Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Εγώ εδώ παρούσα!

Μόνο στην πρώτη ΕΤ που πήγα με φρέσκα τριών ημερών έκανα στον ίδιο κυκλο

Οι επόμενες τρεις ΕΤ ήταν με κατεψυγμένα σε επόμενους κύκλους από την ωοληψια 

Στις δυο τελευταίες ΕΤ θετικές χοριακες άσχετα με την κατάληξη 

Η αιτιολογία ήταν ότι δεν πάμε στον ίδιο κύκλο με ωοληψια για να ηρεμήσει το σύστημα από τις ορμόνες κ να χτίσουμε κ καλύτερο ενδομήτριο 

Καλη επιτυχία 😉

Ίσως επειδή από την μία έχω πολλά περισσότερα, δεν ξέρω πια!!!!! Λολαθηκα με τόσες πληροφορίες!!!! Ας μου τα βάλει οπότε θέλει!!!! 

Κάθε εμπόδιο για καλό δεν λένε;;;;; έτσι θα πορευτω και γω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Εγώ εδώ παρούσα!

Μόνο στην πρώτη ΕΤ που πήγα με φρέσκα τριών ημερών έκανα στον ίδιο κυκλο

Οι επόμενες τρεις ΕΤ ήταν με κατεψυγμένα σε επόμενους κύκλους από την ωοληψια 

Στις δυο τελευταίες ΕΤ θετικές χοριακες άσχετα με την κατάληξη 

Η αιτιολογία ήταν ότι δεν πάμε στον ίδιο κύκλο με ωοληψια για να ηρεμήσει το σύστημα από τις ορμόνες κ να χτίσουμε κ καλύτερο ενδομήτριο 

Καλη επιτυχία 😉

Αυτό το είχα διαβάσει και εγώ και να πω συμφωνώ αν γυρνούσα το χρόνο πίσω ετσι θα έκανα.  Να ηρεμήσεις από ορμόνες νάρκωση κτλ . Να φανταστείς στην εμβρυομεταφορα είχα ελάχιστο αίμα τρόμαξα αλλά μου είπαν λόγο της ωοληψιας  και επειδή με καθάρισαν τη μήτρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Δεν έχω κ άλλες αντιδράσεις, παπαλα για σήμερα!!!!! 

Τα έκρυψες τα τεστ εσύ;;;;;;; δεν πιστεύω να πήρες κρυφά μαζί με καμιά σοκολάτα! 

Σιγα μη του τι χάριζα...χαχαχα μπίρι μπιρι τον επισα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σιγα μη του τι χάριζα...χαχαχα μπίρι μπιρι τον επισα 😉

Πήρες ρε τρελοκομείο;;;;;; χαχαχαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Στα λόγια μου έρχεσαι! Η ovitrelle σχετίζεται με τα ωάρια. Εάν πας για μεταφορά σε επόμενο κύκλο δεν κάνεις ovitrelle εκτός εάν πας να πάρεις κ το ωάριο του μήνα. Πίστεψέ με έχω κάνει πολλές ovitrelle! 😆

@kaounmar


Μα σας λέω κάτι που έχω κάνει αλλιώς δε θα το έλεγα με τόση σιγουριά. Έχω κάνει μεταφορά σε επόμενο κύκλο χωρίς να πάρουμε το ωάριο του μήνα αλλά ο γιατρός ήθελε να κάνω ovitrelle. Επομένως δεν είναι απαραίτητο να θέλει ο γιατρός να σου πάρει ωάριο. Είναι απλά η προσέγγιση του κάθε γιατρού. Αλλος θέλει ovitrelle, άλλος δε θέλει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

@kaounmar


Μα σας λέω κάτι που έχω κάνει αλλιώς δε θα το έλεγα με τόση σιγουριά. Έχω κάνει μεταφορά σε επόμενο κύκλο χωρίς να πάρουμε το ωάριο του μήνα αλλά ο γιατρός ήθελε να κάνω ovitrelle. Επομένως δεν είναι απαραίτητο να θέλει ο γιατρός να σου πάρει ωάριο. Είναι απλά η προσέγγιση του κάθε γιατρού. Αλλος θέλει ovitrelle, άλλος δε θέλει. 

Κατάλαβα τι λες! Πολλοί γιατροί την κάνουν μετά την ετ γιατί πιστεύουν πως βοηθάει στην εμφύτευση. Για τον λόγο αυτό δεν είναι σωστό στις περιπτώσεις αυτές να κάνει κάποια κοπέλα νωρίτερα από την ημέρα που θα της πουν χοριακή, αφού θα δείξει ψευδώς θετική! Τώρα εάν ο δικός σου την έκανε πριν την ετ πάω πάσο! Κάθε γιατρός έχει την τακτική του! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Εγώ την ίδια μέρα μετά την ωοληψια ξεκίνησα προγεστερονη όποτε αν κάνω τώρα εξέταση δεν θα είναι στα ύψη ;νομίζω πως σε κάποιες απλά μικραίνει το ενδομήτριο γιαυτο δεν προχωράνε σε εμβρυομεταφορα. Μήπως γιαυτο οφείλεται η προγεστερονη ;

Δεν ξέρω καθόλου αγάπη γιατί δεν έχω κάνει εμβρυομεταφορα στον ίδιο κύκλο...μη σου πω κάτι που δεν ισχύει...

στις πριν 4 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Σου ζήτησαν μοριακό πριν την μεταφορά????? Καινούριο αυτό τώρα???? Εγώ πάντα έκανα στην ωοληψια όχι στην μεταφορά....λες επειδή έπεφτε στον ίδιο κύκλο για αυτό να μην μου ζητούσαν και το έχω κάνει και δύο φορές να πεις αν ήταν μια κάπου να τους διεφυγα....

Ναι ναι μου ζήτησαν μοριακό 72 ώρες πριν. Λογικά επειδή δεν έκανα στον ίδιο κύκλο ωοληψια και εμβρυομεταφορα τι να πω.... Εσύ έκανες 3 ημέρες μετά την ωοληψια μεταφορά οπότε δεν είχε νόημα να σου ζητήσουν μοριακό..

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και μάλλον θα σας πω ευχάριστα  :-) έπεισα τον άντρα :-* 😗😁όχι που θα την γλιτωνε την γκρίνια μου χαχαχα

Όπα ?! Πότε θα κάνεις τεστακι ??? Δεν μας τα είπες αυτά !!! 🙏🙏🙏♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η angel35 είπε:

τωρα θα σε ρωτησω , αλλα μπορει και να το εχεις πει..... γτ δεν εκανες στον ιδιο κυκλο;;;; εμενα απο οτι καταλαβαινω επειδη ειναι υψηλη η προγεστερονη. μου ειπε 1,9

Αλλα βρήκα σε ενα αρθρο αυτό και κάπως πήρα τα πάνω μου..

"Ωστόσο η μεγαλύτερη διαφορά στα ποσοστά επιτυχίας ανάμεσα στους κύκλους με κατεψυγμένα έμβρυα έναντι των «φρέσκων» παρατηρήθηκε στις γυναίκες ηλικίας άνω των 35 ετών οι οποίες είχαν υψηλά επίπεδα προγεστερόνης (πάνω από 1 ng/mL) την ημέρα της ωοληψίας.
Στη συγκεκριμένη υποομάδα γυναικών, η κατάψυξη όλων των εμβρύων και η μεταγενέστερη μεταφορά τους συσχετίσθηκε με αύξηση κατά 73% των πιθανοτήτων επίτευξης και συνέχισης μίας εγκυμοσύνης, σε σύγκριση με την εμβρυομεταφορά αμέσως μετά τη γονιμοποίηση."

 Καλησπέρα κορίτσι μου!Ωοληψια είδα στις 17?Που γιορτάζει η Σοφία,η Πίστη η Αγάπη κ η Ελπίδα?Γουρλιδικο μου φαίνεται ♥️

Εγω που ρωτήσα τον γιατρό εχθές αν κάνουμε εμβρυόμεταφορα στον επόμενο κύκλο,γιατί διάβασα αυτό που διάβασες,μου είπε ότι αυτό πρότεινεται σε γυναίκες κυριως,με πολυκυστικες.Δεν ρώτησα περισσότερα γιατί αργω ακόμα εγω😌Η κάθεμια μας όμως είναι διαφορετική,οπότε ο γιατρός μας επιλέγει το καλύτερο για εμάς.

Εύχομαι πολλά αυγουλάκια,με υγιή εμβρυακια κ σύντομα να μεγαλώνουν στην κοιλίτσα σου♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα παρεάκι!Χθες είχα το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό.Μειναμε πολύ ευχαριστημένοι κ μας έλυσε όλες τις απορίες.Ενω όμως πήγα πολύ χαρούμενη κ κουλ αγχώθηκα απότομα.Φυγαμε με ένα καρο εξετασεις που μου φαίνονται βουνό κ αγχώνομαι κ για τα αποτελέσματα.Ετυχε να ήμουν στην 2η μέρα περιόδου κ ήθελε να δει τις ωοθήκες.Μου είπε ότι δεν είναι τελειες αλλά όχι κ κακές.Η ΑΜΗ μου είναι 6,1.

Πως διαχειρίστηκατε το αρχικό σας άγχος?Το συζητήσατε με συγγενείς κ φίλους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Δεν ξέρω καθόλου αγάπη γιατί δεν έχω κάνει εμβρυομεταφορα στον ίδιο κύκλο...μη σου πω κάτι που δεν ισχύει...

Ναι ναι μου ζήτησαν μοριακό 72 ώρες πριν. Λογικά επειδή δεν έκανα στον ίδιο κύκλο ωοληψια και εμβρυομεταφορα τι να πω.... Εσύ έκανες 3 ημέρες μετά την ωοληψια μεταφορά οπότε δεν είχε νόημα να σου ζητήσουν μοριακό..

Όπα ?! Πότε θα κάνεις τεστακι ??? Δεν μας τα είπες αυτά !!! 🙏🙏🙏♥️♥️♥️

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

Με συγχωρείς για την έκφραση που θα πω αλλά έτσι μου βγαίνει, έτσι θα το πω : " Ναι μωρή αρρώστια,  πάμε γερά,  πάμε δυνατά!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Με συγχωρείς για την έκφραση που θα πω αλλά έτσι μου βγαίνει, έτσι θα το πω : " Ναι μωρή αρρώστια,  πάμε γερά,  πάμε δυνατά!!!"

Όταν ξεκίνησα να διαβάζω το μήνυμα λει τι είπα και μου γράφει ετσι χαχαχαχα εντάξει έπαθα σοκ χαχαχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

Καλε τι αγχωνεσαι δεν εχεις διαβασεις τοσες αλλες που ειχαν καφε κ τωρα ειναι εγκυουλες; Μηνκοψεις κανα φαρμακο τρελοκομειο. Αχνο θετικο γιατι ειναι νωρις κ εσυ μια πεισματαρα ανυπομονη που δεν περιμενεις να δεις μια τεραστια χοριακη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

Κοριτσι μου καλο πολυ πιθανόν να ειναι σημαδι εμφύτευσης!!! Κι εγω ειχα καφε!!! Καλη επιτυχια!! Αναμένουμε μαζι σου!!! 🍀🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η rouseva είπε:

Καλησπέρα παρεάκι!Χθες είχα το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό.Μειναμε πολύ ευχαριστημένοι κ μας έλυσε όλες τις απορίες.Ενω όμως πήγα πολύ χαρούμενη κ κουλ αγχώθηκα απότομα.Φυγαμε με ένα καρο εξετασεις που μου φαίνονται βουνό κ αγχώνομαι κ για τα αποτελέσματα.Ετυχε να ήμουν στην 2η μέρα περιόδου κ ήθελε να δει τις ωοθήκες.Μου είπε ότι δεν είναι τελειες αλλά όχι κ κακές.Η ΑΜΗ μου είναι 6,1.

Πως διαχειρίστηκατε το αρχικό σας άγχος?Το συζητήσατε με συγγενείς κ φίλους?

Καλη αρχη κοριτσι μου!!! Εγω το συζητούσα και έπρηζα μονο τον αντρα μου! Δεν ηθελα να με βομβαρδίσουν με ερωτήσεις ολοι οι υπόλοιποι! Αλλα ειναι καθαρά προσωπική γνώμη πως θα το χειριστεί η καθεμία! Να κανεις αυτο που νιωθεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Κατάλαβα τι λες! Πολλοί γιατροί την κάνουν μετά την ετ γιατί πιστεύουν πως βοηθάει στην εμφύτευση. Για τον λόγο αυτό δεν είναι σωστό στις περιπτώσεις αυτές να κάνει κάποια κοπέλα νωρίτερα από την ημέρα που θα της πουν χοριακή, αφού θα δείξει ψευδώς θετική! Τώρα εάν ο δικός σου την έκανε πριν την ετ πάω πάσο! Κάθε γιατρός έχει την τακτική του! 😉

Κορίτσια κ γω που έκανα ετ 6 μήνες μετά την ωοληψια (μας έφαγε ο covid κανονικά είχα 2 μήνες διαλλειμα ) έκανα οβιτρελ πριν την ετ. Αν θυμάμαι καλά 1 μέρα πριν ή 2. Επίσης δεν τίθεται θέμα για ψευδή χοριακη (όχι τεστ, χοριακη) γιατί η εξέταση είναι β χοριακη ενώ η οβιτρελ κάτι άλλο, Α νομίζω κάτι τέτοιο... Είχα κάνει χοριακη 9 μέρες μετά την ετ μιας βλαστοκυστης (που τώρα είναι 7 μηνών κ κοιμάται δίπλα μου❤️ αφού με ξυονησε καλά καλα πρώτα 😁

Με το καλό σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

Τα πιο ευχαριστα νέα 😁😁😁 μου φτιαξες την μέρα!!!καλημερα!!ποτε είπαμε έχεις χοριακη;;;να υποθέσω έχεις κι αλλά τεστακια η θα περιμένεις ;;
 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια κ γω που έκανα ετ 6 μήνες μετά την ωοληψια (μας έφαγε ο covid κανονικά είχα 2 μήνες διαλλειμα ) έκανα οβιτρελ πριν την ετ. Αν θυμάμαι καλά 1 μέρα πριν ή 2. Επίσης δεν τίθεται θέμα για ψευδή χοριακη (όχι τεστ, χοριακη) γιατί η εξέταση είναι β χοριακη ενώ η οβιτρελ κάτι άλλο, Α νομίζω κάτι τέτοιο... Είχα κάνει χοριακη 9 μέρες μετά την ετ μιας βλαστοκυστης (που τώρα είναι 7 μηνών κ κοιμάται δίπλα μου❤️ αφού με ξυονησε καλά καλα πρώτα 😁

Με το καλό σε όλες! 

Να χαίρεσαι την κορακλα σου @Tokyo  .πως περνάει ετσι ο καιρός!!!Θυμάμαι μετά από εκείνη τη δίμηνη αποχή λόγω COVID, πως ξεκινήσαμε όλες το Μάιο. Κ γεμισε θετικές χοριακες στην ομάδα και πολλά διδυμάκια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η rouseva είπε:

Καλησπέρα παρεάκι!Χθες είχα το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό.Μειναμε πολύ ευχαριστημένοι κ μας έλυσε όλες τις απορίες.Ενω όμως πήγα πολύ χαρούμενη κ κουλ αγχώθηκα απότομα.Φυγαμε με ένα καρο εξετασεις που μου φαίνονται βουνό κ αγχώνομαι κ για τα αποτελέσματα.Ετυχε να ήμουν στην 2η μέρα περιόδου κ ήθελε να δει τις ωοθήκες.Μου είπε ότι δεν είναι τελειες αλλά όχι κ κακές.Η ΑΜΗ μου είναι 6,1.

Πως διαχειρίστηκατε το αρχικό σας άγχος?Το συζητήσατε με συγγενείς κ φίλους?

Καλημέρα!! Εγώ πήγα φουλ αγχωμενη έφυγα κάπως καλύτερα και κάθε φορά ήμουν λίγο λιγότερο αγχωμενη... Με καθυσυχαζε ο γιατρός ένιωθα πως ξέρει τι κάνει και πως όλα θα πάνε καλά... Είχα μιλήσει σε οικογένεια και φίλους και μου έδιναν πολύ στήριξη από τη πρώτη στιγμή.... Καλύτερα να τα πεις μην τα κρατάς μέσα σου μόνο για σένα... Αυτό πιστεύω... Όσον αφορά τις εξετάσεις το ξέρω είναι αγχωτικές αλλά μόλις τις κάνεις θα φύγει ένα άγχος ! Τι ηλικία έχεις ? Η αμη σου είναι σούπερ πολύ υψηλή, θα έχετε πολλά αυγουλάκια και πιθανότατα έτσι πολλές βλαστοκυστες!!! Με το καλό !! Πότε θα ξεκινήσετε διέγερση ? ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

Μπράβο αγάπη !!! Συγχαρητήρια είσαι εγκυουλα!! Με το καλό καρδιά μου !!! ♥️💜♥️💜 Ε το σκούπισμα εμφύτευση είναι, πολλά κορίτσια έχουν καφέ, εδώ μέσα  τα έχουμε διαβάσει πολλές φορές αυτά τα καφέ όταν δείχνει θετικό το τεστ ! Οπότε πάμε βουρ για μιά τριψήφια χοριακη !! Υπέροχα νέα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

Έλα τρέλανε μας!!!!!!!!! Φτιάξε μας την μέρα 🎉🎉🎉🎉🎉🎉!!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!!!! Είσαι σίγουρα εγκυουλα καλέ μην αναρωτιέσαι!!!! Την σκυτάλη που λέγαμε μην ξεχάσεις έτσι αναμένουμε όλες οι υπόλοιπες!!!!!εμένα μου ήρθε κανονικά η ακατανομαστη και άρα ξεκινάω κορίτσια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/9/2021 at 8:28 ΜΜ, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω, εσείς που έχετε κάνει εμβρυομεταφορα, μετά την εμβρυομεταφορα σας είπε ο γιατρός να κάτσετε ξάπλα για το υπόλοιπο της ημέρας? Γενικά τι κάνατε ? Γυρίσατε κανονικά στη καθημερινότητα σας ? 

Μου είπε ο άντρας μου να πάμε για brunch μετά 😋 αλλά δεν ξέρω αν κάνει να είμαι καθιστή... Νομίζω είναι καλύτερα να ξαπλώσω αλλά αν ναι για πόσες ημέρες? 

καλημερα κοριτσι μου!!! εγω γυρισα σπιτι.....και ημουν ξαπλα την πρωτη μερα...τις αλλες μερες καναπε κρεβατι...τριγυρναγα μεσα στο σπιτι...μετα την 5η μερα ημουν πιο νορμαλ αλλα με προσοχη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Έλα τρέλανε μας!!!!!!!!! Φτιάξε μας την μέρα 🎉🎉🎉🎉🎉🎉!!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!!!! Είσαι σίγουρα εγκυουλα καλέ μην αναρωτιέσαι!!!! Την σκυτάλη που λέγαμε μην ξεχάσεις έτσι αναμένουμε όλες οι υπόλοιπες!!!!!εμένα μου ήρθε κανονικά η ακατανομαστη και άρα ξεκινάω κορίτσια!!!!!!!

Καλή αρχή κοριτσάκι μου ! Να είναι τυχερή αυτή η φορά και να σου δώσει το μωράκι σας !! ♥️🙏 

Αύριο ξεκινάς ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Διόνη είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!! εγω γυρισα σπιτι.....και ημουν ξαπλα την πρωτη μερα...τις αλλες μερες καναπε κρεβατι...τριγυρναγα μεσα στο σπιτι...μετα την 5η μερα ημουν πιο νορμαλ αλλα με προσοχη.....

Καλημέρα κορίτσι μου ! Οκ τέλεια σε ευχαριστώ πολύ ! Αυτό θα κάνω λοιπόν κι εγώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο !! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

κοριτσι μου ειχα ροζακι τη δεκατη μερα.....κατι μου λεει οτι ολα ειναι θετικα μαζι με αυτο το αχνο!!!!αχ η παναγια να βαλει το χερι της καλη μου!!!! υπομονη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...