Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια μου αυτο τον μηνα θα καναμε ετ. Θα καναμε την ετ σε φυσικο κυκλο. Πηγαμε την Πεμπτη γιατρο και μου ειπε ότι δεν θα κανω ωοριξια αυτο των μηνα ή θα κανω πολύ αργα και οτι δεν ειναι καλος μηνας για ετ. Και να περιμενουμε τον επομενο κυκλο και αν και ο επόμενος δεν ειναι καλος τοτε τον μεθεπόμενο κυκλο να παμε με φαρμακα απο την αρχη του μηνα.. Η απορια μου ειναι αν αυξάνονται τα ποσοστα επιτυχίας σε φυσικο κυκλο και θελει ο γιατρος να γινει σε φυσικο κυκλο.. θα τον παρω και αυριο τηλ να τον ρωτήσω 

Καλησπέρα και καλή τύχη στο επόμενο σου βήμα 🙏🙏 !!! Ποια μέρα του κύκλου έκανες την εξέταση και σου είπε ότι δεν θα κάνεις ωορηξια;  Γιατί δεν το πήγε από την αρχή με φάρμακα....Μήπως  Έχεις ξανακάνει και στο παρελθόν ετ και δεν ήθελε να σε επιβαρύνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Think Positive είπε:

Καλησπέρα και καλή τύχη στο επόμενο σου βήμα 🙏🙏 !!! Ποια μέρα του κύκλου έκανες την εξέταση και σου είπε ότι δεν θα κάνεις ωορηξια;  Γιατί δεν το πήγε από την αρχή με φάρμακα....Μήπως  Έχεις ξανακάνει και στο παρελθόν ετ και δεν ήθελε να σε επιβαρύνει;

Καλησπέρα! Ειχα πάει την 10η και τη 13η μερα του κυκλου και δεν ειχε προχωρήσει ωορρηξία.. εινσι η πρωτη μου προσπάθεια η αλήθεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Καλησπέρα! Ειχα πάει την 10η και τη 13η μερα του κυκλου και δεν ειχε προχωρήσει ωορρηξία.. εινσι η πρωτη μου προσπάθεια η αλήθεια..

Δεν ξέρω αν αυξάνονται ή όχι οι πιθανότητες. Έχει να κάνει και με τις προτιμήσεις του κάθε γιατρού. Εμείς που κάναμε εξωσωματική λόγω σπέρματος κ ίσως σαλπιγγων (τίποτα ορμονικό, με κανονική ωορρηξία κάθε μήνα κλπ) με πήγε κατευθείαν σε τεχνητό κύκλο και πιάσαμε και με την πρώτη τα δίδυμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δεν ξέρω αν αυξάνονται ή όχι οι πιθανότητες. Έχει να κάνει και με τις προτιμήσεις του κάθε γιατρού. Εμείς που κάναμε εξωσωματική λόγω σπέρματος κ ίσως σαλπιγγων (τίποτα ορμονικό, με κανονική ωορρηξία κάθε μήνα κλπ) με πήγε κατευθείαν σε τεχνητό κύκλο και πιάσαμε και με την πρώτη τα δίδυμα. 

Κοριτσάκι μου καλή χρονιά με υγεία,τύχη και πολύ αγάπη,,,με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα τα μωράκια σας (είσαι πολύ κοντά διάβασα κάπου). Όλα θα πάνε υπέροχα !!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η condios είπε:

Κοριτσάκι μου καλή χρονιά με υγεία,τύχη και πολύ αγάπη,,,με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα τα μωράκια σας (είσαι πολύ κοντά διάβασα κάπου). Όλα θα πάνε υπέροχα !!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Καλή χρονιά με γεμάτη κοιλιτσα!!🤰🏼💕👶🏻 Ναι ναι μπήκα στο μήνα μου σήμερα και λογικά αν όλα είναι καλά τέλος της βδομάδας γεννάω. Θα ξέρω την Πέμπτη που έχω γιατρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Καλή χρονιά με γεμάτη κοιλιτσα!!🤰🏼💕👶🏻 Ναι ναι μπήκα στο μήνα μου σήμερα και λογικά αν όλα είναι καλά τέλος της βδομάδας γεννάω. Θα ξέρω την Πέμπτη που έχω γιατρό. 

Ωωωωω τι καλά!!!!! Εύχομαι να είναι η πιο όμορφη και ανώδυνη στιγμή ευτυχίας αυτή η ώρα που θα τα πάρεις αγκαλίτσα σου να νιώσεις το πρώτο άγγιγμα!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά είμαι καινούργια στο φόρουμ και ακόμη προσπαθώ να μάθω πως λειτουργεί όποτε αν κανω κάτι λάθος μην με παρεξηγήσετε..μέχρι το τέλους του μήνα θα κάνω την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένες βλαστοκύστες...εύχομαι σε όλες μας να έχουμε θετικά αποτελέσματα όσο πιο σύντομα γίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!Δεν κρατήθηκα και έκανα μια χοριακη σήμερα.

19,33 το αποτέλεσμα.Πήρα και τον γιατρό ο οποίος είπε να συνεχίσω τα χάπια και να την επαναλάβω την Πέμπτη.Εγώ βέβαια θα πάω να κάνω και αύριο μια για να δω αν ανεβαίνει.Δεν έχει νόημα να περιμένω μέχρι την Πέμπτη αν αύριο έχει πέσει.

Τι λέτε και εσείς;Υπάρχει άραγε καμία  ελπίδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!Δεν κρατήθηκα και έκανα μια χοριακη σήμερα.

19,33 το αποτέλεσμα.Πήρα και τον γιατρό ο οποίος είπε να συνεχίσω τα χάπια και να την επαναλάβω την Πέμπτη.Εγώ βέβαια θα πάω να κάνω και αύριο μια για να δω αν ανεβαίνει.Δεν έχει νόημα να περιμένω μέχρι την Πέμπτη αν αύριο έχει πέσει.

Τι λέτε και εσείς;Υπάρχει άραγε καμία  ελπίδα;

Καλώς τη μου,,,θα σε μάλωνα αλλά,,,είσαι έγκυος και δεν κάνει!!!!!!!!! Κοριτσάρα μου είναι θετικότατη,,,συγχαρητήρια,,,απλά είναι μικρή γιατί είναι νωρίς,,,,λογικό,,,,οπότε να μην αγχώνεσαι,,,να προσμένεις με μεγάλη χαρά την άνοδό της και να είσαι ήρεμη. Εγώ πιστεύω πως υπάρχουν πολλές ελπίδες αρκεί να έχεις υπομονή! Εντάξει αγαπημένη???? 🙏👶💓 Όλα θα πάνε καλά,,,,αλήθεια το πιστεύω και στο εύχομαι ολοψυχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλώς τη μου,,,θα σε μάλωνα αλλά,,,είσαι έγκυος και δεν κάνει!!!!!!!!! Κοριτσάρα μου είναι θετικότατη,,,συγχαρητήρια,,,απλά είναι μικρή γιατί είναι νωρίς,,,,λογικό,,,,οπότε να μην αγχώνεσαι,,,να προσμένεις με μεγάλη χαρά την άνοδό της και να είσαι ήρεμη. Εγώ πιστεύω πως υπάρχουν πολλές ελπίδες αρκεί να έχεις υπομονή! Εντάξει αγαπημένη???? 🙏👶💓 Όλα θα πάνε καλά,,,,αλήθεια το πιστεύω και στο εύχομαι ολοψυχα!!!!

Τι γλυκό και θετικό πλάσμα είσαι εσύ!💗

Εγω δυστυχώς δεν είμαι τόσο θετική αλλά πάντα θα υπάρχουν ελπίδες!Θα την επαναλάβω αύριο και θα δείξει!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Τι γλυκό και θετικό πλάσμα είσαι εσύ!💗

Εγω δυστυχώς δεν είμαι τόσο θετική αλλά πάντα θα υπάρχουν ελπίδες!Θα την επαναλάβω αύριο και θα δείξει!

 

Εσύ θες ή μάλωμα ή κανάκεμα!!!! Να είσαι ήρεμη,,,αυτό είναι το σημαντικότερο νομίζω. Πες μας τα νέα να χαρούμε παρέα αύριο αφού δε θα κρατηθείς ε??? Και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! 😘 Δες αστεία βιντεάκια στο youtube,,,πιάνει,,,,άσε που θα ξεκαρδιστείς και το γέλιο προκαλεί ευφορία!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!Δεν κρατήθηκα και έκανα μια χοριακη σήμερα.

19,33 το αποτέλεσμα.Πήρα και τον γιατρό ο οποίος είπε να συνεχίσω τα χάπια και να την επαναλάβω την Πέμπτη.Εγώ βέβαια θα πάω να κάνω και αύριο μια για να δω αν ανεβαίνει.Δεν έχει νόημα να περιμένω μέχρι την Πέμπτη αν αύριο έχει πέσει.

Τι λέτε και εσείς;Υπάρχει άραγε καμία  ελπίδα;

Συγχαρητήρια!!!! Ψυχραιμια και αισιοδοξία! Θα πανε ολα περίφημα! Τις θερμότερες και καλύτερες ευχες μου!!!!!!!!🥰🌺😃💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Καλησπέρα και καλή χρονιά είμαι καινούργια στο φόρουμ και ακόμη προσπαθώ να μάθω πως λειτουργεί όποτε αν κανω κάτι λάθος μην με παρεξηγήσετε..μέχρι το τέλους του μήνα θα κάνω την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένες βλαστοκύστες...εύχομαι σε όλες μας να έχουμε θετικά αποτελέσματα όσο πιο σύντομα γίνεται!!!

Καλησπέρα, καλή χρονιά και καλώς ήρθες!! Δεν πειράζει και λάθος να κάνεις,,,ανθρωπινα και δεκτά όλα,,,αλλά μεχρι στιγμής μια χαρά τα πας! Σου εύχομαι να πάει υπεροχη η ΕΤ σου και να εχεις το πολυποθητο θετικό αποτέλεσμα στα χερια σου που θα σε κανει μανουλα!!!! Εδώ μέσα μόνο θετική ενέργεια θα βρεις κατά τη γνώμη μου!!! 🙏👶💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Ψυχραιμια και αισιοδοξία! Θα πανε ολα περίφημα! Τις θερμότερες και καλύτερες ευχες μου!!!!!!!!🥰🌺😃💕

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Χρύσα μου όλα καλά θα είναι, σε παρακαλώ μη χάνεις το κουράγιο σου!!! Μπράβο, θα δεις ότι μια χαρά θα ανεβαίνει!!!

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου για τη θετική σκέψη!🥰

Δεν απογοητεύομαι αλλά η αλήθεια είναι ότι δε χάρηκα πολύ!Φυσικα θα συνεχίσω να ελπίζω όπως κάθε φορά και αν αυτή δεν ήταν η τυχερή μου είμαι σίγουρη ότι θα είναι η επόμενη!!!

Θα σας ενημερώσω αύριο το απόγευμα για τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Καλησπέρα και καλή χρονιά είμαι καινούργια στο φόρουμ και ακόμη προσπαθώ να μάθω πως λειτουργεί όποτε αν κανω κάτι λάθος μην με παρεξηγήσετε..μέχρι το τέλους του μήνα θα κάνω την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένες βλαστοκύστες...εύχομαι σε όλες μας να έχουμε θετικά αποτελέσματα όσο πιο σύντομα γίνεται!!!

Καλωσήρθες κορίτσι μου!!Καλή αρχή και καλή επιτυχία!!🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα, καλή χρονιά και καλώς ήρθες!! Δεν πειράζει και λάθος να κάνεις,,,ανθρωπινα και δεκτά όλα,,,αλλά μεχρι στιγμής μια χαρά τα πας! Σου εύχομαι να πάει υπεροχη η ΕΤ σου και να εχεις το πολυποθητο θετικό αποτέλεσμα στα χερια σου που θα σε κανει μανουλα!!!! Εδώ μέσα μόνο θετική ενέργεια θα βρεις κατά τη γνώμη μου!!! 🙏👶💓

Ευχαριστώ πολύ,η θετική ενέργεια είναι το πιο σημαντικό πιστεύω...εσύ έχεις κάνει ετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλωσήρθες κορίτσι μου!!Καλή αρχή και καλή επιτυχία!!🤞🏻

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλωσήρθες κορίτσι μου!!Καλή αρχή και καλή επιτυχία!!🤞🏻

Ευχαριστώ πολύ....καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Ευχαριστώ πολύ,η θετική ενέργεια είναι το πιο σημαντικό πιστεύω...εσύ έχεις κάνει ετ;

Είναι σημαντική για αυτό να την πιστευεις και να την έχεις μέσα σου...μόνο καλό κάνει...και κρατα το για σενα!! Εκανα ναι αρχες Δεκέμβρη αλλά δεν πήγε καλά,,,τουλάχιστον βρήκαμε τί δεν πήγε καλά και ελπίζω μόλις το φτιάξουμε να πετυχει η επόμενη. Πρέπει να πετύχει, θέλω να πετύχει!! Όλα καλά για όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Είναι σημαντική για αυτό να την πιστευεις και να την έχεις μέσα σου...μόνο καλό κάνει...και κρατα το για σενα!! Εκανα ναι αρχες Δεκέμβρη αλλά δεν πήγε καλά,,,τουλάχιστον βρήκαμε τί δεν πήγε καλά και ελπίζω μόλις το φτιάξουμε να πετυχει η επόμενη. Πρέπει να πετύχει, θέλω να πετύχει!! Όλα καλά για όλες!!!

Τι έφταιγε αν δεν γίνομαι αδιάκριτη;εγώ έχω κανεις όλες τις εξετάσεις,λαπαροσκόπηση,υστεροσκοπηση, καρυοτυποζεύγους,αιματολογικές,ανοσολογικες και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς!εχω πάει σε όλα τα μεγάλα ονόματα Θεσσαλονίκη και Αθήνα και όλοι μου λέγανε να μην κάνω εξωσωματική.Δεν άντεχα όμως άλλο και επέμεινα στη γιατρό μου να την κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!Δεν κρατήθηκα και έκανα μια χοριακη σήμερα.

19,33 το αποτέλεσμα.Πήρα και τον γιατρό ο οποίος είπε να συνεχίσω τα χάπια και να την επαναλάβω την Πέμπτη.Εγώ βέβαια θα πάω να κάνω και αύριο μια για να δω αν ανεβαίνει.Δεν έχει νόημα να περιμένω μέχρι την Πέμπτη αν αύριο έχει πέσει.

Τι λέτε και εσείς;Υπάρχει άραγε καμία  ελπίδα;

Βασικά συγχαρητήρια!! Είσαι έγκυος κορίτσι μου!!! Κρατήσου μωρε μέχρι την  Τετάρτη.. Αύριο και δε θα έχει διπλασιαστεί ακόμα. Όλα καλά θα πάνε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Βασικά συγχαρητήρια!! Είσαι έγκυος κορίτσι μου!!! Κρατήσου μωρε μέχρι την  Τετάρτη.. Αύριο και δε θα έχει διπλασιαστεί ακόμα. Όλα καλά θα πάνε!!! 

Σ´ευχαριστω πολύ καλή μου!!!Την Τετάρτη είναι κλειστό το μικροβιολογικό που πήγα σήμερα και μέχρι την Πέμπτη δεν την παλεύω!Ας ανεβεί λιγάκι και ας διπλασιαστεί την Πέμπτη που θα ξαναπάω χα χα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrisa127 είπε:

Σ´ευχαριστω πολύ καλή μου!!!Την Τετάρτη είναι κλειστό το μικροβιολογικό που πήγα σήμερα και μέχρι την Πέμπτη δεν την παλεύω!Ας ανεβεί λιγάκι και ας διπλασιαστεί την Πέμπτη που θα ξαναπάω χα χα!!

 

Κατάλαβα.. Λογικό είναι!! Άντε θα περιμένουμε νέα σου αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!Δεν κρατήθηκα και έκανα μια χοριακη σήμερα.

19,33 το αποτέλεσμα.Πήρα και τον γιατρό ο οποίος είπε να συνεχίσω τα χάπια και να την επαναλάβω την Πέμπτη.Εγώ βέβαια θα πάω να κάνω και αύριο μια για να δω αν ανεβαίνει.Δεν έχει νόημα να περιμένω μέχρι την Πέμπτη αν αύριο έχει πέσει.

Τι λέτε και εσείς;Υπάρχει άραγε καμία  ελπίδα;

Καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!δεν εχει νοημα να πας αυριο .ανα 2 μερες που πρεπει να διπλασιαζεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!δεν εχει νοημα να πας αυριο .ανα 2 μερες που πρεπει να διπλασιαζεται 

Ευχαριστώ πολύ!!Ναι γνωρίζω ότι θέλει δυο τουλάχιστον  ημέρες αλλά έστω και αύριο θα υπάρχει κάποια μεταβολή όποτε θα έχω μια πρώτη εικόνα για το που βαδίζουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...