Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Σας βάζω πάλι να συγκρίνετε το χθεσινό με το σημερινό τεστ...Εγώ είχα ελπίδες ότι η γραμμή θα αρχίσει να γίνεται κόκκινη κόκκινη, αλλά έκανα λάθος. Ανησυχώ λίγο, δεν σας το κρύβω. Αλλά κοντός ψαλμός, σε λίγο πάω για την πρώτη μου χοριακη. Είμαι δεύτερη ή πρώτη ημέρα καθυστερησης...αφήνω αυτό το περιθώριο γιατί και η περίοδος έπαιζε μια δυο μέρες. Λοιπόν, επάνω είναι το χθεσινό και κάτω είναι το σημερινό τεστ! 

20201208_083903.jpg

Κ όμως υπάρχει διαφορά κορίτσι μου..όχι πολύ μεγάλη αλλά υπάρχει..τι έγινε με τη χοριακη σου;;πήρες αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Σας βάζω πάλι να συγκρίνετε το χθεσινό με το σημερινό τεστ...Εγώ είχα ελπίδες ότι η γραμμή θα αρχίσει να γίνεται κόκκινη κόκκινη, αλλά έκανα λάθος. Ανησυχώ λίγο, δεν σας το κρύβω. Αλλά κοντός ψαλμός, σε λίγο πάω για την πρώτη μου χοριακη. Είμαι δεύτερη ή πρώτη ημέρα καθυστερησης...αφήνω αυτό το περιθώριο γιατί και η περίοδος έπαιζε μια δυο μέρες. Λοιπόν, επάνω είναι το χθεσινό και κάτω είναι το σημερινό τεστ! 

20201208_083903.jpg

Μία χαρά είσαι, συγχαρητήρια! Προβλέπω τριψήφια με αυτό που βλέπω! Περιμένουμε να μας πεις νούμερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δυστυχώς condios μου μόλις μου ήρθε!☹️😭 

Είπα όμως στον αντρουλη μου να μου παραγγείλει καμιά καρμπονάρα για το βράδυ μπας και ξεχαστω!😆 Θα δω και λίγο tv θα περάσει η ώρα! Η πρώτη ημέρα είναι και η πιο δύσκολη!😘

Στο καλό της!!! 😢🤬

Απ'την άλλη είναι αλήθεια ότι μπορείς να απολαύσεις "ανέσεις" και γεύσεις ,,,,εκμεταλευσου το 😉🥰. Ωραία ιδέα η καρμπονάρα,,,,πςςςςς,,,,τι είπες!!!!!!!!

Τελικά γαρύφαλλο πήρες???🤣😂 Κανένα περίεργο γλυκό έφτιαξες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η condios είπε:

Στο καλό της!!! 😢🤬

Απ'την άλλη είναι αλήθεια ότι μπορείς να απολαύσεις "ανέσεις" και γεύσεις ,,,,εκμεταλευσου το 😉🥰. Ωραία ιδέα η καρμπονάρα,,,,πςςςςς,,,,τι είπες!!!!!!!!

Τελικά γαρύφαλλο πήρες???🤣😂 Κανένα περίεργο γλυκό έφτιαξες?

Αχ ναι η άτιμη ήρθε! Δυστυχώς στεναχωριέμαι πολύ τους τελευταίους μήνες αλλά από τον νέο χρόνο λέμε λίγο να ψαχτουμε μήπως έχει προκύψει κάτι! Τι να πω; Προσπαθώ να καταλάβω το γιατί!😞

Ναι πήρα το πρωί!🙂 Είπα να τα φτιάξω τώρα αλλά πραγματικά δεν έχω καθόλου διάθεση. Με ενοχλεί και η κοιλιά μου. Πήρα την κουβερτουλα μου και έχω αραξει στον καναπέ! Ο μικρός πήγε στην γιαγιά του και στο σπίτι επικρατεί ησυχία! Άρα λέω να το εκμεταλλευτώ!🛌🛀! Αύριο το πρωί πάντως θα τα φτιάξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ ναι η άτιμη ήρθε! Δυστυχώς στεναχωριέμαι πολύ τους τελευταίους μήνες αλλά από τον νέο χρόνο λέμε λίγο να ψαχτουμε μήπως έχει προκύψει κάτι! Τι να πω; Προσπαθώ να καταλάβω το γιατί!😞

Ναι πήρα το πρωί!🙂 Είπα να τα φτιάξω τώρα αλλά πραγματικά δεν έχω καθόλου διάθεση. Με ενοχλεί και η κοιλιά μου. Πήρα την κουβερτουλα μου και έχω αραξει στον καναπέ! Ο μικρός πήγε στην γιαγιά του και στο σπίτι επικρατεί ησυχία! Άρα λέω να το εκμεταλλευτώ!🛌🛀! Αύριο το πρωί πάντως θα τα φτιάξω!

Βρε μήπως να μείνει κάνα βράδυ παραπάνω ο μικρός στη γιαγιά,,,να πιείτε κανένα κρασάκι να χαλαρώσετε τις επόμενες ημέρες μέσα νταν καρανταν κιόλας γιορτές 😉🥰?!?! Χαλάρωση θέλει. Εγώ πέρυσι έναν μήνα επειδή μετακομιζαμε μονο χαλάρωσα και έμεινα (άσχετα την εξέλιξη) ...το άλφα και το ωμέγα το ρημαδι το στρες 

Προς το παρόν ευχαριστησου ησυχία και ηρεμία,,,άραξε εκεί στον καναπεδακο σου και απόλαυσε !!!! Αύριο θα μοσχομυρισει κανέλα και γαρύφαλλο το σπίτι,,,,Αγίας Άννης αύριο,,,μεγάλη η χάρη της ,,,η μανούλα της Παναγίας μας!!!!🙏🤞👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Ωωωωω έχεις τέτοια ε??? Ούτε μικρά γεύματα??? Να μη μένει ρε παιδί μου το στομάχι σου άδειο πολλές ώρες. Αν σε τραβάνε τα ξινά προσπάθησε να φτιάχνεις σαλάτες με μαυρομάτικα φασόλια ή κόκκινες φακές ή κινόα που έχουν πολλές πρωτεΐνες. Εύχομαι γρήγορα να αλλάξει αυτό και να είσαι σε θέση να μπορείς να τρως περισσότερα πράγματα. Ξέρεις όμως ε??? Οι γιατροί χαίρονται ότι όλα πάνε καλά όταν μια γυναίκα είναι στη δική σου κατασταση.🙏🤞👶❤️ Οπότε όλα υπέροχα!!!!

Προσπαθώ κ με τον μικρό. Γιατί είναι ντουρασελακι ταρζανακι. Παίρνω κ utrogestan γιατί έχω κ αποκόλληση. Γενικά όλα ωραία. 😅😂 Σαλάτες πολλές τρώω... Έχω βαρεθεί να τα βάζω στο ξύδι. 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκε η χοριακη. Είμαι στην 29 ημέρα του κυκλου μου σήμερα και έχω 229 μονάδες. Ακόμα δεν βρήκα τη γιατρό..   τι λέτε εσείς που ξερετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη. Είμαι στην 29 ημέρα του κυκλου μου σήμερα και έχω 229 μονάδες. Ακόμα δεν βρήκα τη γιατρό..   τι λέτε εσείς που ξερετε;

29 σε κύκλο ποσών ημερών;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna90 είπε:

28αρι κύκλο 

Ας μας πουν και οι εμπειρίες της παρέας αλλά νομίζω 229 μονάδες με 1 μέρα καθυστέρηση είναι παραπάνω από σούπερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie:ΘΕΤΙΚΟ👶 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :26/12

diana8:?

Lacostaki:15/12

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:08/12

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

 

Litsadi:07/12

 

Pixies:?

Kostef:30/12

Matilda94:08/12

ntinaki83:18/12

Marakii:21/12

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη. Είμαι στην 29 ημέρα του κυκλου μου σήμερα και έχω 229 μονάδες. Ακόμα δεν βρήκα τη γιατρό..   τι λέτε εσείς που ξερετε;

Νομίζω είναι πολυ καλη. Όπως θα έπρεπε να είναι δηλαδή εννοώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

28αρι κύκλο 

Ναι είναι εξαιρετική για μια ημέρα καθυστέρησης!😃😃😃😃😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η condios είπε:

Βρε μήπως να μείνει κάνα βράδυ παραπάνω ο μικρός στη γιαγιά,,,να πιείτε κανένα κρασάκι να χαλαρώσετε τις επόμενες ημέρες μέσα νταν καρανταν κιόλας γιορτές 😉🥰?!?! Χαλάρωση θέλει. Εγώ πέρυσι έναν μήνα επειδή μετακομιζαμε μονο χαλάρωσα και έμεινα (άσχετα την εξέλιξη) ...το άλφα και το ωμέγα το ρημαδι το στρες 

Προς το παρόν ευχαριστησου ησυχία και ηρεμία,,,άραξε εκεί στον καναπεδακο σου και απόλαυσε !!!! Αύριο θα μοσχομυρισει κανέλα και γαρύφαλλο το σπίτι,,,,Αγίας Άννης αύριο,,,μεγάλη η χάρη της ,,,η μανούλα της Παναγίας μας!!!!🙏🤞👶❤️

Αχ άστα ούτε για αστείο δεν κοιμάται μακρυά από την μανούλα. Του το είπα κάνα δυο φορές να μείνει στην γιαγιά αλλά ούτε να το ακούσει! Παίρνει κι ένα ύφος!🥺 Αλλά η αλήθεια είναι πως ούτε κι εγώ μπορώ μακρυά του. Είμαι σίγουρη πως δεν θα μπορέσω να κοιμηθώ όλο το βράδυ!

Αχ αυτό το άγχος!!!!!! Δυστυχώς μου είναι αρκετά δύσκολο να το διαχειριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη. Είμαι στην 29 ημέρα του κυκλου μου σήμερα και έχω 229 μονάδες. Ακόμα δεν βρήκα τη γιατρό..   τι λέτε εσείς που ξερετε;

Τέλεια είναι ❤️ εγώ την μέρα που περίμενα είχα 111 σε 29αρι κύκλο. 

Θα κάνεις μεθαύριο πάλι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Clairy. είπε:

Τέλεια είναι ❤️ εγώ την μέρα που περίμενα είχα 111 σε 29αρι κύκλο. 

Θα κάνεις μεθαύριο πάλι;; 

Δεν ξέρω, περιμένω να απαντήσει η γιατρός!! Μακάρι να είναι καλή, μακάρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna90 είπε:

Δεν ξέρω, περιμένω να απαντήσει η γιατρός!! Μακάρι να είναι καλή, μακάρι!!

Ειναι πολυ καλό το νούμερο. Σκέψου θετικά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη. Είμαι στην 29 ημέρα του κυκλου μου σήμερα και έχω 229 μονάδες. Ακόμα δεν βρήκα τη γιατρό..   τι λέτε εσείς που ξερετε;

Πολύ καλό το νούμερο!!! Εξάλλου δεν μας ενδιαφέρει τόσο το νούμερο, όσο ο διπλασιασμός..οπότε καλούς διπλασιασμους!!! Συγχαρητήρια 💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Smurf88 είπε:

Πολύ καλό το νούμερο!!! Εξάλλου δεν μας ενδιαφέρει τόσο το νούμερο, όσο ο διπλασιασμός..οπότε καλούς διπλασιασμους!!! Συγχαρητήρια 💖💖💖

Άρα όπως και να εχει θα μου πει να ξανακάνω χοριακη σωστα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Άρα όπως και να εχει θα μου πει να ξανακάνω χοριακη σωστα;;;

Ναι θα σου πει να επαναλάβεις για να δει πως ανεβαίνει... εκτός κ αν σου πει να πας απευθείας την επόμενη εβδομάδα..οι περισσότεροι ζητούν επανάληψη όμως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Ναι θα σου πει να επαναλάβεις για να δει πως ανεβαίνει... εκτός κ αν σου πει να πας απευθείας την επόμενη εβδομάδα..οι περισσότεροι ζητούν επανάληψη όμως.

Ανυπομωνω να παω από εκεί, να σου πω την αλήθεια!! Ο,τι μου πει αυτό θα κάνω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη. Είμαι στην 29 ημέρα του κυκλου μου σήμερα και έχω 229 μονάδες. Ακόμα δεν βρήκα τη γιατρό..   τι λέτε εσείς που ξερετε;

Εγώ λέω πολλά συγχαρητήρια και καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη και επειδή πέτυχα την τριψηφια χοριακη που σου προέβλεψα περιμένω κέρασμα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ λέω πολλά συγχαρητήρια και καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη και επειδή πέτυχα την τριψηφια χοριακη που σου προέβλεψα περιμένω κέρασμα χαχαχαχα

Μελομακάρονα, κουραμπιέδες και μπισκότα κανένας που είναι και της εποχής κερνάω.  Έχω και τη γιορτή μου αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...