Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Άσε την έκανα και την ημέρα της εμβρυομεταφορας και ο μπαμπάς μου παρακαλαγε τον φαρμακοποιό να του την δώσει .ελπιζω να καταφέρει να την  βρει .έκανα και τεστακι σήμερα πάλι θετικό βγήκε .

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Αφού βγαίνουν και τα τεστακια θετικα να είσαι αισιόδοξη.. όπως πολλά κορίτσια έτσι και εγώ είχα καφέ υγρά ακριβώς σαν και εσένα μου είχαν βάλει χοριακη Δευτέρα και την παρασκευή πριν τη χοριακη είχα καφέ υγρά και φοβήθηκα αλλά οι γιατροί μου ήταν χαλαροί δεν ανησύχησαν και όντως ήταν εμφύτευσης σταμάτησαν την άλλη μέρα χωρίς να κάνω κάτι.. εσύ αυξησες και την προγεστερόνη όπως σου ειπαν οπότε θα είσαι μια χαρα.. περιμένουμε τα καλά σου νέα!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσια μου καλησπερα!!! ευχομαι ολες να ειστε καλα!!!! δεν προλαβα να διαβασω τα μηνυματα ολων σας!!!

εγω ειχα μια περιπετεια...νοσηλευτηκα στο νοσοκομειο τη δευτερα και καθισα μεχρι και τεταρτη...πηγα με εμετους στομαχοπονους και κολικους εντερου...πολυ χαλια...δεν καταλαβαμε τελικα αν ηταν απο την εγκυμοσυνη αλλα οι πονοι που εζησα δε νομιζω να ηταν απο εγκυμοσυνη μαλλον ηταν να γινει


την τριτη ειχα αυχενικη την οποια εχασα!!!!με επιασε ενας καημος αλλα ευτυχως βρηκαμε ραντεβου σημερα!!! και ειδαμε ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!
ολα καλα και περιμενουμε την αιματολογικη να το επιβεβαιωσει φουλ αλλα ο γιατρος ειπε οτι ολα ειναι πολυ καλα μεχρι στιγμης!!
παω να διαβασω τα μηνυματα σας γιατι τοσες μερες θα εχετ πολλα σημαντικα πραγματα!!!
 

Περαστικά ρε αγάπη... Ταλαιπωρήθηκες όμως ήρθαν τα καλά τα νέα από την αυχενικη και αυτό είναι πολυ σημαντικό βήμα για να χαλαρώσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου αφού πέρασες αυτό το σκαλοπάτι.. με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το μωρουλι σου!!🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Ρε κορίτσια σκαλωσα λίγο να σας ρωτήσω με πόσες μέρες αποχής δίνουν οι άντρες σας δείγμα την ημέρα της ωοληψιας????

2 μέρες σε εμάς ήταν  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Βασταω μπορώ να κάνω και αλλιώς... άλλωστε δεν έμεινε τίποτα.........μετά με βλέπω μαζί με την @angel35...μάλλον θα πέσουν μαζί οι ετ μας αφού και εγώ πάω σε επόμενο κύκλο!!!!

Μια χαρά...να πηγαίνετε με την σκυτάλη δίπλα δίπλα.  Σας είπα αν γύριζα το χρόνο πίσω κ εγώ θα έκανα μετά.  Να είχα ηρεμήσει απ όλη τη διαδικασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Άστα να πάνε με τους υπερηχους.. κάνουμε υπομονή.. εγώ είπα του γιατρού πόσο κάνει αυτό το μηχάνημα που έχει να το αγοράσω για το σπίτι να κάνω τη δουλειά μου ρε παιδί μου και πάλι τρελή με είπε 🤣🤣 εσύ ποτε έχεις τώρα επόμενο? Κάτι είδα οτι ξανά πηγες στη κλινική.. όλα καλά?

Χαχαχα να μοιραστούμε τα έξοδα?🤣🤣🤣🤣 μάλλον αύριο έχω υπερηχο.  Με κράτησαν μέσα οπότε κάνω πιο συχνά. 

Αυτή η κόρη μου με ταλαιπωρεί αλλά δεν θα της περάσει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου..τι κάνετε;

Εγώ είμαι στον τελευταίο κύκλο πριν την εξωσωματική και περιμένω πώς και πώς την περίοδο για να ξεκινήσω επιτέλους τις ενεσουλες μου! Και τώρα που την ήθελα δεν έρχεται η σιχαμενη!

Είμαι στη δεύτερη ημέρα καθυστέρησης και λέω ας κάνω ένα τεστακι (από αυτά τα ηλίθια φτηνά που από ο,τι βλέπω λίγο πολύ όλες τα έχουμε...😂). Από το άγχος μου είναι και αργεί...και πάντα μόλις το κάνω σε λίγες ώρες να τη!

Ρε κορίτσια...σας στέλνω τη φωτογραφία..γιατί πραγματικά έβγαλα τα μάτια μου να καταλαβω.... βλέπετε κάτι ή με γελούν τα μάτια μου;;; 😱😰

IMG_20210925_065354.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια μου..τι κάνετε;

Εγώ είμαι στον τελευταίο κύκλο πριν την εξωσωματική και περιμένω πώς και πώς την περίοδο για να ξεκινήσω επιτέλους τις ενεσουλες μου! Και τώρα που την ήθελα δεν έρχεται η σιχαμενη!

Είμαι στη δεύτερη ημέρα καθυστέρησης και λέω ας κάνω ένα τεστακι (από αυτά τα ηλίθια φτηνά που από ο,τι βλέπω λίγο πολύ όλες τα έχουμε...😂). Από το άγχος μου είναι και αργεί...και πάντα μόλις το κάνω σε λίγες ώρες να τη!

Ρε κορίτσια...σας στέλνω τη φωτογραφία..γιατί πραγματικά έβγαλα τα μάτια μου να καταλαβω.... βλέπετε κάτι ή με γελούν τα μάτια μου;;; 😱😰

IMG_20210925_065354.jpg

Θετικοτατο... συγχαρητήρια 🥰🥰🥰🥰🙂🙂🤰🤰🤰 πάνε για χοριακη ή πάρε καλό γγ με αυτά έχω ένα νεύρο.... εντωμεταξύ γράφουν και γερμανικά χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Διονακι μου περαστικα. Φανταζομαι θα τρομαξες εκτος απο τον πονο. Ευχομαι να ειναι η τελευταια περιπετεια. Τουλαχιστον ξερεις οτι το μωρακι σου ειναι καλα κ γερο. Πολλες ευχες❤️

Σ' ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου...εύχομαι και σε εσένα σύντομα τέλεια νέα !!!

στις πριν 13 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 💕

@ΔιόνηΠόσο συγκινητική στιγμή να βλέπεις το μωράκι σου και όλα να προχωρούν καλά!!! Το εύχομαι για όλες μας εδώ!

@Lucia79 Και τι δεν μου έδωσαν. Το άδειασα το φαρμακείο χαχαχα Utrogestan, Cyclacur, Vasclor, Salospir, Filicine, Solumag, Vibramycin και παυσίπονα αν χρειαστώ. Ναι, ετοιμάζομαι για ετ. Δευτέρα ή Τετάρτη αναλόγως τι θα πει το εμβρυολογικό.

Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι για όλες σας τα καλύτερα γιατί αυτός ο δρόμος είναι δύσκολος!! Αλλά αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι όλα τα εκτιμάμε λιιιιιγο παραπάνω εμείς!!!!

στις πριν 13 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Γλυκια μανούλα σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή και την σκέψη! Περαστικά να είναι όσα πέρασες κ να είναι τα τελευταία!Εχεις ένα γερό μωρό με το καλό να το κρατήσεις αγκαλιά!

Σ' ευχαριστώ κοριτσάκι μου....στείλε μας νέα!!!

στις πριν 13 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Περαστικα κοριτσι μου!!!! Τελεια δεν ειναι στην αυχενική;;; Το βλεπεις περισσότερη ωρα το μικρουλακι σου και το χαιρεσαι!!!! ❤️❤️

Ναι Ντίνα μου ήταν υπέροχα!!!!! Και το βλέπεις και πιο καθαρά.....φαίνονται όλα!!! Μέχρι και ο εγκέφαλος!!! Καθόμασταν μετά και κοιτούσαμε τις φωτογραφίες!!!

στις πριν 12 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Λογικά κολικοί ήταν, και η Χριστίνα Μπόμπα το είχε πάθει. 

Χοριακη έχω τη τρίτη!! Τη τρίτη είναι η 10η ημέρα από την εμβρυομεταφορα! Είναι πολλές οι μέρες ακόμα ! 🙄🤞λέτε να πάω τη Δευτέρα μήπως ? 

Εγώ κι η μπόμπα τρομάρα μου χαχαχχαχα

κοίταξε εδώ που φτάσαμε θα σου πρότεινα να πας τη Δευτέρα!!!!! Αν είναι διδυμακια θα σου δείξει και πιο μεγάλο αριθμό......αλλιώς και πιο μικρός να είναι δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς γιατί θα είναι 9η μέρα....οπότε για εμένα πήγαινε Δευτέρα!!!!! 💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

στις πριν 12 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκι μου χαίρομαι πολύ που ολα είναι καλά και το παιδάκι σου που είναι καλά..  από εδώ και πέρα μόνο χαρές και να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη σου 

Εύχομαι και σε εσένα το ίδιο παρασκευαιδουακι μου ....σύντομα να ακούσετε τουκ τουκ τουκ τουκ.... 💓💓💓

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Περαστικά ρε αγάπη... Ταλαιπωρήθηκες όμως ήρθαν τα καλά τα νέα από την αυχενικη και αυτό είναι πολυ σημαντικό βήμα για να χαλαρώσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου αφού πέρασες αυτό το σκαλοπάτι.. με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το μωρουλι σου!!🙏❤️

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου όμορφο ..!!! Άντε και στην δικιά σου αυχενική τώρα!!!!! Εύχομαι και σε εσένα τα ίδια και σε όλες μας.....να έρθει στην αγκαλίτσα μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Ρε κορίτσια σκαλωσα λίγο να σας ρωτήσω με πόσες μέρες αποχής δίνουν οι άντρες σας δείγμα την ημέρα της ωοληψιας????

Εμας μας είχε πει όχι παραπάνω από 5 κι όχι λιγότερες από 2 !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Ρε κορίτσια σκαλωσα λίγο να σας ρωτήσω με πόσες μέρες αποχής δίνουν οι άντρες σας δείγμα την ημέρα της ωοληψιας????

Καλημέρα κορίτσι μου εμάς μας είχαν πει 3 ημέρες ! 

Δηλαδή Δευτέρα κάνετε ωοληψια εσείς οπότε από Σάββατο σήμερα αποχή ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχαχα να μοιραστούμε τα έξοδα?🤣🤣🤣🤣 μάλλον αύριο έχω υπερηχο.  Με κράτησαν μέσα οπότε κάνω πιο συχνά. 

Αυτή η κόρη μου με ταλαιπωρεί αλλά δεν θα της περάσει... 

Όπα θέλουμε κοριτσακι ε ? Χαχαχαχ το παιδάκι σου είναι αγοράκι να φανταστώ ?? 

Σήμερα πως είσαι κορίτσι μου είσαι καλύτερα? Πονάς ? Καλημερούδια !!! 🥰♥️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια μου..τι κάνετε;

Εγώ είμαι στον τελευταίο κύκλο πριν την εξωσωματική και περιμένω πώς και πώς την περίοδο για να ξεκινήσω επιτέλους τις ενεσουλες μου! Και τώρα που την ήθελα δεν έρχεται η σιχαμενη!

Είμαι στη δεύτερη ημέρα καθυστέρησης και λέω ας κάνω ένα τεστακι (από αυτά τα ηλίθια φτηνά που από ο,τι βλέπω λίγο πολύ όλες τα έχουμε...😂). Από το άγχος μου είναι και αργεί...και πάντα μόλις το κάνω σε λίγες ώρες να τη!

Ρε κορίτσια...σας στέλνω τη φωτογραφία..γιατί πραγματικά έβγαλα τα μάτια μου να καταλαβω.... βλέπετε κάτι ή με γελούν τα μάτια μου;;; 😱😰

IMG_20210925_065354.jpg

Όπα τι έχουμε εδώ ?? Θα τρελαθώ τελείως !!! Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια!! Είσαι εγκυουλα !! Πήγαινε για χοριακη !!! Αναμένουμε νέα σου ♥️😘😘😘 

Έγινε αυτό που όλες ελπίζαμε να γίνει σε εμάς πριν ξεκινήσουμε την εξωσωματική ένα θαύμα !! ♥️♥️♥️ Σήμερα είναι της Παναγίας εγκυμονούσας κορίτσια μου σήμερα γιορτάζει 25/9! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θετικοτατο... συγχαρητήρια 🥰🥰🥰🥰🙂🙂🤰🤰🤰 πάνε για χοριακη ή πάρε καλό γγ με αυτά έχω ένα νεύρο.... εντωμεταξύ γράφουν και γερμανικά χαχαχαχα 

Είναι τραγικά αυτά τα τεστ...το ξέρω...! Πραγματικά αδυνατώ να το πιστέψω ότι μπορεί να είναι και θετικό! Έχω και ένα clearblue, να το κάνω σήμερα ή αύριο για να σιγουρευτώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Όπα τι έχουμε εδώ ?? Θα τρελαθώ τελείως !!! Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια!! Είσαι εγκυουλα !! Πήγαινε για χοριακη !!! Αναμένουμε νέα σου ♥️😘😘😘 

Έγινε αυτό που όλες ελπίζαμε να γίνει σε εμάς πριν ξεκινήσουμε την εξωσωματική ένα θαύμα !! ♥️♥️♥️ Σήμερα είναι της Παναγίας εγκυμονούσας κορίτσια μου σήμερα γιορτάζει 25/9! 

Αν είναι θετικό είναι πραγματικά ένα θαύμα...δεν το περίμενα με τίποτα..Τώρα που ήμασταν στην τελική ευθεία..όλα έτοιμα να ξεκινήσουμε..!

Αν σου πω ότι φοβάμαι να πάω για χοριακη; 😂

Λέω να κάνω και άλλο ένα τεστ, από τα πιο φυσιολογικά, και από Δευτέρα να πάω για τη χοριακη.

Φοβάμαι κορίτσια μην απογοητευτω πάλι..την προηγούμενη φορά ήταν πολύ αγχωτικό όλο αυτό και ψυχοφθορο.

Μακάρι να πάνε όλα καλά και η Παναγία να μας βοηθήσει όλες! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Είναι τραγικά αυτά τα τεστ...το ξέρω...! Πραγματικά αδυνατώ να το πιστέψω ότι μπορεί να είναι και θετικό! Έχω και ένα clearblue, να το κάνω σήμερα ή αύριο για να σιγουρευτώ;

Αντέχεις να περιμένεις μέχρι αύριο;;!αν ναι Καντο αύριο. Εγώ δε θα άντεχα νομίζω… 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Αντέχεις να περιμένεις μέχρι αύριο;;!αν ναι Καντο αύριο. Εγώ δε θα άντεχα νομίζω… 

 

 

 

Καλά κι εγώ μην νομίζεις ότι αντέχω! Απλά μήπως δείξει καλύτερα με πρωινά ουρά...ξέρω και γω...

Αλλιώς να το κάνω προς το βράδυ..; 😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Ρε κορίτσια σκαλωσα λίγο να σας ρωτήσω με πόσες μέρες αποχής δίνουν οι άντρες σας δείγμα την ημέρα της ωοληψιας????

Τρεις μέρες είχαμε αποχή εμείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Massa είπε:

Αν είναι θετικό είναι πραγματικά ένα θαύμα...δεν το περίμενα με τίποτα..Τώρα που ήμασταν στην τελική ευθεία..όλα έτοιμα να ξεκινήσουμε..!

Αν σου πω ότι φοβάμαι να πάω για χοριακη; 😂

Λέω να κάνω και άλλο ένα τεστ, από τα πιο φυσιολογικά, και από Δευτέρα να πάω για τη χοριακη.

Φοβάμαι κορίτσια μην απογοητευτω πάλι..την προηγούμενη φορά ήταν πολύ αγχωτικό όλο αυτό και ψυχοφθορο.

Μακάρι να πάνε όλα καλά και η Παναγία να μας βοηθήσει όλες! 😊

Κάνε άλλο ένα από τα φθηνά κορίτσι μου αν έχεις. Και κάνε αύριο το πρωί το clearblue αν αντέχεις. Εγώ θα το έκανα επιτόπου γιατί είμαι πολύ ανυπόμονη δεν θα κρατιομουν. ♥️♥️♥️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα, πως είμαστε σήμερα;;; να ρωτήσω για την έμβρυομεταφορά κάνουμε τεστ pcr και αν είμαστε εμβολιασμενες; έφτασε ο καιρός και για εμάς!! Τη Δευτέρα θα μάθω πότε ακριβώς θα την κάνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα, πως είμαστε σήμερα;;; να ρωτήσω για την έμβρυομεταφορά κάνουμε τεστ pcr και αν είμαστε εμβολιασμενες; έφτασε ο καιρός και για εμάς!! Τη Δευτέρα θα μάθω πότε ακριβώς θα την κάνουμε 

Καλημέρα κορίτσι μου  !! Με το καλό να την κάνετε !! Πόσα θα βάλετε και πόσο ημερών ?? Με τεχνητό κύκλο σωστά ? 

Ναι εμένα μου ζήτησαν pcr παρόλο που έχω εμβολιαστεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα, πως είμαστε σήμερα;;; να ρωτήσω για την έμβρυομεταφορά κάνουμε τεστ pcr και αν είμαστε εμβολιασμενες; έφτασε ο καιρός και για εμάς!! Τη Δευτέρα θα μάθω πότε ακριβώς θα την κάνουμε 

Εμένα μου είχαν πει πως μόνο για την ωοληψια χρειαζεται, που θα κάνω μέθη. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Εμας μας είχε πει όχι παραπάνω από 5 κι όχι λιγότερες από 2 !

 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Τρεις μέρες είχαμε αποχή εμείς 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου εμάς μας είχαν πει 3 ημέρες ! 

Δηλαδή Δευτέρα κάνετε ωοληψια εσείς οπότε από Σάββατο σήμερα αποχή ! 

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

2 μέρες σε εμάς ήταν  

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου κοιτάω να δω λίγο πως βγαίνουν οι μέρες!!!!!! @Παρασκευαιδου εσύ ακόμα μέσα είσαι κορίτσι μου???? 

@Apol καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα, πως είμαστε σήμερα;;; να ρωτήσω για την έμβρυομεταφορά κάνουμε τεστ pcr και αν είμαστε εμβολιασμενες; έφτασε ο καιρός και για εμάς!! Τη Δευτέρα θα μάθω πότε ακριβώς θα την κάνουμε 

Εμάς μας είχαν πει για την ωοληψια μόνο.. Αλλά για εμβρυομεταφορα στον ιδιο κύκλο. Δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι αν την κάνεις αργότερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια;;ποια είναι η διαδικασια της προετοιμασίας για εμβρυομεταφορα κατεψυγμένων;;;εσείς τι κάνατε;ξέρω ότι από κοπέλα σε κοπέλα διαφέρει. Απλά για να έχω μια εικόνα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...