Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι δεν θα σκέφτεσαι τέτοια πράγματα είπαμε! Μια χαρά είναι το νινακι σου! Πότε έχεις γιατρό; 💗

29 του μηνός β επιπέδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

29 του μηνός β επιπέδου 

Α! Ωραία! Καλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου!🤗

Σε ρώτησα μήπως είχες άμεσα για να το άκουγες και να μην αγχώνεσαι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Α! Ωραία! Καλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου!🤗

Σε ρώτησα μήπως είχες άμεσα για να το άκουγες και να μην αγχώνεσαι!💗

Θέλω να πάω αλλά με λέει ο γιατρός κάθε εβδομαδα εδώ θα σε έχω μακάρι να είναι όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα έχω ένα μικρό προβληματάκι, έχω λίγο τσούξιμο στην ούρηση τι μπορώ να κάνω μέχρι αύριο που θα μιλήσω με τον γιατρό;....Δεν θέλω να πάω στο νοσοκομείο λόγο κορονοϊου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Litsadi είπε:

Κορίτσια καλησπέρα έχω ένα μικρό προβληματάκι, έχω λίγο τσούξιμο στην ούρηση τι μπορώ να κάνω μέχρι αύριο που θα μιλήσω με τον γιατρό;....Δεν θέλω να πάω στο νοσοκομείο λόγο κορονοϊου.

Να πίνεις πολύ νερό.. Και αν μπορείς να βρεις χυμό γκρανμπερι. Μπορεί να είναι ουρολοιμωξη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Απ'το στόμα σου και στου Θεού το αυτί αγαπημένη μου 😘🥰❤️👍,,,για να δούμε,,,είμαι 2η μέρα από ετ,,, ξάπλα και χαλαρή (όσο μπορώ)!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Εύχομαι για όλες την ίδια ευχή,,,να μείνουμε με το καλό εγκυουλες και να έχουμε τα πιο όμορφα Χριστούγεννα και νέα χρονιά με το καλό!!!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι από καρδιάς σε δύο εβδομάδες μια τεραααααστιαααα χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mari84 είπε:

Καλή επιτυχία επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι από καρδιάς σε δύο εβδομάδες μια τεραααααστιαααα χοριακη!!!

Ωωωω σε ευχαριστώ πολύ 😘 πολυ,,,και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα. Μακάρι τα καλύτερα σε όλες όσες προσπαθούμε!!!! Δυστυχώς δεν έχω άλλη αντίδραση να πατήσω "thanks" ή "like" αυτή τη στιγμή στο μήνυμα σου. Επιφυλάσσομαι όμως 😘

Ευτυχώς έβαλα αναρρωτική και θα απολαύσω καθισιο,,,το έχω τόσο ανάγκη να το περάσω ήρεμα όλο αυτό. 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Κορίτσια καλησπέρα έχω ένα μικρό προβληματάκι, έχω λίγο τσούξιμο στην ούρηση τι μπορώ να κάνω μέχρι αύριο που θα μιλήσω με τον γιατρό;....Δεν θέλω να πάω στο νοσοκομείο λόγο κορονοϊου.

Και πρόβειο γιαούρτι,,,κάνει πολύ καλό ο μύκητας,,,,και ναι πολύ νερό ,όπως είπε και η @Clairy.!!!! Περαστικά γρήγορα 😘🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ @Clairy. @condios πίνω συνέχεια νερό, ελπίζω να το ξεπεράσω έτσι αλλά δεν το πιστεύω άρχισε να με ενοχλεί αρκετά 🥴 ο γιατρός επίσης πρότεινε νερό και άν δεν περάσει αύριο αντιβίωση, αλλάδεν θέλω να πάρω και άν είμαι έγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ευχαριστώ @Clairy. @condios πίνω συνέχεια νερό, ελπίζω να το ξεπεράσω έτσι αλλά δεν το πιστεύω άρχισε να με ενοχλεί αρκετά 🥴 ο γιατρός επίσης πρότεινε νερό και άν δεν περάσει αύριο αντιβίωση, αλλάδεν θέλω να πάρω και άν είμαι έγκυος;

Μπορείς να του πεις ότι φοβάσαι για εγκυμοσύνη και να σου δώσει μια που να επιτρέπετε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ευχαριστώ @Clairy. @condios πίνω συνέχεια νερό, ελπίζω να το ξεπεράσω έτσι αλλά δεν το πιστεύω άρχισε να με ενοχλεί αρκετά 🥴 ο γιατρός επίσης πρότεινε νερό και άν δεν περάσει αύριο αντιβίωση, αλλάδεν θέλω να πάρω και άν είμαι έγκυος;

Ακόμα περισσότερο νερό και πρόβεια γιαούρτια,,,και αυτό που πάλι προτείνει η @Clairy.,,,το συζητάς με το γιατρό σου και ανάλογα πράττεις,,, πρέπει να είσαι καλά πρωτίστως εσύ για να εξελιχθεί και το μωράκι σου ε???? Όλα καλά θα πάνε! 🤞🙏👶❤️

Φίλη μου έμεινε έγκυος με γαστρεντερίτιδα,,,όλα γίνονται!!!! 🤪🙄🤯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Ευχαριστώ @Clairy. @condios πίνω συνέχεια νερό, ελπίζω να το ξεπεράσω έτσι αλλά δεν το πιστεύω άρχισε να με ενοχλεί αρκετά 🥴 ο γιατρός επίσης πρότεινε νερό και άν δεν περάσει αύριο αντιβίωση, αλλάδεν θέλω να πάρω και άν είμαι έγκυος;

Να μην αγχώνεσαι καθόλου.. εγώ έπαθα  ουρολοίμωξη κ πήρα αντιβίωση για 4 μέρες αν θυμάμαι καλά.. κ ήμουν στην 2η μέρα μετα από εμβρυομεταφορα. Δεν επηρεάζει δλδ είσαι δεν είσαι έγγυος.. θα δεις θα ηρεμήσεις κ απ' τη 1η μέρα. Εγώ ένιωθα έντονο τσούξιμο κ την αίσθηση ότι θέλω να πηγαίνω τουαλέτα συνέχεια.. 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Ευχομαι για όλες μας αυτός ο χρόνος να τελειώσει με το καλυτερο νέο!! Ένα μωράκι για τη κάθε μια μας!! Θέλω να ρωτήσω το εξής. Προσπαθούμε με τον άντρα μου για μωράκι 6 μήνες τώρα μετά από επίσκεψη στο γυναικολόγο μου όλα ήταν καλά μόνο λόγω πολυκυστικων  έχω ξεκινήσει inofert εδώ και δυο μήνες. Ο κύκλος μου είναι σταθερός στις 29 μέρες, τελευταία περίοδος 6/11 και είμαι στη τρίτη μέρα καθυστερήσης, εχω όλα τα συπτωματα περιοδου πριξιμο στο στήθος πονο στη μέση από σήμερα παρατήρησα πολυ λίγα καφέ υγρα και έντονη ενόχληση χαμηλά στη κοιλιά και τη τελευταία εβδομαδα συχνοουρία. Δεν ξέρω αν πρεπει να ελπίζω σε πιθανη εγκυμοσύνη ή τα καφέ υγρά να με στεναχωρήσουν γτ σημαίνει ότι θα αδιαθετησω. Ειχε κάποια κάτι παρομοιο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Niki5s είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Ευχομαι για όλες μας αυτός ο χρόνος να τελειώσει με το καλυτερο νέο!! Ένα μωράκι για τη κάθε μια μας!! Θέλω να ρωτήσω το εξής. Προσπαθούμε με τον άντρα μου για μωράκι 6 μήνες τώρα μετά από επίσκεψη στο γυναικολόγο μου όλα ήταν καλά μόνο λόγω πολυκυστικων  έχω ξεκινήσει inofert εδώ και δυο μήνες. Ο κύκλος μου είναι σταθερός στις 29 μέρες, τελευταία περίοδος 6/11 και είμαι στη τρίτη μέρα καθυστερήσης, εχω όλα τα συπτωματα περιοδου πριξιμο στο στήθος πονο στη μέση από σήμερα παρατήρησα πολυ λίγα καφέ υγρα και έντονη ενόχληση χαμηλά στη κοιλιά και τη τελευταία εβδομαδα συχνοουρία. Δεν ξέρω αν πρεπει να ελπίζω σε πιθανη εγκυμοσύνη ή τα καφέ υγρά να με στεναχωρήσουν γτ σημαίνει ότι θα αδιαθετησω. Ειχε κάποια κάτι παρομοιο? 

Καλημερα!! Καλώς ήρθες! Εγώ θα σου έλεγα να κανεις τεστ η χοριακη. Προσωπικά είχα κυκλους με συμπτώματα που δεν ημουν έγκυος και άλλους παλι που ημουν δεν βγάζεις άκρη από τα συμπτώματα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα!! Καλώς ήρθες! Εγώ θα σου έλεγα να κανεις τεστ η χοριακη. Προσωπικά είχα κυκλους με συμπτώματα που δεν ημουν έγκυος και άλλους παλι που ημουν δεν βγάζεις άκρη από τα συμπτώματα.... 

Καλημερα!! Σ ευχαριστώ πολυ θα το αφήσω αλλες δυο μερες και θα παω για χοριακη γτ η αλήθεια φοβάμαι το αρνητικό αποτέλεσμα πολυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

......πάντως βρε κορίτσια αν δεν είχα θετικά τεστ, θα ορκιζόμουν ότι έρχεται περίοδος. Έχω τις ίδιες κράμπες ακριβώς.......Τις ίδιες ενοχλήσεις!! Να μην τρομάξω εεεε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

......πάντως βρε κορίτσια αν δεν είχα θετικά τεστ, θα ορκιζόμουν ότι έρχεται περίοδος. Έχω τις ίδιες κράμπες ακριβώς.......Τις ίδιες ενοχλήσεις!! Να μην τρομάξω εεεε;;;

Οχι.. Είσαι έγκυος 😂😂 έκανες χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Οχι.. Είσαι έγκυος 😂😂 έκανες χοριακη; 

Μα πραγματικά γιατί δεν πάτε να κάνετε χοριακη????? @anna90 & @Niki5s???? Τι περιμένετε???? 🤞🙏👶❤️👶❤️ Μυρίζει μπεμπεδοσκονη ήδη!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Οχι.. Είσαι έγκυος 😂😂 έκανες χοριακη; 

@condiosΚαλέ έγκυος ειμαι, έχω θετικά τεστ τρία!!!! Σήμερα δυστυχώς δεν μπορούσα να πάω. Δεν έχω αμάξι και είναι μακριά και ο καιρός είναι χάλια. Θα πάω αύριο πρωί όμως. Απλά μου κάνουν εντύπωση οι κράμπες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

@condiosΚαλέ έγκυος ειμαι, έχω θετικά τεστ τρία!!!! Σήμερα δυστυχώς δεν μπορούσα να πάω. Δεν έχω αμάξι και είναι μακριά και ο καιρός είναι χάλια. Θα πάω αύριο πρωί όμως. Απλά μου κάνουν εντύπωση οι κράμπες....

Να πας αγαπημένη με το καλό όποτε καταφέρεις. Οι κράμπες υποθέτω είναι απ'τη μητρα σου που προσπαθεί να προσαρμοστεί στις ανάγκες του σπορακιου σου. Μείνε ήρεμη και απόλαυσε τις στιγμές....μην σηκωσεις βάρη και άραξε αν μπορείς. 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Να πας αγαπημένη με το καλό όποτε καταφέρεις. Οι κράμπες υποθέτω είναι απ'τη μητρα σου που προσπαθεί να προσαρμοστεί στις ανάγκες του σπορακιου σου. Μείνε ήρεμη και απόλαυσε τις στιγμές....μην σηκωσεις βάρη και άραξε αν μπορείς. 🤞🙏👶❤️

Προσπαθώ να είμαι χαλαρή, δουλεύω από το σπιτι ευτυχώς. Βέβαια έχουμε απελπιστικά πολύ δουλειά και άγχος, αλλά προσπαθώ να είμαι ειμαι μέρος αυτού τώρα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

@condiosΚαλέ έγκυος ειμαι, έχω θετικά τεστ τρία!!!! Σήμερα δυστυχώς δεν μπορούσα να πάω. Δεν έχω αμάξι και είναι μακριά και ο καιρός είναι χάλια. Θα πάω αύριο πρωί όμως. Απλά μου κάνουν εντύπωση οι κράμπες....

Και εγώ είχα πριν την καθυστέρηση... Απλά εμένα μου είχε δώσει ουτροτζεσταν ο γιατρός προληπτικά λόγο των ατυχιων που είχα. Μετά από αυτό ήταν πολύ ήπιες. Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο ή όχι.. Πάντως νομιζω και τον γιατρο να ρωτήσεις πιστεύω θα σου πει ότι είναι λογικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Και εγώ είχα πριν την καθυστέρηση... Απλά εμένα μου είχε δώσει ουτροτζεσταν ο γιατρός προληπτικά λόγο των ατυχιων που είχα. Μετά από αυτό ήταν πολύ ήπιες. Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο ή όχι.. Πάντως νομιζω και τον γιατρο να ρωτήσεις πιστεύω θα σου πει ότι είναι λογικό.. 

Εγώ είμαι στην πρώτη ημέρα καθυστερησης σήμερα και έχω αρκετές κράμπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...