Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια καλημέρα, εύχομαι σε όλες τις εγκυμονούσες μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και σε οσες προσπαθούν να γίνουν σύντομα μανούλες!!! 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει κάνει εξωσωματική Θεσσαλονίκη και ποιόν γιατρό εμπιστεύτηκε? Επίσης σύμφωνα με την εμπειρία σας υπάρχει περίπτωση Αθήνα να είναι καλύτερα για να κάνεις εξωσωματική? 

Οι απαντήσεις σας θα μς βοηθήσουν πολύ!! 

Εχω ακούσει και στα Γιάννενα σε δημόσιο είναι καλά, αλλά υπάρχει πολύς κόσμος και πιστεύω όταν υπάρχει ποσότητα χάνετε η ποιότητα, αν και για το γιατρό εκεί έχω ακούσει τα καλύτερα! 

Τα φώτα σας κορίτσια!!! Ευχαριστώ!!!

Καλημέρα κορίτσι μου...εγώ έκανα εξωσωματική στο δημόσιο νοσοκομείο των Ιωαννίνων και δεν έχω κάποιο παράπονο....αντιλαμβάνομαι ότι δε θα είναι σαν ιδιωτικό αν και δεν έχει τύχει ποτέ να βρεθώ σε ιδιωτικό νοσοκομείο ωστοσο είμαι πολύ ευχαριστημένη από τον κύριο Ζηκ ( δεν ξέρω αν πρέπει να λέμε ονόματα) 

Εάν θέλεις μπορώ να σου δώσω πληροφορίες ιδιωτικά σε προσωπικό μηνυμα

@Olia4 και η ολια είναι σε αυτό με την οποία έχουμε γνωριστεί εάν θέλεις φυσικά να σε ενημερωσουμε για εκεί...

💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ !! Με ηρεμησες ! Αν και με το που το είπα στον άντρα μου να επιβεβαιώσω ότι δεν θυμάμαι λάθος και εκείνος μου επιβεβαίωσε ότι μας το έχει πει ο γιατρός ξεκάθαρα! 

Ισχύει κάθε περίπτωση είναι διαφορετική 🥰

Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου !! 🤞

Κοριτσακι μου...κι εγώ χτες ξεκίνησα σαλοσπιρ λόγω κάποιων πιθανοτήτων προεκλαμψιας που μου έδωσαν και παίρνω ακόμα αντιπηκτικες....

Δεν ξέρω τους λόγους όπως τόσο καλά στους εξήγησε η άλλη κοπέλα αλλά οκ για να παίρνουμε τόσες πολλές δεν υπάρχει λόγος άγχους! Αλλιώς θα αγχωθω κι εγωωωωωω και δε θελω χαχαχαχαχαχ 🤭 ,💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Μην αγχώνεσαι βρε.. θα σε ξεαγχωσει και ο γιατρός σου όταν θα μιλήσετε από κοντά... Αλήθεια πότε σου έβαλε υπέρηχο? 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! 

Έχω τον πρώτο υπέρυχο την Τετάρτη το απόγευμα αργά ! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κοριτσακι μου...κι εγώ χτες ξεκίνησα σαλοσπιρ λόγω κάποιων πιθανοτήτων προεκλαμψιας που μου έδωσαν και παίρνω ακόμα αντιπηκτικες....

Δεν ξέρω τους λόγους όπως τόσο καλά στους εξήγησε η άλλη κοπέλα αλλά οκ για να παίρνουμε τόσες πολλές δεν υπάρχει λόγος άγχους! Αλλιώς θα αγχωθω κι εγωωωωωω και δε θελω χαχαχαχαχαχ 🤭 ,💓💓

Καλημέρα κοριτσάκι μου !! Τζάμπα αγχώθηκα το ξέρω !! Τελικά πολλές παίρνουμε !! Όπως καταλάβατε δεν θέλω και πολύ να αγχωθω και που είμαι ακόμα !!! 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Και εγώ στις τελευταίες δυο θετικές χοριακες τα έπαιρνα και τα δυο ταυτόχρονα  προληπτικά!Salospir των 50 και Inohhep προληπτικά χωρίς να έχω παράγοντα θρομβοφιλιας!

Στον έλεγχο στο Έλενα η κ. Τσεκούρα που με έλεγξε ενδελεχώς επιβεβαίωσε ότι δεν έχω θρομβοφιλια και σε ερώτηση μου αν σε επόμενη προσπάθεια ο γιατρός μου δώσει αντιπηκτικες τι να κάνω μου είπε κατά λέξη «επειδή η εγκυμοσύνη είναι μια κατάσταση φιλική σε θρόμβους  κακό δεν κάνει να κάνω αντιπηκτικες , μόνο καλό μπορεί να κάνει κ επειδή είναι «πολύτιμη κύηση» όπως τις ονομάζουν λόγω εξωσωματικής ας τις πάρω». Αν δεν το προτείνει ο γιατρός τότε να μην πάρω.

Και στη νέα προσπάθεια το πρωτοκολλο της εμβρυομεταφορας έχει κ Σαλοσπίρ κ Inohhep πάλι 😎

Καλημέρα κορίτσι μου ! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Ναι μου είπε σαλοσπιρ όταν ξεκίνησα την οιστραδιόλη και μετά μου πρόσθεσε από την ημέρα της εμβρυομεταφορας και την αντιπικτηκη ένεση. Μήπως είναι μικρή η δοσολογία? Σαλοσπιρ των 80 και ivor η ένεση των 2.500 

Τι να πω δεν ξέρω με αγχωσατε τώρα !!! Δηλαδή καμία άλλη κοπέλα δεν παίρνει και τα δύο ?? Και το έχω επιβεβαίωσει μαζί του ! Στον υπέρυχο με τον γυναικολόγο μου θα το συζητήσουμε φυσικά όπως και όλα τα άλλα φάρμακα που παίρνω αλλά μέχρι τότε θα έχω άγχος !! 

Η αντιπηκτικες ενεσεις αγαπη πανε τα mg αναλογα με το βαρος σωματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια καλημέρα, εύχομαι σε όλες τις εγκυμονούσες μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και σε οσες προσπαθούν να γίνουν σύντομα μανούλες!!! 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει κάνει εξωσωματική Θεσσαλονίκη και ποιόν γιατρό εμπιστεύτηκε? Επίσης σύμφωνα με την εμπειρία σας υπάρχει περίπτωση Αθήνα να είναι καλύτερα για να κάνεις εξωσωματική? 

Οι απαντήσεις σας θα μς βοηθήσουν πολύ!! 

Εχω ακούσει και στα Γιάννενα σε δημόσιο είναι καλά, αλλά υπάρχει πολύς κόσμος και πιστεύω όταν υπάρχει ποσότητα χάνετε η ποιότητα, αν και για το γιατρό εκεί έχω ακούσει τα καλύτερα! 

Τα φώτα σας κορίτσια!!! Ευχαριστώ!!!

Καλημέρα κορίτσι μου κ καλή αρχη. Εγώ είμαι Θεσσαλονίκη στο new life. Θα σου πρότεινα να περασεις από 2-3 γιατρούς τουλαχιστον κ να πας σ αυτόν που εμπιστεύεσαι πιο πολύ. Για την κάθε μια ο δικός της γιατρός , ειδικά αν έμεινε εγκυουλα, είναι ο καλυτερος. Εύχομαι να βρεις τον καλύτερο για σένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...εγώ έκανα εξωσωματική στο δημόσιο νοσοκομείο των Ιωαννίνων και δεν έχω κάποιο παράπονο....αντιλαμβάνομαι ότι δε θα είναι σαν ιδιωτικό αν και δεν έχει τύχει ποτέ να βρεθώ σε ιδιωτικό νοσοκομείο ωστοσο είμαι πολύ ευχαριστημένη από τον κύριο Ζηκ ( δεν ξέρω αν πρέπει να λέμε ονόματα) 

Εάν θέλεις μπορώ να σου δώσω πληροφορίες ιδιωτικά σε προσωπικό μηνυμα

@Olia4 και η ολια είναι σε αυτό με την οποία έχουμε γνωριστεί εάν θέλεις φυσικά να σε ενημερωσουμε για εκεί...

💓

Σού έστειλα προσωπικο μυνήμα, αν θέλεις να μου δώσεις μια εικόνα.. σε ευχαριστώ παααρα πολύ!!!💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου κ καλή αρχη. Εγώ είμαι Θεσσαλονίκη στο new life. Θα σου πρότεινα να περασεις από 2-3 γιατρούς τουλαχιστον κ να πας σ αυτόν που εμπιστεύεσαι πιο πολύ. Για την κάθε μια ο δικός της γιατρός , ειδικά αν έμεινε εγκυουλα, είναι ο καλυτερος. Εύχομαι να βρεις τον καλύτερο για σένα. 

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για την απάντηση.. σου στέλνω προσωπικό μήνυμα για πληροφορίες 💕💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@BlackCat τι έχουμε για λέγε????? Σε έχω από το πρωί στο μυαλό μου!!!!!

Εμ δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο ακόμα..

Μου είχαν πει Πεμπτη / Παρασκευή και τώρα έχω αρχίσει λίγο και τρελαίνομαι..😵

Οτι σενάριο μπορεί να υπάρξει το έχω κάνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εμ δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο ακόμα..

Μου είχαν πει Πεμπτη / Παρασκευή και τώρα έχω αρχίσει λίγο και τρελαίνομαι..😵

Οτι σενάριο μπορεί να υπάρξει το έχω κάνει..

Χαχχαχαχαχαχ έλα εντάξει μην κάνεις σενάρια........όλα θα πάνε καλά 🤞🤞🤞🤞🤞..... ενημέρωσε μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια καλημέρα, εύχομαι σε όλες τις εγκυμονούσες μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και σε οσες προσπαθούν να γίνουν σύντομα μανούλες!!! 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει κάνει εξωσωματική Θεσσαλονίκη και ποιόν γιατρό εμπιστεύτηκε? Επίσης σύμφωνα με την εμπειρία σας υπάρχει περίπτωση Αθήνα να είναι καλύτερα για να κάνεις εξωσωματική? 

Οι απαντήσεις σας θα μς βοηθήσουν πολύ!! 

Εχω ακούσει και στα Γιάννενα σε δημόσιο είναι καλά, αλλά υπάρχει πολύς κόσμος και πιστεύω όταν υπάρχει ποσότητα χάνετε η ποιότητα, αν και για το γιατρό εκεί έχω ακούσει τα καλύτερα! 

Τα φώτα σας κορίτσια!!! Ευχαριστώ!!!

Καλησπερα κορίτσι μου!

Εμεις είμαστε στο Embryolab στη Θεσσαλονίκη! 
Επειδή είμαστε από Βόρεια υπήρχε στο μυαλό μας και το ενδεχόμενο του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου της Αλεξανδρούπολης, λόγω απόστασης όχι κόστους! Ωστόσο όταν μιλησα με την γυναικολόγο από δω μου είπε πως αν δεν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα καλύτερα να πας σε ιδιωτικό γι αυτό ακριβώς που λες! Φυσικά και δεν ισχύει πάντα , βλεπε @Διόνη , αλλά την άκουσα και ξεκινήσαμε ιδιωτικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εμ δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο ακόμα..

Μου είχαν πει Πεμπτη / Παρασκευή και τώρα έχω αρχίσει λίγο και τρελαίνομαι..😵

Οτι σενάριο μπορεί να υπάρξει το έχω κάνει..

No news good news! Για να μη σε εχουν παρει τηλ ολα πανε ρολοι! Παρε προς το μεσημερακι μια αν θες για να δεις τι γινεται! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εμ δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο ακόμα..

Μου είχαν πει Πεμπτη / Παρασκευή και τώρα έχω αρχίσει λίγο και τρελαίνομαι..😵

Οτι σενάριο μπορεί να υπάρξει το έχω κάνει..

Γιατί δεν τους παίρνεις εσύ να δεις τι γίνεται? Αλλά να θυμάσαι πως ο, τι μα ό, τι και να γίνει εμείς θέλουμε το 1 το καλό. Αν βγουν και 2 ακόμα καλύτερα. Οπότε ακόμα και στην χειρότερη περίπτωση, που φυσικά απευχόμεθα, θα έχεις το ένα το καλό. Αν και πιστεύω ότι θα πας πολύ καλα. Σου είπα εχω καλο feeling και να ξέρεις οτι επιβεβαιώνομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

No news good news! Για να μη σε εχουν παρει τηλ ολα πανε ρολοι! Παρε προς το μεσημερακι μια αν θες για να δεις τι γινεται! ❤️

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Γιατί δεν τους παίρνεις εσύ να δεις τι γίνεται? Αλλά να θυμάσαι πως ο, τι μα ό, τι και να γίνει εμείς θέλουμε το 1 το καλό. Αν βγουν και 2 ακόμα καλύτερα. Οπότε ακόμα και στην χειρότερη περίπτωση, που φυσικά απευχόμεθα, θα έχεις το ένα το καλό. Αν και πιστεύω ότι θα πας πολύ καλα. Σου είπα εχω καλο feeling και να ξέρεις οτι επιβεβαιώνομαι. 

Σκέφτηκα και το no news good news

Σκέφτηκα δεν προχώρησε κανένα και με ξέχασαν να μου το πουν μη με μαυρίσουν

Σκέφτηκα εμεινε ενα καψερό και πάει κούτσα κούτσα και περιμένουν να δουν

Εν ολίγοις έκαψα στην σκέψη

Ναι αν δεν έχω σύντομα νέα γιατί και την Κυριακή μεσημέρι με ενημε΄ρωσαν θα πάρω εγώ αλλά φοβάμαι και λίγο 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σού έστειλα προσωπικο μυνήμα, αν θέλεις να μου δώσεις μια εικόνα.. σε ευχαριστώ παααρα πολύ!!!💗💗💗

Σου απάντησα Κατερίνα μου 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

 

Σκέφτηκα και το no news good news

Σκέφτηκα δεν προχώρησε κανένα και με ξέχασαν να μου το πουν μη με μαυρίσουν

Σκέφτηκα εμεινε ενα καψερό και πάει κούτσα κούτσα και περιμένουν να δουν

Εν ολίγοις έκαψα στην σκέψη

Ναι αν δεν έχω σύντομα νέα γιατί και την Κυριακή μεσημέρι με ενημε΄ρωσαν θα πάρω εγώ αλλά φοβάμαι και λίγο 😁

Κι εμένα αγαπάκι δεν με είχαν πάρει αλλά όλα ήταν καλά....μην αγχώνεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου!

Εμεις είμαστε στο Embryolab στη Θεσσαλονίκη! 
Επειδή είμαστε από Βόρεια υπήρχε στο μυαλό μας και το ενδεχόμενο του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου της Αλεξανδρούπολης, λόγω απόστασης όχι κόστους! Ωστόσο όταν μιλησα με την γυναικολόγο από δω μου είπε πως αν δεν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα καλύτερα να πας σε ιδιωτικό γι αυτό ακριβώς που λες! Φυσικά και δεν ισχύει πάντα , βλεπε @Διόνη , αλλά την άκουσα και ξεκινήσαμε ιδιωτικά! 

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για την απάντηση σου, κάθε απάντηση με βοηθάει ώστε να επιλέξω! Εχω κλείσει ενα ραντεβού στον κύριο ταρλατζη Θεσσαλονίκη ο οποίος συνεργάζεται με το διαβαλκανικο, θα κάνω μια γνωριμία μαζί του και θσ ήθελα νσ πάρω και άλλη γνώμη να γνωρίσω και κάποιον άλλον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

Σκέφτηκα και το no news good news

Σκέφτηκα δεν προχώρησε κανένα και με ξέχασαν να μου το πουν μη με μαυρίσουν

Σκέφτηκα εμεινε ενα καψερό και πάει κούτσα κούτσα και περιμένουν να δουν

Εν ολίγοις έκαψα στην σκέψη

Ναι αν δεν έχω σύντομα νέα γιατί και την Κυριακή μεσημέρι με ενημε΄ρωσαν θα πάρω εγώ αλλά φοβάμαι και λίγο 😁

εμενα δεν με ειχαν παρει παντως! τους πηρα εγω τηλ την 6η ημερα γιατι την 5η ηταν κυριακη! Πιστευω ολα θα ειναι σουπερ!! θα το δεις!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

εμενα δεν με ειχαν παρει παντως! τους πηρα εγω τηλ την 6η ημερα γιατι την 5η ηταν κυριακη! Πιστευω ολα θα ειναι σουπερ!! θα το δεις!! ❤️

Καρδούλωμα και εσύ 🧡🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια καλημέρα, εύχομαι σε όλες τις εγκυμονούσες μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και σε οσες προσπαθούν να γίνουν σύντομα μανούλες!!! 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει κάνει εξωσωματική Θεσσαλονίκη και ποιόν γιατρό εμπιστεύτηκε? Επίσης σύμφωνα με την εμπειρία σας υπάρχει περίπτωση Αθήνα να είναι καλύτερα για να κάνεις εξωσωματική? 

Οι απαντήσεις σας θα μς βοηθήσουν πολύ!! 

Εχω ακούσει και στα Γιάννενα σε δημόσιο είναι καλά, αλλά υπάρχει πολύς κόσμος και πιστεύω όταν υπάρχει ποσότητα χάνετε η ποιότητα, αν και για το γιατρό εκεί έχω ακούσει τα καλύτερα! 

Τα φώτα σας κορίτσια!!! Ευχαριστώ!!!

Καλημέρα κοπέλα μου!!!!! Γιάννενα εδώ!!!!! Μένω στα Γιάννενα! Κ αποφάσισα να προχωρήσω σε αυτό τον όμορφο κ δύσκολο δρόμο της εξωσωματικής με τον κ. Ζηκ.... Στο δημόσιο νοσοκομείο!!!! Όπως σου είπε και η @Διόνηότι θες μας ρωτάς!!!!!! Όπως κ παλιότερα μέλη....

Μην περιμένεις να δεις καταστάσεις ιδιωτικης κλινικής!!! Και μην μπεις σε τέτοια σύγκριση.... Αλλά παρέχει το δημόσιο κ αλλά το ιδιωτικό!!! Να κοιτάξεις κ να επιλέξεις γιατρό!!!! Όπου κ να βρίσκεται!!!! Εγώ μπορώ να σου πω ότι θες για τον συγκεκριμένο!!!!! Μπορεί να έχει πολύ κόσμο όπως λες αλλά στην δουλειά του είναι άριστος!!!! Απλά το θέμα με τον κόσμο κ ότι έχει μόνο δύο φορές την εβδομάδα (εξωτερικό) ιατρείο ίσως δημιουργεί κάποια αναμονή... Όχι μεγάλη όμως ! Και όχι αναμονή σε θέμα ωοληψιας και διαδικασίας γενικότερα!!!! Καλή επιτυχία με όποιον κ να επιλέξεις!!!!! Ότι θες εμείς είμαστε εδώ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

@Tvz έχεις την αυχενική σου σήμερα ε?

Καλή επιτυχία, όλα να πάνε τέλεια και να καμαρώσεις τα μωράκια σου🥰

Ναι πήγα για την αυχενική μου, τα μωράκια είναι πολύ καλά..σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κ ανταποδίδω να έχεις 4 στα 4 βλαστοκυστες!!, 🙏Κ ο γιατρός μου πολύ ευχαριστημένος με τις μετρήσεις.. Περιμένω τώρα κ τα αποτελέσματα από την papp a για να το δέσουμε.. Μάλλον ένα αγόρι κ ένα κορίτσι έχουμε μας είπε ο έμβρυολογος αλλά ξέρεις τόσο νωρίς δεν είναι κ απόλυτα σίγουροι.. Εσύ τι κάνουν τα βλαστοκυστακια σου; έχεις νεότερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...