Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!εγω σήμερα κάνω πρόβα μάλλον το μετά της εμβρυομεταφορας. Όλη μέρα ξάπλα. Αδιαθέτησα προχθές Το βραδυ. Έκανα και χθες τη δεύτερη δόση απ το εμβόλιο κ ανέβασα το βραδυ πυρετό. Κ όλη μέρα ανεβοκατεβαίνει ο άτιμος. Αύριο έχω ραντεβου στο κεντρο. Έφτασε κ εμένα η ώρα μου 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου βαριά η ιστορία σου και εσένα αλλά είμαι σίγουρη ότι στο τέλος θα βγεις νικήτρια!! Συγχαρητήρια για την επιμονή σου και εύχομαι τα ευχάριστα σύντομα :-) ❤️ καλώς ήρθες!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ και σε σένα με το καλό μια μεγάλη χοριακή και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

Να πάνε όλα καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!εγω σήμερα κάνω πρόβα μάλλον το μετά της εμβρυομεταφορας. Όλη μέρα ξάπλα. Αδιαθέτησα προχθές Το βραδυ. Έκανα και χθες τη δεύτερη δόση απ το εμβόλιο κ ανέβασα το βραδυ πυρετό. Κ όλη μέρα ανεβοκατεβαίνει ο άτιμος. Αύριο έχω ραντεβου στο κεντρο. Έφτασε κ εμένα η ώρα μου 🥰🥰🥰

Καλή επιτυχία κορίτσι μου να πάνε όλα τέλεια!!!! Η ξάπλα δεν κάνει πουθενά κακό χαχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!εγω σήμερα κάνω πρόβα μάλλον το μετά της εμβρυομεταφορας. Όλη μέρα ξάπλα. Αδιαθέτησα προχθές Το βραδυ. Έκανα και χθες τη δεύτερη δόση απ το εμβόλιο κ ανέβασα το βραδυ πυρετό. Κ όλη μέρα ανεβοκατεβαίνει ο άτιμος. Αύριο έχω ραντεβου στο κεντρο. Έφτασε κ εμένα η ώρα μου 🥰🥰🥰

Τέλεια! Καλή αρχή και με το καλό εγκυουλα ! Πότε ξεκινάς διέγερση δηλαδή ? Τι πρωτόκολλο θα κάνεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@geo2222--> 20/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@Αννια27--> 24/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

 

Καλημέρα κορίτσια! Προ Παρασκευή κ τριήμερο εν όψει!

@dimitra1975 και @Sylia καλώς ορίσατε στην παρέα μας!

@Syliaνα έχεις μια όμορφη, θετικότατη χοριακή! Με το καλό!

@VasiliqueΕυχαριστώ πολύ! Εύχομαι το ίδιο σε όλες μας όσο πιο σύντομα γίνεται!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Τέλεια! Καλή αρχή και με το καλό εγκυουλα ! Πότε ξεκινάς διέγερση δηλαδή ? Τι πρωτόκολλο θα κάνεις ?

Σε Ευχαριστω κορίτσι μου!! Δεν ξεκινάω διέγερση. Έχω μια βλαστοκύστη στην κατάψυξη. Θα πάρουμε το ωάριο του κυκλου, κ αν γονιμοποιηθεί κ φτάσει στο σταδιο της βλαστοκυστης θα το βάλουμε μαζί με την άλλη. Αλλιώς μόνο αυτό που έχουμε στην καταψυξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσακι μου για την απάντηση,απλά τρόμαξα χθες σήμερα είμαι πολύ καλύτερα μακάρι να είναι από εμφύτευση απλά δεν μου πέρασε καθόλου από το μυαλο γιατί λέω μέσα σε 25 ώρες και κάτι μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο;! Τεσπά μακάρι να πάνε όλα καλά!! Εσύ πως είσαι;;

Κοριτσάκι μου , θα που ότι στον μπομπιρα, ειχα τρελό πόνο στην εμφύτευση.. να φανταστείς ξύπνησα λέω όχι πάλι κρύωμα... 

Μετά από καμιά εβδομάδα (σκέψου όμως τότε ήταν 5-6ημερων ) από φυσιολογική σύλληψη.  

Επίσης να μην σε τρομάξουν και οι πόνοι περιόδου και από αυτό είχα 2 μέρες πριν την ακατανομαστη.  Κανονισε θέλω δωρακι την άλλη εβδομάδα έχω γενέθλια  :-*

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκι μου , θα που ότι στον μπομπιρα, ειχα τρελό πόνο στην εμφύτευση.. να φανταστείς ξύπνησα λέω όχι πάλι κρύωμα... 

Μετά από καμιά εβδομάδα (σκέψου όμως τότε ήταν 5-6ημερων ) από φυσιολογική σύλληψη.  

Επίσης να μην σε τρομάξουν και οι πόνοι περιόδου και από αυτό είχα 2 μέρες πριν την ακατανομαστη.  Κανονισε θέλω δωρακι την άλλη εβδομάδα έχω γενέθλια  :-*

 

Αχχχ κορίτσι μου γλυκό τι να πω τα μισά να βγουν αληθινά από αυτά που μου λέτε θα είμαι τρισευτιχισμενη!! Βέβαια εγώ ξανά τονίζω ότι ήταν σαν νευροπονος και όχι σαν πόνο περιόδου!! Πάντως από εχθές δεν με έχει ξαναπιάσει οπότε όλα καλά!! Θα κάνω ότι μπορώ κορίτσακι μου για να έχω το δωράκι που λες στα γενέθλια σου !!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για τα λόγια σου 💓❤️💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ κορίτσι μου γλυκό τι να πω τα μισά να βγουν αληθινά από αυτά που μου λέτε θα είμαι τρισευτιχισμενη!! Βέβαια εγώ ξανά τονίζω ότι ήταν σαν νευροπονος και όχι σαν πόνο περιόδου!! Πάντως από εχθές δεν με έχει ξαναπιάσει οπότε όλα καλά!! Θα κάνω ότι μπορώ κορίτσακι μου για να έχω το δωράκι που λες στα γενέθλια σου !!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για τα λόγια σου 💓❤️💓

Ειδες πως ολες οι εγκυουλες σου λενε πως δεν ειναι σαν πονοι περιοδου αλλα σαν νευροπονοι μην αγχωνεσαι ειμαι σιγουρη πως θα βαλεις την @vasilque να σε αλλαξει θεση στο πινακι της μια σειρα πιο κατω για την ακριβεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ειδες πως ολες οι εγκυουλες σου λενε πως δεν ειναι σαν πονοι περιοδου αλλα σαν νευροπονοι μην αγχωνεσαι ειμαι σιγουρη πως θα βαλεις την @vasilque να σε αλλαξει θεση στο πινακι της μια σειρα πιο κατω για την ακριβεια!

Χαχα μακάρι κορίτσι μου και είπαμε μετά σας κερνάω όλες 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η FAITH_ είπε:

Σε άλλα νέα τελικά επιτροπή περνάω αύριο ..Τα κατάφερα να τα μαζέψω όλα τα χαρτιά.. Απίστευτο άγχος . Οπότε @Vasilique άλλαξε με στο πινακάκι .. 🙂 Μακάρι αύριο να σας πω γράψω και το θετικό αποτέλεσμα της επιτροπής . 😊

Εννοείται καλέ πως θα είναι θετικό το αποτέλεσμα! Δεν κόβουν αφού! Περιμένουμε τα νέα σου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.....εγώ το Σάββατο κάνω την ωοληψια σε φυσικό κύκλο....για να πάρω το ωάριο του μήνα και να το μεταφέρω με το παγωτινι μου!!!! Βάλτε με και εμένα στο τυχερό πινακακι σας

Με το καλό να το πάρεις κοριτσάκι μου! Σε περνάω αμέσως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!εγω σήμερα κάνω πρόβα μάλλον το μετά της εμβρυομεταφορας. Όλη μέρα ξάπλα. Αδιαθέτησα προχθές Το βραδυ. Έκανα και χθες τη δεύτερη δόση απ το εμβόλιο κ ανέβασα το βραδυ πυρετό. Κ όλη μέρα ανεβοκατεβαίνει ο άτιμος. Αύριο έχω ραντεβου στο κεντρο. Έφτασε κ εμένα η ώρα μου 🥰🥰🥰

Prova generale; Σε βρίσκω πολύ δυνατή! Περαστικά κ γρήγορα! Μην σε ανησυχεί μία ημέρα κρατούν οι παρενέργειες. Ποιο εμβόλιο έκανες; Άρα καταλαβαίνω πως θα προχωρήσεις άμεσα σε ετ; Ενημέρωσέ μας! Το πινακάκι σε περιμένει! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Ειδες πως ολες οι εγκυουλες σου λενε πως δεν ειναι σαν πονοι περιοδου αλλα σαν νευροπονοι μην αγχωνεσαι ειμαι σιγουρη πως θα βαλεις την @vasilque να σε αλλαξει θεση στο πινακι της μια σειρα πιο κατω για την ακριβεια!

'Ετοιμη είμαι! Της κρατάω θέση! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@FAITH_--> 18/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@kk88 --> 19/6

Εμβρυομεταφορά 🙏

@geo2222--> 20/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@Αννια27--> 24/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ είμαι μουδιασμένη, σοκαρισμένη και αηδιασμένη μετά τις χθεσινές αποκαλύψεις... Το τέρας που θέλει να λέγεται και παΤΕΡΑΣ! Έχει το θράσος να λέει πως σκέφτηκε το παιδί του κ δεν ομολόγησε αμέσως. Μια κοπέλα έχασε την ζωή της τόσο άδικα κ ένα λιχουδάκι να μένει ορφανό με έναν πατέρα δολοφόνο! Τόση ψυχραιμία, χωρίς καθόλου πόνο ή τρόμο στα μάτια του... Σκότωσε ένα αθώο τετράποδο για να φτιάξει το τέλειο σκηνικό... Έδινε κ συνεντεύξεις... Έκανε αναρτήσεις αγάπης στα social ... Αγκάλιαζε κ εκείνη την χαροκαμένη μάνα ... Χωρίς ίχνος ντροπής! Παναγιά μου, ούτε στον χειρότερο εχθρό μου ... Πόση σαπίλα γύρω μας πια ... Σοκ και δέος μόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@FAITH_--> 18/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@kk88 --> 19/6

Εμβρυομεταφορά 🙏

@geo2222--> 20/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@Αννια27--> 24/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ είμαι μουδιασμένη, σοκαρισμένη και αηδιασμένη μετά τις χθεσινές αποκαλύψεις... Το τέρας που θέλει να λέγεται και παΤΕΡΑΣ! Έχει το θράσος να λέει πως σκέφτηκε το παιδί του κ δεν ομολόγησε αμέσως. Μια κοπέλα έχασε την ζωή της τόσο άδικα κ ένα λιχουδάκι να μένει ορφανό με έναν πατέρα δολοφόνο! Τόση ψυχραιμία, χωρίς καθόλου πόνο ή τρόμο στα μάτια του... Σκότωσε ένα αθώο τετράποδο για να φτιάξει το τέλειο σκηνικό... Έδινε κ συνεντεύξεις... Έκανε αναρτήσεις αγάπης στα social ... Αγκάλιαζε κ εκείνη την χαροκαμένη μάνα ... Χωρίς ίχνος ντροπής! Παναγιά μου, ούτε στον χειρότερο εχθρό μου ... Πόση σαπίλα γύρω μας πια ... Σοκ και δέος μόνο!

Πόσο δίκιο έχεις κορίτσακι μου τα λόγια σου μαχαιριά στην καρδιά! Και εμείς με τον άντρα μου χθες όλοι μέρα αυτό βλέπαμε!! Εγώ κορίτσια δεν το περίμενα,ούτε που φαντάζομουν τέτοια κατάληξη!! Πόσο μα πόσο κρίμα Παναγία μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@FAITH_--> 18/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@kk88 --> 19/6

Εμβρυομεταφορά 🙏

@geo2222--> 20/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@Αννια27--> 24/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ είμαι μουδιασμένη, σοκαρισμένη και αηδιασμένη μετά τις χθεσινές αποκαλύψεις... Το τέρας που θέλει να λέγεται και παΤΕΡΑΣ! Έχει το θράσος να λέει πως σκέφτηκε το παιδί του κ δεν ομολόγησε αμέσως. Μια κοπέλα έχασε την ζωή της τόσο άδικα κ ένα λιχουδάκι να μένει ορφανό με έναν πατέρα δολοφόνο! Τόση ψυχραιμία, χωρίς καθόλου πόνο ή τρόμο στα μάτια του... Σκότωσε ένα αθώο τετράποδο για να φτιάξει το τέλειο σκηνικό... Έδινε κ συνεντεύξεις... Έκανε αναρτήσεις αγάπης στα social ... Αγκάλιαζε κ εκείνη την χαροκαμένη μάνα ... Χωρίς ίχνος ντροπής! Παναγιά μου, ούτε στον χειρότερο εχθρό μου ... Πόση σαπίλα γύρω μας πια ... Σοκ και δέος μόνο!

Καλημέρα! Δε θα το παιξω έξυπνη , αλλα απο την 1η στιγμη ελεγα σε φιλους και γνωστούς πως ημουν σιγουρηηη 10000% πως ο σύζυγος ειχε κανει τη δουλεια! Εκανε μπα, αντιφάσεις και ηταν θεμα χρονου. Με αμφισβητούσαν βγαίνοντας τα « στοιχεια» κ μου ελεγαν να ειδες αλλοδαποί θα ειναι κτλ. Δυστηχως επιβεβαιώθηκα με το χειρότερο τροπο.. αιώνια η μνήμη στο κοριτσι αυτο🙏🏻, δυναμη στους παππούδες να μεγαλώσουν το μωρακι που εμεινε χωρις γονείς και υπέρτατη δικαιοσύνη κι ο,τι αλλο μπορει να παθει ο συζυγοκτόνος μεσα στη φυλακή😡! Πολυ κριμα... πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@FAITH_--> 18/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@kk88 --> 19/6

Εμβρυομεταφορά 🙏

@geo2222--> 20/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@Αννια27--> 24/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ είμαι μουδιασμένη, σοκαρισμένη και αηδιασμένη μετά τις χθεσινές αποκαλύψεις... Το τέρας που θέλει να λέγεται και παΤΕΡΑΣ! Έχει το θράσος να λέει πως σκέφτηκε το παιδί του κ δεν ομολόγησε αμέσως. Μια κοπέλα έχασε την ζωή της τόσο άδικα κ ένα λιχουδάκι να μένει ορφανό με έναν πατέρα δολοφόνο! Τόση ψυχραιμία, χωρίς καθόλου πόνο ή τρόμο στα μάτια του... Σκότωσε ένα αθώο τετράποδο για να φτιάξει το τέλειο σκηνικό... Έδινε κ συνεντεύξεις... Έκανε αναρτήσεις αγάπης στα social ... Αγκάλιαζε κ εκείνη την χαροκαμένη μάνα ... Χωρίς ίχνος ντροπής! Παναγιά μου, ούτε στον χειρότερο εχθρό μου ... Πόση σαπίλα γύρω μας πια ... Σοκ και δέος μόνο!

Και αυτό το τέρας, πήγε και ξάπλωσε το μωρό δίπλα στη νεκρή μητέρα.. Αυτό το τέρας είχε το θράσος να αγκαλιάσει τη μάνα της γυναίκας που είχε σκοτώσει. Πως θα συνεχίσει να ζει αυτή η μάνα ξέροντας ότι άφησε το παιδί της 15 χρόνων στα χέρια αυτού του τέρατος. Πως θα συνεχίσει σκεπτόμενη ότι τον αγκάλιαζε κ έκλαιγε.. Δεν υπάρχει παρηγοριά αλλά το χειρότερο που φοβάμαι είναι ότι δεν υπάρχει ούτε δικαιοσύνη. Εν βρασμό ψυχής, καλή διαγωγή, αυτό το τέρας σε μερικά χρόνια θα είναι έξω. Μακάρι να τον φάνε στη φυλακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα! Δε θα το παιξω έξυπνη , αλλα απο την 1η στιγμη ελεγα σε φιλους και γνωστούς πως ημουν σιγουρηηη 10000% πως ο σύζυγος ειχε κανει τη δουλεια! Εκανε μπα, αντιφάσεις και ηταν θεμα χρονου. Με αμφισβητούσαν βγαίνοντας τα « στοιχεια» κ μου ελεγαν να ειδες αλλοδαποί θα ειναι κτλ. Δυστηχως επιβεβαιώθηκα με το χειρότερο τροπο.. αιώνια η μνήμη στο κοριτσι αυτο🙏🏻, δυναμη στους παππούδες να μεγαλώσουν το μωρακι που εμεινε χωρις γονείς και υπέρτατη δικαιοσύνη κι ο,τι αλλο μπορει να παθει ο συζυγοκτόνος μεσα στη φυλακή😡! Πολυ κριμα... πολυ...

Θα τον περιποιηθούν στην φυλακή ... Το μόνο σίγουρο! Εκτός από την δικαιοσύνη υπάρχει κ η Θεία Δίκη βεβαίως ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα! Δε θα το παιξω έξυπνη , αλλα απο την 1η στιγμη ελεγα σε φιλους και γνωστούς πως ημουν σιγουρηηη 10000% πως ο σύζυγος ειχε κανει τη δουλεια! Εκανε μπα, αντιφάσεις και ηταν θεμα χρονου. Με αμφισβητούσαν βγαίνοντας τα « στοιχεια» κ μου ελεγαν να ειδες αλλοδαποί θα ειναι κτλ. Δυστηχως επιβεβαιώθηκα με το χειρότερο τροπο.. αιώνια η μνήμη στο κοριτσι αυτο🙏🏻, δυναμη στους παππούδες να μεγαλώσουν το μωρακι που εμεινε χωρις γονείς και υπέρτατη δικαιοσύνη κι ο,τι αλλο μπορει να παθει ο συζυγοκτόνος μεσα στη φυλακή😡! Πολυ κριμα... πολυ...

Ακριβώς! Από την πρώτη στιγμή κι εγώ. Οι πρώτες του δηλώσεις έδειχναν ενοχή. Πιο πολύ έκλαψε ο αστυνομικός που βρήκε το παιδάκι δίπλα στη νεκρή μητέρα του παρά εκείνος. Δυστυχώς δεν θα σαπίσει στη φυλακή. Θα βγει νεότατος από εκεί μέσα και θα διεκδικήσει την κηδεμονία της κόρης του. Όλοι εμείς θα έχουμε ξεχάσει. 

Οι γονείς δεν είναι αυτοί που τεκνοποιούν με όποιον τρόπο. Θέλει πολύ ακόμη για να πάρεις τον τίτλο του πατέρα ή της μητέρας. Αυτός πάντως δεν μπορεί να συγκαταλέγεται ούτε καν στους ανθρώπους, όχι να θεωρείται και πατέρας! ΟΥΣΤ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Avocando είπε:

Και αυτό το τέρας, πήγε και ξάπλωσε το μωρό δίπλα στη νεκρή μητέρα.. Αυτό το τέρας είχε το θράσος να αγκαλιάσει τη μάνα της γυναίκας που είχε σκοτώσει. Πως θα συνεχίσει να ζει αυτή η μάνα ξέροντας ότι άφησε το παιδί της 15 χρόνων στα χέρια αυτού του τέρατος. Πως θα συνεχίσει σκεπτόμενη ότι τον αγκάλιαζε κ έκλαιγε.. Δεν υπάρχει παρηγοριά αλλά το χειρότερο που φοβάμαι είναι ότι δεν υπάρχει ούτε δικαιοσύνη. Εν βρασμό ψυχής, καλή διαγωγή, αυτό το τέρας σε μερικά χρόνια θα είναι έξω. Μακάρι να τον φάνε στη φυλακή. 

Δύσκολο μου φαίνεται να του αναγνωρίσουν πως έγινε εν βρασμό ψυχής, όταν όλο το βράδυ έστηνε το σκηνικό για το τέλειο έγκλημα ... Όσο το σε μερικά χρόνια θα είναι έξω, χλωμό με ίκτερο θα πω εγώ! Υπάρχουν κ οι άγραφοι νόμοι της φυλακής...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@FAITH_--> 18/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@kk88 --> 19/6

Εμβρυομεταφορά 🙏

@geo2222--> 20/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@Αννια27--> 24/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ είμαι μουδιασμένη, σοκαρισμένη και αηδιασμένη μετά τις χθεσινές αποκαλύψεις... Το τέρας που θέλει να λέγεται και παΤΕΡΑΣ! Έχει το θράσος να λέει πως σκέφτηκε το παιδί του κ δεν ομολόγησε αμέσως. Μια κοπέλα έχασε την ζωή της τόσο άδικα κ ένα λιχουδάκι να μένει ορφανό με έναν πατέρα δολοφόνο! Τόση ψυχραιμία, χωρίς καθόλου πόνο ή τρόμο στα μάτια του... Σκότωσε ένα αθώο τετράποδο για να φτιάξει το τέλειο σκηνικό... Έδινε κ συνεντεύξεις... Έκανε αναρτήσεις αγάπης στα social ... Αγκάλιαζε κ εκείνη την χαροκαμένη μάνα ... Χωρίς ίχνος ντροπής! Παναγιά μου, ούτε στον χειρότερο εχθρό μου ... Πόση σαπίλα γύρω μας πια ... Σοκ και δέος μόνο!

Εγω βρε κοριτσια το ακουσα το πρωι αν σας πω οτι μου φαινοταν υποπτος απο την αρχη αλλα στο ακουσμα κ μονο ανατριχιασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@FAITH_--> 18/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@kk88 --> 19/6

Εμβρυομεταφορά 🙏

@geo2222--> 20/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@Αννια27--> 24/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ είμαι μουδιασμένη, σοκαρισμένη και αηδιασμένη μετά τις χθεσινές αποκαλύψεις... Το τέρας που θέλει να λέγεται και παΤΕΡΑΣ! Έχει το θράσος να λέει πως σκέφτηκε το παιδί του κ δεν ομολόγησε αμέσως. Μια κοπέλα έχασε την ζωή της τόσο άδικα κ ένα λιχουδάκι να μένει ορφανό με έναν πατέρα δολοφόνο! Τόση ψυχραιμία, χωρίς καθόλου πόνο ή τρόμο στα μάτια του... Σκότωσε ένα αθώο τετράποδο για να φτιάξει το τέλειο σκηνικό... Έδινε κ συνεντεύξεις... Έκανε αναρτήσεις αγάπης στα social ... Αγκάλιαζε κ εκείνη την χαροκαμένη μάνα ... Χωρίς ίχνος ντροπής! Παναγιά μου, ούτε στον χειρότερο εχθρό μου ... Πόση σαπίλα γύρω μας πια ... Σοκ και δέος μόνο!

Πόσο σωστά αυτά που λες!!!! Σοκ για άλλους νομίζω!!!!! Απερίγραπτο αυτό που έκανε ....πως μπόρεσε Παναγία μου..... Κρίμα η κοπέλα κρίμα το μωρό..... 😢

 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!  💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/6/2021 at 11:15 ΜΜ, ο/η Minnie7 είπε:

Καλησπέρα! Φίλη μου είναι εν μέσω διέγερσης και θα χρειαστεί κάποιες επιπλέον μονάδες gonal. (600 με 900)Αν κάποια κοπέλα έχει και δεν τις χρειάζεται θα μπορούσε να τη βοηθήσει; ακόμα κι αν κάποια ένεση εχει ανοιχθεί τον τελευταίο μήνα και περίσσεψαν μονάδες; Βρίσκεται στην Αθήνα. 

Καλημέρα εγώ έχω ανοιχτή gonal με 750 μονάδες που μπορεί να χρησιμοποιηθεί μέχρι και 26/6 και θα χαρώ πολύ να της τις δώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...