Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

20201206_140833_20201206141214452.jpg

20201206_140833_20201206141111923.jpg

20201206_140833.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου💞💞💞 φαίνεται μια χαρά ότι είναι θετικό...βουρ για χοριακη αύριο να ανταμειφθούν οι κόποι σου και ο αγώνας σου..όταν είχα μείνει έγκυος την πρώτη φορά είχε δει αντίστοιχο όνειρο η μαμά μου τον παππού μου...πολλά συγχαρητήρια και πάλι 🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anna90 συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά;;; Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 💕🤰🏼👼🏻 Φέτος ο Άγιος Νικόλαος σου έφερε το καλύτερο δώρο κοπέλα μου κ του χρόνου με το καλό θα το έχεις αγκαλιά σου❤️❤️❤️ Βουρ για χοριακη αύριο πρωί πρωί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :26/12

diana8:?

Lacostaki:15/12

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:08/12

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

anna90:06/12

Litsadi:07/12

 

Pixies:?

Kostef:?

Matilda94:08/12

ntinaki83:18/12

Marakii:21/12

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11

Κορίτσι μου βάλε με στο πινακακι για τις 30/12, φαίνεται να κάνω μια νορμαλ περιοδο ελπίζω να έρθει (η να μην έρθει) και στην ώρα της... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2020 at 12:24 ΜΜ, ο/η condios είπε:

Καλό μήνα σε όλες τις υπέροχες γυναίκες του φόρουμ!!! Είθε να είναι η αρχή για όλες μας να συνεχίζουμε να είμαστε ενωμένες, δυνατές, πιστές στο στόχο μας και με θετική ενέργεια περικυκλωμενες!!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για την τιμή,,,είστε όλες μοναδικές!!!! 🤞🙏👶❤️

Καλό μηνα κοριτσια !! Κ καλη επιτυχία σε ολες μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anna90 πολλά συγχαρητήρια!!!!

Σου εύχομαι μία μεγάλη χοριακη αύριο.

Είχα διαβάσει για το όνειρο που είχες δεί κ ήμουν σίγουρη πώς θα είσαι έγκυος ♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

@anna90 πολλά συγχαρητήρια!!!!

Σου εύχομαι μία μεγάλη χοριακη αύριο.

Είχα διαβάσει για το όνειρο που είχες δεί κ ήμουν σίγουρη πώς θα είσαι έγκυος ♥️

 

Ευχαριστώ πολύ....Όλες σας ευχαριστώ πολύ πολύ!! Δεν με αφήνει να βάλω άλλες καρδούλες!!! Κορίτσια συνέχεια νιώθω ότι θα κατέβει περίοδος συν ότι έχω τρελαθεί να κατουραω Παναγιά μου!!! Τι κακο είναι αυτό.;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ευχαριστώ πολύ....Όλες σας ευχαριστώ πολύ πολύ!! Δεν με αφήνει να βάλω άλλες καρδούλες!!! Κορίτσια συνέχεια νιώθω ότι θα κατέβει περίοδος συν ότι έχω τρελαθεί να κατουραω Παναγιά μου!!! Τι κακο είναι αυτό.;;;

Λογικό είναι.. Μπορεί να έχεις και πολλά υγρά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Λογικό είναι.. Μπορεί να έχεις και πολλά υγρά.. 

Υγρα ακομα δεν εχω δει...! Πριν είχα λίγο λίγο ροζ αιμαρακι με λίγη βλεννη. Αλλά επειδή έχω διαβάσει ότι πολλές έχουν και δεν είναι ανησυχητικό, προσπαθώ να μην το σκέφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Είναι ιδέα μου ή όποια ανοίγει το θεματακι του μηνός μένει έγκυος; 👼👶

@condiosμήπως ήρθε η σειρά σου;;;;; 

Απ'το στόμα σου και στου Θεού το αυτί αγαπημένη μου 😘🥰❤️👍,,,για να δούμε,,,είμαι 2η μέρα από ετ,,, ξάπλα και χαλαρή (όσο μπορώ)!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Εύχομαι για όλες την ίδια ευχή,,,να μείνουμε με το καλό εγκυουλες και να έχουμε τα πιο όμορφα Χριστούγεννα και νέα χρονιά με το καλό!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η condios είπε:

Απ'το στόμα σου και στου Θεού το αυτί αγαπημένη μου 😘🥰❤️👍,,,για να δούμε,,,είμαι 2η μέρα από ετ,,, ξάπλα και χαλαρή (όσο μπορώ)!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Εύχομαι για όλες την ίδια ευχή,,,να μείνουμε με το καλό εγκυουλες και να έχουμε τα πιο όμορφα Χριστούγεννα και νέα χρονιά με το καλό!!!! 

Τι είναι το ετ αγάπη; μήπως εξωσωματική; ολόψυχα σ εύχομαι να μείνεις. Σε όλες το εύχομαι. Γενικά το τελευταίο χρόνο με όποια συναναστρεφομαι μένει έγκυος. Οπότε ελπίζω να πιάσει κ σε όλες εσάς 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Τι είναι το ετ αγάπη; μήπως εξωσωματική; ολόψυχα σ εύχομαι να μείνεις. Σε όλες το εύχομαι. Γενικά το τελευταίο χρόνο με όποια συναναστρεφομαι μένει έγκυος. Οπότε ελπίζω να πιάσει κ σε όλες εσάς 😍

Το ετ είναι η εμβρυομεταφορα. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και πάλι!!!! Με το καλό να έρθει και η δική σου ώρα αναμονής. Ως τότε η θετική ενέργεια σου είναι υπέροχη 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια να σας κάνω μια ερώτηση ενιωσα κάτι σαν κλωτσιά αλλά οχι μπροστά στήν κοιλιά όταν ήμουν ξαπλωμένη στα πλαγιά αλλά δεν ξέρω αν είναι το έντερο η το μωρό δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η condios είπε:

Το ετ είναι η εμβρυομεταφορα. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και πάλι!!!! Με το καλό να έρθει και η δική σου ώρα αναμονής. Ως τότε η θετική ενέργεια σου είναι υπέροχη 🤞🙏👶❤️👶❤️

Ευχαριστώ! Αχ τι ωραία!!!! Είδες όντως η σειρά σου 😍😍θα κάνω μια προσευχή για σένα! Χαλάρωσε τώρα γιατί αναμένουμε αυξημένη χοριακή σε λίγες μέρες 👼👼👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Υγρα ακομα δεν εχω δει...! Πριν είχα λίγο λίγο ροζ αιμαρακι με λίγη βλεννη. Αλλά επειδή έχω διαβάσει ότι πολλές έχουν και δεν είναι ανησυχητικό, προσπαθώ να μην το σκέφτομαι...

Και εγώ είδα την προηγούμενη εβδομάδα βέβαια στην 8η εβδομάδα και δεν ήταν τπτ μάλλον από τη μήτρα επειδή μεγαλώνει. Όλα θα πάνε καλά πίστεψε το ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια να σας κάνω μια ερώτηση ενιωσα κάτι σαν κλωτσιά αλλά οχι μπροστά στήν κοιλιά όταν ήμουν ξαπλωμένη στα πλαγιά αλλά δεν ξέρω αν είναι το έντερο η το μωρό δεν ξέρω 

Το έντερο σου είναι κορίτσι.. κ εγώ νόμιζα ότι ήταν κάτι εκεί στο πλάι αλλά δεν ήταν. Το μωρό σου είναι ακόμα πολύ χαμηλά αρκετά κάτω απ' τον αφαλό σκέψου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Το έντερο σου είναι κορίτσι.. κ εγώ νόμιζα ότι ήταν κάτι εκεί στο πλάι αλλά δεν ήταν. Το μωρό σου είναι ακόμα πολύ χαμηλά αρκετά κάτω απ' τον αφαλό σκέψου... 

Κατάλαβα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κατάλαβα 

Εγώ πάντως κορίτσια τον αισθανομουν γενικά κάτω προς τα αριστερά. Κι όσο μεγάλωνε τις περισσότερες φορές πάλι από την αριστερά πλευρά με κλωτσούσε!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια τον αισθανομουν γενικά κάτω προς τα αριστερά. Κι όσο μεγάλωνε τις περισσότερες φορές πάλι από την αριστερά πλευρά με κλωτσούσε!💗

Εγώ ήμουν ξαπλωμένη και ένιωσα στα αριστερά κάτι και είμαι 17+4 δεν ξέρω απλως έχω και το άγχος οτι δεν είναι καλά το μωρό μ και λέω μπορεί να νιώθω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Εγώ ήμουν ξαπλωμένη και ένιωσα στα αριστερά κάτι και είμαι 17+4 δεν ξέρω απλως έχω και το άγχος οτι δεν είναι καλά το μωρό μ και λέω μπορεί να νιώθω 

Είσαι στην εβδομάδα που σιγά σιγά θα αρχίζεις περιστασιακά να νιώθεις και κάτι. Άρα πολύ πιθανό να ήταν και το νινακι σου!💗 

Το ένιωσες χαμηλά; Βασικά ένιωσες χτύπημα ή σαν κάτι να κουνιέται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Είσαι στην εβδομάδα που σιγά σιγά θα αρχίζεις περιστασιακά να νιώθεις και κάτι. Άρα πολύ πιθανό να ήταν και το νινακι σου!💗 

Το ένιωσες χαμηλά; Βασικά ένιωσες χτύπημα ή σαν κάτι να κουνιέται;

Χτύπημα ενιωσα σαν να με σκουνταει μακάρι γτ έχω παρα πολύ αχγος οτι δεν θα είναι καλά το μωρό μ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Χτύπημα ενιωσα σαν να με σκουνταει μακάρι γτ έχω παρα πολύ αχγος οτι δεν θα είναι καλά το μωρό μ 

Μια χαρά θα είναι το μωράκι σου... Έκλεισες κ το πρώτο τρίμηνο μη φοβάσαι. Εγώ είμαι στην 20η με δίδυμα κ ακόμα ξεκάθαρα δε τα νιώθω.. φτερουγίσματα.. κλωτσιες τις επόμενες βδομάδες λογικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Χτύπημα ενιωσα σαν να με σκουνταει μακάρι γτ έχω παρα πολύ αχγος οτι δεν θα είναι καλά το μωρό μ 

Όχι δεν θα σκέφτεσαι τέτοια πράγματα είπαμε! Μια χαρά είναι το νινακι σου! Πότε έχεις γιατρό; 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μια χαρά θα είναι το μωράκι σου... Έκλεισες κ το πρώτο τρίμηνο μη φοβάσαι. Εγώ είμαι στην 20η με δίδυμα κ ακόμα ξεκάθαρα δε τα νιώθω.. φτερουγίσματα.. κλωτσιες τις επόμενες βδομάδες λογικά.. 

Αυτό θέλω να σκέφτομαι αχ μωρέ διδυμακια ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...