Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαρίζονται ενέσεις εξωσωματικής


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Έχω κάποιες ενέσεις εξωσωματικής τις οποίες δεν θα τις χρειαστούμε τελικά γιατί ο γιατρός δεν μας δίνει πιθανότητες να τα καταφέρουμε. Θέλω να τις χαρίσω για να μπορέσει κάποια άλλη γυναίκα να κάνει το όνειρο της πραγματικότητα. Εγώ βρίσκομαι Καρδίτσα. Οι ενέσεις χρειάζονται ψυγείο οπότε δεν ξέρω αν είναι εφικτή η αποστολή και πάνω απ'όλα αν είναι ασφαλής. Οποία κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα ή ας απαντήσει στο θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Giotanik είπε:

Καλησπέρα σας. Έχω κάποιες ενέσεις εξωσωματικής τις οποίες δεν θα τις χρειαστούμε τελικά γιατί ο γιατρός δεν μας δίνει πιθανότητες να τα καταφέρουμε. Θέλω να τις χαρίσω για να μπορέσει κάποια άλλη γυναίκα να κάνει το όνειρο της πραγματικότητα. Εγώ βρίσκομαι Καρδίτσα. Οι ενέσεις χρειάζονται ψυγείο οπότε δεν ξέρω αν είναι εφικτή η αποστολή και πάνω απ'όλα αν είναι ασφαλής. Οποία κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα ή ας απαντήσει στο θέμα.

Μπραβο για τη κίνηση σου.. Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις κ άλλη γνώμη γιατρου. Τι θα πει δε θα τα καταφέρετε??.. Δε γνωρίζω το προβλημα σας αλλα ο γιατρός πρεπει να είναι καθοδηγητής οχι να σας λέει ότι δε θα τα καταφέρετε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Giotanik είπε:

Καλησπέρα σας. Έχω κάποιες ενέσεις εξωσωματικής τις οποίες δεν θα τις χρειαστούμε τελικά γιατί ο γιατρός δεν μας δίνει πιθανότητες να τα καταφέρουμε. Θέλω να τις χαρίσω για να μπορέσει κάποια άλλη γυναίκα να κάνει το όνειρο της πραγματικότητα. Εγώ βρίσκομαι Καρδίτσα. Οι ενέσεις χρειάζονται ψυγείο οπότε δεν ξέρω αν είναι εφικτή η αποστολή και πάνω απ'όλα αν είναι ασφαλής. Οποία κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα ή ας απαντήσει στο θέμα.

Πες του γιατρου απο εμενα χαιρετισματα να παει να γα..@@θει 

Παρε 2η 3η γνωμη κοριτσι μου μην απογοητευσαι ο θεος εχει για ολες τις γυναικες αλλες πολυ ευκολα αλλες πολυ δυσκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η mamamaria είπε:

Πες του γιατρου απο εμενα χαιρετισματα να παει να γα..@@θει 

Παρε 2η 3η γνωμη κοριτσι μου μην απογοητευσαι ο θεος εχει για ολες τις γυναικες αλλες πολυ ευκολα αλλες πολυ δυσκολα

Ετσι ακριβώς!!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Giotanik είπε:

Καλησπέρα σας. Έχω κάποιες ενέσεις εξωσωματικής τις οποίες δεν θα τις χρειαστούμε τελικά γιατί ο γιατρός δεν μας δίνει πιθανότητες να τα καταφέρουμε. Θέλω να τις χαρίσω για να μπορέσει κάποια άλλη γυναίκα να κάνει το όνειρο της πραγματικότητα. Εγώ βρίσκομαι Καρδίτσα. Οι ενέσεις χρειάζονται ψυγείο οπότε δεν ξέρω αν είναι εφικτή η αποστολή και πάνω απ'όλα αν είναι ασφαλής. Οποία κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα ή ας απαντήσει στο θέμα.

Βρε κορίτσι μου συγνώμη κιόλας εγώ δεν έχω ιδέα από εξωσωματική αλλά ξέρεις τι είναι αυτό που μου κάνει εντύπωση;; Αφού θεωρεί ότι δεν θα τα καταφέρετε γιατί σε έβαλε στη διαδικασία να αγοράσεις τις ενέσεις αν ισχύει αυτό που σας λέει δεν θα έπρεπε να το έχει δει από πριν;; και αφού εχεις τις ενέσεις γιατί να μην κάνεις έστω μια προσπάθεια;; Όπως σου είπα δεν έχω ιδέα από αυτά τα πράγματα απλά σου λέω τις απορίες που μου δημιουργηθηκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τις κοπέλες, τι σημαίνει δε θα τα καταφέρετε; Γιατί είναι τόσο κάθετος σε αυτό ο γιατρός σου; Ελπίζω σύντομα να έχεις καλά νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσι μου συγνώμη κιόλας εγώ δεν έχω ιδέα από εξωσωματική αλλά ξέρεις τι είναι αυτό που μου κάνει εντύπωση;; Αφού θεωρεί ότι δεν θα τα καταφέρετε γιατί σε έβαλε στη διαδικασία να αγοράσεις τις ενέσεις αν ισχύει αυτό που σας λέει δεν θα έπρεπε να το έχει δει από πριν;; και αφού εχεις τις ενέσεις γιατί να μην κάνεις έστω μια προσπάθεια;; Όπως σου είπα δεν έχω ιδέα από αυτά τα πράγματα απλά σου λέω τις απορίες που μου δημιουργηθηκαν

Μπορει να έκανε κάποια προσπάθεια κ να τις περισσεψαν, δε τις χρησιμοποιουμε όλες ειδικά όταν τις παιρνουμε μέσω Επιτροπής.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μπορει να έκανε κάποια προσπάθεια κ να τις περισσεψαν, δε τις χρησιμοποιουμε όλες ειδικά όταν τις παιρνουμε μέσω Επιτροπής.. 

Και εγώ που δεν τις χρησιμοποίησα όλες τις έδωσα στο κέντρο για τη δοτρια και μου έκανα έκπτωση,,, τίποτα δεν πάει χαμένο κορίτσια,,,για κάποιο λόγο γίνονται όλα,,,και συνήθως πάντα για καλύτερο!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η condios είπε:

Και εγώ που δεν τις χρησιμοποίησα όλες τις έδωσα στο κέντρο για τη δοτρια και μου έκανα έκπτωση,,, τίποτα δεν πάει χαμένο κορίτσια,,,για κάποιο λόγο γίνονται όλα,,,και συνήθως πάντα για καλύτερο!!!!! 

Ναι ναι ακριβώς.. Κ εγώ τις έδωσα στη γιατρό μου εδώ να της δώσει σ κάποια κοπέλα. Εννοείται δε παει τίποτα χαμένο μιλάμε για ακριβές ενέσεις οχι αστεία.. 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Giotanik είπε:

Καλησπέρα σας. Έχω κάποιες ενέσεις εξωσωματικής τις οποίες δεν θα τις χρειαστούμε τελικά γιατί ο γιατρός δεν μας δίνει πιθανότητες να τα καταφέρουμε. Θέλω να τις χαρίσω για να μπορέσει κάποια άλλη γυναίκα να κάνει το όνειρο της πραγματικότητα. Εγώ βρίσκομαι Καρδίτσα. Οι ενέσεις χρειάζονται ψυγείο οπότε δεν ξέρω αν είναι εφικτή η αποστολή και πάνω απ'όλα αν είναι ασφαλής. Οποία κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα ή ας απαντήσει στο θέμα.

Πολύ όμορφη η κίνηση σου!Παρόλα αυτά αν και δεν ενδιαφέρομαι για τις ενέσεις και χωρίς να ξέρω το οποιοδήποτε θέμα αντιμετωπίζετε θα σε συμβούλευα να δεις και κάποιον άλλον γιατρό.Δεν χάνεις κάτι να ζητήσεις για κάτι τόσο σημαντικό και 2-3-4 γνώμες.

Οι γιατροί οφείλουν να είναι αρωγοί στη προσπάθεια μας και να μας βοηθάνε με κάθε τρόπο αλλά πάνω από όλα ψυχολογικά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μπορει να έκανε κάποια προσπάθεια κ να τις περισσεψαν, δε τις χρησιμοποιουμε όλες ειδικά όταν τις παιρνουμε μέσω Επιτροπής.. 

Εμένα η απορία μου είναι κυρίως στο δεν θα τα καταφέρετε....είναι άλλο το να σου δίνουν λίγες πιθανότητες και άλλο να μην σου δίνουν καθόλου και στην τελική ποιος μπορεί να οριστεί το μέλλον;; Ίσως εγώ τα βλέπω περίεργα τα πράγματα αλλά το θεωρώ εξωφρενικό να γκρεμίζεις το όνειρο καποιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εμένα η απορία μου είναι κυρίως στο δεν θα τα καταφέρετε....είναι άλλο το να σου δίνουν λίγες πιθανότητες και άλλο να μην σου δίνουν καθόλου και στην τελική ποιος μπορεί να οριστεί το μέλλον;; Ίσως εγώ τα βλέπω περίεργα τα πράγματα αλλά το θεωρώ εξωφρενικό να γκρεμίζεις το όνειρο καποιου

Οχι συμφωνώ, απ τη στιγμη που το παλευει η κοπέλα με οποίο τρόπο υπάρχει κ εγώ το θεωρώ εξωφρενικο να της λέει κάτι τέτοιο.. Γι αυτό λέω πολλες φορες να μη κολλάμε σε γιατρους.. Υπάρχουν τρόποι, έχει εξελιχθεί η επιστήμη δε το ξεκόβεις έτσι βλακα γιατρέ.. Δε ξερω την ιστορία της κ την ηλικία της αλλά εγώ αυτό που λέω ειναι να αλλάξει γιατρό.. μακριά!!! Υπάρχουν κ άλλοι που θέλουν να βοηθήσουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Giotanik

Κορίτσι μου κι εγώ έμεινα στο ότι σας είπε ο γιατρός σταματήστε την προσπάθεια δεν θα τα κατσφέρετε;

Σε λάθος γιατρό έπεσες κοπέλα μου. Δεν τα παρατάμε ποτέ! Σας έβαλε σε διαδικασία εξωσωματικής, που πάει να πει ότι είχατε ελπίδες και ξαφνικά δεν έχετε; Έχουν μείνει έγκυες γυναίκες χωρίς σάλπιγγες, με σοβαρά προβλήματα σε μήτρα και ορμονικά! Πέτυχε η ετ με σύζυγο που είχε αζωοσπερμία, χωρίς ύπαρξη σπερματιζωαρίων αλλά με ύπαρξη σπερματίδων!

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σας το είπε αυτό!

Συνεχίστε σε άλλον γιατρό σε άλλο κέντρο, κράτα τις ενέσεις σου και σου εύχομαι απο καρδιάς σύντομα με ένα μωράκι στη κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/1/2021 at 8:15 ΜΜ, ο/η Giotanik είπε:

Καλησπέρα σας. Έχω κάποιες ενέσεις εξωσωματικής τις οποίες δεν θα τις χρειαστούμε τελικά γιατί ο γιατρός δεν μας δίνει πιθανότητες να τα καταφέρουμε. Θέλω να τις χαρίσω για να μπορέσει κάποια άλλη γυναίκα να κάνει το όνειρο της πραγματικότητα. Εγώ βρίσκομαι Καρδίτσα. Οι ενέσεις χρειάζονται ψυγείο οπότε δεν ξέρω αν είναι εφικτή η αποστολή και πάνω απ'όλα αν είναι ασφαλής. Οποία κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα ή ας απαντήσει στο θέμα.

Καλημέρα σου!

Πραγματικά δε ξέρω ποιος γιατρός σου τα είπε αυτά και με ποια δεδομένα..τουλάχιστον απαράδεκτο. Τα έχω ακούσει και εγώ αυτά καθώς και μία φίλη μου αλλά με σωστή θεραπεία το παλεύουμε. 

Έχεις μεγαλείο ψυχής που χαρίζεις τις ενέσεις για να κάνει άλλη κοπέλα το όνειρό της.

Εγώ θα σου έλεγα να το παλέψεις, μη τα παράτας! Και μόνο σε περίπτωση που δεν γίνεται να το παλέψεις άμεσα τότε θα με ενδιέφερε πολύ καθώς θα χρειαστώ gonal σε μερικές μέρες.

Αν τελικά δεν τις χρειάζεσαι σε παρακαλώ πολύ αν είναι gonal να συνεννοηθούμε και θα βρω τρόπο να τις πάρω με σωστή συντήρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Begonia είπε:

Καλημέρα σου!

Πραγματικά δε ξέρω ποιος γιατρός σου τα είπε αυτά και με ποια δεδομένα..τουλάχιστον απαράδεκτο. Τα έχω ακούσει και εγώ αυτά καθώς και μία φίλη μου αλλά με σωστή θεραπεία το παλεύουμε. 

Έχεις μεγαλείο ψυχής που χαρίζεις τις ενέσεις για να κάνει άλλη κοπέλα το όνειρό της.

Εγώ θα σου έλεγα να το παλέψεις, μη τα παράτας! Και μόνο σε περίπτωση που δεν γίνεται να το παλέψεις άμεσα τότε θα με ενδιέφερε πολύ καθώς θα χρειαστώ gonal σε μερικές μέρες.

Αν τελικά δεν τις χρειάζεσαι σε παρακαλώ πολύ αν είναι gonal να συνεννοηθούμε και θα βρω τρόπο να τις πάρω με σωστή συντήρηση.

Δεν είναι gonal.  Λυπάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/1/2021 at 8:15 ΜΜ, ο/η Giotanik είπε:

Καλησπέρα σας. Έχω κάποιες ενέσεις εξωσωματικής τις οποίες δεν θα τις χρειαστούμε τελικά γιατί ο γιατρός δεν μας δίνει πιθανότητες να τα καταφέρουμε. Θέλω να τις χαρίσω για να μπορέσει κάποια άλλη γυναίκα να κάνει το όνειρο της πραγματικότητα. Εγώ βρίσκομαι Καρδίτσα. Οι ενέσεις χρειάζονται ψυγείο οπότε δεν ξέρω αν είναι εφικτή η αποστολή και πάνω απ'όλα αν είναι ασφαλής. Οποία κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα ή ας απαντήσει στο θέμα.

Καλησπέρα και από μένα! 

Πραγματικά ο αγώνας της μητρότητας είναι μεγάλος και μας αξίζουν πολλά συγχαρητήρια ποσό μάλλον όταν έρχεται μέσα από δυσκολίες και δοκιμασίες. 

Εγώ έκανα την ωοληψια αλλά είχα μόνο ένα ωάριο και τώρα πρέπει να ξανακάνω διέγερση με την ελπίδα για παραπάνω, αλλά δυστυχώς ο εοπυυ δεν μου καλύπτει αλλά φαρμακα...

Αν πραγματικά αποφάσισες να μην τις χρησιμοποιήσεις και τις έχεις ακόμα, σε παρακαλω αν είναι menopur στείλε μου να συνεννοηθούμε.

ευχομαι καλη επιτυχία σε όλες σας και μακάρι το 2021 να γεμίσει με πιο πολλά μωρουδίστικα γελάκια 🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/1/2021 at 8:15 ΜΜ, ο/η Giotanik είπε:

Καλησπέρα σας. Έχω κάποιες ενέσεις εξωσωματικής τις οποίες δεν θα τις χρειαστούμε τελικά γιατί ο γιατρός δεν μας δίνει πιθανότητες να τα καταφέρουμε. Θέλω να τις χαρίσω για να μπορέσει κάποια άλλη γυναίκα να κάνει το όνειρο της πραγματικότητα. Εγώ βρίσκομαι Καρδίτσα. Οι ενέσεις χρειάζονται ψυγείο οπότε δεν ξέρω αν είναι εφικτή η αποστολή και πάνω απ'όλα αν είναι ασφαλής. Οποία κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα ή ας απαντήσει στο θέμα.

Δώσε μία μούντζα του γιατρού σου και πες του χαιρετίσματα από μένα... Φύγε άμεσα και πήγαινε δες άλλο γιατρό φυσικά και θα τα καταφέρεις ποιος είναι αυτός που θα σου πει ότι δεν θα γίνεις μάνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

-taggeris τι ωραία που το έθεσες. Οι γιατροί παρά τα θέματα που μπορεί να έχουμε πρέπει να βοηθούν όχι να απογοητεύουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η kzaf είπε:

Καλησπέρα και από μένα! 

Πραγματικά ο αγώνας της μητρότητας είναι μεγάλος και μας αξίζουν πολλά συγχαρητήρια ποσό μάλλον όταν έρχεται μέσα από δυσκολίες και δοκιμασίες. 

Εγώ έκανα την ωοληψια αλλά είχα μόνο ένα ωάριο και τώρα πρέπει να ξανακάνω διέγερση με την ελπίδα για παραπάνω, αλλά δυστυχώς ο εοπυυ δεν μου καλύπτει αλλά φαρμακα...

Αν πραγματικά αποφάσισες να μην τις χρησιμοποιήσεις και τις έχεις ακόμα, σε παρακαλω αν είναι menopur στείλε μου να συνεννοηθούμε.

ευχομαι καλη επιτυχία σε όλες σας και μακάρι το 2021 να γεμίσει με πιο πολλά μωρουδίστικα γελάκια 🙂🙂

Καλησπέρα. Menopur είναι. Ναι θα τις χαρίσω. Τελείωσε για εμάς. Πονάει η ψυχή μου αλλά δεν γίνεται αλλιώς. Μακάρι να χαρίσουν μωράκι σε μια άλλη γυναίκα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Giotanik είπε:

Καλησπέρα. Menopur είναι. Ναι θα τις χαρίσω. Τελείωσε για εμάς. Πονάει η ψυχή μου αλλά δεν γίνεται αλλιώς. Μακάρι να χαρίσουν μωράκι σε μια άλλη γυναίκα. 

Είναι δύσκολο αυτό που περνας και φυσικά η απόφαση που παίρνεις! 

Πραγματικα αν είσαι σίγουρη για αυτό θα χαρώ πολύ να τις χρησιμοποιήσω! 

Εκ των προτερων σ ευχαριστω παρά πολύ!!!!! 

Δεν ξέρω πως θα επικοινωνήσω μαζί σου απ ευθείας, θες να σου στείλω το mail μου και μετά να επικοινωνήσουμε τηλεφωνικά; 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/1/2021 at 8:15 ΜΜ, ο/η Giotanik είπε:

Καλησπέρα σας. Έχω κάποιες ενέσεις εξωσωματικής τις οποίες δεν θα τις χρειαστούμε τελικά γιατί ο γιατρός δεν μας δίνει πιθανότητες να τα καταφέρουμε. Θέλω να τις χαρίσω για να μπορέσει κάποια άλλη γυναίκα να κάνει το όνειρο της πραγματικότητα. Εγώ βρίσκομαι Καρδίτσα. Οι ενέσεις χρειάζονται ψυγείο οπότε δεν ξέρω αν είναι εφικτή η αποστολή και πάνω απ'όλα αν είναι ασφαλής. Οποία κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα ή ας απαντήσει στο θέμα.

Μην τα παρατας κορισι μ παρε κ αλλη γνωμη και μπορεις να προσπαθησεις με δανεικα εμβρυακια!!!!θα δεις θα πανε ολα καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας κοριτσια.δεν μπορω να βγαλω ακρη πως μπορω να δημοσιευω γιαυτο κ προσπαθω απο εδω.εχω 6 cetrotide και 6 meriofert 150 ..ληγουν τον ιουνιο.ειμαι στην θεσσαλονικη.τις χαριζω σε οποια κοπελα τις χρειαζεται κ ας τις πληρωσα διχως επιτροπη..ειμαι σε αναμονη για δωρεα ωαριου οποτε μου ειναι αχρειαστες πλεον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Zin1 είπε:

Γεια σας κοριτσια.δεν μπορω να βγαλω ακρη πως μπορω να δημοσιευω γιαυτο κ προσπαθω απο εδω.εχω 6 cetrotide και 6 meriofert 150 ..ληγουν τον ιουνιο.ειμαι στην θεσσαλονικη.τις χαριζω σε οποια κοπελα τις χρειαζεται κ ας τις πληρωσα διχως επιτροπη..ειμαι σε αναμονη για δωρεα ωαριου οποτε μου ειναι αχρειαστες πλεον...

Μια χαρά δημοσιευσες. Να σε ρωτήσω κάτι? Εκεί που θα βρεθεί η δοτρια , αν απευθύνεστε σε ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής, θεωρώ πως θα μπορούσες να δώσεις τα φάρμακα που αναφέρεις πως έχεις και να σου κάνουν έκπτωση στο συνολικό ποσό. Εφόσον κιόλας τα έχεις πληρωμένα και όχι από επιτροπή. Ευχομαι σύντομα να ξεκινήσεις και εσύ το ταξίδι προς τη μητρότητα. 🙏❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η condios είπε:

Μια χαρά δημοσιευσες. Να σε ρωτήσω κάτι? Εκεί που θα βρεθεί η δοτρια , αν απευθύνεστε σε ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής, θεωρώ πως θα μπορούσες να δώσεις τα φάρμακα που αναφέρεις πως έχεις και να σου κάνουν έκπτωση στο συνολικό ποσό. Εφόσον κιόλας τα έχεις πληρωμένα και όχι από επιτροπή. Ευχομαι σύντομα να ξεκινήσεις και εσύ το ταξίδι προς τη μητρότητα. 🙏❤️👶

Ιδιωτικο κεντρο ναι..αλλα ειχα προλαβει να αγορασω τα φαρμακα για την δοτρια τα οποια ηταν διαφορετικα απο αυτα..κ υστερα απο διευκρινηση δικη μου καταλαβα οτι μπορουν οι cetrotide να αντικατασταθουν αλλα ειναι πλεον αργα..κ στο κεντρο μου ζητησαν τα φαρμακα..οχι τα χρηματα για αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...