Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

Βρε κοριτσια εχετε καταλαβει? ειναι αληθεια οτι η Μενεγακη ειναι παλι εγκυος στα 52 της? Μακαρι η γυναικα και να της πανε ολα τελεια!!! Να παρουμε θαρρος και οι υπολοιπες γιατι για να πω την αληθεια μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι μετα απο 4 παιδια μπηκε σε διαδικασια εξωσωματικης για το 5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κοριτσια εχετε καταλαβει? ειναι αληθεια οτι η Μενεγακη ειναι παλι εγκυος στα 52 της? Μακαρι η γυναικα και να της πανε ολα τελεια!!! Να παρουμε θαρρος και οι υπολοιπες γιατι για να πω την αληθεια μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι μετα απο 4 παιδια μπηκε σε διαδικασια εξωσωματικης για το 5

Ενώ τα υπόλοιπα ξέρεις πως τα έκανε?? 💟😁 Ειδικά η μενεγακη μπορεί να χει περίοδο έως κ τα 60 της άμα θέλει. 🤣🤣😂😂🤣😅😅 Όλα γίνονται φάρμακα υπάρχουν.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κοριτσια εχετε καταλαβει? ειναι αληθεια οτι η Μενεγακη ειναι παλι εγκυος στα 52 της? Μακαρι η γυναικα και να της πανε ολα τελεια!!! Να παρουμε θαρρος και οι υπολοιπες γιατι για να πω την αληθεια μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι μετα απο 4 παιδια μπηκε σε διαδικασια εξωσωματικης για το 5

Εμπρός στο δρόμο που χάραξε η Ελένη 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ενώ τα υπόλοιπα ξέρεις πως τα έκανε?? 💟😁 Ειδικά η μενεγακη μπορεί να χει περίοδο έως κ τα 60 της άμα θέλει. 🤣🤣😂😂🤣😅😅 Όλα γίνονται φάρμακα υπάρχουν.!!!

Δεν νομιζω να εκανε 4 παιδια με εξωσωματικη....νομιζω οτι μια γυναικα που περνει ορμονες φαινετε παιρνει κιλα πρηζετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν νομιζω να εκανε 4 παιδια με εξωσωματικη....νομιζω οτι μια γυναικα που περνει ορμονες φαινετε παιρνει κιλα πρηζετε....

Την τελευταία λογικά την έκανε και με δανεικά,,,,στα 45? Εύκολα!!!! Το θέμα είναι ότι αυτές πετυχαίνουν με την 1η ! Αν είσαι διάσημη ,,,αν είσαι άσημη,,, άστα βραστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Την τελευταία λογικά την έκανε και με δανεικά,,,,στα 45? Εύκολα!!!! Το θέμα είναι ότι αυτές πετυχαίνουν με την 1η ! Αν είσαι διάσημη ,,,αν είσαι άσημη,,, άστα βραστα!

sorry αλλα μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι μπορει μια γυναικα που εχει ηδη 3 παιδια να μπει σε τετοιες διαδικασιες και κυριως σε διαδικασια με δανεικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

sorry αλλα μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι μπορει μια γυναικα που εχει ηδη 3 παιδια να μπει σε τετοιες διαδικασιες και κυριως σε διαδικασια με δανεικα 

Καταρχάς το 4ο είναι του τωρινού συζύγου της. Δε θα προσπαθήσω να σε πείσω για κάτι που δε θες να δεχτείς, δικαίωμα σου. Μπορεί να είχε κατεψυγμένα δικά της. Η ίδια σίγουρα γνωρίζει καλύτερα τι έκανε. Καλά να είναι να κάνει και 5ο για μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Καταρχάς το 4ο είναι του τωρινού συζύγου της. Δε θα προσπαθήσω να σε πείσω για κάτι που δε θες να δεχτείς, δικαίωμα σου. Μπορεί να είχε κατεψυγμένα δικά της. Η ίδια σίγουρα γνωρίζει καλύτερα τι έκανε. Καλά να είναι να κάνει και 5ο για μένα.

ναι βρε κοριτσι μου με δικα της κατεψυγμενα το δεχομαι το δανεικα δεν μου κολλαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

ναι βρε κοριτσι μου με δικα της κατεψυγμενα το δεχομαι το δανεικα δεν μου κολλαει

Αγαπημένη μου είσαι η "Φτου φτου σκόρδα" εξαίρεση με καλή ΑΜΗ ,,,, πήγαινε σε όποιον εξωσωματικο θες ,,, αν δεν έχεις καλό απόθεμα κατεψυγμένων (ως τα 35 το ανώτερο) δύσκολα μετά,,,όχι ακατόρθωτα, αλλά δύσκολα. Τα πρώτα 3 η συγκεκριμένη τα είχε κάνει μικρή,,,νορμάλ μπαμ μπαμ ένα μετά το άλλο,,,,τη μικρή τώρα στα 45 της???? Μακάρι,,,, αλλά λυπάμαι αν σε απογοητεύω με τις σκέψεις μου,,,αλλά τα στατιστικά μιλάνε. Όταν λόγω ηλικίας στα 40 έχω πιθανότητες 5% / μήνα φυσιολογικά και με εξωσωματικη 20-25% / φορά,,,εγώ προσωπικά,,,επιλέγω δανεικά(λόγω κακής ΑΜΗ κ διαφόρων θεμάτων) και πάλι λέω να με αξιώσει ο Θεός να τα καταφέρω και έτσι! Εύχομαι και ελπίζω να βγαίνω ψεύτρα παρόλα αυτά και κάθε μήνα παρακαλάω να μου συμβαινει το θαύμα του 5%.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η condios είπε:

Αγαπημένη μου είσαι η "Φτου φτου σκόρδα" εξαίρεση με καλή ΑΜΗ ,,,, πήγαινε σε όποιον εξωσωματικο θες ,,, αν δεν έχεις καλό απόθεμα κατεψυγμένων (ως τα 35 το ανώτερο) δύσκολα μετά,,,όχι ακατόρθωτα, αλλά δύσκολα. Τα πρώτα 3 η συγκεκριμένη τα είχε κάνει μικρή,,,νορμάλ μπαμ μπαμ ένα μετά το άλλο,,,,τη μικρή τώρα στα 45 της???? Μακάρι,,,, αλλά λυπάμαι αν σε απογοητεύω με τις σκέψεις μου,,,αλλά τα στατιστικά μιλάνε. Όταν λόγω ηλικίας στα 40 έχω πιθανότητες 5% / μήνα φυσιολογικά και με εξωσωματικη 20-25% / φορά,,,εγώ προσωπικά,,,επιλέγω δανεικά(λόγω κακής ΑΜΗ κ διαφόρων θεμάτων) και πάλι λέω να με αξιώσει ο Θεός να τα καταφέρω και έτσι! Εύχομαι και ελπίζω να βγαίνω ψεύτρα παρόλα αυτά και κάθε μήνα παρακαλάω να μου συμβαινει το θαύμα του 5%.

Εγω κοριτσι μου ειμαι γενικα η εξαιρεση ....αλλα μην νομιζεις κι εγω με τα ιδια ποσοστα παλευω καθε μηνα απλα για να πω την αληθεια δεν μπορω να καταλαβω γιατι απο τη μια θεωρειτε μικρο ποσοστο το 5% για να πιασω φυσιολογικα ενω απο την αλλη θεωρειτε μεγαλο το ποσοστο1% να γεννησω παιδι με συνδρομο down 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Πως εισαι;

μια χαρα ειμαι κοριτσι μου περιμενω να τελειωσει η ακατανομαστη να βαλω παλι μπροστα!!! εσυ πως εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

μια χαρα ειμαι κοριτσι μου περιμενω να τελειωσει η ακατανομαστη να βαλω παλι μπροστα!!! εσυ πως εισαι??

Αντε Αντε να εχεις αυτό που θέλεις εύχομαι να πάνε όλα οπως θέλεις 

Εγώ είμαι χαλιά... Γίνεται επιστράτευση και περνούν των δικο μ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κοριτσια εχετε καταλαβει? ειναι αληθεια οτι η Μενεγακη ειναι παλι εγκυος στα 52 της? Μακαρι η γυναικα και να της πανε ολα τελεια!!! Να παρουμε θαρρος και οι υπολοιπες γιατι για να πω την αληθεια μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι μετα απο 4 παιδια μπηκε σε διαδικασια εξωσωματικης για το 5

Η Μενεγάκη όπως η Μπαλατσινού και πολλές άλλες έχουν κάνει κατάψυξη ωαρίων εδώ και πολλά χρόνια...οπότε και να είναι δεν θα μου κάνει καθόλου εντύπωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Αντε Αντε να εχεις αυτό που θέλεις εύχομαι να πάνε όλα οπως θέλεις 

Εγώ είμαι χαλιά... Γίνεται επιστράτευση και περνούν των δικο μ 

τι λες βρε κοριτσι που γινετε επιστρατευση ποτε? που τον περνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

τι λες βρε κοριτσι που γινετε επιστρατευση ποτε? που τον περνουν?

Ναι.. Για ασκήσεις Θεσσαλονίκη και ειμαι κομματια όλη μέρα κλαιω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι.. Για ασκήσεις Θεσσαλονίκη και ειμαι κομματια όλη μέρα κλαιω 

Κατσε κοριτσι μου γιατι νομιζω οτι ειναι δυο εντελως διαφορετικα πραγματα τον πηραν για ασκησεις η εγινε επιστρατευση....οι ασκησεις απο οτι ξερω ειναι κατι που γινετε συχνα η επιστρατευση ειναι αλλο πραγμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι.. Για ασκήσεις Θεσσαλονίκη και ειμαι κομματια όλη μέρα κλαιω 

Συγνώμη για αυτό που θα πω,,, αλλά θα στον κρατήσουν εκεί? Δε θα ξαναγυρίσει? Στην τελική ασκήσεις είναι,,,όχι πόλεμος. Ρε κοριτσάκι μου,,,αντέχεις καταστάσεις άλλες και λυγίσεις εκεί? Εκτός αν βγαίνουν μαζεμένα μπόλικα,,,τότε κλάψε να ξαλαφρωσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Κατσε κοριτσι μου γιατι νομιζω οτι ειναι δυο εντελως διαφορετικα πραγματα τον πηραν για ασκησεις η εγινε επιστρατευση....οι ασκησεις απο οτι ξερω ειναι κατι που γινετε συχνα η επιστρατευση ειναι αλλο πραγμα

Επιστρατως σορρυ..λάθος δικο μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Συγνώμη για αυτό που θα πω,,, αλλά θα στον κρατήσουν εκεί? Δε θα ξαναγυρίσει? Στην τελική ασκήσεις είναι,,,όχι πόλεμος. Ρε κοριτσάκι μου,,,αντέχεις καταστάσεις άλλες και λυγίσεις εκεί? Εκτός αν βγαίνουν μαζεμένα μπόλικα,,,τότε κλάψε να ξαλαφρωσεις!!!!

Ναι θα ξανά ερθει αλλά εγώ αυτον έχω..δεν μπορω μου είναι δύσκολο εκανα και ενα μικρό χειρουργείο χθες και δεν είμαι κ πολύ Κάλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Επιστρατως σορρυ..λάθος δικο μου 

πηγε η καρδια μου στην θεση της....ειπα κι εγω παμε σε πολεμο και δεν εχω παρει χαμπαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι θα ξανά ερθει αλλά εγώ αυτον έχω..δεν μπορω μου είναι δύσκολο εκανα και ενα μικρό χειρουργείο χθες και δεν είμαι κ πολύ Κάλα 

Εντάξει,λογικό να σε πιάνει το παράπονο,,,ως ένα σημείο όμως. Δεν έχεις οικογένεια? Φίλους ? Μέχρι να γυρίσει να είναι δίπλα σου? Περαστικά για την επεμβασουλα σου. Αύριο μεθαύριο θα γίνεις μάνα,,,έτσι θα λιγοψυχας? Άντε ψυχούλα μου όμορφη,,,μη στεναχωριέσαι,,, με το καλό να πάει ο άνθρωπος με το καλό να γυρίσει,,,μας λαχταρισες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

πηγε η καρδια μου στην θεση της....ειπα κι εγω παμε σε πολεμο και δεν εχω παρει χαμπαρι

Αστα πολυ δύσκολα είμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...