Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Μόνο πιο έντονο ?? Πολύ πιο έντονο θα έλεγα και μόνο σε μισή μέρα !! Νομίζω πάει καλά κορίτσι μου !! Κάνε και άλλο ένα το πρωί !! Και Βάλτα και τα τρία στη σειρά να δεις αν υπάρχει εξέλιξη της γραμμής ... ♥️♥️🙏🙏 Πάμε γερά 🤞🤞🤞

@Natassou85 μακάρι να πάει καλά! Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα!

@Eva29 κορίτσι μου μου δίνεις θάρρος! Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας! Γιατί το πιστεύω ότι είναι πολύ γουρλιδικη εδώ η ομάδα!

Κορίτσια ευτυχώς που έχουμε η μια την άλλη και παίρνουμε δύναμη... Αυτή τη φορά νομίζω φοβάμαι ακόμα περισσότερο και πραγματικά με βοηθάτε! Να είμαστε όλες τυχερές κορίτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

@Massa κάνε και το clearblue που έχεις μην παιδεύεις άλλο τον εαυτό σου !! Θα δείξει θετικότατο!! 

Το φυλάω για το πρωί αυτό!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια;;ποια είναι η διαδικασια της προετοιμασίας για εμβρυομεταφορα κατεψυγμένων;;;εσείς τι κάνατε;ξέρω ότι από κοπέλα σε κοπέλα διαφέρει. Απλά για να έχω μια εικόνα…

σε μένα ειχα πάει απο τη 10η μέρα του κύκλου και παρακολουθούσαμε ποτε θα γινει η ωορηξία. Μόλις ε΄γινε η ωορηξία ξεκίνησα απο εκείνο το ΄βράδυ μέχρι τη μερα της ετ ορμόνες  τις οποίες και συνέχισα μέχρι τη χοριακή μαζί με clexan και είχα παρει και 5 μέρες αντιβίωση και κορτιζόνη πριν την ετ. Τα εμβρυα αποψύχονται δυο ώρες πριν την ετ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου εξωμητριο με τέτοια νούμερα χοριακης δεν πιστεύω ότι είναι ! Έχω περάσει εξωμητριο και το ξέρω δυστυχώς.  Ετοιμάσου και για δίδυμα δεν ξέρεις πότε ! Υπομονή αύριο μεθαύριο θα ξέρετε ! Αλλά και εγώ είχα ακούσει για 1500 σίγουρα ότι πρέπει να πάει η χοριακη... 💐💐💐

Ευακι να σε στειλω προσωπικό? Θέλω να σε ρωτήσω για αυτό το θέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Αχ με συγκινήσες με αυτό το γλυκιά μανούλα !! Πολύ ωραίο ακούστηκε !!! Πρώτη φορά μου το λένε !! ♥️♥️♥️ Ελπίζω να κρατήσει !!! 

Κορίτσια θα πάω Δευτέρα για χοριακη το αποφασίσαμε και με τον άντρα μου !!  Δεν υπάρχει λόγος να περιμένουμε ως τρίτη !! 

Κανένας λόγος δεν υπάρχει να περιμένεις.  😀 είσαι εγκυουλα πωπω τι όμορφη ομαδουλα που έχουμε.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

σε μένα ειχα πάει απο τη 10η μέρα του κύκλου και παρακολουθούσαμε ποτε θα γινει η ωορηξία. Μόλις ε΄γινε η ωορηξία ξεκίνησα απο εκείνο το ΄βράδυ μέχρι τη μερα της ετ ορμόνες  τις οποίες και συνέχισα μέχρι τη χοριακή μαζί με clexan και είχα παρει και 5 μέρες αντιβίωση και κορτιζόνη πριν την ετ. Τα εμβρυα αποψύχονται δυο ώρες πριν την ετ. 

Σ Ευχαριστω κορίτσι μου. Τελείωσαν οι καρδούλες. Όποτε σου στελνω από δω ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κανένας λόγος δεν υπάρχει να περιμένεις.  😀 είσαι εγκυουλα πωπω τι όμορφη ομαδουλα που έχουμε.  

Έκανα και σήμερα ένα τεστακι πάλι από τα ακριβά εννοείται και είναι φουλ φουλ σκούρα η γραμμή. Δηλαδή και οι δύο γραμμές είναι το ίδιο σκούρες και χάρηκα πολύ ! Οπότε πάμε βουρ για Δευτέρα ! Η ομαδουλα μας είναι τέλεια !! Έτσι θα συνεχίσει να είναι ♥️🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Έκανα και σήμερα ένα τεστακι πάλι από τα ακριβά εννοείται και είναι φουλ φουλ σκούρα η γραμμή. Δηλαδή και οι δύο γραμμές είναι το ίδιο σκούρες και χάρηκα πολύ ! Οπότε πάμε βουρ για Δευτέρα ! Η ομαδουλα μας είναι τέλεια !! Έτσι θα συνεχίσει να είναι ♥️🙏🥰

Μπράβο Ευακι, και μπράβο @Massa
κοριτσια δε σας προλαβαίνουμε πια….ανεβαίνει ο πήχης! Ελπίζω συντομα κ εμείς οι υπόλοιπες να έχουμε ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβο Ευακι, και μπράβο @Massa
κοριτσια δε σας προλαβαίνουμε πια….ανεβαίνει ο πήχης! Ελπίζω συντομα κ εμείς οι υπόλοιπες να έχουμε ευχάριστα νέα!

Στο εύχομαι κορίτσι μου! Μέσα από την καρδιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβο Ευακι, και μπράβο @Massa
κοριτσια δε σας προλαβαίνουμε πια….ανεβαίνει ο πήχης! Ελπίζω συντομα κ εμείς οι υπόλοιπες να έχουμε ευχάριστα νέα!

Είναι τυχερή η ομάδα μας !! Σου εύχομαι ολόψυχα να μας πεις και εσύ ευχάριστα νέα και το εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που είναι στην προσπάθεια και στην αναμονή για το αποτέλεσμα ♥️🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο γυρίσαμε.

Τελικα πήραμε 4 ωάρια από τα 6 που βλέπαμε.Τα δυο ήταν άδεια. Και τώρα ξεκινάει ο γολγοθάς της ενημέρωσης!!

ΕΤ θα κάνω σε επόμενο κύκλο με βλαστοκυστες (Όσα φτάσουν ως εκεί) μακάρι και όλα και θα ρίξω βεγγαλικά!!

Εχει επηρεαστεί η TSH από την διέγερση όποτε αυξήσαμε το χάπι (Τ4) κ πρέπει να την ρίξουμε προτού κάνουμε ΕΤ.

@kk88 συναγωνίστρια εμάς το κέντρο μας είπε με 2 μέρες αποχή , ο ουρολόγος μας είπε και με 1 μπορείτε αλλά πάντα για το δικό μας σπερμα με κατάτμηση κλπ. Κ ότι σε τέτοια σπέρματα βοηθάει η συχνή εκσπερματίση.Εμείς πήγαμε με δυο μέρες τελικά. 

Η γονιμοποίηση θα γίνει με μέθοδο picsi αυτή τη φορά.

Για την ωοληψια Εκανα μοριακό τεστ κοβιντ  ,αν και πλήρως εμβολιασμένη, επειδή έκανα μέθη ο σύζυγος όχι για να δώσει δείγμα δεν ζήτησαν τεστ.

@MassaΚοριτσι μου συγχαρητήρια 

Μη φοβάσαι και πήγαινε για χοριακη να είσαι σίγουρη!!! 
 

@Παρασκευαιδουελα πες αλήθεια ότι τα φουσκώνεις τα πονάκια για να είσαι εκεί να βλέπεις την Μπέμπα συνέχεια στον υπερηχο 😂😂😂😂😂 

Κοριτσι μου ευχομαι να φτασουν κ 4 σε τελειες βλαστοκυστες κ να σου χαρισει καποια το πολυποθητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλησπέρα κανένα πόνο πλέον 

Η χοριακη έχει φτάσει 1140 και δεν βλέπουν σακο !!! Ή σακους ! Έχουν τρελαθεί οι γιατροί όπως και εγώ. 

Μου είπε ο Έλληνας είτε είναι δύο που δεν τα βλέπουμε είτε είναι ένα και θέλει λίγο παραπάνω για να μας δείξει τα κάλλοι του 

 

Με κρατάνε μέσα μήπως και είναι εξωμητριο όλα φαίνονται καθαρά ούτε και εξωτερικά έχω κάτι αλλά.... μέχρι να δω ξέρετε πως θα είμαι. 

Ενω την Κυριακή η μία η γιατρος είχε δει σακο.(περίεργο και αυτο!) 

Τωρα την Δευτέρα θα έχετε νέα από εμένα... πφφφ ... 

βρε μηπως αυτο το μηχανημα ειναι χαζο; Αφου εχετε δει σακους. Απο οτι εχω διαβασει στην εξωμητριο δεν διπλασιαζεται η χοριακη απλα μεγαλωνει λιγο οχι ομως διπλασιασμο. Εσενα εχει διπλασιαστει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Μόνο πιο έντονο ?? Πολύ πιο έντονο θα έλεγα και μόνο σε μισή μέρα !! Νομίζω πάει καλά κορίτσι μου !! Κάνε και άλλο ένα το πρωί !! Και Βάλτα και τα τρία στη σειρά να δεις αν υπάρχει εξέλιξη της γραμμής ... ♥️♥️🙏🙏 Πάμε γερά 🤞🤞🤞

Ρε εγω το βλεπω θετικο πηρες το γιατρο σου να το πεις κ για τα καφε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

βρε μηπως αυτο το μηχανημα ειναι χαζο; Αφου εχετε δει σακους. Απο οτι εχω διαβασει στην εξωμητριο δεν διπλασιαζεται η χοριακη απλα μεγαλωνει λιγο οχι ομως διπλασιασμο. Εσενα εχει διπλασιαστει

Το μηχάνημα όχι.. και εγώ αποκλείω εξωμητριο μέσα μου αλλά δεν βρίσκουν τώρα σακο.. τι να πω πφφ.. θα φανεί τη Δευτέρα.  Είτε είναι 2 και μας το παίζουν ιστορία είτε κόρη και θέλει να με σκάσει..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια πώς τα βλέπετε τα πράγματα; Έκανα τώρα άλλο ένα και μου φαίνεται λιγο πιο έντονο...

Καφέ προς το παρον δεν ξαναείδα...

IMG_20210925_183014.jpg

Καραμπινατο  θετικό!!!! Τα καφέ είναι εμφύτευση..  :-) αντε ρε τζάμπα τρόμαξες με το καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καραμπινατο  θετικό!!!! Τα καφέ είναι εμφύτευση..  :-) αντε ρε τζάμπα τρόμαξες με το καλό...

Έχω και συνέχεια...τωρα το πρωί έκανα και το "καλό"! Το καφέ έχει μειωθεί αρκετά ελπίζω σήμερα να τελειώσει πια....

Εσύ πώς είσαι; Μόλις έχεις νέα θα περιμένουμε...!!!

IMG_20210926_082122.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Έχω και συνέχεια...τωρα το πρωί έκανα και το "καλό"! Το καφέ έχει μειωθεί αρκετά ελπίζω σήμερα να τελειώσει πια....

Εσύ πώς είσαι; Μόλις έχεις νέα θα περιμένουμε...!!!

IMG_20210926_082122.jpg

Πωπω πολύ πολυ δυνατή γραμμή !! Πιο θετικό δεν γίνεται ! Με το καλό κορίτσι μου ! Να έχεις μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 🥰🙏♥️

Αύριο πάμε για χοριακη έχουμε μαζευτεί μπόλικες !! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Πωπω πολύ πολυ δυνατή γραμμή !! Πιο θετικό δεν γίνεται ! Με το καλό κορίτσι μου ! Να έχεις μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 🥰🙏♥️

Αύριο πάμε για χοριακη έχουμε μαζευτεί μπόλικες !! 🥰

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου..και σε σένα το ίδιο εύχομαι!

Μακάρι αύριο να έχουμε καλά νέα!

Πώς νιώθεις εσύ; Έχεις τίποτα συμπτώματα; Εγώ έχω ήπια πονακια στην κοιλιά και λίγο ευαίσθητο στήθος από χθες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MassaΚοριτσάκι μου είναι θετικότατο!!!! Συγχαρητήρια! Πέτυχες αυτό που όλες ευχόμασταν πριν τη δι΄έγερση! Δεν σας προλαβαίνουμε κορίτσια! Πάρα πολύ έχω χαρεί με όλα τα ευχάριστα! Ανυπομονώ να ακούσω νέα και από τις χοριακές σας @Eva29! Να παίρνουμε κουράγιο και οι υπόλοιπες γιατί αυτή η αναμονή μας έχει τσακίσει. @ΠαρασκευαιδουΓλυκιά μου μάλλον για διδυμομανούλα σε βλέπω εσένα! Δεν έχω καρδούλες να σας βάλω, οπότε τις στέλνω εδώ. Για όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! 💖  💖 💖 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

@MassaΚοριτσάκι μου είναι θετικότατο!!!! Συγχαρητήρια! Πέτυχες αυτό που όλες ευχόμασταν πριν τη δι΄έγερση! Δεν σας προλαβαίνουμε κορίτσια! Πάρα πολύ έχω χαρεί με όλα τα ευχάριστα! Ανυπομονώ να ακούσω νέα και από τις χοριακές σας @Eva29! Να παίρνουμε κουράγιο και οι υπόλοιπες γιατί αυτή η αναμονή μας έχει τσακίσει. @ΠαρασκευαιδουΓλυκιά μου μάλλον για διδυμομανούλα σε βλέπω εσένα! Δεν έχω καρδούλες να σας βάλω, οπότε τις στέλνω εδώ. Για όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! 💖  💖 💖 

@Luna777 σε ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι και για σένα ο,τι καλύτερο!

Να σε ρωτήσω κάτι; Είχες πει ότι έχεις hashimoto. Επειδή έχω κι εγώ, παίρνω και Τ4, ξέρεις μήπως πότε πρέπει να το ξαναδώ με τον ενδοκρινολογο μήπως χρειαστεί να μου αυξήσει τη δόση;Πόσο είναι η TSH σου τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα. Μπηκα να δω το τεστακι της @Massa να μου φτιάξει τη μέρα 😁 είστε έτοιμες για χοριακη αύριο με την @Eva29 να δείτε τεράστιο νούμερο. Μπράβο κορίτσια 🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Massa είπε:

@Luna777 σε ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι και για σένα ο,τι καλύτερο!

Να σε ρωτήσω κάτι; Είχες πει ότι έχεις hashimoto. Επειδή έχω κι εγώ, παίρνω και Τ4, ξέρεις μήπως πότε πρέπει να το ξαναδώ με τον ενδοκρινολογο μήπως χρειαστεί να μου αυξήσει τη δόση;Πόσο είναι η TSH σου τώρα;

Η TSH μου είναι 1.13. Δεν γνωρίζω πότε ακριβώς πρέπει να επισκεφτείς ενδοκρινολόγο, γιατί δυστυχώς ως τώρα δεν έχω πετύχει εγκυμοσύνη. Πάντως μου είπαν πως χρειάζεται παρακολούθηση καθόλη τη διάρκεια της κύησης. Μόλις επιβεβαιώσεις τα αποτελέσματα και με τη χοριακή, νομίζω καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο να ενημερώσεις τον ενδοκρινολόγο σου να σε καθοδηγήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Massa είπε:

@Luna777 σε ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι και για σένα ο,τι καλύτερο!

Να σε ρωτήσω κάτι; Είχες πει ότι έχεις hashimoto. Επειδή έχω κι εγώ, παίρνω και Τ4, ξέρεις μήπως πότε πρέπει να το ξαναδώ με τον ενδοκρινολογο μήπως χρειαστεί να μου αυξήσει τη δόση;Πόσο είναι η TSH σου τώρα;

Καλημέρα, επειδή κι εγώ βρέθηκα με θυρεοειδιτιδα μέσα στο καλοκαίρι, έκανα δυο επισκέψεις στην ενδοκρινολόγο, μου έχει δώσει μια μικρή δόση Τ4, έκανα και τις επαναληπτικές μου εξετάσεις για να δούμε ότι πάει καλά και στο τέλος την ρώτησα πότε να ξαναπάω και μου είπε, όταν έχεις θετικό τεστ εγκυμοσύνης. Οπότε, εσυ που το έχεις τώρα πια το θετικό τεστ, βάλε στο προγραμμα σου μια επίσκεψη τις επόμενες μέρες!

* κι εγώ μετά τη ρύθμιση με το Τ4, έχω tsh 1.4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Massa είπε:

@Luna777 σε ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι και για σένα ο,τι καλύτερο!

Να σε ρωτήσω κάτι; Είχες πει ότι έχεις hashimoto. Επειδή έχω κι εγώ, παίρνω και Τ4, ξέρεις μήπως πότε πρέπει να το ξαναδώ με τον ενδοκρινολογο μήπως χρειαστεί να μου αυξήσει τη δόση;Πόσο είναι η TSH σου τώρα;

Καλημέρα. Παίρνω την πρωτοβουλία να σου πω ότι θα πρέπει να είσαι σε επικοινωνία με τον ενδοκρινολόγο σου καθ᾽όλη τη διάρκεια της διαδικασίας ώστε να σου δίνει οδηγίες. Το ίδιο ισχύει και για την εγκυμοσύνη. 

Υ.Γ. Πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Massa είπε:

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου..και σε σένα το ίδιο εύχομαι!

Μακάρι αύριο να έχουμε καλά νέα!

Πώς νιώθεις εσύ; Έχεις τίποτα συμπτώματα; Εγώ έχω ήπια πονακια στην κοιλιά και λίγο ευαίσθητο στήθος από χθες..

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! 

Εχτές το βράδυ με έπιασαν πάλι πονακια στη μέση πίσω. Δεν έχω πονακια μπροστά μόνο στη μέση πίσω θυμίζουν λίγο περιόδου αλλά δεν είναι ακριβώς αυτό... Και με φοβίζουν μπορώ να πω από τη μια μην τυχόν και έρθει η ακατανομαστη από την άλλη νιώθω ότι μεγαλώνει το μωράκι μου και χαίρομαι... Τι να πω, πέρα από αυτό δεν έχω κάτι άλλο ούτε το στήθος με πονάει ούτε τίποτα άλλο.  Εσύ πως είσαι σήμερα τι νιώθεις και έχουν εξαφανιστεί τα καφέ ? 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

@MassaΚοριτσάκι μου είναι θετικότατο!!!! Συγχαρητήρια! Πέτυχες αυτό που όλες ευχόμασταν πριν τη δι΄έγερση! Δεν σας προλαβαίνουμε κορίτσια! Πάρα πολύ έχω χαρεί με όλα τα ευχάριστα! Ανυπομονώ να ακούσω νέα και από τις χοριακές σας @Eva29! Να παίρνουμε κουράγιο και οι υπόλοιπες γιατί αυτή η αναμονή μας έχει τσακίσει. @ΠαρασκευαιδουΓλυκιά μου μάλλον για διδυμομανούλα σε βλέπω εσένα! Δεν έχω καρδούλες να σας βάλω, οπότε τις στέλνω εδώ. Για όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! 💖  💖 💖 

Καλημέρα κορίτσι μου ! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️ μακάρι να έχουμε καλά νέα αύριο και στην επαναληπτική! Άντε σε περιμένουμε !!! 🥰

στις πριν 38 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλημερα. Μπηκα να δω το τεστακι της @Massa να μου φτιάξει τη μέρα 😁 είστε έτοιμες για χοριακη αύριο με την @Eva29 να δείτε τεράστιο νούμερο. Μπράβο κορίτσια 🤰🤰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! Μακάρι να δούμε καλό νούμερο και κυρίως καλό διπλασιασμό ! Με το καλό κι εσύ ! 

@Katerinaki83 @Massa αύριο πάμε γκρουπακι ολόκληρο για χοριακη ! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...