Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννάμε με το καλό Σεπτέμβρη του 21!


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η PanB είπε:

Τι κάνετε; 😁 κανένα νέο καμία; 

Καλημέρα καλό σκ!!! Εγώ τα νέα μου ότι είδα πρώτη φορά χεράκια ποδαράκια να κολυμπάνε 🥰 και στις 19 πάω για Αυχενική.

Οι αναγούλες πήγαν καλύτερα δύο μέρες, και ξανά πάλι τα ιδια. Παρόλα αυτά θέλω να τρώω ασταμάτητα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BananaConsuela είπε:

Καλημέρα καλό σκ!!! Εγώ τα νέα μου ότι είδα πρώτη φορά χεράκια ποδαράκια να κολυμπάνε 🥰 και στις 19 πάω για Αυχενική.

Οι αναγούλες πήγαν καλύτερα δύο μέρες, και ξανά πάλι τα ιδια. Παρόλα αυτά θέλω να τρώω ασταμάτητα. :)

Μπράβο σας! Πολυ ωραια νεα. Με το καλό σε σένα και σε όλα τα κορίτσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις φίλες! 

Σας αποχαιρετώ, καθώς δεν ήταν να γινει τώρα αυτό το μωράκι. Παλινδρόμησε. Σας ευχομαι σε όλες τα καλύτερα!! Να προσέχετε τον εαυτό σας ολες και τωρα και αφου γεννησετε❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αστεράκι3 είπε:

Καλημέρα σε όλες τις φίλες! 

Σας αποχαιρετώ, καθώς δεν ήταν να γινει τώρα αυτό το μωράκι. Παλινδρόμησε. Σας ευχομαι σε όλες τα καλύτερα!! Να προσέχετε τον εαυτό σας ολες και τωρα και αφου γεννησετε❤

Κορίτσι μου καλό... λυπήθηκα σα να σε γνωρίζω! σου εύχομαι τα καλύτερα! Να χαίρεσαι τα κοριτσακια σου και να σου δίνουν δύναμη σε όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BananaConsuela είπε:

Κορίτσι μου καλό... λυπήθηκα σα να σε γνωρίζω! σου εύχομαι τα καλύτερα! Να χαίρεσαι τα κοριτσακια σου και να σου δίνουν δύναμη σε όλα!

Σε ευχαριστώ καλή μου οχι εσυ μη λυπασαι, μονο χαρες να εχεις αυτη την περιοδο. Η λύπη η δικη μου θα περάσει. Οι κόρες μας ειναι μεγάλη χαρά, δυο λουλούδια. Καλό ταξιδι να χεις στην ομορφη αυτη περιοδο με το καλό όλα να ερθουν στη ζωη σου και σε ολα τα κοριτσια της παρεας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η BananaConsuela είπε:

Καλή η ιδέα. Και εγώ όταν κλείνω ραντεβού τελευταία στιγμή (νοσοκομείο είναι ο γιατρός μ) μπορεί να περιμένουμε αναμονή δύο ώρες. Εάν έχεις τη δυνατότητα να το κλείνεις από νωρίς μια χαρά. Θα σου κάνει συγκεκριμένη εξέταση και αγχώθηκες για τις 11 εβδομάδες? Με το καλό!

Όχι δεν είναι συγκεκριμένη η εξέταση, απλά λέω μηπως υπήρχε πρόβλημα που θα καθυστερήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sunny97 είπε:

Όχι δεν είναι συγκεκριμένη η εξέταση, απλά λέω μηπως υπήρχε πρόβλημα που θα καθυστερήσω. 

Όλα μια χαρουλα :) με το καλό!!! Να μας πεις νέα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, εγώ εχθές είχα ραντεβού... Το είδα μετά από τόσες μέρες... Και έχει μεγαλώσει τόσο πολύ, σαν ψέμα μου φαίνεται πως είναι το μωρό μου 🥺

Είμαι πολύ συγκινημένη!!!! 

17/3 έχω αυχενική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunny97 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ εχθές είχα ραντεβού... Το είδα μετά από τόσες μέρες... Και έχει μεγαλώσει τόσο πολύ, σαν ψέμα μου φαίνεται πως είναι το μωρό μου 🥺

Είμαι πολύ συγκινημένη!!!! 

17/3 έχω αυχενική 

Τι καλά!!!! με το καλό η Αυχενική... Διαφορά από την τελευταία φορά ε?! Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα.. Εγώ 19/03 και μετράω μέρες.. εύχομαι και τα υπόλοιπα κορίτσια να είναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BananaConsuela είπε:

Τι καλά!!!! με το καλό η Αυχενική... Διαφορά από την τελευταία φορά ε?! Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα.. Εγώ 19/03 και μετράω μέρες.. εύχομαι και τα υπόλοιπα κορίτσια να είναι καλά!!!

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα Μπήκα 15η εβδομάδα κ οι αναγουλες με έχουν αποχαιρετησει.. Μόνο κάτι καούρες έχω τις τελευταίες 2 μέρες.. Γιατρό έχω την Τρίτη, αφού έκανα ήδη αυχενική 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα Μπήκα 15η εβδομάδα κ οι αναγουλες με έχουν αποχαιρετησει.. Μόνο κάτι καούρες έχω τις τελευταίες 2 μέρες.. Γιατρό έχω την Τρίτη, αφού έκανα ήδη αυχενική 😜

..για κάποιο λόγο εγώ χειροτέρεψα από αναγούλες ελπίζω να φύγουν σύντομα. Άρα διανύεις το 2ο 3μηνο μπράβο κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BananaConsuela είπε:

..για κάποιο λόγο εγώ χειροτέρεψα από αναγούλες ελπίζω να φύγουν σύντομα. Άρα διανύεις το 2ο 3μηνο μπράβο κορίτσι μου!!

Ναι ναι, επίσημα στον 4ο πια😎 από κιλά και κοιλιά πως πάτε; 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BananaConsuela είπε:

Τι καλά!!!! με το καλό η Αυχενική... Διαφορά από την τελευταία φορά ε?! Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα.. Εγώ 19/03 και μετράω μέρες.. εύχομαι και τα υπόλοιπα κορίτσια να είναι καλά!!!

Α δύο μέρες διαφορά από εμένα, τι ωραία!!!! 

Αντε να περάσουν οι μέρες.... 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Ναι ναι, επίσημα στον 4ο πια😎 από κιλά και κοιλιά πως πάτε; 😂 

Και εγώ σε μια εβδομάδα θα μπω στον τέταρτο, έχει ξεπεταχτει η κοιλιά μου και προς το παρόν έχω βάλει μηδέν κιλά. 

 

Εσείς κορίτσια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sunny97 είπε:

Και εγώ σε μια εβδομάδα θα μπω στον τέταρτο, έχει ξεπεταχτει η κοιλιά μου και προς το παρόν έχω βάλει μηδέν κιλά. 

 

Εσείς κορίτσια; 

Εγώ είμαι στα μέσα του 4ου οπότε δεν θα νιώσω άσχημα για το +1.5 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ είμαι στα μέσα του 4ου οπότε δεν θα νιώσω άσχημα για το +1.5 😂😂

Μία χαρά είσαι, τίποτα δεν είναι το 1.5!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα ! Είδα το μικρό μου την Δευτέρα και εμένα έχει μεγαλώσει αρκετά και περιμένω αυχενική στις 19 ! Εμένα οι αναγουλες δεν έχω σταματήσει για αυτό έχω χάσει 4 κιλά βέβαια ξεκίνησα με παραπάνω κιλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anna91! είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα ! Είδα το μικρό μου την Δευτέρα και εμένα έχει μεγαλώσει αρκετά και περιμένω αυχενική στις 19 ! Εμένα οι αναγουλες δεν έχω σταματήσει για αυτό έχω χάσει 4 κιλά βέβαια ξεκίνησα με παραπάνω κιλά 

Κι εγώ παραπάνω απ τα φυσιολογικά μου αλλά δεν έχασα τπτ 😂😂 

Σας είπαν οι γιατροί σας πόσα περίπου σας επιτρέπουν να πάρετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εμενα. Μπαινω κι εγω μεθαυριο στην 15η εβδομαδα και περιμενω το επομενο ραντεβου με τον γιατρο σε περιπου δεκα μερες. Εκανα την αυχενικη την προηγουμενη εβδομαδα και μου κακοφαινεται που θα μεσολαβησουν τοσες μερες. Κι εγω +1,5 κιλο ηδη. Αναγούλες και εμετους δεν ειχα ευτυχως ποτέ. Μαλλον ειμαι απο τις τυχερες και την γλυτωσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Κι εγώ παραπάνω απ τα φυσιολογικά μου αλλά δεν έχασα τπτ 😂😂 

Σας είπαν οι γιατροί σας πόσα περίπου σας επιτρέπουν να πάρετε; 

Όχι ούτε εγώ έχασα.. νομίζω έβαλα μισό κιλό αυτή τη βδομάδα παρόλες τις ενοχλήσεις. Μου είπαν να βάλω έως 9-10. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Anna91! είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα ! Είδα το μικρό μου την Δευτέρα και εμένα έχει μεγαλώσει αρκετά και περιμένω αυχενική στις 19 ! Εμένα οι αναγουλες δεν έχω σταματήσει για αυτό έχω χάσει 4 κιλά βέβαια ξεκίνησα με παραπάνω κιλά 

Σε ποια εβδομάδα είσαι Άννα? Με το καλό και σένα! Την ίδια μέρα την έχουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Κι εγώ παραπάνω απ τα φυσιολογικά μου αλλά δεν έχασα τπτ 😂😂 

Σας είπαν οι γιατροί σας πόσα περίπου σας επιτρέπουν να πάρετε; 

Στην πρώτη εγκυμοσύνη τον είχα ακούσει να λέει ότι  φυσιολογικά είναι να πάρεις  περίπου 13 με 15 κιλά . Εγώ είχα πάρει 14 και δεν μου είχε πει τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η BananaConsuela είπε:

Σε ποια εβδομάδα είσαι Άννα? Με το καλό και σένα! Την ίδια μέρα την έχουμε :)

Είμαι 11 και 4 σήμερα !! Άντε με το καλό να έρθει και η σειρά μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anna91! είπε:

Στην πρώτη εγκυμοσύνη τον είχα ακούσει να λέει ότι  φυσιολογικά είναι να πάρεις  περίπου 13 με 15 κιλά . Εγώ είχα πάρει 14 και δεν μου είχε πει τίποτα 

Κι εγώ τόσο αλλά φοβάμαι τώρα γτ είχα ήδη απ την προηγούμενη εγκυμοσύνη κάποια.. Παρολαυτα τρώω 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...