Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλή επιτυχία κορίτσια στις εξετάσεις σας κ καλά αποτελέσματα!! Επίσης καλά αποτελέσματα σε όσες είναι σε αναμονή!!

Τώρα θα πάω στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου..ειναι πολύ θαυματουργή..θα ανάψω ένα κερί για όλες σας..

Όσο παίρνανε οι μέρες αγχονομαι για το αποτέλεσμα..είμαι 13η μέρα μετά την σπερματεγχυνση κ 28η του κύκλου μου..κρατιεμαι να μην κάνω τεστ...αυτή η αναμονή δεν την μπορώ άλλο.. προσπαθω να είμαι θετική όσο μπορώ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλή επιτυχία κορίτσια στις εξετάσεις σας κ καλά αποτελέσματα!! Επίσης καλά αποτελέσματα σε όσες είναι σε αναμονή!!

Τώρα θα πάω στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου..ειναι πολύ θαυματουργή..θα ανάψω ένα κερί για όλες σας..

Όσο παίρνανε οι μέρες αγχονομαι για το αποτέλεσμα..είμαι 13η μέρα μετά την σπερματεγχυνση κ 28η του κύκλου μου..κρατιεμαι να μην κάνω τεστ...αυτή η αναμονή δεν την μπορώ άλλο.. προσπαθω να είμαι θετική όσο μπορώ..

 

Καλημερα! Σε ευχαριστούμε πολυ, μακαρι να βοηθήσει όλες μας!!! Καλά αποτελέσματα να έχεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλή επιτυχία κορίτσια στις εξετάσεις σας κ καλά αποτελέσματα!! Επίσης καλά αποτελέσματα σε όσες είναι σε αναμονή!!

Τώρα θα πάω στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου..ειναι πολύ θαυματουργή..θα ανάψω ένα κερί για όλες σας..

Όσο παίρνανε οι μέρες αγχονομαι για το αποτέλεσμα..είμαι 13η μέρα μετά την σπερματεγχυνση κ 28η του κύκλου μου..κρατιεμαι να μην κάνω τεστ...αυτή η αναμονή δεν την μπορώ άλλο.. προσπαθω να είμαι θετική όσο μπορώ..

 

Καλημέρα! Η Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλαντου όντως είναι θαυματουργή! Σου εύχομαι θετικα αποτελέσματα απο καρδιάς και σε ευχαριστούμε πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli!!! είπε:

Καλημέρα! Σιγουρα κατι καλο θα βγει!τις βιταμίνες τις πήρατε απο μόνες σας η σας τις σύστησε ο γιατρός?

Καλημέρα elli μου! Όχι μόνη μου τις πήρα. Πριν πολύ καιρό είχα ρωτήσει το γιατρό αλλά μου είχε πει ότι δεν χρειάζεται. Μου είχε δώσει μόνο βιταμίνη D και φυλλικό οξύ. Αλλά επειδή τώρα προσέχω την διατροφή μου αρκετά θεώρησα ότι θα βοηθήσουν κι αυτές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, όσες έχετε παιδάκια και θηλάζατε αποκλειστικά πότε σας ήρθε η περίοδος;

Εγώ έχω ένα μωράκι 4μιση μηνών, και δε μου έχει έρθει ακόμη περίοδος..ο γιατρός όταν είχα πάει και με είδε μου είπε ότι θα μου έρθει αφού ξεκινήσουμε τις στέρεες

Καλησπέρα κορίτσι μου..εγώ όσο θήλαζα δεν είχα περίοδο.. απόλαυσε το όσο δεν έχεις!! Σε μένα το μόνο ενοχλητικό ήταν ότι πονούσα λίγο στις επαφές γιατί δεν ήταν πρόσφορο το έδαφος! Μόλις ήρθε όμως επανηλθα εντελώς..κατά τ αλλά πέρασα ολόκληρο καλοκαίρι χωρίς να με νοιάζει πότε θα πάω για μπάνιο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου μιας κ χθες λεγαμε για τα τεστ ωορρηξιας πριν την περιοδο ..

σε 3 μερες περιμενω κ ειπα να κανω να δω πως θα ειναι !! Δεν λεω πως ειμαι εγκυος και βγαινει ετσι Απλα μου εκανε εντυπωση τοσο σκουρο πριν την περιοδο!!!θα μαθουμε σε λιγες μερες τι ισχυει τελικα χαχαχ🥰😊CF577EA9-95DE-4B6E-82F0-1BA20BD283CC.thumb.jpeg.bba4dec8f89c143ce4b114817024e7f6.jpeg

Δεν θέλω να σε ξεσηκωσω αλλά εμένα αυτό μου φαίνεται αρκετά έντονο. Εμένα 2 φορές που το είχα κάνει πριν την περίοδο, ηταν πολύ αχνό. Μακάρι να είσαι εγκυουλα. Στο εύχομαι 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Αυτό σκέφτομαι και εγώ. Δεν μπορώ άλλο να αδιάθετω κάθε μήνα και να λέω μηπως υπάρχει κάτι που δεν έχουμε βρει. Όλες οι άλλες εξετάσεις μας είναι τέλειες. Ένα βήμα ακόμα για να βεβαιωθώ ότι όλα είναι καλά. Είμαι φουλ αγχωμένη και φοβάμαι. Μακαρι να πάνε όλα καλά🙏

Να κάνεις κ να ξέρεις πως για το επόμενο τρίμηνο θα είσαι κ πιο γόνιμη.. βοηθάει πολύ το σκιαγραφικό λειτουργεί ως duboflon🤣🤣 ξεβουλωτικο κ ας μην έχουν τίποτα οι σάλπιγγες σου.. εγώ όταν έκανα δεν πόνεσα καθόλου, μια πίεση μόνο ένιωσα κ λίγο σα πόνο περιόδου. Τίποτα δεν είναι μην αγχώνεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Δεν θέλω να σε ξεσηκωσω αλλά εμένα αυτό μου φαίνεται αρκετά έντονο. Εμένα 2 φορές που το είχα κάνει πριν την περίοδο, ηταν πολύ αχνό. Μακάρι να είσαι εγκυουλα. Στο εύχομαι 🙏

Κοριτσι μου ευχαριστω για την απαντηση σου ❤️ Οτι ειναι να γινει θα γινει θα μαθω σε λιγες μερες Απλα μου εκανε εντυπωση μα τοσο εντονο? Οτι καλυτερο ευχομαι και σε σενα 💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσι μου ευχαριστω για την απαντηση σου ❤️ Οτι ειναι να γινει θα γινει θα μαθω σε λιγες μερες Απλα μου εκανε εντυπωση μα τοσο εντονο? Οτι καλυτερο ευχομαι και σε σενα 💜💜

Κι εγώ τώρα το είδα και μου φάνηκε πολύ έντονο! Νόμιζα ότι πλησιάζεις στην ωορρηξία! Μακάρι Dina μου να έγινε το θαυματακι και να ξεκινήσει η χρονιά μας με ένα υπέροχο θετικό!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσι μου ευχαριστω για την απαντηση σου ❤️ Οτι ειναι να γινει θα γινει θα μαθω σε λιγες μερες Απλα μου εκανε εντυπωση μα τοσο εντονο? Οτι καλυτερο ευχομαι και σε σενα 💜💜

Συγνώμη που θα το πω κ αν σε γειώνω, όταν είχα κάνει σε ένα κυκλο κ εγώ 1 μέρα πριν την περιοδο έτσι ήταν κ μου ήρθε. Πάντως πιστευω αν έχεις κανονικό τεστ εγκυμοσύνης και το κάνεις τώρα θα δείξει. Μη παιδευεσαι με τα τεστ ωορρηξία καλυτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Συγνώμη που θα το πω κ αν σε γειώνω, όταν είχα κάνει σε ένα κυκλο κ εγώ 1 μέρα πριν την περιοδο έτσι ήταν κ μου ήρθε. Πάντως πιστευω αν έχεις κανονικό τεστ εγκυμοσύνης και το κάνεις τώρα θα δείξει. Μη παιδευεσαι με τα τεστ ωορρηξία καλυτερα. 

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου κοριτσι μου δεν ξεσηκώνομαι με το τεστ νιωθω πως θα μου ερθει Απλα πριν την περιοδο δεν πρεπει να ειναι πιο αχνα αυτα τα τεστ αυτο μου κανει εντυπωση :) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εγώ τώρα το είδα και μου φάνηκε πολύ έντονο! Νόμιζα ότι πλησιάζεις στην ωορρηξία! Μακάρι Dina μου να έγινε το θαυματακι και να ξεκινήσει η χρονιά μας με ένα υπέροχο θετικό!💗

Κοριτσι μου 🌹🌹 εχουν αρχισει τα πονακια θα ερθει περιοδος Απλα μου κανει εντυπωση πως αυτα τα τεστ βγαινουν ετσι γενικα στις γυναικες πριν τ περιοδο τοσο εντονο !! Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια θα ερθει σε ολες μας αυτο που τοσο θελουμε !!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα elli μου! Όχι μόνη μου τις πήρα. Πριν πολύ καιρό είχα ρωτήσει το γιατρό αλλά μου είχε πει ότι δεν χρειάζεται. Μου είχε δώσει μόνο βιταμίνη D και φυλλικό οξύ. Αλλά επειδή τώρα προσέχω την διατροφή μου αρκετά θεώρησα ότι θα βοηθήσουν κι αυτές!

Ωραία!!! Λεω μηπως τις παρω και εγω!!! Θα παω στον επομενο κύκλο και εγω στον γιατρό και θα τον ρωτήσω. Οτι κάνουμε είναι για καλό!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:02/02

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:12/02

Pixies:? 

Kostef:28/01

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/01 

Marakii:22/01 

Mt3508:14/01 

Ana1989? 

geo2222:? 

Celine:? 

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:04/02

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/1/2021 at 4:41 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πω πω περαστικά κορίτσι μου! Πόσο δύσκολα θα πέρασες! Την ξέρω την νόσο γιατί την είχε πάθει και η μητέρα μου όταν ήταν παιδάκι. Σημασία όμως έχει ότι όλα είναι καλά! 

Καλά αποτελέσματα και στην αυχενική ζουζούνα μου! Θα περιμένουμε νέα; 😘💗

ολα καλα πήγαν με τον μικρο βγήκαμε την Κυριακή. συνεχίζει την κορτιζόνη μειώνοντας σταδιακά. εγω ειχα αυχενικη σημερα ολα τελεια κ η παπ α.να σε ρωτήσω αφου ειχε η μαμά σου δεν της αφησε τοτ ουτε ξανα βγηκε ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

πητ εχω 22/7 εγω..κ βλέπουμε για το φύλο σε ένα μήνα ισως ξερω σιγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έχω μια απορία έκανα σήμερα το πρώτο τεστακι ωορρηξίας είμαι μια μέρα πριν τις γονικές.. το τεστακι ήταν το ηλεκτρονικό της clearblue η απορία μου είναι η εξής αφού το τεστακι βγήκε αρνητικο χωρίς φατσούλα απλά είχε ένα κύκλο σκέτο γιατί όταν έβγαλα το στικάκι είχε 2 γραμμές δεν έπρεπε να έχει μόνο μια;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

ολα καλα πήγαν με τον μικρο βγήκαμε την Κυριακή. συνεχίζει την κορτιζόνη μειώνοντας σταδιακά. εγω ειχα αυχενικη σημερα ολα τελεια κ η παπ α.να σε ρωτήσω αφου ειχε η μαμά σου δεν της αφησε τοτ ουτε ξανα βγηκε ετσι?

Όχι δεν της άφησε κάτι και ούτε εμφάνισε ποτέ ξανά τίποτα.💗

Αχ ωραία! Μήπως μας είπε φύλο;😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έχω μια απορία έκανα σήμερα το πρώτο τεστακι ωορρηξίας είμαι μια μέρα πριν τις γονικές.. το τεστακι ήταν το ηλεκτρονικό της clearblue η απορία μου είναι η εξής αφού το τεστακι βγήκε αρνητικο χωρίς φατσούλα απλά είχε ένα κύκλο σκέτο γιατί όταν έβγαλα το στικάκι είχε 2 γραμμές δεν έπρεπε να έχει μόνο μια;;;

 

Καλησπερα !! Και εγω οταν ειδα κανει αυτο το τεστ ετσι ηταν λογικα σε λιγες μερες θα δεις το χαμόγελο !!! Καλη επιτυχια να εχεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Καλησπερα !! Και εγω οταν ειδα κανει αυτο το τεστ ετσι ηταν λογικα σε λιγες μερες θα δεις το χαμόγελο !!! Καλη επιτυχια να εχεις !!!

Ναι ότι θα γίνει Θετικο σε λίγες μέρες το ξερω απλά μου έκαναν εντύπωση οι δύο γραμμές....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έχω μια απορία έκανα σήμερα το πρώτο τεστακι ωορρηξίας είμαι μια μέρα πριν τις γονικές.. το τεστακι ήταν το ηλεκτρονικό της clearblue η απορία μου είναι η εξής αφού το τεστακι βγήκε αρνητικο χωρίς φατσούλα απλά είχε ένα κύκλο σκέτο γιατί όταν έβγαλα το στικάκι είχε 2 γραμμές δεν έπρεπε να έχει μόνο μια;;;

 

Μια χαρά το έκανες. Κυκλακι σημαίνει αρνητικό. Μέσα άμα το ανοίξεις είναι σα τα στικ της hometest. Θα δεις θα σκουραίνει κ αυτό σιγά σιγά ..μόνο όταν δεις φατσούλα χαμογελαστή θα είναι θετικό το ηλεκτρονικό .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Μια χαρά το έκανες. Κυκλακι σημαίνει αρνητικό. Μέσα άμα το ανοίξεις είναι σα τα στικ της hometest. Θα δεις θα σκουραίνει κ αυτό σιγά σιγά ..μόνο όταν δεις φατσούλα χαμογελαστή θα είναι θετικό το ηλεκτρονικό .. 

ααα δηλαδη ειναι φυσιολογικες οι 2 γραμμες?? ...ειχα την εντυπωση οτι επρεπε να βγει μονο μια η εστω οτι θα εβγαινε δευτερη οταν αρχιζε να γινετε θετικο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας έκλεισα ραντεβού με καινούρια γιατρό την άλλη βδομάδα έχω λίγο άγχος δεν ξέρω γιατί,ενώ δεν θα έπρεπε γιατί είναι ειδικός γονιμότητας. Τώρα καταλαβαίνω κάποιες κοπέλες που έλεγαν το ίδιο, ελπίζω να μας βοηθήσει και να μην έχουμε χάσει τις ελπίδες μας😇💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...