Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Vasilique --> 11/6

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Αννια27 16/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@nikol88163 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@nikol88

@Sabinaret

ΠΗΤ 👶

Καλημέρα κορίτσια! Σας το είπα πως το εμβρυάκι μου τα κατάφερε κ είναι ήδη τριών ημερών κ άριστων διαιρέσεων; Ω, ναι! Θα συναντηθούμε λέει κάποια στιγμή! 🙏

@Αννια27 Πρόσεξε τι θα μου πεις σήμερα μετά τον υπέρηχο!

@JesabellΕίναι δυνατόν να μην υπάρχει το όνομα της ιδρύτριας του topic;;; Καλές ωοληψίες αγαπημένη κ σύντομα κ στην κοιλίτσα σου! 💚

 

Μπράβο @Vasilique!! Άντε σύντομα να μπει και να φωλιάσει στην κοιλιτσα σου!! 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikol88 είπε:

Μπράβο @Vasilique!! Άντε σύντομα να μπει και να φωλιάσει στην κοιλιτσα σου!! 😘😘

Θέλει κ παρέα μας είπε χθες οπότε έχουμε λίγο ακόμη αναμονή! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

Θέλει κ παρέα μας είπε χθες οπότε έχουμε λίγο ακόμη αναμονή! ☺️

Ότι θέλει το παιδί!! Αν θέλει αδερφάκι θα του δώσουμε κ ένα ακόμα! Η υπομονή είναι αρετή λένε!! Ας γίνουν όλα όπως και όποτε πρέπει για να είναι σωστα και να έχουν αποτέλεσμα!! Οτιδήποτε ακούμε ομως θετικό μας πάει πιο κοντά στο στόχο μας όποτε είμαστε χαρούμενοι!! 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Διόνη όλα καλά τελικά..αφού έχεις τα φάρμακα είσαι έτοιμη θα έρθει και η περίοδος και θα ξεκινήσεις!!καλή αρχή σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Ότι θέλει το παιδί!! Αν θέλει αδερφάκι θα του δώσουμε κ ένα ακόμα! Η υπομονή είναι αρετή λένε!! Ας γίνουν όλα όπως και όποτε πρέπει για να είναι σωστα και να έχουν αποτέλεσμα!! Οτιδήποτε ακούμε ομως θετικό μας πάει πιο κοντά στο στόχο μας όποτε είμαστε χαρούμενοι!! 😊😊

Σωστά μιλάς αγαπημένη! Αυτό για την υπομονή δε, με βρίσκει υπέρμαχη! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Taggerisμε το καλό!!! Καλά αποτελέσματα!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου και εσύ καλή ανατροφή τώρα στο παιδάκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Vasilique --> 11/6

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Αννια27 16/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@nikol88163 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@nikol88

@Sabinaret

ΠΗΤ 👶

Καλημέρα κορίτσια! Σας το είπα πως το εμβρυάκι μου τα κατάφερε κ είναι ήδη τριών ημερών κ άριστων διαιρέσεων; Ω, ναι! Θα συναντηθούμε λέει κάποια στιγμή! 🙏

@Αννια27 Πρόσεξε τι θα μου πεις σήμερα μετά τον υπέρηχο!

@JesabellΕίναι δυνατόν να μην υπάρχει το όνομα της ιδρύτριας του topic;;; Καλές ωοληψίες αγαπημένη κ σύντομα κ στην κοιλίτσα σου! 💚

 

Αυτό το πινακάκι με συναρπάζει κάθε μέρα γίνεται όλο και καλύτερο...💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σωστά μιλάς αγαπημένη! Αυτό για την υπομονή δε, με βρίσκει υπέρμαχη! 💚

Με το καλο κοριτσι μου!! Με το καλο να τα παρεις τα εμβρυακια σου και να φωλιάσουν ομορφα και ωραια για 9 μήνες! Θα περιμενουμε τα νεα σου με χαρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αυτό το πινακάκι με συναρπάζει κάθε μέρα γίνεται όλο και καλύτερο...💓💓💓

Υπάρχει υλικό κ εμπλουτίζεται! Δόξα το Θεό Παναγιά μου! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!! Με το καλο να τα παρεις τα εμβρυακια σου και να φωλιάσουν ομορφα και ωραια για 9 μήνες! Θα περιμενουμε τα νεα σου με χαρα!!! 

Πολύ σ' ευχαριστώ για τον καλό σου λόγο! Πώς είσαι εσύ; Άρχισαν τίποτε ανακατωσούρες ή είναι ακόμη ήσυχο το σποράκι κ λουφάζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Συμβουλές ε; Αχ αν γύριζα τον χρόνο πίσω θα έλεγα στον εαυτό μου να μην αγχώνεται, να χαϊδεύω την κοιλίτσα μου και να μιλάω στο μωράκι μου. Α! Και να βγάζω μια φωτογραφία κάθε εβδομάδα στην ίδια θέση!

Και για τις εξωσωματικές αυτό θα μου έλεγα. Να χαλαρώσω και (ακούγεται οξύμωρο) να απολαύσω τις διαδικασίες! 

Σκεφτείτε ότι είμαστε από τις τυχερές που θα έχουμε φωτογραφίες τα μωρά μας από όταν ήταν έμβρυα 3 ή 5 ημερών!

Εγώ κορίτσια που σκέφτομαι αυτή την φορά να του πω να μην μου δώσουνε φωτογραφία είμαι χαζή;; Έχω την προηγούμενη και την κοιτάω και δεν μπορώ,ούτε να την πετάξω μπορώ ούτε τίποτα :-( οποτε λέω αυτή την φορά να τους πω να μην μου την δώσουν!! Τι λέτε και εσείς ρε κορίτσια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Εγώ κορίτσια που σκέφτομαι αυτή την φορά να του πω να μην μου δώσουνε φωτογραφία είμαι χαζή;; Έχω την προηγούμενη και την κοιτάω και δεν μπορώ,ούτε να την πετάξω μπορώ ούτε τίποτα :-( οποτε λέω αυτή την φορά να τους πω να μην μου την δώσουν!! Τι λέτε και εσείς ρε κορίτσια;;

Για ποιο λόγο ρε κορίτσι; Πώς το σκέφτεσαι; Μην είναι κ καλά γρουσουζιά; Όχι, μωρέ! Είναι κομμάτι μας! Είναι κάτι δικό σου κ του συντρόφου σου! Μπορεί να μην προχώρησε, αλλά αυτό δεν αναιρεί το γεγονός πως είναι η ένωσή σας! Γνώμη μου πάντα! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Καλημέρα ❤️

Είμαι 36 και έχω ΑΜΗ 1.3.

Με το μακρύ πρωτόκολλο είχα 14 ωάρια από τα οποία είχα 2 έμβρυα.

Διήρκεσε περίπου 20 μέρες μπορεί και παραπάνω 🙄

Αυτή την φορά κάναμε βραχύ επειδή η ΑΜΗ μου είναι χαμηλή ώστε ναι μεν να βγάλουμε λίγα ωάρια αλλά να είναι πιο ποιοτικά.

Η ΑΜΗ σου θεωρώ πως είναι καλή !

Θεωρώ πως ο γιατρός σου με βάση την ηλικία σου και την ΑΜΗ σου θα σε συμβουλέψει τι είναι το καλύτερο για σένα👍

Εγώ κορίτσια έκανα εχτές ωοληψοα βγάλαμε 8 και γονιμοποιηθηκαν μόνο τα 3!

Και την Κυριακή θα μάθω πόσα έφτασαν σε βλαστοκυστες.

Η αλήθεια είναι πως έχω αγχωθει πολύ φοβάμαι μήπως δεν προχωρήσουν σε βλαστοκυστες.

Μην ανχωνεσαι κορίτσι μου σίγουρα θα φτάσει τουλάχιστον 1 σε βλαστοκυστη , εξάλλου ένα και καλό χρειαζόμαστε 😉 καλή επιτυχίαααα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια νομίζω ότι θα μου σπάσει η καρδιά από το πρωί.

Από τα 8 ωάρια που έδωσα εχτές γονιμοποιηθηκαν μόνο τα 3.

Από τις εμπειρίες σας πόσα λέτε να φτάσουν σε βλαστοκυστες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Μην ανχωνεσαι κορίτσι μου σίγουρα θα φτάσει τουλάχιστον 1 σε βλαστοκυστη , εξάλλου ένα και καλό χρειαζόμαστε 😉 καλή επιτυχίαααα !!!!!

Μακάρι τι να πω 

Κοντεύει από το πρωί να σπάσει η καρδιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Vasilique --> 11/6

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Αννια27 16/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@nikol88163 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@nikol88

@Sabinaret

ΠΗΤ 👶

Καλημέρα κορίτσια! Σας το είπα πως το εμβρυάκι μου τα κατάφερε κ είναι ήδη τριών ημερών κ άριστων διαιρέσεων; Ω, ναι! Θα συναντηθούμε λέει κάποια στιγμή! 🙏

@Αννια27 Πρόσεξε τι θα μου πεις σήμερα μετά τον υπέρηχο!

@JesabellΕίναι δυνατόν να μην υπάρχει το όνομα της ιδρύτριας του topic;;; Καλές ωοληψίες αγαπημένη κ σύντομα κ στην κοιλίτσα σου! 💚

 

Φυσικά θα συναντηθούν και σε βλέπω δίδυμο μάνα χιχι 😉 !! Εάν μου το ξανά αλλάξει θα του πω να στο πει απευθείας δεν ξαναμπαινω στην μέση χαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

αχαχαχχαχαχαχ κλαιω 🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχα έχει τρομάξει η κοπέλα τι να πει !!! Αναποφάσιστα τα βλέπω τα έμβρυακια μου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Μακάρι τι να πω 

Κοντεύει από το πρωί να σπάσει η καρδιά μου!!

Όχι κοπέλα μου όχι ,να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά!!! Περιμένουμε νέα σου 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Για ποιο λόγο ρε κορίτσι; Πώς το σκέφτεσαι; Μην είναι κ καλά γρουσουζιά; Όχι, μωρέ! Είναι κομμάτι μας! Είναι κάτι δικό σου κ του συντρόφου σου! Μπορεί να μην προχώρησε, αλλά αυτό δεν αναιρεί το γεγονός πως είναι η ένωσή σας! Γνώμη μου πάντα! 💚

Όχι από θέμα γρουσουζιας αλλά με στεναχωρεί να βλέπω τα έμβρυακια που δεν προχώρησαν!! Λες να μην πω τίποτα ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εχω μεγαλο διλημμα..μολις γυρισα σπιτι απο το ραντεβου με τον Μαστρομηνα..δεν ξερω ποια ειναι η αποψη σας κ αν καποια εχει κανει προσπαθεια μαζι του. Μου ειπε κ ειδε ξεκαθαρα στον υπερηχο κ σε 3d οτι κατι μεγαλο υπαρχει στην μητρα η πολύποδας η ινωνοιωμα κ οτι πιθανα αυτο να εφταιξε στην παλινδρομη. Μου προτεινε να μου κανει κ ο ιδιος υστεροσκοπηση..εννοειται πως με βλεπει σαν υποψηφια πελατισσα κ λογικο απο τη μια... τι λετε να κανω; Να την κανω στον ιδιο; Κ μετα πως θα παω την υστερ στον Χριστ, πως θα φανει αυτο; Κ αναρωτιεμαι επισης αν αυτο προυπηρχε γιατι κανεις δεν το ειδε στον υπερηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Πολύ σ' ευχαριστώ για τον καλό σου λόγο! Πώς είσαι εσύ; Άρχισαν τίποτε ανακατωσούρες ή είναι ακόμη ήσυχο το σποράκι κ λουφάζει;

Ακομα τιποτα! Υπνηλίες, συχνοουρίες, αρχίζει και πρηζετε και το στηθος και πονάκια στην κοιλια που λιγο με ανησυχούν... κατα τα αλλα ειναι ησυχουλι το γλυκουλακι μου!!! Αντε σε περιμενω να φτασεις κι εσυ εδω να μου λες κι εσυ τα συμπτώματα! 
Οι αλλες εγκυουλες πως τα πατε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Όχι από θέμα γρουσουζιας αλλά με στεναχωρεί να βλέπω τα έμβρυακια που δεν προχώρησαν!! Λες να μην πω τίποτα ε;;

Μόκο τουμπεκί ψιλοκομμένο σου λέω! Ο καθένας στη θέση που του πρέπει! Εκείνα σαν μια ανάμνηση στο συρτάρι στο κουτάκι τους, κ τα άλλα στην κοιλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια μου εχω μεγαλο διλημμα..μολις γυρισα σπιτι απο το ραντεβου με τον Μαστρομηνα..δεν ξερω ποια ειναι η αποψη σας κ αν καποια εχει κανει προσπαθεια μαζι του. Μου ειπε κ ειδε ξεκαθαρα στον υπερηχο κ σε 3d οτι κατι μεγαλο υπαρχει στην μητρα η πολύποδας η ινωνοιωμα κ οτι πιθανα αυτο να εφταιξε στην παλινδρομη. Μου προτεινε να μου κανει κ ο ιδιος υστεροσκοπηση..εννοειται πως με βλεπει σαν υποψηφια πελατισσα κ λογικο απο τη μια... τι λετε να κανω; Να την κανω στον ιδιο; Κ μετα πως θα παω την υστερ στον Χριστ, πως θα φανει αυτο; Κ αναρωτιεμαι επισης αν αυτο προυπηρχε γιατι κανεις δεν το ειδε στον υπερηχο;

Δλδ θύμισέ μου υστεροσκόπηση δεν είχες κάνει μέχρι τώρα; Εάν όχι, τότε μικρή μου επιβάλλεται να κάνεις! Να την κάνεις στον Μαστρομηνά κ επειδή ακριβώς σε βλέπει σαν υποψήφια πελάτισσα το μόνο σίγουρο είναι ότι θα σε προσέξει. Το πού θα απευθυνθείς μετά δλδ εάν θα παραμείνεις στον τωρινό ή θα πας στον Μαστρομηνά θα εξαρτηθεί από τα ευρήματα. Η διαδικασία της υστεροσκόπησης βιντεοσκοπείται. Οπότε εάν όντως ο Μ είχε δίκιο, τότε νομίζω πως πρέπει να αλλάξεις επειγόντως! Δεν μπορεί ο ένας να βλέπει κ ο άλλος όχι τα προφανή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ακομα τιποτα! Υπνηλίες, συχνοουρίες, αρχίζει και πρηζετε και το στηθος και πονάκια στην κοιλια που λιγο με ανησυχούν... κατα τα αλλα ειναι ησυχουλι το γλυκουλακι μου!!! Αντε σε περιμενω να φτασεις κι εσυ εδω να μου λες κι εσυ τα συμπτώματα! 
Οι αλλες εγκυουλες πως τα πατε;; 

Εντάξει αναμενόμενα όλα αυτά. Εύχομαι να είναι ανέφελη κ όμορφη η περίοδος αυτή κοριτσάκι μου! Κ γιατί όχι να ανταλλάζουμε σύντομα εμπειρίες! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...