Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ τι ωραία! Μια νέα αρχή στο καινούριο σας σπιτάκι! Εύχομαι πολύ σύντομα να γεμίσει με τις φωνουλες ενός μωρού!🤗

Εγώ είμαι η βασίλισσα του έρπη κορίτσι μου! Λίγοι άνθρωποι έχουν βγάλει τόσες πολλές φορές! Ειδικά όταν έβγαλα πρώτη φορά στο μάτι!!!!Εκεί να δεις πόνο!😩 Ευτυχώς μετά τα τριάντα βγάζω πάρα πολύ σπάνια! Να και κάτι καλό που έκανε το πέρασμα των χρόνων!😆 Βάλε zovirax και να το καθαρίζεις με χλιαρό χαμομήλακι!😘

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου για την συμβολή σου θα το δοκιμασω με το χαμομήλι ❤️ Βαζω zovirax θα περασει που θα παει !!! Σε ευχαριστω επισης για τις ευχές σου 🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλορίζικο το νέο σπίτι!!! Να το γεμίσετε συντομα με πολλα παιδάκια!!!! 

Σε ευχαριστω πολυ 🙏🏼❤️ Οτι καλυτερο και σε σενα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ τι ωραία! Μια νέα αρχή στο καινούριο σας σπιτάκι! Εύχομαι πολύ σύντομα να γεμίσει με τις φωνουλες ενός μωρού!🤗

Εγώ είμαι η βασίλισσα του έρπη κορίτσι μου! Λίγοι άνθρωποι έχουν βγάλει τόσες πολλές φορές! Ειδικά όταν έβγαλα πρώτη φορά στο μάτι!!!!Εκεί να δεις πόνο!😩 Ευτυχώς μετά τα τριάντα βγάζω πάρα πολύ σπάνια! Να και κάτι καλό που έκανε το πέρασμα των χρόνων!😆 Βάλε zovirax και να το καθαρίζεις με χλιαρό χαμομήλακι!😘

Σε καταλαβαινω απολυτα!!Εγω εβγαλα ερπη ζωστηρα στο ματι...ειχε κλεισει κ μελανιασει το ματι και πονουσε φριχτά...εκανε μια εβδομαδα να ανοιξει κ μαλιστα μου εχει αφησει βλεφαροπτωση γιατι με χτυπησε στο νευρο...στο εξαμηνο πηγα να ξαναβγαλω και το προλαβα και απο τοτε προσπαθω να μην αγχωνομαι και μολις δω κατι κατευθειαν οφθαλμικη κρεμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Μπράβο σου τώρα που θα πας πιο στοχευμένα θα νιώσεις καλύτερα!πιο κοντά στο όνειρο σας!!!ευχομαι να τα καταφέρετε σύντομα !

Σε ευχαριστω πολύ πολύ μακάρι να τα καταφέρουμε αμέσως 🙏🙏 λενε ότι δεν έχει αποτελεσμα η σπερματεγχυση εγω είμαι 25 χρόνον αλλά θα το ρισκάρω και ότι θέλει ο Θεός ας γίνει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renoula19 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ πολύ μακάρι να τα καταφέρουμε αμέσως 🙏🙏 λενε ότι δεν έχει αποτελεσμα η σπερματεγχυση εγω είμαι 25 χρόνον αλλά θα το ρισκάρω και ότι θέλει ο Θεός ας γίνει ❤️

Βρε συ απ' τα 19 προσπαθείς??? Μικρουλαααα είσαι!!!

Ισχύει αυτό που λες αλλά αυτό δε σημαίνει πως δεν πέτυχε καμία! Αν έχετε κ καλό σπέρμα,  δοκίμασε το.. απλά θα σου έλεγα όχι πολλές φορές δεν έχει νόημα.. good luck!!! 🙏😇👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renoula19 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ πολύ μακάρι να τα καταφέρουμε αμέσως 🙏🙏 λενε ότι δεν έχει αποτελεσμα η σπερματεγχυση εγω είμαι 25 χρόνον αλλά θα το ρισκάρω και ότι θέλει ο Θεός ας γίνει ❤️

Καποιες φορες εχει αποτελεσμα κοριτσακι μου! Δοκιμασε το και βλεπεις! Εισαι πολυ μικρουλα, μακαρι να ερθει συντομα το θαυματακι σας!!! 💖🙏🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renoula19 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ πολύ μακάρι να τα καταφέρουμε αμέσως 🙏🙏 λενε ότι δεν έχει αποτελεσμα η σπερματεγχυση εγω είμαι 25 χρόνον αλλά θα το ρισκάρω και ότι θέλει ο Θεός ας γίνει ❤️

Είσαι πολυ μικρούλα ακόμη!! Εννοείται να το τολμήσεις αλλα οπως είπαν τα κορίτσια να μην την κάνεις αρκετές φορές! Εύχομαι να έχεις καλα αποτέλεσματα!

Εμενα μου ήρθε περίοδος σήμερα! Πάμε για τον επόμενο μήνα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli!!! είπε:

Είσαι πολυ μικρούλα ακόμη!! Εννοείται να το τολμήσεις αλλα οπως είπαν τα κορίτσια να μην την κάνεις αρκετές φορές! Εύχομαι να έχεις καλα αποτέλεσματα!

Εμενα μου ήρθε περίοδος σήμερα! Πάμε για τον επόμενο μήνα ❤️

Οχι σε νιώθω εννοείται σύντομα θα έχουμε όλες μας ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια καλησπερα! @condios μου αγαπημενη ηρθαααα ❤️
Δεν ειμαι καινουρια εδω, εχω και γω την ιστορια μου. Ειχα μια εγκυμοσυνη που εληξε αδοξα το σεπτεμβρη. Προς το παρον δεν εχω ακομη ξεκινησει προσπαθειες. 
ευχομαι σε ολες σας να γεμισουν οι κοιλιτσες σας συντομα!!!! Θα μιλαμε απο δω κ περα! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Κοριτσουδια καλησπερα! @condios μου αγαπημενη ηρθαααα ❤️
Δεν ειμαι καινουρια εδω, εχω και γω την ιστορια μου. Ειχα μια εγκυμοσυνη που εληξε αδοξα το σεπτεμβρη. Προς το παρον δεν εχω ακομη ξεκινησει προσπαθειες. 
ευχομαι σε ολες σας να γεμισουν οι κοιλιτσες σας συντομα!!!! Θα μιλαμε απο δω κ περα! ❤️❤️❤️

Κορίτσι μου γλυκό και λουλουδενιο!!!! Καλώς ήρθες και πάλι πιο δυναμική και πιο ήρεμη!!!! Όλα να πάνε υπέροχα αυτή τη χρονιά!!!! Σειρά ολων μας!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η condios είπε:

Κορίτσι μου γλυκό και λουλουδενιο!!!! Καλώς ήρθες και πάλι πιο δυναμική και πιο ήρεμη!!!! Όλα να πάνε υπέροχα αυτή τη χρονιά!!!! Σειρά ολων μας!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Θα πανε αγαπημενη μου!!!! Δυναμη κ πιστη!!!! ❣️😇❣️😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, καλή χρονιά κ εύχομαι να ζήσουμε όλες το θαύμα να μείνουμε γρήγορα εγκυουλες με υγιέστατα μωράκια!! Εμεις μετά από δύο χρόνια προσπάθειες περάσαμε στην πρώτη σπερματεχυνση που έγινε στις 31/12.. να σημειώσω ότι πήρα serpafar πεντε μέρες κ έκανα δύο μέρες πριν την σπερματεχυνση ένεση ovitrelle..από 1/1 παίρνω τα Ultrogestan δυο την ημέρα..ο γιατρός μου είπε να κάνω χοριακη στις 14 του μήνα..έχω πολύ ελαφρούς πόνους στην μέση ένα φούσκωμα στην κοιλιά κ κάποιες στιγμές κάτι ενοχλήσεις χαμηλά στη κοιλιά..να σημειώσω ότι εντελώς τυχαια ήρθε στα χέρια μου στις 5/01 η ζώνη της Παναγίας κ την φοράω από εκείνη την μέρα κ νιώθω ασφάλεια..είμαι αγχωμενη αρκετά θέλω να κάνω τεστ αλλά φοβάμαι μη βγει ψευδη το αποτέλεσμα..συγνώμη για το κατεβατο. Καλά αποτελέσματα σε όλες κ ότι καλύτερο εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantikio είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, καλή χρονιά κ εύχομαι να ζήσουμε όλες το θαύμα να μείνουμε γρήγορα εγκυουλες με υγιέστατα μωράκια!! Εμεις μετά από δύο χρόνια προσπάθειες περάσαμε στην πρώτη σπερματεχυνση που έγινε στις 31/12.. να σημειώσω ότι πήρα serpafar πεντε μέρες κ έκανα δύο μέρες πριν την σπερματεχυνση ένεση ovitrelle..από 1/1 παίρνω τα Ultrogestan δυο την ημέρα..ο γιατρός μου είπε να κάνω χοριακη στις 14 του μήνα..έχω πολύ ελαφρούς πόνους στην μέση ένα φούσκωμα στην κοιλιά κ κάποιες στιγμές κάτι ενοχλήσεις χαμηλά στη κοιλιά..να σημειώσω ότι εντελώς τυχαια ήρθε στα χέρια μου στις 5/01 η ζώνη της Παναγίας κ την φοράω από εκείνη την μέρα κ νιώθω ασφάλεια..είμαι αγχωμενη αρκετά θέλω να κάνω τεστ αλλά φοβάμαι μη βγει ψευδη το αποτέλεσμα..συγνώμη για το κατεβατο. Καλά αποτελέσματα σε όλες κ ότι καλύτερο εύχομαι!!

Καλως την! Με το καλο να πανε ολα! 
καλυτερα να κανεις την χοριακη οποτε σου ειπε ο γιατρος. Το ξερω οτι ειναι μεγαλο το αγχος αλλα καλυτερα να κανεις υπομονη. 
οι ενοχλησεις που εχεις ισως να ειναι απο τα φαρμακα, δε γνωριζω και ακριβως τι επιδρασεις εχουν, αλλα φανταζομαι ειναι ορμονικα οποτε ισως να προκαλουν καποια συμπτωματα. Απο εμπειρια, σου λεω οτι μετα την εμφυτεση μεχρι και την ημερομηνια που θα σου ερχοταν κανονικα περιοδος, δεν υπαρχει καποιο συμπτωμα ειδικο που να σε κανει να καταλαβεις οτι εισαι εγκυος. Σε καποιες γυναικες εμφανιζεται αιμα εμφυτευσης, αλλα δεν ειναι και τοσο συνηθες. Πονακια και φουσκωματα εχουμε οι περισσοτερες στην ωχρινικη φαση(δηλαδη μετα την ωορρηξια). 
οπως κ να χει, ευχομαι ολα να ειναι καλα και να δεις μεγαλη χοριακη!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/1/2021 at 9:29 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/21ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie:ΘΕΤΙΚΟ👶 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Δε ξέρω αν είναι προφητικό το ποστ πάντως εγώ γέννησα το 2020 όχι το 2021😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα!!Εγω εβγαλα ερπη ζωστηρα στο ματι...ειχε κλεισει κ μελανιασει το ματι και πονουσε φριχτά...εκανε μια εβδομαδα να ανοιξει κ μαλιστα μου εχει αφησει βλεφαροπτωση γιατι με χτυπησε στο νευρο...στο εξαμηνο πηγα να ξαναβγαλω και το προλαβα και απο τοτε προσπαθω να μην αγχωνομαι και μολις δω κατι κατευθειαν οφθαλμικη κρεμα!!

Πω πω! Ναι είναι επικίνδυνος πολύ στο μάτι. Μπορεί να σου προκαλέσει ακόμα και προβλήματα όρασης. Θυμάμαι ούτε μπάνιο δεν με άφηνε να κάνω ο γιατρός! Έχω βγάλει τρεις φορές συνολικά στο μάτι αλλά ευτυχώς οι επόμενες δύο δεν με ταλαιπώρησαν καθόλου! Άστα! Είναι φοβερό πως μερικά τόσο δα σπυράκια μπορούν να προκαλέσουν τόσο πόνο!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofia33 σευχαριστω πολύ για την απάντηση!! Μακάρι να είμαι τυχερή κ να πέτυχε με την πρώτη!! Έχεις δίκιο για τις παρενέργειες από τα χάπια μου το είπε κ ο γιατρός ότι θα έχω ψευδη συμπτώματα εγκυμοσύνης κ καθυστέρηση γιατί παίρνω προγεστερόνη γι'αυτό καλύτερα να κ;νω την χοριακη..αχ αυτή η αναμονή!! Δεν περνάνε οι μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα περιμένω περίοδο.. κλασικά δεν κρατήθηκα κ με το που σηκώθηκα έκανα ενα τέστ, θεωρητικά εντοπίζει αν υπάρχει εγκυμοσύνη 5 μέρες μετά τη σύλληψη. ΑΡΝΗΤΙΚΟ 😭 Θα μου πεις και τι έγινε; Καλύτερα, να σου έρθει, να πας να ξεκινήσεις τις εξετάσεις σου.. Οκ κανένα πρόβλημα με αυτό. Προχθες όμως ήρθε ο αδερφός του άντρα μου με την κοπέλα του σπίτι μας και μας ανακοίνωσαν ότι ειναι έγκυος! Με το 2ο μήνα προσπαθειών! Από τη μια χάρηκα για τα παιδιά, μιας και είναι αρκετά χρόνια μαζί, αλλά από την άλλη στεναχωρήθηκα λίγο για μένα. Με πήρε λίγο από κάτω... Λίγο το παράπονο ας πούμε.. ξέρω ότι δεν θα έπρεπε.. αλλά....

Αυτά! Την καλημέρα μου σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα περιμένω περίοδο.. κλασικά δεν κρατήθηκα κ με το που σηκώθηκα έκανα ενα τέστ, θεωρητικά εντοπίζει αν υπάρχει εγκυμοσύνη 5 μέρες μετά τη σύλληψη. ΑΡΝΗΤΙΚΟ 😭 Θα μου πεις και τι έγινε; Καλύτερα, να σου έρθει, να πας να ξεκινήσεις τις εξετάσεις σου.. Οκ κανένα πρόβλημα με αυτό. Προχθες όμως ήρθε ο αδερφός του άντρα μου με την κοπέλα του σπίτι μας και μας ανακοίνωσαν ότι ειναι έγκυος! Με το 2ο μήνα προσπαθειών! Από τη μια χάρηκα για τα παιδιά, μιας και είναι αρκετά χρόνια μαζί, αλλά από την άλλη στεναχωρήθηκα λίγο για μένα. Με πήρε λίγο από κάτω... Λίγο το παράπονο ας πούμε.. ξέρω ότι δεν θα έπρεπε.. αλλά....

Αυτά! Την καλημέρα μου σε όλες! 

Καλημέρα κούκλα μου!!! Σε νιώθω, σε καταλαβαίνω!!! Κι εμείς 2.5 χρόνια προσπαθούσαμε....Και αν ακούσαμε ανακοινωσεις εγκυμοσύνης...Μόνο μια και δυο;;;;; Τελικά ήρθε το σπορακι και για εμάς, 6 Δεκεμβριου ανακάλυψα οτι είμαι έγκυος!! Έχε πίστη, κάντε τις εξετάσεις σας, κάντε έρωτα και το σπορακι θα φυτρωσει όταν έρθει η ώρα του. Κι εγώ απογοητεύτηκα και εγώ έκλαψα με κάθε αρνητικό τεστ. Τελικά το πρόβλημα μου ήταν ορμονικο....έφταιγε η υπερβολικά υψηλή προλακτινη που είχα. Σε τρεις μήνες που λάμβανα αγωγη, έμεινα έγκυος! Καμμία φορά το πρόβλημα είναι πολύ απλό!! Σου εύχομαι τα καλύτερα από καρδιάς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες μου και πολύ καλό Σ/Κ να εχουμε. Έχω κλείσει 24ωρο χωρίς να δω σταγόνα αίμα!!! Είναι πολύ χαρούμενη αλλά παράλληλα συγκρατημένη!! Περιμένω με αγωνία την Τρίτη να πάω για υπερηχο....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κούκλα μου!!! Σε νιώθω, σε καταλαβαίνω!!! Κι εμείς 2.5 χρόνια προσπαθούσαμε....Και αν ακούσαμε ανακοινωσεις εγκυμοσύνης...Μόνο μια και δυο;;;;; Τελικά ήρθε το σπορακι και για εμάς, 6 Δεκεμβριου ανακάλυψα οτι είμαι έγκυος!! Έχε πίστη, κάντε τις εξετάσεις σας, κάντε έρωτα και το σπορακι θα φυτρωσει όταν έρθει η ώρα του. Κι εγώ απογοητεύτηκα και εγώ έκλαψα με κάθε αρνητικό τεστ. Τελικά το πρόβλημα μου ήταν ορμονικο....έφταιγε η υπερβολικά υψηλή προλακτινη που είχα. Σε τρεις μήνες που λάμβανα αγωγη, έμεινα έγκυος! Καμμία φορά το πρόβλημα είναι πολύ απλό!! Σου εύχομαι τα καλύτερα από καρδιάς!!!!

Σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Γενικά δεν έχω πρόβλημα όταν ακούω για εγκυουλες, ούτε στεναχωριέμαι, αντιθέτως χαίρομαι με τη χαρά τους!! Απλά δεν ξέρω γιατί με πήρε έτσι από κάτω τώρα... Ποιος ξέρει! Θα μου περάσει!! Τώρα περιμένω να κάνει εμφάνιση η περίοδος για να ξεκινήσουμε και τις εξετάσεις και τις προσπάθειες!! Σε ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σου!! Και σε εσένα ο,τι καλύτερο ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πω πω! Ναι είναι επικίνδυνος πολύ στο μάτι. Μπορεί να σου προκαλέσει ακόμα και προβλήματα όρασης. Θυμάμαι ούτε μπάνιο δεν με άφηνε να κάνω ο γιατρός! Έχω βγάλει τρεις φορές συνολικά στο μάτι αλλά ευτυχώς οι επόμενες δύο δεν με ταλαιπώρησαν καθόλου! Άστα! Είναι φοβερό πως μερικά τόσο δα σπυράκια μπορούν να προκαλέσουν τόσο πόνο!💗

καλημερα!θυμαμαι διαφορετικες πετσετες για το ενα ματι διαφορετικες για το αλλο να μην κολλησει..ειχε μελανιασει μιλαμε λες και ειχα φαει μπουνια! και οταν παραπονεθηκα στο γιατρο για τη βλεφαροπτωση μου απαντησε κοριτσι μου το αισθητικο εμενα δεν με νοιαζει με νοιαζει οτι δεν χτυπησε κερατοειδη και βλεπεις μια χαρα...και να σου πω εκει ειπα ας ειναι το ενα ματι πιο κλειστο δεν πειραζει αφου βλεπω...εξαλλου λιγοι το παρατηρουν αν δεν τους το πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κούκλες μου και πολύ καλό Σ/Κ να εχουμε. Έχω κλείσει 24ωρο χωρίς να δω σταγόνα αίμα!!! Είναι πολύ χαρούμενη αλλά παράλληλα συγκρατημένη!! Περιμένω με αγωνία την Τρίτη να πάω για υπερηχο....!!

Μπράβο Άννα....όλα υπέροχα θα πάνε. Πάτε για καρδούλα τώρα??? Εύχομαι να είναι ο πιο γλυκός ήχος του ταξιδιού σας. 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Γενικά δεν έχω πρόβλημα όταν ακούω για εγκυουλες, ούτε στεναχωριέμαι, αντιθέτως χαίρομαι με τη χαρά τους!! Απλά δεν ξέρω γιατί με πήρε έτσι από κάτω τώρα... Ποιος ξέρει! Θα μου περάσει!! Τώρα περιμένω να κάνει εμφάνιση η περίοδος για να ξεκινήσουμε και τις εξετάσεις και τις προσπάθειες!! Σε ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σου!! Και σε εσένα ο,τι καλύτερο ❤️❤️

Καλημερα κοριτσι μου και καλο Σαββατοκυριακο! Θα συμφωνησω με την anna90, καμια φορα το προβλημα ειναι απλο. Και γω παλευα 18 μηνες, στους 16 μηνες βρηκα οτι εχω ψηλη προλακτινη. Στους δυο μηνες που πηρα την αγωγη, τα καταφερα. Μονο ορμονικο ηταν το προβλημα αλλα δε το γνωριζα. Καντε τις εξετασεις σας και τις προσπαθειες, και θα ερθει πολυ συντομα, θα δεις!!! Και μην στεναχωριεσαι, και γω στεναχωριομουν πολυ οταν ακουγα για αλλες, αλλα δεν ειναι κακια στεναχωρια, πιο πολυ με μενα στεναχωριομουν που δεν εβρισκα το λογο γιατι δεν ερχοταν. Εννοειται χαιρομουν με την χαρα τους, αλλα ανθρωποι ειμαστε, καποιες φορες λυγιζουμε.. Οτι καλυτερο σιυ ευχομαι πολυ συντομα!!! 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου και καλο Σαββατοκυριακο! Θα συμφωνησω με την anna90, καμια φορα το προβλημα ειναι απλο. Και γω παλευα 18 μηνες, στους 16 μηνες βρηκα οτι εχω ψηλη προλακτινη. Στους δυο μηνες που πηρα την αγωγη, τα καταφερα. Μονο ορμονικο ηταν το προβλημα αλλα δε το γνωριζα. Καντε τις εξετασεις σας και τις προσπαθειες, και θα ερθει πολυ συντομα, θα δεις!!! Και μην στεναχωριεσαι, και γω στεναχωριομουν πολυ οταν ακουγα για αλλες, αλλα δεν ειναι κακια στεναχωρια, πιο πολυ με μενα στεναχωριομουν που δεν εβρισκα το λογο γιατι δεν ερχοταν. Εννοειται χαιρομουν με την χαρα τους, αλλα ανθρωποι ειμαστε, καποιες φορες λυγιζουμε.. Οτι καλυτερο σιυ ευχομαι πολυ συντομα!!! 💞

Τώρα που είδα ότι δεν είμαι έγκυος, ανυπομονώ να έρθει η περίοδος να πάμε για εξετάσεις 😂😂 τραγική;; Μπορεί!! Κι εγώ για μένα στεναχωριέμαι, όχι για την κοπέλα που είναι έγκυος προς Θεού!! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να ειναι κάτι απλό!! Σε ευχαριστώ πολύ και σε εσένα ο,τι καλύτερο!! 🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα περιμένω περίοδο.. κλασικά δεν κρατήθηκα κ με το που σηκώθηκα έκανα ενα τέστ, θεωρητικά εντοπίζει αν υπάρχει εγκυμοσύνη 5 μέρες μετά τη σύλληψη. ΑΡΝΗΤΙΚΟ 😭 Θα μου πεις και τι έγινε; Καλύτερα, να σου έρθει, να πας να ξεκινήσεις τις εξετάσεις σου.. Οκ κανένα πρόβλημα με αυτό. Προχθες όμως ήρθε ο αδερφός του άντρα μου με την κοπέλα του σπίτι μας και μας ανακοίνωσαν ότι ειναι έγκυος! Με το 2ο μήνα προσπαθειών! Από τη μια χάρηκα για τα παιδιά, μιας και είναι αρκετά χρόνια μαζί, αλλά από την άλλη στεναχωρήθηκα λίγο για μένα. Με πήρε λίγο από κάτω... Λίγο το παράπονο ας πούμε.. ξέρω ότι δεν θα έπρεπε.. αλλά....

Αυτά! Την καλημέρα μου σε όλες! 

Καλημέρα κοριτσι μου!!

Αχχχ σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου..μετά από δύο χρόνια προσπάθειες κ εξετάσεις..έχω μάθει για πολλές εγκυμοσύνες κ από κοντινά μου πρόσωπα.. εννοείται χαίρομαι με την χαρά τους αλλά στεναχωριέμαι γιατί δεν νιώθω κ εγώ αυτό το συναίσθημα..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να το νιώσεις σύντομα κ να πάνε όλα καλά!!

Εμείς έπειτα από εξετάσεις το μόνο θα που υπάρχει ειναι χαμηλή κινητικότητα στο σπέρμα..προχωρήσαμε σε σπερματεχυνση κ περιμένουμε..είμαι κ 35 χρόνων κ με αγχονει κ αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...