάκι κ να με περάσει 😂

Υπομονη κορίτσι μου ! Ξάπλωσε να ξεκουραστεις 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εμενα η μεγαλη ειναι 12, η δευτερη 9,5, η τριτη 2 και τωρα περιμενουμε και την τεταρτη!!!😀😀😀

Λίγο πολύ όπως είμασταν κ εμείς!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

 

Που θα πάει θα το καταφέρουμε !! Χαχαχ

Βρε κορίτσια , έχω από εχθές κάτι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά. Είναι υποφερτός ο πόνος και όχι συνεχόμενος. Με έπιανε κάποιες φορές από την κούραση , αλλά δεν θεωρώ ότι έχω κουραστεί αυτές τις ημέρες. Εκτός κ αν δεν το κατάλαβα. Αύριο θα πάω στο γιατρό και θα του το πω. Με έχει πιάσει άγχος βέβαια... 

Κ εγώ έχω πονάκια αυτές τις μέρες.... την άλλη Δευτέρα είναι το ραντεβού μου κ είμαι λίγο στην τσίτα μέχρι να πάω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Προσπάθησε να σκεφτείς μια τροφή που θα σε ηρεμήσει.. εγώ μπορεί να ανακατεύομαι και να φάω σουβλάκι κ να με περάσει 😂

Υπομονη κορίτσι μου ! Ξάπλωσε να ξεκουραστεις 💗💗

Κι εγω μπορει να φαω κατι βαρύ και να μη με πειράξει… εχει τρελαθεί το στομαχι μου και το έντερο μου τελειως!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κ εγώ έχω πονάκια αυτές τις μέρες.... την άλλη Δευτέρα είναι το ραντεβού μου κ είμαι λίγο στην τσίτα μέχρι να πάω! 

Κι εσυ τα ιδια κοριτσι μου ε!;;; 
Θα παει αυριο η Κάλλια θα ρωτησει και θα μας πει και θα σας πω κι εγω την Πέμπτη… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

 

Που θα πάει θα το καταφέρουμε !! Χαχαχ

Βρε κορίτσια , έχω από εχθές κάτι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά. Είναι υποφερτός ο πόνος και όχι συνεχόμενος. Με έπιανε κάποιες φορές από την κούραση , αλλά δεν θεωρώ ότι έχω κουραστεί αυτές τις ημέρες. Εκτός κ αν δεν το κατάλαβα. Αύριο θα πάω στο γιατρό και θα του το πω. Με έχει πιάσει άγχος βέβαια... 

Εγώ απ' τη αρχή της εγκυμοσύνης έχω πινάκια τύπου περιόδου αλλά όχι πολύ έντονα μόνο όταν κουράζομαι γίνονται λίγο πιο έντονα αλλά ο γιατρός μου μου είπε ότι δεν είναι κάτι....αννακιβκαθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική να ρωτήσεις τον γιατρό σου να είσαι σίγουρη κορίτσι μου...και να ξεκουράζεσαι...ίσως να κουραζόμαστε και να μην το καταλαβαίνουμε κιόλας στην κατάσταση μας😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κι εσυ τα ιδια κοριτσι μου ε!;;; 
Θα παει αυριο η Κάλλια θα ρωτησει και θα μας πει και θα σας πω κι εγω την Πέμπτη… 

Τουλάχιστον είμαστε πολλές κορίτσια 😋 ίσως είναι φυσιολογικό !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...