Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

@Ε.Γ.Α. τώρα δεν μπορεί να κάνει κ αλλιώς !! Αχχαχχα

 

Καλέ μην αγχώνεσαι για αυτά που ξέρεις ότι ισχύουν !!! 💗💗💗💗💗💗

 

Νιώθετε κ εσείς τα μωράκια σας πιο πολύ αυτες τις ημέρες ?? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

@Ε.Γ.Α. τώρα δεν μπορεί να κάνει κ αλλιώς !! Αχχαχχα

 

Καλέ μην αγχώνεσαι για αυτά που ξέρεις ότι ισχύουν !!! 💗💗💗💗💗💗

 

Νιώθετε κ εσείς τα μωράκια σας πιο πολύ αυτες τις ημέρες ?? 

 

Εγω ναι!!! Πλέον την καταλαβαινω κάθε μερα και εχει και στανταρ ωρες σιγα σιγα που κανεις τις εμφανίσεις της!!! 
Εσυ;; Τρως κλωτσιές φουλ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Εγω ναι!!! Πλέον την καταλαβαινω κάθε μερα και εχει και στανταρ ωρες σιγα σιγα που κανεις τις εμφανίσεις της!!! 
Εσυ;; Τρως κλωτσιές φουλ; 

Φουλ όμως !!! Έχει κ εμένα τις ώρες της η ζουζούνα μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

@Ε.Γ.Α. τώρα δεν μπορεί να κάνει κ αλλιώς !! Αχχαχχα

 

Καλέ μην αγχώνεσαι για αυτά που ξέρεις ότι ισχύουν !!! 💗💗💗💗💗💗

 

Νιώθετε κ εσείς τα μωράκια σας πιο πολύ αυτες τις ημέρες ?? 

 

Ετσι ακριβως!!! Τι να κανει τωρα????😄😄🤣🤣🤣🤣 Οσο για το αγχος παντα ειναι λες και ειναι το πρωτο μωρακι!!! Οσα και να κανεις τελικα!!!🥰🥰🥰

Ναι, κι εγω τη νιωθω κανονικα πια!!!!Τελειαααα!!!😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια!!!!! Κανονικά θα ήμουν στη δική σας ομαδούλα γιατί έχουμε ΠΗΤ 4/2/22 αλλά λόγω καισαρικής θα πάμε γύρω στις 20 Γενάρη...... είπα αν είμαι ευπρόσδεκτη να δω λίγο πως είστε εδώ γιατί ταιριάζω περισσότερο με τις ημερομηνίες σας 😊 

Είμαι έγκυος στο τρίτο μου παιδάκι κ μετά από δύο αγόρια, τώρα θα κάνω κοριτσάκι 

@Ε.Γ.Α. διάβασα πας για το τέταρτο κοριτσάκι ❤ κ εμείς είμαστε τέσσερις αδερφές!! Με το καλό για όλα τα κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/10/2021 at 12:05 ΜΜ, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ο μεγάλος θα γίνει 6 χρονών σε 1 μηνα.. Είναι 1η Δημοτικού.. Αλλά τόσα χρόνια που ασχολούμαι μόνο με αυτόν, έχουμε ένα πολύ busy πρόγραμμα! Σχολείο, δραστηριότητες, εκδρομές, έξω με φίλους του σε πάρκα, πεζοπορίες στο βουνό, παιδότοπους, θέατρα.. Γενικά κάθε μέρα κάνουμε πολλά πράγματα. Δεν θέλω να στερηθεί  λόγω του αδερφού του. Αυτό με αγχώνει, πώς θα συνεχίσω την καθημερινότητα του χωρίς να νιώσει πως στερείται! Είναι πολύ ζωντανό παιδί και του αρέσουν όλα αυτά!! 

 

είναι πολύ ωραίο συναίσθημα συμφωνώ!! 

Για τον μεγάλο σου μην ανησυχείς..... κ εμένα είναι 7 ο πρώτος κ όπως λες είναι πολύ ζωντανό παιδί κ κάνουμε διάφορα από θέμα δραστηριοτήτων, με το δεύτερο το είχα στο μάρσιπο κ πηγαίναμε παντού μαζί κ όσο μεγάλωνε σιγά σιγά το μάρσιπο έγινε καρότσι κ μετά ποδαράκια...... Τώρα πάλι το ίδιο θα κάνω, ο μικρός είναι 4 κ  θέλουν κ οι δύο να κάνουν πράγματα, όπως καταλαβαίνεις θα έχω πάλι ένα μαϊμουδάκι πάνω μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια!!!!! Κανονικά θα ήμουν στη δική σας ομαδούλα γιατί έχουμε ΠΗΤ 4/2/22 αλλά λόγω καισαρικής θα πάμε γύρω στις 20 Γενάρη...... είπα αν είμαι ευπρόσδεκτη να δω λίγο πως είστε εδώ γιατί ταιριάζω περισσότερο με τις ημερομηνίες σας 😊 

Είμαι έγκυος στο τρίτο μου παιδάκι κ μετά από δύο αγόρια, τώρα θα κάνω κοριτσάκι 

 

Καλωσόρισες στην ομάδα μας !!! Εγώ έχω ΠΗΤ 08/02 , οπότε είμαστε πολύ κοντά !

Με το καλό και η δική σου η μπεμπούλα ❤️ Νομίζω γίνονται πολλες :D

Να χαίρεσαι και τα παιδάκια σου ! Πώς σου φαίνεται το διαφορετικό φύλο μετά από δύο αγοράκια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Οσο για το αγχος παντα ειναι λες και ειναι το πρωτο μωρακι!!! Οσα και να κανεις τελικα!!!🥰🥰🥰

 

Και το σκεφτόμουν εχθές αυτό ! Αν θα έχω τόσο άγχος στο δεύτερο παιδάκι και αν θα έχω αυτό τον ενθουσιασμό σε κάθε κλωτσιά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλωσόρισες στην ομάδα μας !!! Εγώ έχω ΠΗΤ 08/02 , οπότε είμαστε πολύ κοντά !

Με το καλό και η δική σου η μπεμπούλα ❤️ Νομίζω γίνονται πολλες :D

Να χαίρεσαι και τα παιδάκια σου ! Πώς σου φαίνεται το διαφορετικό φύλο μετά από δύο αγοράκια;;

Ναι είμαστε πολύ κοντά ❤

Έχουμε αρχίσει να βάζουμε ροζ πραγματάκια στο σπίτι κ υπάρχει ένας ενθουσιασμός από όλους..... Δεν είχαμε καθόλου θέμα αν θα είναι πάλι αγόρι, αλλά μας έχει συνεπάρει τώρα το διαφορετικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι είμαστε πολύ κοντά ❤

Έχουμε αρχίσει να βάζουμε ροζ πραγματάκια στο σπίτι κ υπάρχει ένας ενθουσιασμός από όλους..... Δεν είχαμε καθόλου θέμα αν θα είναι πάλι αγόρι, αλλά μας έχει συνεπάρει τώρα το διαφορετικό!

Για αυτό το διαφορετικό το λεω και εγώ γιατί μόνο υγεία θέλουμε από τα ζουζουνάκια μας !!!

Έχεις καλή εγκυμοσύνη μέχρι στιγμής;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia.Geo είπε:

Για αυτό το διαφορετικό το λεω και εγώ γιατί μόνο υγεία θέλουμε από τα ζουζουνάκια μας !!!

Έχεις καλή εγκυμοσύνη μέχρι στιγμής;

Δώξα τω θεώ όλα καλά! Είμαι βέβαια πολύ φοβισμένη ακόμα... έχοντας κάποιες ατυχίες στο ιστορικό μου, δεν ξέρω αν θα αποβάλω το άγχος μέχρι να κρατήσω το μωράκι μου στα χέρια μου. Αλλά τουλάχιστον φαίνονται όλα μια χαρά κ γενικά συμπτώματα δεν είχα ποτέ, εκτός από τώρα που έχω το πιο περίεργο.... ρινίτιδα κύησης 🙄

Εσυ τι μωράκι περιμένεις? Έχεις άλλα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Δώξα τω θεώ όλα καλά! Είμαι βέβαια πολύ φοβισμένη ακόμα... έχοντας κάποιες ατυχίες στο ιστορικό μου, δεν ξέρω αν θα αποβάλω το άγχος μέχρι να κρατήσω το μωράκι μου στα χέρια μου. Αλλά τουλάχιστον φαίνονται όλα μια χαρά κ γενικά συμπτώματα δεν είχα ποτέ, εκτός από τώρα που έχω το πιο περίεργο.... ρινίτιδα κύησης 

Εύχομαι όλα να πάνε καλά !!

Αυτό φάνηκε από κάποιες εξετάσεις ή είχες δυσκολία στην αναπνοή και το έψαξες ;

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εσυ τι μωράκι περιμένεις? Έχεις άλλα? 

Εμένα είναι το πρώτο μου και έχω και εγώ κοριτσάκι  ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Εύχομαι όλα να πάνε καλά !!

Αυτό φάνηκε από κάποιες εξετάσεις ή είχες δυσκολία στην αναπνοή και το έψαξες ;

Εμένα είναι το πρώτο μου και έχω και εγώ κοριτσάκι  ❤️ ❤️

Με το καλό!!!!! 

Είμαι συνέχεια συναχωμένη ή σαν να έχω αλλεργίες.... τρέχει η μύτη, δακρύζουν τα μάτια, φταρνίζομαι συνέχεια, βουλώνουν τα αυτιά μου. Το ίδιο συμπέρασμα έβγαλε κ η γυναικολόγος κ ο ωριλά... Αααα επίσης έχω φοβερή φαγούρα στο στήθος ρε κορίτσια.... το έχει καμία άλλη?

Αφού λέω στον άντρα μου βλέπεις τι καλό κορίτσι είμαι, δεν εχω γενικά συμπτώματα αλλά..... Όταν έχω δίνω ρέστα!!!! 😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Με το καλό!!!!! 

Είμαι συνέχεια συναχωμένη ή σαν να έχω αλλεργίες.... τρέχει η μύτη, δακρύζουν τα μάτια, φταρνίζομαι συνέχεια, βουλώνουν τα αυτιά μου. Το ίδιο συμπέρασμα έβγαλε κ η γυναικολόγος κ ο ωριλά... Αααα επίσης έχω φοβερή φαγούρα στο στήθος ρε κορίτσια.... το έχει καμία άλλη?

Αφού λέω στον άντρα μου βλέπεις τι καλό κορίτσι είμαι, δεν εχω γενικά συμπτώματα αλλά..... Όταν έχω δίνω ρέστα!!!! 😄😄😄

Συναχωμένη είμαι και εγώ αρκετά συχνά . Αλλά έως εκεί...

Φαγούρα έχω και εγώ στο στήθος , αλλά σκεφτόμουν ότι είναι από το σουτιέν που φοράω συχνά ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Συναχωμένη είμαι και εγώ αρκετά συχνά . Αλλά έως εκεί...

Φαγούρα έχω και εγώ στο στήθος , αλλά σκεφτόμουν ότι είναι από το σουτιέν που φοράω συχνά ...

Τώρα έχω ηρεμήσει αρκετά κ από τα δύο θέματα, αλλά όχι ότι πέρασαν εντελώς... πριν βδομάδες ήταν βασανιστικό να κυκλοφορώ κ να μην μπορώ να αντιδράσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τώρα έχω ηρεμήσει αρκετά κ από τα δύο θέματα, αλλά όχι ότι πέρασαν εντελώς... πριν βδομάδες ήταν βασανιστικό να κυκλοφορώ κ να μην μπορώ να αντιδράσω 

Πωπω κορίτσι μου , περαστικά να είναι όλα !!! Όλα καλά θα πάνε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τώρα έχω ηρεμήσει αρκετά κ από τα δύο θέματα, αλλά όχι ότι πέρασαν εντελώς... πριν βδομάδες ήταν βασανιστικό να κυκλοφορώ κ να μην μπορώ να αντιδράσω 

Καλως ήρθατε στην παρεα μας κοριτσι μου κι εσυ και η μπεμπουλα σου!!! 
Ταλαιπωρια αυτο με τη μύτη σου!!! Ελπιζω να σε αφησει!! Κι εμενα ειναι μπουκωμένη καποιες φορες… 
Για το στηθος εαν εχεις φαγούρα, μήπως ειναι επειδη μεγαλώνει και πρηζεται; Να βαζεις κρεμα ενυδατική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλως ήρθατε στην παρεα μας κοριτσι μου κι εσυ και η μπεμπουλα σου!!! 
Ταλαιπωρια αυτο με τη μύτη σου!!! Ελπιζω να σε αφησει!! Κι εμενα ειναι μπουκωμένη καποιες φορες… 
Για το στηθος εαν εχεις φαγούρα, μήπως ειναι επειδη μεγαλώνει και πρηζεται; Να βαζεις κρεμα ενυδατική. 

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Μπα δεν είναι, γιατί έχω κάποια μικρή χαλάρωση από τους προηγούμενους θηλασμούς κ δεν έχει φτάσει ακόμα στα όρια να πω ότι είναι τσίτα.... 😋

Εσύ πως είσαι? Πότε περιμένεις το μωράκι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Μπα δεν είναι, γιατί έχω κάποια μικρή χαλάρωση από τους προηγούμενους θηλασμούς κ δεν έχει φτάσει ακόμα στα όρια να πω ότι είναι τσίτα.... 😋

Εσύ πως είσαι? Πότε περιμένεις το μωράκι σου?

Καλα ειμαι εκτος απο τον μετεωρισμο (τρομερό πρήξιμο) που εχω τα βραδιά!!! Λιγο ακομα εμεινε… εγω ειμαι για 9/02!!! Αλλα απο τι η στιγμη που μπαίνεις στο μηνα σου, δλδ ολες τον Ιανουάριο πρεπει να ειμαστε έτοιμες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Βάζετε καμία κρεμούλα για τις ραγάδες ;

Εγω βαζω εδω και αρκετό καιρο… εκτος απο τις αρχές που δε μπορουσα να μυρισω τιποτα λόγω εμετών κτλ! 
Ο γυναικολόγος βεβαια μου ειπε οτι ειναι θεμα δέρματος, αν ειναι να κανεις ραγάδες θα κανεις! Η εαν ειχε η μαμα μου. Μεχρι τωρα δεν εχω παρατηρήσει κατι τραγικό… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Βάζετε καμία κρεμούλα για τις ραγάδες ;

Έβαζα στην πρώτη εγκυμοσύνη οοοοολη μέρα, ότι φανταστείς, δυστυχώς στην κοιλίτσα δεν βοήθησε καθόλου, τις έκανα τις ραγάδες.... Τώρα βάζω αλλά όχι συστηματικά, δεν μου προσφέρει κάτι, ότι έκανα έκανα από ότι φαίνεται, γιατί όπως μόλις είπε η @JNtina προφανώς είναι στο δέρμα μου... μόνο κοιλιά όμως, πουθενά αλλού δεν έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Έβαζα στην πρώτη εγκυμοσύνη οοοοολη μέρα, ότι φανταστείς, δυστυχώς στην κοιλίτσα δεν βοήθησε καθόλου, τις έκανα τις ραγάδες.... Τώρα βάζω αλλά όχι συστηματικά, δεν μου προσφέρει κάτι, ότι έκανα έκανα από ότι φαίνεται, γιατί όπως μόλις είπε η @JNtina προφανώς είναι στο δέρμα μου... μόνο κοιλιά όμως, πουθενά αλλού δεν έχω 

Εμενα μια φιλη ειχε τεράστια κοιλιτσα και δεν εκανε ουτε μια ραγάδα και αλλη φιλη που δεν φαινόταν μεχρι τον 6ο οτι ηταν έγκυος εκανε ραγάδες! Ειναι κατα ποσο ελαστικό ειναι το δέρμα μας μαλλον… 

Δεν πειράζει τιποτα απο ολα αυτα κατα τη γνώμη μου ειναι σημάδια προσπάθειας και αγάπης και αυτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Εμενα μια φιλη ειχε τεράστια κοιλιτσα και δεν εκανε ουτε μια ραγάδα και αλλη φιλη που δεν φαινόταν μεχρι τον 6ο οτι ηταν έγκυος εκανε ραγάδες! Ειναι κατα ποσο ελαστικό ειναι το δέρμα μας μαλλον… 

Δεν πειράζει τιποτα απο ολα αυτα κατα τη γνώμη μου ειναι σημάδια προσπάθειας και αγάπης και αυτα!!! 

Μια φορά με ρώτησε το μεγάλο μου αγόρι γιατί έχω ρίγες στην κοιλιά.... του είπα ότι έπρεπε να μεγαλώσει η κοιλίτσα μου για να χωρέσουν μέσα πρώτα εκείνος κ μετά ο αδερφός του κ γι'αυτό έγινε αυτό. Μετά μια άλλη φορά στο άσχετο μου λέει "μαμά τις αγαπώ πολύ τις ρίγες σου γιατί αλλιώς δεν θα είχες εμάς" όπως καταλαβαίνετε δεν με πειράζει πλέον ούτε μια από τις ραγάδες μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...