Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!Ναι και εγώ παιδευομαι με τον ύπνο η ζέστη δε βοηθάει καθόλου!Όσο περνάει ο καιρός νομίζω θα δυσκολευόμαστε και περισσότερο που μεγαλώνουν οι κοιλιτσες μας 🤰! Ναι σ ευχαριστώ πολύ θα τον ρωτήσω!🙂

Εγώ με τον ύπνο δεν έχω θέμα για την ώρα. Το καλό είναι ότι αυτές τις μέρες έχει δροσιά τα βράδια κ κοιμάμαι καλά και από εδώ και πέρα λογικά δεν θα έχουμε τα σαρανταρια των προηγούμενων ημερών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Εμένα πάντως άρχισε κι αυτές τις μέρες να με ποναει καπως κ η μέση από την ξάπλα κ το καθισιό Γτ λόγω της ζέστης δν έβγαινα να περπατήσω έστω κ λίγο κ θαλασσα πήγα λίγες μέρες Γτ κουραζόμουν. Σήμερα το πρωί βγήκα για λίγο κ δν μπορούσα να σταθώ όρθια Γτ με τράβαγε η μέση. Κ ο γιατρος μου είπε να περπατάω Γτ σε λίγο καιρό που θα βαρύνω κ άλλο δν θα μπορώ να κουνηθώ . Αυτό με τη μέση είναι θέμα ρε παιδί μου. 

Και εγώ με τη ζέστη δεν κουνιομουν!Άσε που με πονάει το πόδι μου και έχει πρηστεί η φλέβα μου και δεν μπορώ να σταθώ όρθια!ουφ !!!πολλά τα προβλήματα !μια η μέση που θελω να ξαπλώνω μια το πόδι δεν παλεύεται!😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Εγώ με τον ύπνο δεν έχω θέμα για την ώρα. Το καλό είναι ότι αυτές τις μέρες έχει δροσιά τα βράδια κ κοιμάμαι καλά και από εδώ και πέρα λογικά δεν θα έχουμε τα σαρανταρια των προηγούμενων ημερών 

Ναι ευτυχώς δρόσισε λίγο!ευελπιστώ το Σεπτέμβριο να δροσίσει κι άλλο για να μπορούμε να κοιμόμαστε και να κάνουμε και δουλειές που έχουμε ένα σωρό και με τη ζέστη δεν είχαμε διάθεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Τι κάνετε????
Ποια από εσάς θα γεννήσει στο γένεσις στην Θεσσαλονίκη???

Καλημέρα κοπέλα μου γεννησα τον γιο μου εκεί πριν από δυο χρόνια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου γεννησα τον γιο μου εκεί πριν από δυο χρόνια ! 

Θυμάσαι τι πράγματα χρειαζόταν να πάρεις μαζί σου????(ενημερωτικά ρωτάω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η 1994Μαρια είπε:

Θυμάσαι τι πράγματα χρειαζόταν να πάρεις μαζί σου????(ενημερωτικά ρωτάω)

Επειδή ημοουν ήδη μέσα δεν τα ετοίμασα καν εγώ !!! Ένα δυο νυχτικακια είχα ρόμπα παντόφλες νεσεσέρ σερβιέτες λοχείας επιθέματα για το στήθος κρέμα για τις θηλές ! Για το μωρό ένα σεντονάκι κορμάκια από μέσα κοντομάνικα μακρυμάνικο από έξω ήθελα σκουφάκια κλπ αλλά νοσηλευόμουν ήδη όποτε δεν τα σκέφτηκα όλες τις εξετάσεις σου τώρα κάτι άλλο δεν θυμάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Θυμάσαι τι πράγματα χρειαζόταν να πάρεις μαζί σου????(ενημερωτικά ρωτάω)

Γιατί δεν κάνεις ένα τηλ να σε ενημερώσουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Επειδή ημοουν ήδη μέσα δεν τα ετοίμασα καν εγώ !!! Ένα δυο νυχτικακια είχα ρόμπα παντόφλες νεσεσέρ σερβιέτες λοχείας επιθέματα για το στήθος κρέμα για τις θηλές ! Για το μωρό ένα σεντονάκι κορμάκια από μέσα κοντομάνικα μακρυμάνικο από έξω ήθελα σκουφάκια κλπ αλλά νοσηλευόμουν ήδη όποτε δεν τα σκέφτηκα όλες τις εξετάσεις σου τώρα κάτι άλλο δεν θυμάμαι 

Πιες σερβιέτες είχες πάρει θυμάσαι????
Σήμερα αγόρασα δυο σουτιέν θηλασμού και σιγά σιγά λέω να αγοράζω τίποτα και για εμένα μην μείνουν τελευταία στιγμή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Γιατί δεν κάνεις ένα τηλ να σε ενημερώσουν; 

Αλλιώς είναι να σου πει μια μανούλα μπορεί να χρειαζόταν κάτι ακόμα που να μην το είχαν στην λίστα από εκεί κάτι που να της φάνηκε χρήσιμο και δεν το είχε πάρει

Αν ενοχλήθηκες από την ερώτηση μου σας ζήτω συγνώμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Αλλιώς είναι να σου πει μια μανούλα μπορεί να χρειαζόταν κάτι ακόμα που να μην το είχαν στην λίστα από εκεί κάτι που να της φάνηκε χρήσιμο και δεν το είχε πάρει

Αν ενοχλήθηκες από την ερώτηση μου σας ζήτω συγνώμη 

ΚΑλε τι λες ; Χαρά μου ίσα ίσα!! Μ είχε φέρει και εμένα ο άντρας μου σουτιέν ναι το θυμάμαι! Τώρα τι να σου πω άλλο άνετα εσώρουχα πολύ βαμβακερά σερβιέτες της tena είχα πάρει σαμπουάν ξυραφάκια κλπ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

ΚΑλε τι λες ; Χαρά μου ίσα ίσα!! Μ είχε φέρει και εμένα ο άντρας μου σουτιέν ναι το θυμάμαι! Τώρα τι να σου πω άλλο άνετα εσώρουχα πολύ βαμβακερά σερβιέτες της tena είχα πάρει σαμπουάν ξυραφάκια κλπ 

Πάρε αντισηπτικά μαντηλακια  και τζελ χεριών πάρε μάσκες της ffp2 είναι πιο καλές αν και σου δώσουν αλλά πάρε εσυ να έχεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

ΚΑλε τι λες ; Χαρά μου ίσα ίσα!! Μ είχε φέρει και εμένα ο άντρας μου σουτιέν ναι το θυμάμαι! Τώρα τι να σου πω άλλο άνετα εσώρουχα πολύ βαμβακερά σερβιέτες της tena είχα πάρει σαμπουάν ξυραφάκια κλπ 

Σκεφτόμουν να πάρω πάνες και όχι σερβιέτες αλλά δεν ξέρω ποιο είναι καλύτερο και ποιο βολικό

Αντισιπτικά να πω την αλήθεια δεν το είχα σκεφτεί μόνο για το σπίτι σκεφτικά να πάρω 🤪🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Πάρε αντισηπτικά μαντηλακια  και τζελ χεριών πάρε μάσκες της ffp2 είναι πιο καλές αν και σου δώσουν αλλά πάρε εσυ να έχεις 

Μάσκα πρέπει να φοράω και μέσα στο δωμάτιο????

Στην γεννά πρέπει να φοράς μάσκα????
Αν πρέπει να την φοράω συνέχεια θα σκάσω εδώ την φοράω 2 ώρες και μετά δεν μπορώ να πάρω ανάσα νιώθω πως μου κόβετε η αναπνοή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η 1994Μαρια είπε:

Σκεφτόμουν να πάρω πάνες και όχι σερβιέτες αλλά δεν ξέρω ποιο είναι καλύτερο και ποιο βολικό

Αντισιπτικά να πω την αλήθεια δεν το είχα σκεφτεί μόνο για το σπίτι σκεφτικά να πάρω 🤪🤪🤪🤪

Δεν είχα πολύ αίμα εγώ γ αυτό αλλά πάρε και από τα δυο γνώμη μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Δεν είχα πολύ αίμα εγώ γ αυτό αλλά πάρε και από τα δυο γνώμη μου ! 

Αυτό λέω να κάνω να είμαι σίγουρη σε ευχαριστώ παρά πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Δεν είχα πολύ αίμα εγώ γ αυτό αλλά πάρε και από τα δυο γνώμη μου ! 

Δεν νομιζω απλά να σου πω την αληθείς όταν μπαίνουν νοσοκόμες κλπ η όταν θηλάζεις το μωρό θα ήταν καλό να φόρας εδώ Γερμανία μας είπαν αυτά που σου λέω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Δεν νομιζω απλά να σου πω την αληθείς όταν μπαίνουν νοσοκόμες κλπ η όταν θηλάζεις το μωρό θα ήταν καλό να φόρας εδώ Γερμανία μας είπαν αυτά που σου λέω

Παρακαλώ κοπέλα μου !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Δεν νομιζω απλά να σου πω την αληθείς όταν μπαίνουν νοσοκόμες κλπ η όταν θηλάζεις το μωρό θα ήταν καλό να φόρας εδώ Γερμανία μας είπαν αυτά που σου λέω

Ααααα μάλιστα ναι σε αυτό έχουν δίκιο δεν ξέρεις αυτές αν ήρθαν σε επαφή με κάποιον που νοσεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η 1994Μαρια είπε:

Ααααα μάλιστα ναι σε αυτό έχουν δίκιο δεν ξέρεις αυτές αν ήρθαν σε επαφή με κάποιον που νοσεί

Ακριβώς !!! Όποτε μασκουλα για λίγο και μια χαρά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Ακριβώς !!! Όποτε μασκουλα για λίγο και μια χαρά ! 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις γνώμες σου να είσαι καλά θα τις εφαρμόσω και εγώ ☺️☺️☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η 1994Μαρια είπε:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις γνώμες σου να είσαι καλά θα τις εφαρμόσω και εγώ ☺️☺️☺️☺️☺️

Ότι καλύτερο ευχομαι !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Ότι καλύτερο ευχομαι !! 

Σε ευχαριστώ πολύ και σε εσένα ☺️☺️☺️☺️
Σε όλες μας να πάνε όλα κατ ευχήν😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Να ρωτήσω έχει κάνει κάποια καμπύλη ζαχαρου στην βιοϊατρική; Ξέρετε αν δίνουν ένα μπουκαλάκι σαν πορτοκαλάδα ή διαλυμένη γλυκόζη σε νερό; Μου έγραψε ο γιατρος τη προηγούμενη Τετάρτη την εξέταση αλλά δν μπόρεσα να πάω Γτ έλειπα κ αυριο θα είμαι 27w1d κ πρέπει να την κάνω οπωσδήποτε αυτές τις μέρες. Απλά ο γιατρος μου είπε να πάω εκεί που σου δίνουν αυτό σαν πορτοκαλάδα κ μένα η μικροβιολόγος μου λείπει κ γι αυτό ρωταω για την βιοϊατρική Γτ είναι κ δίπλα στο σπιτι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sweetheart12 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Να ρωτήσω έχει κάνει κάποια καμπύλη ζαχαρου στην βιοϊατρική; Ξέρετε αν δίνουν ένα μπουκαλάκι σαν πορτοκαλάδα ή διαλυμένη γλυκόζη σε νερό; Μου έγραψε ο γιατρος τη προηγούμενη Τετάρτη την εξέταση αλλά δν μπόρεσα να πάω Γτ έλειπα κ αυριο θα είμαι 27w1d κ πρέπει να την κάνω οπωσδήποτε αυτές τις μέρες. Απλά ο γιατρος μου είπε να πάω εκεί που σου δίνουν αυτό σαν πορτοκαλάδα κ μένα η μικροβιολόγος μου λείπει κ γι αυτό ρωταω για την βιοϊατρική Γτ είναι κ δίπλα στο σπιτι μου.

Εγώ έκανα εκεί σαν πορτοκαλάδα ήταν εμένα το ήπια ευχάριστα μπορώ να πω 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...