Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Το έχω ξαναπεί και σε άλλα κορίτσια η ποιότητα μετράει. Και όχι η ποσότητα;-) μια χαρά είναι. Πότε θα έχουνε νεότερα?

Αύριο θα με πάρουν τηλ για να μου πουν ποσά γονιμοποιήθηκαν και βλέπουμε!

Σου εύχομαι πολύ σύντομα να το δεις κ να το ακούσεις το σποράκι σου  ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο γυρίσαμε.

Τελικα πήραμε 4 ωάρια από τα 6 που βλέπαμε.Τα δυο ήταν άδεια. Και τώρα ξεκινάει ο γολγοθάς της ενημέρωσης!!

ΕΤ θα κάνω σε επόμενο κύκλο με βλαστοκυστες (Όσα φτάσουν ως εκεί) μακάρι και όλα και θα ρίξω βεγγαλικά!!

Εχει επηρεαστεί η TSH από την διέγερση όποτε αυξήσαμε το χάπι (Τ4) κ πρέπει να την ρίξουμε προτού κάνουμε ΕΤ.

@kk88 συναγωνίστρια εμάς το κέντρο μας είπε με 2 μέρες αποχή , ο ουρολόγος μας είπε και με 1 μπορείτε αλλά πάντα για το δικό μας σπερμα με κατάτμηση κλπ. Κ ότι σε τέτοια σπέρματα βοηθάει η συχνή εκσπερματίση.Εμείς πήγαμε με δυο μέρες τελικά. 

Η γονιμοποίηση θα γίνει με μέθοδο picsi αυτή τη φορά.

Για την ωοληψια Εκανα μοριακό τεστ κοβιντ  ,αν και πλήρως εμβολιασμένη, επειδή έκανα μέθη ο σύζυγος όχι για να δώσει δείγμα δεν ζήτησαν τεστ.

@MassaΚοριτσι μου συγχαρητήρια 

Μη φοβάσαι και πήγαινε για χοριακη να είσαι σίγουρη!!! 
 

@Παρασκευαιδουελα πες αλήθεια ότι τα φουσκώνεις τα πονάκια για να είσαι εκεί να βλέπεις την Μπέμπα συνέχεια στον υπερηχο 😂😂😂😂😂 

Υπέροχα τα πήγατε κορίτσι μου!! Καλές γονιμοποιήσεις να έχεις.. θετική σκέψη για τα εμβρυακια σου!!🙏🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλησπέρα κανένα πόνο πλέον 

Η χοριακη έχει φτάσει 1140 και δεν βλέπουν σακο !!! Ή σακους ! Έχουν τρελαθεί οι γιατροί όπως και εγώ. 

Μου είπε ο Έλληνας είτε είναι δύο που δεν τα βλέπουμε είτε είναι ένα και θέλει λίγο παραπάνω για να μας δείξει τα κάλλοι του 

 

Με κρατάνε μέσα μήπως και είναι εξωμητριο όλα φαίνονται καθαρά ούτε και εξωτερικά έχω κάτι αλλά.... μέχρι να δω ξέρετε πως θα είμαι. 

Ενω την Κυριακή η μία η γιατρος είχε δει σακο.(περίεργο και αυτο!) 

Τωρα την Δευτέρα θα έχετε νέα από εμένα... πφφφ ... 

Εμένα μου είπαν ότι η χοριακη πρέπει σίγουρα να περάσει το 1500 για να δούμε οτιδήποτε στον υπέρηχο.. αφού το παρακολουθήσατε με χοριακη και διπλασιάζεται κανονικά, προφανως θέλει λίγο ακόμα για να δείτε κατι.. σύντομα και θα το δείτε και θα το ακούσετε το μωρακι να ηρεμήσεις..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eva29 & @Apol Ευχαριστω για τις πληροφορίες. Εγώ λογικά σήμερα αδιαθετώ. Έχω τα πρώτα σημάδια…. Κ ενέσεις δεν έχω κάνει. Απ το κεντρο μου είπαν ότι θα παίρνω μόνο σικλακουρ για αρχη. Κ μετά υποθετω προγεστερονη. Αυτός είναι ο φυσικός κύκλος που λεμε ;;

@BlackCat συγχαρητήρια κορίτσι μου. Εύχομαι να γίνουν γερές βλαστοκυστες κ τουλαχιστον μια απ αυτές να μεγαλώσει την οικογένεια σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Υπέροχα τα πήγατε κορίτσι μου!! Καλές γονιμοποιήσεις να έχεις.. θετική σκέψη για τα εμβρυακια σου!!🙏🤞

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Eva29 & @Apol Ευχαριστω για τις πληροφορίες. Εγώ λογικά σήμερα αδιαθετώ. Έχω τα πρώτα σημάδια…. Κ ενέσεις δεν έχω κάνει. Απ το κεντρο μου είπαν ότι θα παίρνω μόνο σικλακουρ για αρχη. Κ μετά υποθετω προγεστερονη. Αυτός είναι ο φυσικός κύκλος που λεμε ;;

@BlackCat συγχαρητήρια κορίτσι μου. Εύχομαι να γίνουν γερές βλαστοκυστες κ τουλαχιστον μια απ αυτές να μεγαλώσει την οικογένεια σας. 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου να είστε καλά❤️

Τοσες ευχές από καρδιας από την γουρλίδικη αυτή ομάδα με γεμίζει αισιοδοξία & θετική σκέψη!!

Ολα με το καλό για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο γυρίσαμε.

Τελικα πήραμε 4 ωάρια από τα 6 που βλέπαμε.Τα δυο ήταν άδεια. Και τώρα ξεκινάει ο γολγοθάς της ενημέρωσης!!

ΕΤ θα κάνω σε επόμενο κύκλο με βλαστοκυστες (Όσα φτάσουν ως εκεί) μακάρι και όλα και θα ρίξω βεγγαλικά!!

Εχει επηρεαστεί η TSH από την διέγερση όποτε αυξήσαμε το χάπι (Τ4) κ πρέπει να την ρίξουμε προτού κάνουμε ΕΤ.

@kk88 συναγωνίστρια εμάς το κέντρο μας είπε με 2 μέρες αποχή , ο ουρολόγος μας είπε και με 1 μπορείτε αλλά πάντα για το δικό μας σπερμα με κατάτμηση κλπ. Κ ότι σε τέτοια σπέρματα βοηθάει η συχνή εκσπερματίση.Εμείς πήγαμε με δυο μέρες τελικά. 

Η γονιμοποίηση θα γίνει με μέθοδο picsi αυτή τη φορά.

Για την ωοληψια Εκανα μοριακό τεστ κοβιντ  ,αν και πλήρως εμβολιασμένη, επειδή έκανα μέθη ο σύζυγος όχι για να δώσει δείγμα δεν ζήτησαν τεστ.

@MassaΚοριτσι μου συγχαρητήρια 

Μη φοβάσαι και πήγαινε για χοριακη να είσαι σίγουρη!!! 
 

@Παρασκευαιδουελα πες αλήθεια ότι τα φουσκώνεις τα πονάκια για να είσαι εκεί να βλέπεις την Μπέμπα συνέχεια στον υπερηχο 😂😂😂😂😂 

Σου εύχομαι ολόψυχα να φτάσουν και τα 4 σε βλαστοκυστες και σύντομα να αλλάξεις το nickname σου! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Εμένα μου είπαν ότι η χοριακη πρέπει σίγουρα να περάσει το 1500 για να δούμε οτιδήποτε στον υπέρηχο.. αφού το παρακολουθήσατε με χοριακη και διπλασιάζεται κανονικά, προφανως θέλει λίγο ακόμα για να δείτε κατι.. σύντομα και θα το δείτε και θα το ακούσετε το μωρακι να ηρεμήσεις..❤️

Είμαι στην κλινική  ευτυχως οπότε κάθε δυο μέρες χοριακη και υπερηχο . Τι στο καλό δε θα μου κάνει τζα? Μακάρι σαντι μου γτ με έχουν πιάσει τα νεύρα μου.. ακούς χοριακη λες οκ θα δούμε κάτι πας και δεν βλέπεις ασε που μένω νυστικια μέχρι τον υπέρηχο.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο γυρίσαμε.

Τελικα πήραμε 4 ωάρια από τα 6 που βλέπαμε.Τα δυο ήταν άδεια. Και τώρα ξεκινάει ο γολγοθάς της ενημέρωσης!!

ΕΤ θα κάνω σε επόμενο κύκλο με βλαστοκυστες (Όσα φτάσουν ως εκεί) μακάρι και όλα και θα ρίξω βεγγαλικά!!

Εχει επηρεαστεί η TSH από την διέγερση όποτε αυξήσαμε το χάπι (Τ4) κ πρέπει να την ρίξουμε προτού κάνουμε ΕΤ.

@kk88 συναγωνίστρια εμάς το κέντρο μας είπε με 2 μέρες αποχή , ο ουρολόγος μας είπε και με 1 μπορείτε αλλά πάντα για το δικό μας σπερμα με κατάτμηση κλπ. Κ ότι σε τέτοια σπέρματα βοηθάει η συχνή εκσπερματίση.Εμείς πήγαμε με δυο μέρες τελικά. 

Η γονιμοποίηση θα γίνει με μέθοδο picsi αυτή τη φορά.

Για την ωοληψια Εκανα μοριακό τεστ κοβιντ  ,αν και πλήρως εμβολιασμένη, επειδή έκανα μέθη ο σύζυγος όχι για να δώσει δείγμα δεν ζήτησαν τεστ.

@MassaΚοριτσι μου συγχαρητήρια 

Μη φοβάσαι και πήγαινε για χοριακη να είσαι σίγουρη!!! 
 

@Παρασκευαιδουελα πες αλήθεια ότι τα φουσκώνεις τα πονάκια για να είσαι εκεί να βλέπεις την Μπέμπα συνέχεια στον υπερηχο 😂😂😂😂😂 

Μπράβο κορίτσι μου ! Καλές γονιμοποιήσεις τώρα και περιμένουμε με ανυπομονησία να μπουν στο ψυγείο με το καλό και να βγουν όταν θα είναι όλα έτοιμα να φωλιασουν στη κοιλίτσα σου ♥️🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Αύριο θα με πάρουν τηλ για να μου πουν ποσά γονιμοποιήθηκαν και βλέπουμε!

Σου εύχομαι πολύ σύντομα να το δεις κ να το ακούσεις το σποράκι σου  ❤️

Περιμένουνε με αγωνία..  black cat :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλησπέρα κανένα πόνο πλέον 

Η χοριακη έχει φτάσει 1140 και δεν βλέπουν σακο !!! Ή σακους ! Έχουν τρελαθεί οι γιατροί όπως και εγώ. 

Μου είπε ο Έλληνας είτε είναι δύο που δεν τα βλέπουμε είτε είναι ένα και θέλει λίγο παραπάνω για να μας δείξει τα κάλλοι του 

 

Με κρατάνε μέσα μήπως και είναι εξωμητριο όλα φαίνονται καθαρά ούτε και εξωτερικά έχω κάτι αλλά.... μέχρι να δω ξέρετε πως θα είμαι. 

Ενω την Κυριακή η μία η γιατρος είχε δει σακο.(περίεργο και αυτο!) 

Τωρα την Δευτέρα θα έχετε νέα από εμένα... πφφφ ... 

Είναι νωρίς για να φανεί σάκος δεν είναι ? Ίσως θέλει παραπάνω χρόνο το μωράκι... Τα καφέ σταμάτησαν τελείως ?? Δεν έχεις τίποτα ούτε μια σταγόνα ?? 

Ταλαιπωρεισαι τώρα κι εσύ... Πφφφφ ελπίζω σύντομα να δείτε σακο για να ηρεμήσετε !! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια δυστυχώς έχω καφέ και λίγους πόνους.... δεν κράτησε πολύ η χαρά...

Κάτσε να δούμε μην προτρεχεις κορίτσι μου... Έχει σταματήσει το καφέ η αυξήθηκε ? Δεν πας να κάνεις μια χοριακη ? Και να ξαναπάς σε δύο μέρες να δεις τι γίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

@Eva29 & @Apol Ευχαριστω για τις πληροφορίες. Εγώ λογικά σήμερα αδιαθετώ. Έχω τα πρώτα σημάδια…. Κ ενέσεις δεν έχω κάνει. Απ το κεντρο μου είπαν ότι θα παίρνω μόνο σικλακουρ για αρχη. Κ μετά υποθετω προγεστερονη. Αυτός είναι ο φυσικός κύκλος που λεμε ;;

@BlackCat συγχαρητήρια κορίτσι μου. Εύχομαι να γίνουν γερές βλαστοκυστες κ τουλαχιστον μια απ αυτές να μεγαλώσει την οικογένεια σας. 

Ναι ναι φυσικός κύκλος είναι αυτός ! Οπότε πλησιάζει ο καιρός λίγες ημέρες μείνανε για να συναντήσεις τα μωράκια σου ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα να φτάσουν και τα 4 σε βλαστοκυστες και σύντομα να αλλάξεις το nickname σου! 😁

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
Μακαρι να πάνε όλα κατ ευχήν και να γίνω Lucky cat 😂😂😂

με το καλό να μπεις και εσυ στην νέα σου προσπάθεια κ να κρατήσεις γερό μωρό/α στα χέρια σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ! Καλές γονιμοποιήσεις τώρα και περιμένουμε με ανυπομονησία να μπουν στο ψυγείο με το καλό και να βγουν όταν θα είναι όλα έτοιμα να φωλιασουν στη κοιλίτσα σου ♥️🙏 

Ευχαριστώ πολύ γλυκια μανούλα 

τρελλανε μας την Δευτέρα / Τρίτη με το νούμερο της χοριακης σου έλα να σπάνε τα κοντέρ ξανά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κάτσε να δούμε μην προτρεχεις κορίτσι μου... Έχει σταματήσει το καφέ η αυξήθηκε ? Δεν πας να κάνεις μια χοριακη ? Και να ξαναπάς σε δύο μέρες να δεις τι γίνεται 

Είχα λίγο πριν λίγες ώρες..δεν έχει αυξηθεί προς το παρόν..χοριακη τώρα πια τη Δευτέρα αν χρειαστεί..

Τώρα έμεινα ξαπλωμένη και βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είμαι στην κλινική  ευτυχως οπότε κάθε δυο μέρες χοριακη και υπερηχο . Τι στο καλό δε θα μου κάνει τζα? Μακάρι σαντι μου γτ με έχουν πιάσει τα νεύρα μου.. ακούς χοριακη λες οκ θα δούμε κάτι πας και δεν βλέπεις ασε που μένω νυστικια μέχρι τον υπέρηχο.  

 

Πάντως αυτό με το 1500 χοριακη το θυμάμαι κι εγώ να μου το έχει πει ο γιατρός. Μπορεί μέχρι αύριο να εμφανιστεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Είναι νωρίς για να φανεί σάκος δεν είναι ? Ίσως θέλει παραπάνω χρόνο το μωράκι... Τα καφέ σταμάτησαν τελείως ?? Δεν έχεις τίποτα ούτε μια σταγόνα ?? 

Ταλαιπωρεισαι τώρα κι εσύ... Πφφφφ ελπίζω σύντομα να δείτε σακο για να ηρεμήσετε !! ♥️♥️♥️

Αχ τι να πω .. δεν ξέρω , λένε κανονικά βλέπεις με 1000 αλλά... μπορεί να είναι δύο αρα δεν θα βλέπουμε ή να είναι κάπου που δεν το πιανει τόσο μικρό που είναι, καφέ κτλ τίποτα με κρατάνε μήπως και είναι εξωμητριο αν και η χοριακη ανεβαίνει κανονικά αλλά για να έχουμε το κεφάλι μας ήρεμο. 

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Πάντως αυτό με το 1500 χοριακη το θυμάμαι κι εγώ να μου το έχει πει ο γιατρός. Μπορεί μέχρι αύριο να εμφανιστεί!

Την Δευτέρα τώρα θα κάνω χοριακη και υπερηχο αύριο έχω ήρεμη μέρα..  ξάπλα μόνο. 

:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
Μακαρι να πάνε όλα κατ ευχήν και να γίνω Lucky cat 😂😂😂

με το καλό να μπεις και εσυ στην νέα σου προσπάθεια κ να κρατήσεις γερό μωρό/α στα χέρια σου❤️

Ευχαριστώ πολύ! Εγώ προχθές αδιαθετησα έπειτα από 5 ολόκληρους μήνες!!! Πρώτη φορά που χαίρομαι τόσο που αδιάθετω! Εκανα ορμονικες εξετάσεις (με τις οποίες θα επανέλθω μόλις βγουν τα αποτελέσματα για να μου πείτε πώς τις βλέπετε) και πρώτα ο Θεός τέλος του Οκτώβρη,  που θα αδιαθετησω ξανά, θα αρχίσω και εγω εξωσωματικη.  Είναι τόσο γουρλιδικο το πινακάκι της @Vasilique
που έπειτα από 2 εξωσωματικες,είναι η πρώτη φορά που ανυπομονώ να ξεκινήσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Ευχαριστώ πολύ γλυκια μανούλα 

τρελλανε μας την Δευτέρα / Τρίτη με το νούμερο της χοριακης σου έλα να σπάνε τα κοντέρ ξανά ❤️

Αχ με συγκινήσες με αυτό το γλυκιά μανούλα !! Πολύ ωραίο ακούστηκε !!! Πρώτη φορά μου το λένε !! ♥️♥️♥️ Ελπίζω να κρατήσει !!! 

Κορίτσια θα πάω Δευτέρα για χοριακη το αποφασίσαμε και με τον άντρα μου !!  Δεν υπάρχει λόγος να περιμένουμε ως τρίτη !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ τι να πω .. δεν ξέρω , λένε κανονικά βλέπεις με 1000 αλλά... μπορεί να είναι δύο αρα δεν θα βλέπουμε ή να είναι κάπου που δεν το πιανει τόσο μικρό που είναι, καφέ κτλ τίποτα με κρατάνε μήπως και είναι εξωμητριο αν και η χοριακη ανεβαίνει κανονικά αλλά για να έχουμε το κεφάλι μας ήρεμο. 

 

Την Δευτέρα τώρα θα κάνω χοριακη και υπερηχο αύριο έχω ήρεμη μέρα..  ξάπλα μόνο. 

:-)

Κορίτσι μου εξωμητριο με τέτοια νούμερα χοριακης δεν πιστεύω ότι είναι ! Έχω περάσει εξωμητριο και το ξέρω δυστυχώς.  Ετοιμάσου και για δίδυμα δεν ξέρεις πότε ! Υπομονή αύριο μεθαύριο θα ξέρετε ! Αλλά και εγώ είχα ακούσει για 1500 σίγουρα ότι πρέπει να πάει η χοριακη... 💐💐💐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πώς τα βλέπετε τα πράγματα; Έκανα τώρα άλλο ένα και μου φαίνεται λιγο πιο έντονο...

Καφέ προς το παρον δεν ξαναείδα...

IMG_20210925_183014.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια πώς τα βλέπετε τα πράγματα; Έκανα τώρα άλλο ένα και μου φαίνεται λιγο πιο έντονο...

Καφέ προς το παρον δεν ξαναείδα...

IMG_20210925_183014.jpg

Εγω κοριτσι μ το βλεπω θετικοτατο …Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια πώς τα βλέπετε τα πράγματα; Έκανα τώρα άλλο ένα και μου φαίνεται λιγο πιο έντονο...

Καφέ προς το παρον δεν ξαναείδα...

IMG_20210925_183014.jpg

Μόνο πιο έντονο ?? Πολύ πιο έντονο θα έλεγα και μόνο σε μισή μέρα !! Νομίζω πάει καλά κορίτσι μου !! Κάνε και άλλο ένα το πρωί !! Και Βάλτα και τα τρία στη σειρά να δεις αν υπάρχει εξέλιξη της γραμμής ... ♥️♥️🙏🙏 Πάμε γερά 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Μόνο πιο έντονο ?? Πολύ πιο έντονο θα έλεγα και μόνο σε μισή μέρα !! Νομίζω πάει καλά κορίτσι μου !! Κάνε και άλλο ένα το πρωί !! Και Βάλτα και τα τρία στη σειρά να δεις αν υπάρχει εξέλιξη της γραμμής ... ♥️♥️🙏🙏 Πάμε γερά 🤞🤞🤞

@Massa κάνε και το clearblue που έχεις μην παιδεύεις άλλο τον εαυτό σου !! Θα δείξει θετικότατο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...