Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μετά την ωοληψια


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Έκανα τη πρώτη Μ διέγερση και ωοληψια και ήθελα να ρωτήσω δύο πράγματα! 

1. Τι νιώθατε μετά την ωοληψια και για πόσες μέρες;;

2. Δεδομένου ότι δε θα κάνω τώρα έμβρυομεταφορα αλλά σε επόμενο κύκλο(εφόσον έχουμε έμβρυα) περίοδο ποτέ να περιμένω δεδομένου ότι έχω κόψει όλα τα φάρμακα μόνο αντιβιωση παίρνω....

Ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Έκανα τη πρώτη Μ διέγερση και ωοληψια και ήθελα να ρωτήσω δύο πράγματα! 

1. Τι νιώθατε μετά την ωοληψια και για πόσες μέρες;;

2. Δεδομένου ότι δε θα κάνω τώρα έμβρυομεταφορα αλλά σε επόμενο κύκλο(εφόσον έχουμε έμβρυα) περίοδο ποτέ να περιμένω δεδομένου ότι έχω κόψει όλα τα φάρμακα μόνο αντιβιωση παίρνω....

Ευχαριστώ πολύ

Καλησπέρα κοπέλα μου και καλές γονιμοποιησεις!! Εγώ είχα έντονο φούσκωμα μέχρι να μου έρθει περίοδος. Έστρωσε με διατροφή κ εννοείται με το που αδιαθέτησα. Μου είχαν πει σε 5-10 μέρες. Εμένα μου ήρθε στο 10ημερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Έκανα τη πρώτη Μ διέγερση και ωοληψια και ήθελα να ρωτήσω δύο πράγματα! 

1. Τι νιώθατε μετά την ωοληψια και για πόσες μέρες;;

2. Δεδομένου ότι δε θα κάνω τώρα έμβρυομεταφορα αλλά σε επόμενο κύκλο(εφόσον έχουμε έμβρυα) περίοδο ποτέ να περιμένω δεδομένου ότι έχω κόψει όλα τα φάρμακα μόνο αντιβιωση παίρνω....

Ευχαριστώ πολύ

Καλές γονιμοποιησεις κορίτσι μου με καλά εμβρυακια!!! Κ εγώ πονουσα αρκετά.. Στην αρχή ανακουφιστηκα αλλά μετά ξαναπρηστηκα... Ωστόσο ήρθε γρήγορα η περίοδος εκεί στο 10ημερο κ ησύχασα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου και καλές γονιμοποιησεις!! Εγώ είχα έντονο φούσκωμα μέχρι να μου έρθει περίοδος. Έστρωσε με διατροφή κ εννοείται με το που αδιαθέτησα. Μου είχαν πει σε 5-10 μέρες. Εμένα μου ήρθε στο 10ημερο 

Ευχαριστώ πολύ η αλήθεια είναι ότι είχα αγχωθει λίγο με το πρήξιμο και το πόνο! Αλλά μίλησα κ με τη μαία κ με καθυσηχασε... Επίσης γνωρίζεις μήπως να μπορείς να κάνεις υστεροσκοπηση στο ίδιο κύκλο με την έμβρυομεταφορα;

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Καλές γονιμοποιησεις κορίτσι μου με καλά εμβρυακια!!! Κ εγώ πονουσα αρκετά.. Στην αρχή ανακουφιστηκα αλλά μετά ξαναπρηστηκα... Ωστόσο ήρθε γρήγορα η περίοδος εκεί στο 10ημερο κ ησύχασα!!! 

Ανυπομονώ γιατί πονάω ειδικά όταν περπατάω η κάνω δουλειές....τη τρίτη θα ξέρω πόσες βλαστοκυστες θα έχουμε....τώρα το μόνο που ξέρω είναι ότι απο τα 9 ωάρια γονιμοποιηθηκαν τα 5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Ευχαριστώ πολύ η αλήθεια είναι ότι είχα αγχωθει λίγο με το πρήξιμο και το πόνο! Αλλά μίλησα κ με τη μαία κ με καθυσηχασε... Επίσης γνωρίζεις μήπως να μπορείς να κάνεις υστεροσκοπηση στο ίδιο κύκλο με την έμβρυομεταφορα;

 

Ανυπομονώ γιατί πονάω ειδικά όταν περπατάω η κάνω δουλειές....τη τρίτη θα ξέρω πόσες βλαστοκυστες θα έχουμε....τώρα το μόνο που ξέρω είναι ότι απο τα 9 ωάρια γονιμοποιηθηκαν τα 5.

Με το καλό να γίνουν κ τα 5 βλαστοκυστες!!!! Καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

Ευχαριστώ πολύ η αλήθεια είναι ότι είχα αγχωθει λίγο με το πρήξιμο και το πόνο! Αλλά μίλησα κ με τη μαία κ με καθυσηχασε... Επίσης γνωρίζεις μήπως να μπορείς να κάνεις υστεροσκοπηση στο ίδιο κύκλο με την έμβρυομεταφορα;

 

Ανυπομονώ γιατί πονάω ειδικά όταν περπατάω η κάνω δουλειές....τη τρίτη θα ξέρω πόσες βλαστοκυστες θα έχουμε....τώρα το μόνο που ξέρω είναι ότι απο τα 9 ωάρια γονιμοποιηθηκαν τα 5.

Με το καλό κοπέλα μου!! Όχι δεν το γνωρίζω. Εμένα ο γιατρός μου με πήγε δε διαφορετικούς κύκλους υστεροσκοπηση κ ετ. Βρήκαμε πολύποδα κατά τη διέγερση, στον επόμενο κύκλο κάναμε υστεροσκοπηση κ σε επόμενο κύκλο ετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2020 at 11:39 ΜΜ, ο/η annie! είπε:

Με το καλό κοπέλα μου!! Όχι δεν το γνωρίζω. Εμένα ο γιατρός μου με πήγε δε διαφορετικούς κύκλους υστεροσκοπηση κ ετ. Βρήκαμε πολύποδα κατά τη διέγερση, στον επόμενο κύκλο κάναμε υστεροσκοπηση κ σε επόμενο κύκλο ετ.

Ααααααα ίσως επειδή ήταν επεμβατική ύστεροσκοπηση.... τότε λογικό να πάει σε επόμενο κύκλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2020 at 9:40 ΜΜ, ο/η pangipot είπε:

Ευχαριστώ πολύ η αλήθεια είναι ότι είχα αγχωθει λίγο με το πρήξιμο και το πόνο! Αλλά μίλησα κ με τη μαία κ με καθυσηχασε... Επίσης γνωρίζεις μήπως να μπορείς να κάνεις υστεροσκοπηση στο ίδιο κύκλο με την έμβρυομεταφορα;

 

Ανυπομονώ γιατί πονάω ειδικά όταν περπατάω η κάνω δουλειές....τη τρίτη θα ξέρω πόσες βλαστοκυστες θα έχουμε....τώρα το μόνο που ξέρω είναι ότι απο τα 9 ωάρια γονιμοποιηθηκαν τα 5.

καλημέρα! Οχι δεν μπορείς στον ίδιο κυκλο υστεροσκοπηση και ετ... Στον επόμενο ναι..

Το ειχα ρωτήσει τότε που ειχα κάνει γιατι βιαζόμουνα και εγώ.. Μου είχε πει κατηγορηματικά όχι..  υστεροσκοπηση και ωοληψια στον ίδιο κύκλο ναι, ΕΤ οχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

καλημέρα! Οχι δεν μπορείς στον ίδιο κυκλο υστεροσκοπηση και ετ... Στον επόμενο ναι..

Το ειχα ρωτήσει τότε που ειχα κάνει γιατι βιαζόμουνα και εγώ.. Μου είχε πει κατηγορηματικά όχι..  υστεροσκοπηση και ωοληψια στον ίδιο κύκλο ναι, ΕΤ οχι..

Σε ευχαριστώ πολύ! Αναμένω να αδιαθετησω τώρα ώστε να Μ δοθούν οι επόμενες οδηγίες....τόσα χρόνια περίμενα στον ένα μήνα θα κολλήσουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...