Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλημέρα και από εμένα. Όσον αφορά το θέμα της αποτρίχωσης, κάνω κερί ή μηχανή και κλωστή φρύδια-μουστακι. Γενικά ανοχή στον πόνο έχω. Για το μπικίνι που την ρώτησα μου είπε ότι αν πονάω και ζοριζομαι θα προκαλέσω συσπάσεις στην μήτρα, οπότε καλό είναι να αποφεύγεται.

Καλημέρα κορίτσι μου! Εγώ γενικά κάνω αποτρίχωση το μπικίνι όλο! Κ γω αυτό φοβόμουν για τις συσπασεις κ γι αυτό από την ώρα που έμαθα για την εγκυομοσυνη δν έχω πάει! Τον πόνο βέβαια τον αντέχω Γτ δν με πονάει τόσο επειδή κάνω από μικρή. Απλά τώρα τα ξύρισα 2-3 φορες κ σίγουρα θα με πονέσει λίγο παραπάνω. Στα πόδια κ μασχαλες κάνω με τη μηχανή κ γω. Έκλεισα πάλι ραντεβού για την Παρασκευή κ θα στην αισθητικό να τα κάνουμε σιγά σιγά! Κ αν δω ότι πονάω θα τις πω να μου πάρει μόνο τος γύρω γύρω στο μπικίνι κ όσες φαίνονται με το μαγιό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Τι κάνετε? Πως είστε?

Χάθηκα λίγο γιατί είχαμε μάστορες σπίτι, κάναμε μια συντήρηση στην βεράντα βαψίματα και τέτοια οπότε γινόταν σπίτι εμάς χαμός, χθες ευτυχώς τελείωσαν και έκατσα και καθάρισα όλο το μπαλκονι και τ σπίτι και παλι βρώμικο το νιώθω πάρα πολύ σκόνη είχαμε!!! 

Διάβασα τα μήνυματα σας εγώ σήμερα 18+4 δεν έχω νιώσει κάτι ακόμα, ίσως βέβαια να έχω νιώσει απλά να μην τ εχω καταλάβει!! 

Εγώ ρώτησα την γιατρό για laiser και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα για αποτρίχωση δεν την ρώτησα αλλά θυμάμαι την αδερφη μου έκανε κανονικά σε όλη σχεδόν την διάρκεια της εγκυμοσύνης αποτρίχωση, βέβαια εννοείται να ρωτήσεις το γιατρό σου!!?

Καλημέρα κορίτσι μου! Ελπίζω να τελειώσατε τις δουλειές κ να ξεκουραστείς! Εγώ το μωράκι το έχω νιώσει από την 17η κ την προηγούμενη βδομάδα που ήμουν 18η άρχισε να είναι πολύ πιο κινητικό κ να κλωτσάει συνέχεια, τώρα είμαι 19+2 κ το νιώθω πολλες φορες μέσα στη μέρα κ τώρα που γράφω μόλις μου έδωσε ένα μικρό χτυπηματακι 🙂Ίσως να μην το έχεις καταλάβει Γτ ήσουν κ σε κίνηση με τις δουλειές κ όλα αυτά! Πιστεύω όμως σε λίγες μέρες θα νιώσεις κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ κάτι έχω νιώσει στην κοιλίτσα να κουνιέται τις τελευταίες μέρες κ πιστεύω ότι είναι το μικρούλι... Χθες άρχισα να διανύω την 19η και σήμερα έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο.. επιτέλους!! 

Να σας κάνω μια ερώτηση βρε κορίτσια.. εσάς που σας επιτρέπει να έχετε επαφές ή και τα προκαταρκτικά... Δεν υπάρχει πρόβλημα που γίνονται συσπάσεις στη μήτρα; εμείς σεξ δεν κάνουμε γτ δε μας επιτρέπει λόγω της κατάστασης αλλά τώρα που συνήλθα κ νιώθω καλύτερα θέλω να τον ρωτήσω αν μπορούμε να κάνουμε τα προ... Γτ ομολογώ ότι έχω πολλές ορεξούλες τελευταία... 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Τι κάνετε? Πως είστε?

Χάθηκα λίγο γιατί είχαμε μάστορες σπίτι, κάναμε μια συντήρηση στην βεράντα βαψίματα και τέτοια οπότε γινόταν σπίτι εμάς χαμός, χθες ευτυχώς τελείωσαν και έκατσα και καθάρισα όλο το μπαλκονι και τ σπίτι και παλι βρώμικο το νιώθω πάρα πολύ σκόνη είχαμε!!! 

Διάβασα τα μήνυματα σας εγώ σήμερα 18+4 δεν έχω νιώσει κάτι ακόμα, ίσως βέβαια να έχω νιώσει απλά να μην τ εχω καταλάβει!! 

Εγώ ρώτησα την γιατρό για laiser και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα για αποτρίχωση δεν την ρώτησα αλλά θυμάμαι την αδερφη μου έκανε κανονικά σε όλη σχεδόν την διάρκεια της εγκυμοσύνης αποτρίχωση, βέβαια εννοείται να ρωτήσεις το γιατρό σου!!?

Καλημέρα και από έμενα κορίτσια εγώ χθες πήγα γυναικολόγο να ελεγχθεί η ραφή από την περιδεση και όλα καλά ευτυχώς !ειδαμε και την μικρή μου έδωσε να βάζω και κολπικά προγεστερονη !!οσο για το λέιζερ εμένα μου το απαγόρεψε στο μπικίνι αλλά γενικά επιτρέπεται μου είπε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Εγώ γενικά κάνω αποτρίχωση το μπικίνι όλο! Κ γω αυτό φοβόμουν για τις συσπασεις κ γι αυτό από την ώρα που έμαθα για την εγκυομοσυνη δν έχω πάει! Τον πόνο βέβαια τον αντέχω Γτ δν με πονάει τόσο επειδή κάνω από μικρή. Απλά τώρα τα ξύρισα 2-3 φορες κ σίγουρα θα με πονέσει λίγο παραπάνω. Στα πόδια κ μασχαλες κάνω με τη μηχανή κ γω. Έκλεισα πάλι ραντεβού για την Παρασκευή κ θα στην αισθητικό να τα κάνουμε σιγά σιγά! Κ αν δω ότι πονάω θα τις πω να μου πάρει μόνο τος γύρω γύρω στο μπικίνι κ όσες φαίνονται με το μαγιό. 

Εγώ εβαζα και μπικίνι μηχανή. Γενικά επειδή  είναι ευαίσθητη περιοχή μπορεί κάποιες φορές να πονάει περισσότερο από κάποιες άλλες. Πάντως ξυράφι δεν θέλω να βάλω καθόλου και πολύ το σκέφτομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ κάτι έχω νιώσει στην κοιλίτσα να κουνιέται τις τελευταίες μέρες κ πιστεύω ότι είναι το μικρούλι... Χθες άρχισα να διανύω την 19η και σήμερα έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο.. επιτέλους!! 

Να σας κάνω μια ερώτηση βρε κορίτσια.. εσάς που σας επιτρέπει να έχετε επαφές ή και τα προκαταρκτικά... Δεν υπάρχει πρόβλημα που γίνονται συσπάσεις στη μήτρα; εμείς σεξ δεν κάνουμε γτ δε μας επιτρέπει λόγω της κατάστασης αλλά τώρα που συνήλθα κ νιώθω καλύτερα θέλω να τον ρωτήσω αν μπορούμε να κάνουμε τα προ... Γτ ομολογώ ότι έχω πολλές ορεξούλες τελευταία... 😝

Λογικά για να το επιτρέπουν δεν θα υπάρχει θέμα. Εμένα μου είπε με προφυλακτικό και ήρεμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Λογικά για να το επιτρέπουν δεν θα υπάρχει θέμα. Εμένα μου είπε με προφυλακτικό και ήρεμα 

Ίσως αυτές οι συσπάσεις του οργασμού δεν επηρεάζουν λες ε; Μπορεί... Δεν έχω ιδέα... Δεν έχω ρωτήσει το γιατρό μου εγώ, για αυτό ρωτάω αν έχει ρωτήσει κάποια κοπέλα κ ξέρει που της έχει δώσει το ελεύθερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η touloumpitsa είπε:

Ίσως αυτές οι συσπάσεις του οργασμού δεν επηρεάζουν λες ε; Μπορεί... Δεν έχω ιδέα... Δεν έχω ρωτήσει το γιατρό μου εγώ, για αυτό ρωτάω αν έχει ρωτήσει κάποια κοπέλα κ ξέρει που της έχει δώσει το ελεύθερο...

Κοίτα, στο πρώτο τρίμηνο και εμένα δεν μου επέτρεπε επαφές γιατί είχα παλινδρομη. Αν δεν υπάρχει κάποιο θέμα στην εγκυμοσύνη πχ αποκόλληση υποθέτω ότι δεν δημιουργούν πρόβλημα. Συζήτησε με τον γιατρό σου, αυτός ξέρει το ιστορικό σου και θα σε κατευθύνει καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Εγώ εβαζα και μπικίνι μηχανή. Γενικά επειδή  είναι ευαίσθητη περιοχή μπορεί κάποιες φορές να πονάει περισσότερο από κάποιες άλλες. Πάντως ξυράφι δεν θέλω να βάλω καθόλου και πολύ το σκέφτομαι....

Κ γω έβαζα κ τη μηχανή όταν ήταν κλειστά τώρα λόγω καραντίνας ,αλλά κ πολλές φορες που βαριόμουν να πάω τα έκανα με τη μηχανή! Τώρα όμως λόγω της κοιλιάς δν βλέπω τπτ εκεί 😂 κ ζορίζομαι πολύ  να τα κανω κ γι αυτό είχα κάνει με το ξυράφι κ δν το μπορώ καθόλου Γτ βγαίνει πιο άγρια η τρίχα ! Γι αυτό τώρα είπα να πάω Γτ δν πάει άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Ίσως αυτές οι συσπάσεις του οργασμού δεν επηρεάζουν λες ε; Μπορεί... Δεν έχω ιδέα... Δεν έχω ρωτήσει το γιατρό μου εγώ, για αυτό ρωτάω αν έχει ρωτήσει κάποια κοπέλα κ ξέρει που της έχει δώσει το ελεύθερο...

Εγώ που είχα ρωτήσει για μαλλιά ,νυχια τον γιατρό μου είχε πει από μόνος του Γτ ξέρει ότι όλες κάνουμε τις  ίδιες ερωτήσεις ότι κ οι επαφές επιτρέπονται αλλά με αργές κ ήρεμες κινήσεις! Ούτε εμείς έχουμε έρθει σε επαφή Γτ φοβάμαι εγώ περισσότερο αλλά προκαταρκτικά έχουμε κάνει τον τελευταίο μήνα αρκετές φορες Γτ πραγματικά οι ορέξεις είναι παρά πολλές τώρα λόγω των αυξημένων ορμονών ! Ίσως μετά την β επιπεδου που θα είμαι στον 6ο μήνα  να έρθουμε κ σε επαφή Γτ πραγματικά υπάρχουν μέρες που θέλω σαν τρελή 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια εγώ κάνω με ξυραφάκι αλλά δεν κάνω πολύ συχνά γιατί με κουράζει δεν ξέρω αν είμαι η μόνη που με κουράζει 🤣🤣🤣

Κορίτσια εμένα για σεξ μου το επέτρεψε κανονικά η γιατρός από την αρχή απλός μου είπε ήρεμα και επειδή είχα κάτι πονάκια με είχε πει όχι οταν πονάς

Αποκολλήσεις και τέτοια δεν είχα εγώ καθόλου δόξα τον θεό μέχρι στιγμής δεν έχω κάτι ας μην το γρουσουζέψω 😝😝😝

Τωρα αύριο που θα πάω θα την ρωτήσω αν μπορώ ακόμα να κάνω γιατί προχωράει η εγκυμοσύνη 20W 1D και δεν την έχω ρωτήσει ξανά

Ορέξεις που λέτε κορίτσια και εγώ έχω πολλές 🤪🤪🤪 και ο άντρας μου μου κάνει και τον δύσκολο χαχαχαχαχα 🤣🤣🤣🤣

Και μετά θα κλείσω ραντεβού για Β επιπέδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εγώ κάνω με ξυραφάκι αλλά δεν κάνω πολύ συχνά γιατί με κουράζει δεν ξέρω αν είμαι η μόνη που με κουράζει 🤣🤣🤣

Κορίτσια εμένα για σεξ μου το επέτρεψε κανονικά η γιατρός από την αρχή απλός μου είπε ήρεμα και επειδή είχα κάτι πονάκια με είχε πει όχι οταν πονάς

Αποκολλήσεις και τέτοια δεν είχα εγώ καθόλου δόξα τον θεό μέχρι στιγμής δεν έχω κάτι ας μην το γρουσουζέψω 😝😝😝

Τωρα αύριο που θα πάω θα την ρωτήσω αν μπορώ ακόμα να κάνω γιατί προχωράει η εγκυμοσύνη 20W 1D και δεν την έχω ρωτήσει ξανά

Ορέξεις που λέτε κορίτσια και εγώ έχω πολλές 🤪🤪🤪 και ο άντρας μου μου κάνει και τον δύσκολο χαχαχαχαχα 🤣🤣🤣🤣

Και μετά θα κλείσω ραντεβού για Β επιπέδου.

Κι εμάς μας επέτρεψε από την αρχή, όμως ήρεμα, έτσι μας είπε και επίσης ο άντρας μου φοβάται και δεν το έχουμε επιχειρήσει ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γύρισα από το γιατρό... Όλα καλά με τη μπουμπού! 20 πόντους κ 240 γρ.  18+1 σήμερα.. Τέλος Ιουλίου μου είπε θα πάω για τη β επιπέδου. Υπομονή ένα μήνα λοιπόν.. 

Για σεξ κ τα προ σεξ που τον ρώτησα μου είπε όχι γιατί δε θέλουμε συσπάσεις. Θα μείνω με τις ορέξεις μου... Δεν πειράζει.. ας είναι καλά το μικρούλι..😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η troia είπε:

Κι εμάς μας επέτρεψε από την αρχή, όμως ήρεμα, έτσι μας είπε και επίσης ο άντρας μου φοβάται και δεν το έχουμε επιχειρήσει ακόμα...

Πιστεύω όλοι φοβόμαστε λίγο αλλά δεν είπαμε να κάνουμε όπως πριν εφόσον ο γιατρός είπε το οκ αλλά ήρεμα μπορείτε να κάνετε αλλά και πάλι είναι στο ζευγάρι εγώ με τον σύζυγο μου θέλαμε και οι δυο και μπορώ να σας πω πως το ευχαριστηθήκαμε ποιο πολύ από πριν γιατί μετά από αρκετό καιρό βρεθήκαμε πάλι κοντά ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Κορίτσια γύρισα από το γιατρό... Όλα καλά με τη μπουμπού! 20 πόντους κ 240 γρ.  18+1 σήμερα.. Τέλος Ιουλίου μου είπε θα πάω για τη β επιπέδου. Υπομονή ένα μήνα λοιπόν.. 

Για σεξ κ τα προ σεξ που τον ρώτησα μου είπε όχι γιατί δε θέλουμε συσπάσεις. Θα μείνω με τις ορέξεις μου... Δεν πειράζει.. ας είναι καλά το μικρούλι..😊

Τέλεια κορίτσι μου! Η Μπέμπα σου μεγαλώνει! Εγώ έχω την Πέμπτη γιατρό κ ανυπομονώ να δω τον μικρό μου Γτ πάει κ ένας μήνας ! Υπάρχουν κ κάποιοι γιατροί που δν το επιτρέπουν το σεξ σε όλη την εγκυμοσυνη ακόμη κ αν αυτή δν εχει προβλήματα! Να κανείς όπως νιώθεις Εσυ κ αφού σου είπε ο γιατρος όχι καλύτερα να τον ακούσεις για να μην έχεις τύψεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η troia είπε:

Κι εμάς μας επέτρεψε από την αρχή, όμως ήρεμα, έτσι μας είπε και επίσης ο άντρας μου φοβάται και δεν το έχουμε επιχειρήσει ακόμα...

Κ μένα μια από τα ίδια ο δικός μου! Ο γιατρος είπε ότι μπορούμε αλλά ο άντρας μου φοβάται! Κ μείς δν επιχειρήσαμε ακόμα επαφή αλλά από τα αλλά κάτι κάναμε γτ οσο να ναι κορίτσια ανάγκες είναι αυτές κ για εμάς αλλά κ για τους άντρες μας! Πάντως παλιά οι μανάδες μας μια χαρά κάνανε σεξ κ να που είμαστε εμείς τώρα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου! Η Μπέμπα σου μεγαλώνει! Εγώ έχω την Πέμπτη γιατρό κ ανυπομονώ να δω τον μικρό μου Γτ πάει κ ένας μήνας ! Υπάρχουν κ κάποιοι γιατροί που δν το επιτρέπουν το σεξ σε όλη την εγκυμοσυνη ακόμη κ αν αυτή δν εχει προβλήματα! Να κανείς όπως νιώθεις Εσυ κ αφού σου είπε ο γιατρος όχι καλύτερα να τον ακούσεις για να μην έχεις τύψεις .

Με το καλό να δεις κι εσύ τον μπεμπούλη σου μεθαύριο!! Δεν το συζητώ... Θα κάτσω στ αυγά μου να έχω το κεφάλι μου ήσυχο πως έκανα το καλύτερο που περνούσε απ' το χέρι μου!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχει καμία θέμα με τον ύπνο; Έχει λίγες ημέρες που δύσκολα αποκοιμιεμαι.

@touloumpitsaτο γλυκουλι, μεγάλωσε, μπράβο! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Κορίτσια έχει καμία θέμα με τον ύπνο; Έχει λίγες ημέρες που δύσκολα αποκοιμιεμαι.

@touloumpitsaτο γλυκουλι, μεγάλωσε, μπράβο! 💕

💜 Μεγάλωσε το μπιμπικακι ναι ..

Αχ εγώ έχω εδώ κ κάμποσο καιρό έχω θέμα με τον ύπνο... κοιμάμαι μεν, αλλά ξυπνάω μετά από 4-5 ώρες ύπνο κ δε μπορώ να κοιμηθώ καθόλου εύκολα μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ κάτι έχω νιώσει στην κοιλίτσα να κουνιέται τις τελευταίες μέρες κ πιστεύω ότι είναι το μικρούλι... Χθες άρχισα να διανύω την 19η και σήμερα έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο.. επιτέλους!! 

Να σας κάνω μια ερώτηση βρε κορίτσια.. εσάς που σας επιτρέπει να έχετε επαφές ή και τα προκαταρκτικά... Δεν υπάρχει πρόβλημα που γίνονται συσπάσεις στη μήτρα; εμείς σεξ δεν κάνουμε γτ δε μας επιτρέπει λόγω της κατάστασης αλλά τώρα που συνήλθα κ νιώθω καλύτερα θέλω να τον ρωτήσω αν μπορούμε να κάνουμε τα προ... Γτ ομολογώ ότι έχω πολλές ορεξούλες τελευταία... 😝

Εμας απο την αρχη μας ειπε κανονικα να κανουμε και μονο αν δουμε αιμα να σταματήσουμε και μα το ενημερωσουμε... Μέχρι σημερα 22 και 6 μερες δεν ειχαμε κανενα προβλημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Κορίτσια γύρισα από το γιατρό... Όλα καλά με τη μπουμπού! 20 πόντους κ 240 γρ.  18+1 σήμερα.. Τέλος Ιουλίου μου είπε θα πάω για τη β επιπέδου. Υπομονή ένα μήνα λοιπόν.. 

Για σεξ κ τα προ σεξ που τον ρώτησα μου είπε όχι γιατί δε θέλουμε συσπάσεις. Θα μείνω με τις ορέξεις μου... Δεν πειράζει.. ας είναι καλά το μικρούλι..😊

Μπράβο κοπέλα μου!μεγαλώνει η μπεμπουλα σου!👶🍭🍼   Ούτε εμάς μας αφήνει ο γιατρός να έχουμε επαφές γιατί δε θέλουμε τις συσπάσεις!Θα κάνουμε υπομονή για τα μωράκια μας και μετά αν θα την παλεύουμε θα κάνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stardust_83 είπε:

Κορίτσια έχει καμία θέμα με τον ύπνο; Έχει λίγες ημέρες που δύσκολα αποκοιμιεμαι.

@touloumpitsaτο γλυκουλι, μεγάλωσε, μπράβο! 💕

Εγώ κοιμάμαι με μεγάλη δυσκολία το βράδυ ξυπνάω τα ξημερώματα για να πάω τουαλέτα και μετά πάλι με δυσκολία αποκοιμιεμαι !😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Εγώ κοιμάμαι με μεγάλη δυσκολία το βράδυ ξυπνάω τα ξημερώματα για να πάω τουαλέτα και μετά πάλι με δυσκολία αποκοιμιεμαι !😔

Ωχ κατάλαβα. Και είμαστε ακόμη στην μέση 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Ωχ κατάλαβα. Και είμαστε ακόμη στην μέση 😂

Όντως έχουμε άλλο τόσο!και σκέψου κοιμάμαι και με μαξιλάρι εγκυμοσύνης!😮 Δεν κοιμόμαστε τώρα δε θα κοιμόμαστε και μετά 😅🤣😅🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Όντως έχουμε άλλο τόσο!και σκέψου κοιμάμαι και με μαξιλάρι εγκυμοσύνης!😮 Δεν κοιμόμαστε τώρα δε θα κοιμόμαστε και μετά 😅🤣😅🤣

Εγώ πλέον δυσκολεύομαι πολύ να δέσω τα παπούτσια μου 😂 Αν επιτρέπεται είναι το πρώτο σου παιδάκι; Δεν θυμάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...