Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geo2222 είπε:

A5BE6EFC-393B-4764-9899-78FB9F8EA5D8.jpeg

βρε κοριτσάκι μου...συγχαρητήρια!!!! Είσαι εγκυούλα!!! Μεγάλες χοριακές σου εύχομαι και μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Πόσο χάρηκα να ξέρεις!! Μπράβο μπράβο χίλια μπράβο!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Έκτακτο ανακοινωθέν. 

Ο γιατρός με πήρε τώρα. 

Ξεκινάμε εξωσωματική, θα πάρω τώρα να κλείσω ραντεβού. 

Έχω σπαραξει στο κλάμα. 

Φαντάζομαι από χαρά και μόνο!!!!!!!!!! Αγάπη μου όλα καλά θα πάνε!!!!!!! Πάρε κλείσε ραντεβουδακι και όλα θα γίνουν το ένα μετά το άλλο χωρίς να καταλάβεις κάτι!!!!!! Όπως λέμε.... βήμα βήμα!!!!!!

❣️❣️❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλεεεεεεεε συγχαρητήριαααααααααααα είσαι έγκυος κοπέλα μου μπράβο 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Έλα ρεεεεεεεε

Στείλε μου όσο σκόνη μπορείς!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έχω πάθεις σοκ δεν το έχω πει σε κανέναν είστε οι πρώτες!!!!θα πάθω τίποτα από τα κλάματα μικησα με τον γιατρό και μου είπε να πάω αύριο να πούμε εξετάσεις μαζί με την χοριακη γιατί έχω κάποια θέματα με βιταμίνη d με tsh και προλακτινη για να δούμε αν θα αυξήσουμε δώσω κ θα κόψουμε κάτι από αυτά απλά έχω πονούν περιόδου αρκετούς και έχω αγχωθεί λίγο αλλά λέω εμφύτευση έγινε αν θέλει ο θεός θα πάει καλά αλλά το πρώτο βήμα έγινε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

A5BE6EFC-393B-4764-9899-78FB9F8EA5D8.jpeg

Ενταξειιιιι εεεε θετικότατο!!!!!!! Μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!!!! Όλα να πάνε καλααααα!!!!!!! Καλές χοριακες τώρα!!!!! Βουρ αύριο για χοριακη και τηλέφωνο στον γιατρό σου!!!!!!!! 👏👏👏👏👏🤗🤗🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

@geo2222  να με ακούς όταν μιλάω!!! τι σου έλεγα για την πίεση? 

Το χα σίγουρο έγω..χαχαχαχα

Εσάς άκουσα με την πίεση και την @condios λέω αυτές ξέρουν πιο καλά κάτσε μήπως έχουν δίκιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Στείλε και σε εμένα λίγο θετική ενέργεια εγκυουλα μου ..........

Σου στέλνω όλη μα όλη μα όλη μου την θετική ενέργεια κορίτσι μου!!!!!!!!ειμαι σίγουρη πτι όλες θα έχουμε θετικά από εδώ και πέρα όλες όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geo2222 είπε:

Σου στέλνω όλη μα όλη μα όλη μου την θετική ενέργεια κορίτσι μου!!!!!!!!ειμαι σίγουρη πτι όλες θα έχουμε θετικά από εδώ και πέρα όλες όμως!!!

Μακάρι κορίτσι μου!!!! Καλούς διπλασιασμους να έχεις ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια μου έχω πάθεις σοκ δεν το έχω πει σε κανέναν είστε οι πρώτες!!!!θα πάθω τίποτα από τα κλάματα μικησα με τον γιατρό και μου είπε να πάω αύριο να πούμε εξετάσεις μαζί με την χοριακη γιατί έχω κάποια θέματα με βιταμίνη d με tsh και προλακτινη για να δούμε αν θα αυξήσουμε δώσω κ θα κόψουμε κάτι από αυτά απλά έχω πονούν περιόδου αρκετούς και έχω αγχωθεί λίγο αλλά λέω εμφύτευση έγινε αν θέλει ο θεός θα πάει καλά αλλά το πρώτο βήμα έγινε!!!

Οι πόνοι περιόδου είναι φυσιολογικό. Να μην σε αγχώνουν:-) έλιωσαν ετσι. . Από χαρα. 

Στα γενέθλια μου , έμαθα ότι η καλύτερη μου φίλη τα κατάφερε και είναι έγκυος, σήμερα αυτό.. .. κορίτσι ποια έχει σειρά μετά; κάθε μέρα θέλω να μαθαίνω:-* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οι πόνοι περιόδου είναι φυσιολογικό. Να μην σε αγχώνουν:-) έλιωσαν ετσι. . Από χαρα. 

Στα γενέθλια μου , έμαθα ότι η καλύτερη μου φίλη τα κατάφερε και είναι έγκυος, σήμερα αυτό.. .. κορίτσι ποια έχει σειρά μετά; κάθε μέρα θέλω να μαθαίνω:-* 

Εγώ έχω σειρά την Δευτέρα όμως.....αν αντέξω και εγώ μέχρι τότε πράγμα εξαιρετικά δύσκολο.....με βλέπω να πηγαίνω νωρίτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ρε παναγια μου λουμπαδιάρη χαμος γινεται!!!!!!!

 

Έκλεισα και ραντεβου!!!!!! Την άλλη Τετάρτη 20,30 πάμε στο γιατρο!!!!!!!

Παναγια μου τι ζούμε;;;;;;

Και να ξέρετε με το που με πήρε ο γιατρός είχαμε εγκυούλα εδώ μέσα θετικότατο σημάδι και αυτό!!!!!!!

Στελνω σε όλες μια σφιχτή αγκαλιά!!!!

 

Καλά κουράγια να έχετε γιατι θα σας ζαλίσω!!!!! όποιος προλαβαίνει να με μπλοκάρει από τωρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Εγώ έχω σειρά την Δευτέρα όμως.....αν αντέξω και εγώ μέχρι τότε πράγμα εξαιρετικά δύσκολο.....με βλέπω να πηγαίνω νωρίτερα....

Δεν μπορώ να κάνω λικε...  😕 αλλά

Στο εύχομαι  πραγματικά...

Ανυπομονώ  :-* 😗

Εδω εγω θα σκάσω.. φαντάζομαι εσύ πως είσαι. Αναστεναρης  😀 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ε ρε παναγια μου λουμπαδιάρη χαμος γινεται!!!!!!!

 

Έκλεισα και ραντεβου!!!!!! Την άλλη Τετάρτη 20,30 πάμε στο γιατρο!!!!!!!

Παναγια μου τι ζούμε;;;;;;

Και να ξέρετε με το που με πήρε ο γιατρός είχαμε εγκυούλα εδώ μέσα θετικότατο σημάδι και αυτό!!!!!!!

Στελνω σε όλες μια σφιχτή αγκαλιά!!!!

 

Καλά κουράγια να έχετε γιατι θα σας ζαλίσω!!!!! όποιος προλαβαίνει να με μπλοκάρει από τωρα!!!!!

Αχ δεν πειράζει να μας ζαλίζεις, αυτό θέλουμε :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια μου έχω πάθεις σοκ δεν το έχω πει σε κανέναν είστε οι πρώτες!!!!θα πάθω τίποτα από τα κλάματα μικησα με τον γιατρό και μου είπε να πάω αύριο να πούμε εξετάσεις μαζί με την χοριακη γιατί έχω κάποια θέματα με βιταμίνη d με tsh και προλακτινη για να δούμε αν θα αυξήσουμε δώσω κ θα κόψουμε κάτι από αυτά απλά έχω πονούν περιόδου αρκετούς και έχω αγχωθεί λίγο αλλά λέω εμφύτευση έγινε αν θέλει ο θεός θα πάει καλά αλλά το πρώτο βήμα έγινε!!!

Κοριτσαρα μου πόσα συγχαρητήρια να σου στείλω;;;;;;;; 

Και παίρνω τα θετικά σου νέα σαν τεράστιο σημάδι για μένα γτ εκεινη την ώρα που το είπες έκλεισα και γω το ραντεβού μου να ξεκινήσω!!!! 

Με το καλό όλα!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ε ρε παναγια μου λουμπαδιάρη χαμος γινεται!!!!!!!

 

Έκλεισα και ραντεβου!!!!!! Την άλλη Τετάρτη 20,30 πάμε στο γιατρο!!!!!!!

Παναγια μου τι ζούμε;;;;;;

Και να ξέρετε με το που με πήρε ο γιατρός είχαμε εγκυούλα εδώ μέσα θετικότατο σημάδι και αυτό!!!!!!!

Στελνω σε όλες μια σφιχτή αγκαλιά!!!!

 

Καλά κουράγια να έχετε γιατι θα σας ζαλίσω!!!!! όποιος προλαβαίνει να με μπλοκάρει από τωρα!!!!!

😂😂😂 πανάθεμά σε. Με έκανες κ γελασα. Ποια να σε μπλοκάρει κορίτσι μου. Φέρνεις ζωντάνια στο φορουμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

A5BE6EFC-393B-4764-9899-78FB9F8EA5D8.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου ! Να έχεις καλούς διπλασιασμους και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Με το καλό εύχομαι ♥️♥️♥️ άντε να πάρουμε όλες σειρά μια μια !!! Πάμε για το επόμενο θετικό τεστακι τώρα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

😂😂😂 πανάθεμά σε. Με έκανες κ γελασα. Ποια να σε μπλοκάρει κορίτσι μου. Φέρνεις ζωντάνια στο φορουμ

Θα καεί το πελεκούδι φίλη μου!!!!!!!!!!!! Θα γίνει χαμός!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια μου έχω πάθεις σοκ δεν το έχω πει σε κανέναν είστε οι πρώτες!!!!θα πάθω τίποτα από τα κλάματα μικησα με τον γιατρό και μου είπε να πάω αύριο να πούμε εξετάσεις μαζί με την χοριακη γιατί έχω κάποια θέματα με βιταμίνη d με tsh και προλακτινη για να δούμε αν θα αυξήσουμε δώσω κ θα κόψουμε κάτι από αυτά απλά έχω πονούν περιόδου αρκετούς και έχω αγχωθεί λίγο αλλά λέω εμφύτευση έγινε αν θέλει ο θεός θα πάει καλά αλλά το πρώτο βήμα έγινε!!!

Τέλεια!! Να πΝε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@geo2222

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

τα καλύτερα κορίτσι μου.......

πολυ χαίρομαι για σένα ..😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

@Zoupaki @elena2201 @geo2222 @kk88 Κορίτσια μου! Παρούσα! Η αλήθεια είναι πως σήμερα πόνεσα λιγάκι ... Πήραμε κ τα έξι! Τον απείλησα τον γιατρό στο χειρουργείο! Του λέω μην μου έρθετε στο γραφείο μετά για ενημέρωση με άδεια χέρια! Κ έδειξε υπερβάλλοντα ζήλο ο καλούλης μου! Καλώς εχόντων των πραγμάτων ετ το Σάββατο! Οπότε @elena2201 θα περπατάμε μαζί μέσα σ' αυτή τη ζωή ...🎵

Με το καλό κοπέλα μου το Σάββατο να πάνε όλα τέλεια και σύντομα να έχεις τα μωράκια σου!! 🙏🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Ναι εσυ μπορεις να βαλεις αλλο γιαουρτακι εγω επειδη εχω ενδομητριωση με εχουν σε ειδικη διατροφη (αηδια) χαχα 

Όντως, τα γαλακτοκομικά δεν ενδείκνυνται για την ενδομητρίωση. Αλλά δε νομίζω ότι έχει να κάνει με τα λιπαρά. Δηλαδή νομίζω για την ενδομητρίωση δεν κάνει γενικά να τρως γαλακτοκομικά. Ποιος σου έδωσε διατροφή για την ενδομητρίωση; Διατροφολόγος ή γιατρός; Ρωτάω γιατί σπάνια ασχολούνται οι γιατροί με τη διατροφή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυυυυ έχω πάθει σοκ θετικότερο δεν γίνεται το έκανα κιόλας!νομοζω δηλαδή όταν έχει στο γραμμές θετικό δεν είναι πείτε μου θα τρελαθώ;

Τρελαίνομαι!!!!!!!! Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου!!!!! Το ήξερα!!!! Και χαίρομαι από καρδιάς, το ξέρεις!!!!!!! 🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυυυυ έχω πάθει σοκ θετικότερο δεν γίνεται το έκανα κιόλας!νομοζω δηλαδή όταν έχει στο γραμμές θετικό δεν είναι πείτε μου θα τρελαθώ;

Άντε μπράβο!! Καλούς διπλασιασμούς και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Σου ευχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...