Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Lia5 είπε:

Τον τράχηλο εμένα τελευταία φορά μου τον μέτρησε στην αυχενική. Την περασμένη φορά που πήγα όχι. Σε καμιά 10ρια μέρες θα πάω για β επιπέδου. Έχω την εντύπωση ότι τότε τον μετράνε πάλι. 

Ναι στην β.επιπεδου τον μετράνε σιγουρα!! Πόσο θ είσαι στην β?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Και εγώ το κατάλαβα το αντράκι μου !! Δεν υπάρχει πιο ωραία αίσθηση!!! 

Σας μέτρησαν καθόλου τον τράχηλο!? Κλείσατε β επιπέδου??

Εγώ ακόμα τίποτααααα🙄 πόσο είσαι; 

Στην αυχενική εμένα 35,00 mm ήταν.. Εσένα; 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Εγώ ακόμα τίποτααααα🙄 πόσο είσαι; 

Στην αυχενική εμένα 35,00 mm ήταν.. Εσένα; 😁

19+4 κ έχω οπίσθιο πλακούντα!! Εμένα στην αυχενική δεν το μετρήσει η τουλάχιστον δεν μ το είπε κολπικο δεν μ έκανε το γράφει κάπου ?

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

19+4 κ έχω οπίσθιο πλακούντα!! Εμένα στην αυχενική δεν το μετρήσει η τουλάχιστον δεν μ το είπε κολπικο δεν μ έκανε το γράφει κάπου ?

 

 

 

Κι εμένα κοιλιακα το μέτρησε. Το γράφει στα χαρτιά της αυχενικής ναι, δες εκεί 😊 γτ όμως σε αγχωνει; σου είπε κάτι για τον τράχηλο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Κι εμένα κοιλιακα το μέτρησε. Το γράφει στα χαρτιά της αυχενικής ναι, δες εκεί 😊 γτ όμως σε αγχωνει; σου είπε κάτι για τον τράχηλο; 

Πώς το αναφέρει? Ναι ο δικός μ ο γιατρός μ είπε πως θα τον κοιτάξουμε κ στη. β.επιπεδου κ αν χρειαστεί θα κάνουμε περίδεση. Δεν πιστεύει πως θα χρειαστεί αλλά το παρακολουθουμε. Έχω λίγο τρομοκρατηθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Love32 σήμερα είμαι 20+2 και μες στη βδομάδα θα μου πει ο γιατρός μου ποτέ ακριβώς θα την κάνουμε. Εμένα μου το μέτρησε κολπικά στην αυχενική. Για να σου είπε ότι δεν πιστεύει ότι θα χρειαστεί, ήταν καλά. Απλώς θα το δείτε πάλι για να ξέρετε που βρίσκεστε 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

@Love32 σήμερα είμαι 20+2 και μες στη βδομάδα θα μου πει ο γιατρός μου ποτέ ακριβώς θα την κάνουμε. Εμένα μου το μέτρησε κολπικά στην αυχενική. Για να σου είπε ότι δεν πιστεύει ότι θα χρειαστεί, ήταν καλά. Απλώς θα το δείτε πάλι για να ξέρετε που βρίσκεστε 🙂

Αυτό εύχομαι κ εγώ !! Ανχοθηκα πολύ. Γιατί προσέχω κ πάρα πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Πώς το αναφέρει? Ναι ο δικός μ ο γιατρός μ είπε πως θα τον κοιτάξουμε κ στη. β.επιπεδου κ αν χρειαστεί θα κάνουμε περίδεση. Δεν πιστεύει πως θα χρειαστεί αλλά το παρακολουθουμε. Έχω λίγο τρομοκρατηθεί.

Μήκος ενδοτραχηλου.. Είσαι ξάπλα; σου είπε να μην κουράζεσαι, όχι βάρη κλπ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Μήκος ενδοτραχηλου.. Είσαι ξάπλα; σου είπε να μην κουράζεσαι, όχι βάρη κλπ; 

Ώραια θα το κοιτάξω!! Όχι δεν μ είπε τίποτα κ στη δουλειά πάω κανονικά από την αρχή βέβαια είμαι σε γραφείο όχι όρθια. Κ γενικά από την αρχή μ είπε ότι έχω μια φυσιολογική ζωή κάτι π δεν άλλαξε μέχρι μ τώρα. Την Παρασκευή π με είδε μ είπε μόνο αυτό! Βάζω ένα κολπικο υπόθετο προγεστερόνης τ βράδυ κ όλα  συνεχίζουν κανονικά. Κ θα δούμε πόσο πάμε στην β π δεν μ την κάνει κ δικός μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ώραια θα το κοιτάξω!! Όχι δεν μ είπε τίποτα κ στη δουλειά πάω κανονικά από την αρχή βέβαια είμαι σε γραφείο όχι όρθια. Κ γενικά από την αρχή μ είπε ότι έχω μια φυσιολογική ζωή κάτι π δεν άλλαξε μέχρι μ τώρα. Την Παρασκευή π με είδε μ είπε μόνο αυτό! Βάζω ένα κολπικο υπόθετο προγεστερόνης τ βράδυ κ όλα  συνεχίζουν κανονικά. Κ θα δούμε πόσο πάμε στην β π δεν μ την κάνει κ δικός μου.

Για δες το να μας πεις από περιέργεια.. Πάντως για να μην σου είπε να είσαι ξάπλα κλπ δεν νομίζω να έχεις θέμα 🤔 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Για δες το να μας πεις από περιέργεια.. Πάντως για να μην σου είπε να είσαι ξάπλα κλπ δεν νομίζω να έχεις θέμα 🤔 

Ναι θα το αύριο γιατί τώρα έβαλα αυτό δεν μπορώ να σηκωθώ 😋 και θα σας στείλω .Κ εγώ έτσι πιστεύω αν.πιατευε ότι είναι κάτι σοβαρό δεν θα περίμενε την β έτσι δν ειναι ? Θα είχε λάβει κάποια μέτρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ναι θα το αύριο γιατί τώρα έβαλα αυτό δεν μπορώ να σηκωθώ 😋 και θα σας στείλω .Κ εγώ έτσι πιστεύω αν.πιατευε ότι είναι κάτι σοβαρό δεν θα περίμενε την β έτσι δν ειναι ? Θα είχε λάβει κάποια μέτρα?

Ναι εννοείται.. Οπότε μην αγχώνεσαι τζάμπα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Ναι εννοείται.. Οπότε μην αγχώνεσαι τζάμπα 😂

Άντε να δούμε!! Να περάσουν οι μέρες. Συνεχίζω να προσέχω. Και βλέπουμε. Εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Άντε να δούμε!! Να περάσουν οι μέρες. Συνεχίζω να προσέχω. Και βλέπουμε. Εσύ πως είσαι?

Μία χαρά 😂 λίγες καούρες έχω μερικές φορές κατά τ άλλα τπτ😁👌 έχω ραντεβού σε περίπου 3 εβδομάδες και φαντάζομαι θα κλείσω κ την β επιπέδου μετά.. Ξεκίνησα σίδηρο κ μαγνήσιο γτ κάνει συσπάσεις η μήτρα μου, το είδαμε κ στην αυχενική και στον τελευταίο υπέρηχο οπότε είπαμε να πάρω επειδή θηλάζω κιόλας για σιγουριά. Περιμένω να ακούσω το μωράκι μπας κ το συνειδητοποιήσω ότι έρχεται 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ώραια θα το κοιτάξω!! Όχι δεν μ είπε τίποτα κ στη δουλειά πάω κανονικά από την αρχή βέβαια είμαι σε γραφείο όχι όρθια. Κ γενικά από την αρχή μ είπε ότι έχω μια φυσιολογική ζωή κάτι π δεν άλλαξε μέχρι μ τώρα. Την Παρασκευή π με είδε μ είπε μόνο αυτό! Βάζω ένα κολπικο υπόθετο προγεστερόνης τ βράδυ κ όλα  συνεχίζουν κανονικά. Κ θα δούμε πόσο πάμε στην β π δεν μ την κάνει κ δικός μου.

Υπόθετο προγεστερόνης κι εγώ παίρνω 😖 Εσύ γιατί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Υπόθετο προγεστερόνης κι εγώ παίρνω 😖 Εσύ γιατί;

Καλήμερα.Για τον τράχηλο μ το έδωσε για ενίσχυση!! Όπως το βάζεις το επόμενο πρωί έχεις κ στο εσώρουχο και στην τουαλέτα?νομίζω πως όλο φεύγει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η PanB είπε:

Μία χαρά 😂 λίγες καούρες έχω μερικές φορές κατά τ άλλα τπτ😁👌 έχω ραντεβού σε περίπου 3 εβδομάδες και φαντάζομαι θα κλείσω κ την β επιπέδου μετά.. Ξεκίνησα σίδηρο κ μαγνήσιο γτ κάνει συσπάσεις η μήτρα μου, το είδαμε κ στην αυχενική και στον τελευταίο υπέρηχο οπότε είπαμε να πάρω επειδή θηλάζω κιόλας για σιγουριά. Περιμένω να ακούσω το μωράκι μπας κ το συνειδητοποιήσω ότι έρχεται 😜

Καλημέρα! Θηλάζεις κιολλας?? Μπράβο εγώ ούτε για δουλειά δεν θέλω να πάω είμαι πολύ χεστρου!! Κ εγώ παίρνω 2 Μαγνησία σίδηρο ασβέστιο βιταμίνες κ την προγεστερόνη!! Κοίταξα τώρα το πρωί την αυχενική κ δεν έχει μετρήσει τον τράχηλο!! Καλά δεν μ άρεσε εμένα αυτός!!!!έχω νευριάσει πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα! Θηλάζεις κιολλας?? Μπράβο εγώ ούτε για δουλειά δεν θέλω να πάω είμαι πολύ χεστρου!! Κ εγώ παίρνω 2 Μαγνησία σίδηρο ασβέστιο βιταμίνες κ την προγεστερόνη!! Κοίταξα τώρα το πρωί την αυχενική κ δεν έχει μετρήσει τον τράχηλο!! Καλά δεν μ άρεσε εμένα αυτός!!!!έχω νευριάσει πολύ. 

Ναι πάω για ταντεμ όπως όλα δείχνουν 😂 

Χμ.. Γτ δεν παίρνεις το γιατρό σου να σου φύγει η ιδέα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Ναι πάω για ταντεμ όπως όλα δείχνουν 😂 

Χμ.. Γτ δεν παίρνεις το γιατρό σου να σου φύγει η ιδέα; 

Με τον γιατρό μίλησα την Παρασκευή μ είπε αυτά κ σ είπα! Ήταν ήρεμος δηλαδή κ καθησυχάστικος.Απλά εγώ ξέρεις ψάχνονται π δεν θα έπρεπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Με τον γιατρό μίλησα την Παρασκευή μ είπε αυτά κ σ είπα! Ήταν ήρεμος δηλαδή κ καθησυχάστικος.Απλά εγώ ξέρεις ψάχνονται π δεν θα έπρεπε.

Ηρέμησε τότε! 😂 Μία χαρά είναι το μωράκι σου.. Δες τπτ από ψωνια για να ξεχαστεις 😂 πήρες τπτ; 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα! Θηλάζεις κιολλας?? Μπράβο εγώ ούτε για δουλειά δεν θέλω να πάω είμαι πολύ χεστρου!! Κ εγώ παίρνω 2 Μαγνησία σίδηρο ασβέστιο βιταμίνες κ την προγεστερόνη!! Κοίταξα τώρα το πρωί την αυχενική κ δεν έχει μετρήσει τον τράχηλο!! Καλά δεν μ άρεσε εμένα αυτός!!!!έχω νευριάσει πολύ. 

Καλημέρα! Ούτε εμένα γράφει τπτ στην αυχενική,προφανώς κ σε μένα δεν μετρήθηκε ο τράχηλος αλλά η γυναικολόγος μου είχε πει ότι είναι μια χαρά. Μην αγχώνεσαι αν υπήρχε πρόβλημα θα στο είχε πει ο γιατρός σου. Κ εγώ κατάλαβα το μωράκι μου τις δύο τελευταίες μέρες με σιγουριά το λέω πια! 😁🤭✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα! Ούτε εμένα γράφει τπτ στην αυχενική,προφανώς κ σε μένα δεν μετρήθηκε ο τράχηλος αλλά η γυναικολόγος μου είχε πει ότι είναι μια χαρά. Μην αγχώνεσαι αν υπήρχε πρόβλημα θα στο είχε πει ο γιατρός σου. Κ εγώ κατάλαβα το μωράκι μου τις δύο τελευταίες μέρες με σιγουριά το λέω πια! 😁🤭✌️

Τελευταία έμεινα 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Τελευταία έμεινα 🤣

Εμ είσαι κ τελευταία στη σειρά οπότε υπομονή κ έρχεται κ σένα η κλωτσιά σου!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/12/2020 at 10:19 ΠΜ, ο/η Μαριλου1 είπε:

 

 

@Lia5 7/8 αγοράκι

@Love32 12/8 αγοράκι

@AlKate 14/8 αγοράκι

@Lia89 15/8 κοριτσάκι

@anna90  16/8 αγοράκι

@Μαριλου1 26/8 κοριτσάκι

@PanB 8/9 αγοράκι

Καλε και εγω ειμαιι 24/8 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...