Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε είτε να ξεκινήσω αύριο menopur να τα βάλουμε στην κατάψυξη και να πάμε Ιανουάριο ετ είτε να κάνω όλη τη διαδικασία τον Ιανουάριο.  Τον ρώτησα τι πιστεύει ότι είναι καλύτερο και μου είπε να πάμε τον Ιανουάριο για όλη τη διαδικασία με φρέσκα.  Η αλήθεια είναι ότι μου ήρθε πολύ ξαφνικό τώρα που αδιαθετησα και δεν έχω όρεξη να ξεκινήσω αύριο κιόλας τη διαδικασία.  Δεν είχα χρόνο να το "χωνεψω" Και να προετοιμαστω ψυχολογικά.  Οπότε θα κάνω τώρα την υστεροηχογραφια για να δουμε το ενδομήτριο,  θα κάνω την 3η δόση του εμβολίου,  θα προσπαθήσω με φυσική σύλληψη για 2 μήνες και μετά πάμε τον Γενάρη για όλη τη διαδικασία.

Μια χαρά σε βρισκω!

Μακαρι να μην χρειαστεί να κανείς τίποτα🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα να αποκαταστήσω το όνομα του αγαπημένου μου μαυρογατου!!!! 

Μην περιμένετε ότι έχω καταλάβει και πολύ τι γίνεται, αλλά ήρθε ένα mail και έλεγε ότι η χοριακη μου είναι 901.3 

Έλα Παναγία μου!!!!!!! 

Το μόνο που έχω να σας πω είναι μέσα την καρδιά μου ειναι να μην το βάλετε ποτέ κάτω.... Να μην σας σταματάει οποιαδήποτε αναποδιά... 

Να κοιτάτε μόνο το στόχο σας. 

Ευχαριστώ πολύ όλα τα κορίτσια που ήταν που σε αυτή την διαδρομή απόκτησαν μια ιδιαίτερη θέση στην καρδιά μου, ξέρετε εσείς ποιες είστε!!!!! 

Δεν έχω πολλά λόγια αυτή την στιγμή.... Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω τι γίνεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τη συμπαράσταση! Είμαι πολύ cool σε αυτή τη φάση. Θα απολαύσω τα Χριστούγεννα και με γεμάτες τις μπαταρίες θα ξεκινήσω από τη νέα χρονιά!

@BlackCat

Μπορείς να με βγάλεις από το πινακάκι από την ωοληψια και να με βάλεις στο σεξουλιαρισμα! Αντε γιατι τόσο καιρό μια με κολπιτιδες,  μια με εξωσωματικές,  μια με εγκυμοσύνες κοντεύουμε να το ξεχάσουμε το σπορ! Κυρ Στέφανε θα το κάψουμε αυτούς τους μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

Ηρθα να αποκαταστήσω το όνομα του αγαπημένου μου μαυρογατου!!!! 

Μην περιμένετε ότι έχω καταλάβει και πολύ τι γίνεται, αλλά ήρθε ένα mail και έλεγε ότι η χοριακη μου είναι 901.3 

Έλα Παναγία μου!!!!!!! 

Το μόνο που έχω να σας πω είναι μέσα την καρδιά μου ειναι να μην το βάλετε ποτέ κάτω.... Να μην σας σταματάει οποιαδήποτε αναποδιά... 

Να κοιτάτε μόνο το στόχο σας. 

Ευχαριστώ πολύ όλα τα κορίτσια που ήταν που σε αυτή την διαδρομή απόκτησαν μια ιδιαίτερη θέση στην καρδιά μου, ξέρετε εσείς ποιες είστε!!!!! 

Δεν έχω πολλά λόγια αυτή την στιγμή.... Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω τι γίνεται... 

Αντε ρε @angel35

Και είχα αρχίσει να ανησυχώ τόση ώρα που ήσουν άφαντη.  Στο είχα πει, η ημέρα που έκανες την ετ ήταν σημαδιακή.  Ήμουν σίγουρη για το αποτέλεσμα! Τώρα μπορείς να μπεις στο πινακάκι με τις διδυμομανουλες!

Με το καλο να δεχτείτε τα μωράκια σας ( το έχεις καταλάβει ότι είναι 2 ε?)

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ηρθα να αποκαταστήσω το όνομα του αγαπημένου μου μαυρογατου!!!! 

Μην περιμένετε ότι έχω καταλάβει και πολύ τι γίνεται, αλλά ήρθε ένα mail και έλεγε ότι η χοριακη μου είναι 901.3 

Έλα Παναγία μου!!!!!!! 

Το μόνο που έχω να σας πω είναι μέσα την καρδιά μου ειναι να μην το βάλετε ποτέ κάτω.... Να μην σας σταματάει οποιαδήποτε αναποδιά... 

Να κοιτάτε μόνο το στόχο σας. 

Ευχαριστώ πολύ όλα τα κορίτσια που ήταν που σε αυτή την διαδρομή απόκτησαν μια ιδιαίτερη θέση στην καρδιά μου, ξέρετε εσείς ποιες είστε!!!!! 

Δεν έχω πολλά λόγια αυτή την στιγμή.... Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω τι γίνεται... 

Έσπασες τα κοντερρρρρρρρ!!!

Πολλα πολλά συγχαρητήρια μουρλοκαμπερο!!!

Εφυγες για το topic της @Vasiliqueμε τις διδυμομανουλες❤️
Μια γερή τελειομηνη και ανέφελη εγκυμοσύνη να έχεις, όλα με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ηρθα να αποκαταστήσω το όνομα του αγαπημένου μου μαυρογατου!!!! 

Μην περιμένετε ότι έχω καταλάβει και πολύ τι γίνεται, αλλά ήρθε ένα mail και έλεγε ότι η χοριακη μου είναι 901.3 

Έλα Παναγία μου!!!!!!! 

Το μόνο που έχω να σας πω είναι μέσα την καρδιά μου ειναι να μην το βάλετε ποτέ κάτω.... Να μην σας σταματάει οποιαδήποτε αναποδιά... 

Να κοιτάτε μόνο το στόχο σας. 

Ευχαριστώ πολύ όλα τα κορίτσια που ήταν που σε αυτή την διαδρομή απόκτησαν μια ιδιαίτερη θέση στην καρδιά μου, ξέρετε εσείς ποιες είστε!!!!! 

Δεν έχω πολλά λόγια αυτή την στιγμή.... Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω τι γίνεται... 

Λιωωωωνωωωω και δεν έχω καρδούλες δύο μωράκια έρχονται ιιιι... 

Συγχαρητήρια καρδια μου. Ευχαριστώ τοοοοσοοο πολύ για τα υπέροχα νεαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχωχωχ έχω χαθεί…!! Διαβάζω διαβάζω και δεν σας φτάνω..🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️
 

@kaounmar δώσε χρόνο στον εαυτό σου! Δυστυχώς είναι πολύ ασχημο και στενάχωρο όλο αυτό. Αλλά…!!! Θα βρεις την δύναμη και θα συνεχίσεις. Μην σκέφτεσαι τόσο πολύ τον χρόνο, διότι αυτή η σκέψη είναι εχθρός μας. Keep your friends close and your enemies closer λένε!! Επομένως κάνε αυτήν την σκέψη θετική, γιατί σχεδόν όλες μας εδώ μέσα αυτό το δυσάρεστο έχουμε. Και το σκεφτόμαστε για πολλούς λόγους αυτό. Άρα, δες αυτά που πρεπει να γίνουν και προχώρα να πάρεις τις απαντησεις που ζητάς. Ψάξε το με ειδικούς και ίσως άνοιξε ένα καινούργιο θέμα με την περίπτωση της μήτρας. Σίγουρα υπάρχουν και άλλες γυναίκες. 
 

@condios εγώ και η Levi’s.. και φαντάσου τις λάτρευα παλιά. Όλα 501 ήταν. Ίσως να μου φέρει και τύχη τέλικα αυτός ο αριθμός, μιας και είμαστε οι περισσότερες εδώ Ριτες Σακελάριου όπως πολύ σωστά είπες 😂 γι’αυτο και πηγαινοέρχονται παντόφλες από την @Παρασκευαιδου, @Margitc, @BlackCat κτλ. Θα πετάγονται από Γερμανία - Ελλάδα, Αθήνα - Λάρισα - Ρόδο - Θεσσαλονίκη και τρεχάτε ποδαράκια μου να σωθούμε. 
Είπαμε, όλα θα γίνουν. Αργά ή γρήγορα, όλα μα όλα θα γίνουν. Δεν ήταν οι μήνες μας. Δεν μας ήθελε το φθινόπωρο. Ίσως τώρα να αλλάξει όλο αυτό. Με την γέννηση του Χριστού, θα δούμε μετά και το Άγιο Φως και στο ενδιάμεσο ο Αι Βασιλης να μας κάνει το δώρο αυτό με την δύναμη της Παναγίας, του Χριστού και φυσικά τον Πατέρα όλων μας τον Θεό. Δεν μας ξεχνάνε. Το πιστεύω πραγματικά.

Γενικα κορίτσια μου καλά για κάποιο λόγο, παρ´ολο που έχουμε αυτά τα προβλήματα, συν αυτά της δουλειάς και της καθημερινότητας, μπορώ να πω πως νιώθω καλά. Χριστούγεννα πλησιάζουν και με τα Χριστούγεννα έρχεται η θετική ενέργεια. Να είστε αγαπημένοι με τους συζύγους σας, να απολαύσετε τις μέρες με τις οικογένειες σας και τους φίλους και να γελάσετε μέσα από την καρδιά σας, όχι μόνο εκείνες τις μέρες, αλλά όλες. ❤️🧡💛💚💜❤️🧡💛💚💜❤️🧡💛💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τη συμπαράσταση! Είμαι πολύ cool σε αυτή τη φάση. Θα απολαύσω τα Χριστούγεννα και με γεμάτες τις μπαταρίες θα ξεκινήσω από τη νέα χρονιά!

@BlackCat

Μπορείς να με βγάλεις από το πινακάκι από την ωοληψια και να με βάλεις στο σεξουλιαρισμα! Αντε γιατι τόσο καιρό μια με κολπιτιδες,  μια με εξωσωματικές,  μια με εγκυμοσύνες κοντεύουμε να το ξεχάσουμε το σπορ! Κυρ Στέφανε θα το κάψουμε αυτούς τους μήνες!!!

Χαχχαχχαχ εκλαψα με το τελευταίοοο. Τελικά ήμαστε πολλές που λίγο το κρύο λίγο ο καιρός.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Έχω πάει σε δυο, στη Δεμπεγιωτη (γυναίκα του Σφακ) και στον Μαστορακο. Η πρώτη μου φάνηκε ότι ασχολήθηκε πολύ περισσότερο αλλά δεν ξέρω αν την συστήνω επειδή είναι γυναίκα εξωσωματικού. Καλύτερα σε καποιον που είναι πιο έξω από τα κυκλώματα των κέντρων εξωσωματική. Νομίζω η @troia θα έχει σίγουρα κάτι να σου πει. 

@Natassou85Εγώ συστήνω το ενδοκρινολογικό του Έλενα, είναι και σχετικά εύκολο να βρεις ραντεβού. Αν κλείσεις πρωινό ραντεβού είναι δωρεάν και σε βλέπει όποιος τύχει, ενώ αν κλείσεις απογευματινό μπορείς να επιλέξεις γιατρό. Η Τσεκούρα έλεγε τα καλύτερα για μία Βενάκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ηρθα να αποκαταστήσω το όνομα του αγαπημένου μου μαυρογατου!!!! 

Μην περιμένετε ότι έχω καταλάβει και πολύ τι γίνεται, αλλά ήρθε ένα mail και έλεγε ότι η χοριακη μου είναι 901.3 

Έλα Παναγία μου!!!!!!! 

Το μόνο που έχω να σας πω είναι μέσα την καρδιά μου ειναι να μην το βάλετε ποτέ κάτω.... Να μην σας σταματάει οποιαδήποτε αναποδιά... 

Να κοιτάτε μόνο το στόχο σας. 

Ευχαριστώ πολύ όλα τα κορίτσια που ήταν που σε αυτή την διαδρομή απόκτησαν μια ιδιαίτερη θέση στην καρδιά μου, ξέρετε εσείς ποιες είστε!!!!! 

Δεν έχω πολλά λόγια αυτή την στιγμή.... Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω τι γίνεται... 

Εμείς τα είπαμε και τα ξανά είπαμε.... Και γενικότερα τα λέμε 🤣🤣🤣 

Ε θα τα πω κ εδώ όμως!!!! Είσαι εγκυουλααααααα!!!!!!!

Μπραβοοοοο κορίτσι μας!!!!!!! 

Συγχαρητήρια!!!!!!!! 

Να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!!! 

Να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη σου!!!!! 😍😍😍 

Δεν παρατάμε ποτέ τίποτα!!!!!!!! ❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε είτε να ξεκινήσω αύριο menopur να τα βάλουμε στην κατάψυξη και να πάμε Ιανουάριο ετ είτε να κάνω όλη τη διαδικασία τον Ιανουάριο.  Τον ρώτησα τι πιστεύει ότι είναι καλύτερο και μου είπε να πάμε τον Ιανουάριο για όλη τη διαδικασία με φρέσκα.  Η αλήθεια είναι ότι μου ήρθε πολύ ξαφνικό τώρα που αδιαθετησα και δεν έχω όρεξη να ξεκινήσω αύριο κιόλας τη διαδικασία.  Δεν είχα χρόνο να το "χωνεψω" Και να προετοιμαστω ψυχολογικά.  Οπότε θα κάνω τώρα την υστεροηχογραφια για να δουμε το ενδομήτριο,  θα κάνω την 3η δόση του εμβολίου,  θα προσπαθήσω με φυσική σύλληψη για 2 μήνες και μετά πάμε τον Γενάρη για όλη τη διαδικασία.

Σε νιωθω το ίδιο είχα σκεφτεί και εγώ για αυτό είπα δεν κάμω τώρα.. με πιέζει..  καλα εγώ είμαι και ζαβό μπορεί μόλις έρθει η περίοδος να πω.. α.. ξεκινάω και να πάω για υπερηχο. Έτσι στα απρόβλεπτα. Γενικά νόμιζα αυτά μου ταιριάζουν πιο πολύ..  απ το πρόγραμμα..  

Τωρα αγκαλιές.. και σ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ναι αυτες τις ροζ που σου βρηκα θα στειλει

2.12 πετά μια να με βρει στο κεφάλι να μην ξέρω πόσο έχουμε να μην αγχωθω χαχαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Λοιπόν σε ανοίγω εγώ άμα μου κάνεις εσύ την ΕΤ την Δευτέρα που θέλει η Παρασκευαίδου 🤣🤣

Είναι απλά τα βήματα:

  • Φεύγεις ΣΚ - Σεξουλιάζεσαι 💟
  • Ξαναφέυγεις ΣΚ - Σεξουλιάζεσαι💟
  • Πας ενδοκρινολόγο για full service
  • Πας Πιστοφ. για διερεύνηση
  • Μιλα΄ς με τον Κοντό για επόμενα βήματα.

Σε φιλώ!

Τωρα το εδω εγβ αυτό... έλα μωρέ να στην κάνω την ετ.. σιγά τι είναι..🤣🤣🤣 α.

Πανε τη Δευτέρα.  😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ηρθα να αποκαταστήσω το όνομα του αγαπημένου μου μαυρογατου!!!! 

Μην περιμένετε ότι έχω καταλάβει και πολύ τι γίνεται, αλλά ήρθε ένα mail και έλεγε ότι η χοριακη μου είναι 901.3 

Έλα Παναγία μου!!!!!!! 

Το μόνο που έχω να σας πω είναι μέσα την καρδιά μου ειναι να μην το βάλετε ποτέ κάτω.... Να μην σας σταματάει οποιαδήποτε αναποδιά... 

Να κοιτάτε μόνο το στόχο σας. 

Ευχαριστώ πολύ όλα τα κορίτσια που ήταν που σε αυτή την διαδρομή απόκτησαν μια ιδιαίτερη θέση στην καρδιά μου, ξέρετε εσείς ποιες είστε!!!!! 

Δεν έχω πολλά λόγια αυτή την στιγμή.... Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω τι γίνεται... 

Μα τι λες τώρα!!!!!! Τι υπέροχα νεα είναι αυτα!!! Συγχαρητήρια!! Όλα να παρουν τώρα τον δρόμο τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε νιωθω το ίδιο είχα σκεφτεί και εγώ για αυτό είπα δεν κάμω τώρα.. με πιέζει..  καλα εγώ είμαι και ζαβό μπορεί μόλις έρθει η περίοδος να πω.. α.. ξεκινάω και να πάω για υπερηχο. Έτσι στα απρόβλεπτα. Γενικά νόμιζα αυτά μου ταιριάζουν πιο πολύ..  απ το πρόγραμμα..  

Τωρα αγκαλιές.. και σ....

Εδω ο Mr. lover lover μου με ΄ρωτησε πότε μπορύμε ξανα. Εεεε αυτή η ναμονή να καθαρίσω μετα την αποτυχημενη ετ ήτανε μην πω... Γιάυτο και θέλω να μπω στην λίστα για σεξουλιασμα. 😂😂 όλες εκει πρέπει να μπουμε για τον επόμενο καιρο.🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αχ βρε μαυρογατουλα μου! Να σαι καλά! Βαρέθηκα να πάω να κάνω χοριακη. Τι να κοροιδευομαστε μεταξύ μας?

Τωρα έστειλα μήνυμα στον γιατρό και περιμένω τηλέφωνο να δω τι θα κάνουμε. Είμαι σε κατάσταση αφασίας προς το παρόν. Δεν με νοιάζει τίποτα.  Ή που θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά για κανένα 2μηνο (παρεμβαλλονται και οι γιορτες) και τέλος Γενάρη πάμε για εξωσωματικη Ή που θα ξεκινήσω τώρα ενέσεις, βάζω κατάψυξη και από τη νέα χρονιά πάμε για ετ. Προς το παρόν τείνω προς την πρώτη επιλογή.  Θα μιλήσω και με τον γιατρό και θα αποφασίσω.

Εγω θα πω Να πας για χοριακη!!! Είχα τρελό αίμα και ήμουν έγκυος.  Σερβιέτες γέμιζα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ηρθα να αποκαταστήσω το όνομα του αγαπημένου μου μαυρογατου!!!! 

Μην περιμένετε ότι έχω καταλάβει και πολύ τι γίνεται, αλλά ήρθε ένα mail και έλεγε ότι η χοριακη μου είναι 901.3 

Έλα Παναγία μου!!!!!!! 

Το μόνο που έχω να σας πω είναι μέσα την καρδιά μου ειναι να μην το βάλετε ποτέ κάτω.... Να μην σας σταματάει οποιαδήποτε αναποδιά... 

Να κοιτάτε μόνο το στόχο σας. 

Ευχαριστώ πολύ όλα τα κορίτσια που ήταν που σε αυτή την διαδρομή απόκτησαν μια ιδιαίτερη θέση στην καρδιά μου, ξέρετε εσείς ποιες είστε!!!!! 

Δεν έχω πολλά λόγια αυτή την στιγμή.... Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω τι γίνεται... 

Έλα και μας εσκασες τόσες ώρες........μπράβοοοοοοοοοοο.... συγχαρητήριααααααα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου.......για έλα στο κλάμπ με τις διδυμομανουλες και εσύ να κάψουμε τον εγκέφαλο μας με τα καροτσια....🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ηρθα να αποκαταστήσω το όνομα του αγαπημένου μου μαυρογατου!!!! 

Μην περιμένετε ότι έχω καταλάβει και πολύ τι γίνεται, αλλά ήρθε ένα mail και έλεγε ότι η χοριακη μου είναι 901.3 

Έλα Παναγία μου!!!!!!! 

Το μόνο που έχω να σας πω είναι μέσα την καρδιά μου ειναι να μην το βάλετε ποτέ κάτω.... Να μην σας σταματάει οποιαδήποτε αναποδιά... 

Να κοιτάτε μόνο το στόχο σας. 

Ευχαριστώ πολύ όλα τα κορίτσια που ήταν που σε αυτή την διαδρομή απόκτησαν μια ιδιαίτερη θέση στην καρδιά μου, ξέρετε εσείς ποιες είστε!!!!! 

Δεν έχω πολλά λόγια αυτή την στιγμή.... Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω τι γίνεται... 

Μπραβο ρε κοριτσι μου καλο!!! Συγχαρητήρια εισαι έγκυος!!!! Καλούς διπλασιασμούς και με το καλο ο πρώτος σου υπέρηχος!!! Οοοοοολα καλα απο δω και πέρα κοριτσι μου!! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Εδω ο Mr. lover lover μου με ΄ρωτησε πότε μπορύμε ξανα. Εεεε αυτή η ναμονή να καθαρίσω μετα την αποτυχημενη ετ ήτανε μην πω... Γιάυτο και θέλω να μπω στην λίστα για σεξουλιασμα. 😂😂 όλες εκει πρέπει να μπουμε για τον επόμενο καιρο.🤣

Τωρα θα βγάλω το εσώψυχα μου... απ την ημερα που καθάρισα love 💘♥❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η troia είπε:

@Natassou85Εγώ συστήνω το ενδοκρινολογικό του Έλενα, είναι και σχετικά εύκολο να βρεις ραντεβού. Αν κλείσεις πρωινό ραντεβού είναι δωρεάν και σε βλέπει όποιος τύχει, ενώ αν κλείσεις απογευματινό μπορείς να επιλέξεις γιατρό. Η Τσεκούρα έλεγε τα καλύτερα για μία Βενάκη.

Λες να κλείσω και εγώ εκεί η να περιμένω να παω πρώτα στο αποβολών να μου πουν απο εκεί τι και πως? Δεν την ξέρω την σει΄ρα. Φαντάσου είχα σκοπο να παω σε εξωτερικό ενδοκρινολόγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ηρθα να αποκαταστήσω το όνομα του αγαπημένου μου μαυρογατου!!!! 

Μην περιμένετε ότι έχω καταλάβει και πολύ τι γίνεται, αλλά ήρθε ένα mail και έλεγε ότι η χοριακη μου είναι 901.3 

Έλα Παναγία μου!!!!!!! 

Το μόνο που έχω να σας πω είναι μέσα την καρδιά μου ειναι να μην το βάλετε ποτέ κάτω.... Να μην σας σταματάει οποιαδήποτε αναποδιά... 

Να κοιτάτε μόνο το στόχο σας. 

Ευχαριστώ πολύ όλα τα κορίτσια που ήταν που σε αυτή την διαδρομή απόκτησαν μια ιδιαίτερη θέση στην καρδιά μου, ξέρετε εσείς ποιες είστε!!!!! 

Δεν έχω πολλά λόγια αυτή την στιγμή.... Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω τι γίνεται... 

Τι ωραίο νέο ,,, μπράβο κοριτσάκι μου,,,πολλά συγχαρητήρια,,,να την ευχαριστηθείς στο έπακρο αυτή τη στιγμή και όλη την εγκυμοσύνη σου εύχομαι. Με το καλό να πάρεις το/τα θαυματακι/α σου αγκαλιά!!!! 🙏👶❤️👶❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Λες να κλείσω και εγώ εκεί η να περιμένω να παω πρώτα στο αποβολών να μου πουν απο εκεί τι και πως? Δεν την ξέρω την σει΄ρα. Φαντάσου είχα σκοπο να παω σε εξωτερικό ενδοκρινολόγο..

Να περιμένεις να σου πουν αυτοί 

Αφού θα πας που θα πας μην βασανίζεσαι μόνη σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Να περιμένεις να σου πουν αυτοί 

Αφού θα πας που θα πας μην βασανίζεσαι μόνη σου 

yes boss!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...