Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενέσεις ηπαρινης


Recommended Posts

Καλησπέρα..υπάρχει κάποια που να κάνει τις ινοχεπ ενέσεις;;;το αέρα τον βγαζετε πριν την χορήγηση γιατί έχω μπερδευτεί...σας ευχαριστώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Καλησπέρα..υπάρχει κάποια που να κάνει τις ινοχεπ ενέσεις;;;το αέρα τον βγαζετε πριν την χορήγηση γιατί έχω μπερδευτεί...σας ευχαριστώ..

Καλησπέρα κοπέλα μου! Εγώ έκανα και δεν τον Έβγαζα τον αέρα .,, ελπίζω να σε βοήθησα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Καλησπέρα..υπάρχει κάποια που να κάνει τις ινοχεπ ενέσεις;;;το αέρα τον βγαζετε πριν την χορήγηση γιατί έχω μπερδευτεί...σας ευχαριστώ..

Καλησπέρα! Εγώ δεν τον έβγαζα. Καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Καλησπέρα..υπάρχει κάποια που να κάνει τις ινοχεπ ενέσεις;;;το αέρα τον βγαζετε πριν την χορήγηση γιατί έχω μπερδευτεί...σας ευχαριστώ..

Καλησπέρα...η αιματολογος μου είχε πει να μην τον βγάζω τον αέρα γιατί προετοιμάζει το δέρμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Καλησπέρα..υπάρχει κάποια που να κάνει τις ινοχεπ ενέσεις;;;το αέρα τον βγαζετε πριν την χορήγηση γιατί έχω μπερδευτεί...σας ευχαριστώ..

Καλησπέρα, εμένα μου έκαναν στην κλινική μετά την καισαρική. Δεν έβγαζαν οι νοσοκόμες τον αέρα. Όπως ήταν έκαναν την ένεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Αν κ λίγο καθυστερημένα γτ τώρα το είδα....οι οδηγίες μέσα λένε ότι ο αέρας πρέπει να βρίσκεται στο τέλος του φαρμάκου(δλδ όταν πάμε να τη κάνουμε να μην είναι κάτω βελόνα κοντά) και να μην αφαιρείται πριν τη χορήγηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι καινούρια στο φόρουμ γι'αυτό και η καθυστερημένη απάντηση! Καταρχήν καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι σε όλες κορίτσια! Κάνω κιεγω τις innohep περίπου 10 μέρες τώρα. Η αιματολογος μου είπε να προσέχω ο αέρας να είναι πάντα ψιλά όπως κοιτάει η βελόνα προς τα κάτω. Δεν τον αφαιρούμε μου είπε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...