Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια εγώ την Δευτέρα την θα κάνω εμβρυομεταφορα Αλλά στο τεστ Παπ βγήκε ένα βακτήρια αιμοφιλα κάπως έτσι !Ο γιατρός μου θα μου δώσει αντιβίωση για 6 μέρες μου είπε θα την κάνουμε κανονικά τόσα χρόνια δεν έβγαινε τίποτα και τώρα έτυχε να έχω βακτήριο!Δηλαδή πόση ατυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσια εγώ την Δευτέρα την θα κάνω εμβρυομεταφορα Αλλά στο τεστ Παπ βγήκε ένα βακτήρια αιμοφιλα κάπως έτσι !Ο γιατρός μου θα μου δώσει αντιβίωση για 6 μέρες μου είπε θα την κάνουμε κανονικά τόσα χρόνια δεν έβγαινε τίποτα και τώρα έτυχε να έχω βακτήριο!Δηλαδή πόση ατυχία!

Μην σκας για τα βακτήρια,το στενάχωρο θα ήταν αν δεν μπορούσες να προχωρήσεις στη ετ.Αφού ο γιατρός σου δεν το βλέπει ως πρόβλημα θα είσαι μια χαρά!Με το καλό να γίνει η ετ και σύντομα να έχουμε τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Μην σκας για τα βακτήρια,το στενάχωρο θα ήταν αν δεν μπορούσες να προχωρήσεις στη ετ.Αφού ο γιατρός σου δεν το βλέπει ως πρόβλημα θα είσαι μια χαρά!Με το καλό να γίνει η ετ και σύντομα να έχουμε τα ευχάριστα!

Σ'ευχαριστω παρά πολύ!!!! Μακάρι!!!Φαντάζομαι με την αντιβίωση θα φύγουν μου έδωσε κολπικά προβιωτικα!Λίγο αγχώθηκα αλλά εντάξει θα περάσει το καλό είναι ότι δεν έχω κανένα σύμπτωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

@Άντρεα Σε καταλαβαίνω και μένα μου έχει συμβεί τέτοια κατάσταση αλλά καλύτερα να είσαι σίγουρη ας αποκλείσεις και την μία περίπτωση που μπορείς να είσαι έγκυος και μετά μιλά με τον γιατρό σου να σου πει πως θα κινηθείτε!!!

Ευτυχώς άρχισε να κατεβαίνει η περίοδος σιγά σιγά! Δεν χρειάστηκε να τρέχω και για χοριακή!

στις πριν 45 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσια εγώ την Δευτέρα την θα κάνω εμβρυομεταφορα Αλλά στο τεστ Παπ βγήκε ένα βακτήρια αιμοφιλα κάπως έτσι !Ο γιατρός μου θα μου δώσει αντιβίωση για 6 μέρες μου είπε θα την κάνουμε κανονικά τόσα χρόνια δεν έβγαινε τίποτα και τώρα έτυχε να έχω βακτήριο!Δηλαδή πόση ατυχία!

Κορίτσι μου για να σου πει ο γιατρός σου ότι θα γίνει κανονικά η ετ σημαίνει δεν επειρεάζει κάπως! Μην σε στεναχωρεί επομένως :) Δυνατά προς τον στόχο σου! Σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Ευτυχώς άρχισε να κατεβαίνει η περίοδος σιγά σιγά! Δεν χρειάστηκε να τρέχω και για χοριακή!

Κορίτσι μου για να σου πει ο γιατρός σου ότι θα γίνει κανονικά η ετ σημαίνει δεν επειρεάζει κάπως! Μην σε στεναχωρεί επομένως :) Δυνατά προς τον στόχο σου! Σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι;

Ήρθε; Να δεις που θα έκανες αργότερα ωορρηξία!Εγώ τώρα είμαι στην 17 μέρα! Την Δευτέρα θα πάω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ήρθε; Να δεις που θα έκανες αργότερα ωορρηξία!Εγώ τώρα είμαι στην 17 μέρα! Την Δευτέρα θα πάω!!! 

Tι να σου πω κορίτσι μου! Δεν ξέρω! Άντε με το καλό!!!! Θα πας την 20η μέρα του κύκλου σου σωστά; Τι πήρες μέχρι τώρα και τι εμβρυάκια θα βάλετε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Tι να σου πω κορίτσι μου! Δεν ξέρω! Άντε με το καλό!!!! Θα πας την 20η μέρα του κύκλου σου σωστά; Τι πήρες μέχρι τώρα και τι εμβρυάκια θα βάλετε;; 

Ναι ακριβώς! Παίρνω μόνο ουτροζεσταν 2 την ημέρα δεν θα μου δώσει κάτι άλλο!Από την στιγμή λέει που δεν έχω κάτι  δεν είναι περ να με μπουκωσει με φάρμακα θέλει να πάμε όσο πιο φυσικά γίνεται! Θα βάλουμε 2εμβρυακια 5 ΑΑ κάπως έτσι μου τα είπε! Σε αυτό που διαφωνούμε αλλά πήρα εγώ την ευθύνη είναι ότι ο γιατρός ήθελε ένα αλλά εγώ θέλω δύο για περισσότερες πιθανότητες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι ακριβώς! Παίρνω μόνο ουτροζεσταν 2 την ημέρα δεν θα μου δώσει κάτι άλλο!Από την στιγμή λέει που δεν έχω κάτι  δεν είναι περ να με μπουκωσει με φάρμακα θέλει να πάμε όσο πιο φυσικά γίνεται! Θα βάλουμε 2εμβρυακια 5 ΑΑ κάπως έτσι μου τα είπε! Σε αυτό που διαφωνούμε αλλά πήρα εγώ την ευθύνη είναι ότι ο γιατρός ήθελε ένα αλλά εγώ θέλω δύο για περισσότερες πιθανότητες!!

Μακάρι να είναι και ο δικός μου αυτής της θεωρίας και να μην με γεμίσει φαρμακα... Εγω 1 θα βάλω όταν έρθει η ώρα περισσότερο επδ φοβάμαι τη δίδυμη κύηση.. Ότι σε κάνει εσένα να νιώθεις πιο καλά κορίτσι μου!! Μετά την ετ συζητήσατε τι θα παίρνεις; Εμένα μου είπε πως μέχρι τον 3ο μήνα θα παίρνω διάφορα και τα περισσότερα προληπτικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι ακριβώς! Παίρνω μόνο ουτροζεσταν 2 την ημέρα δεν θα μου δώσει κάτι άλλο!Από την στιγμή λέει που δεν έχω κάτι  δεν είναι περ να με μπουκωσει με φάρμακα θέλει να πάμε όσο πιο φυσικά γίνεται! Θα βάλουμε 2εμβρυακια 5 ΑΑ κάπως έτσι μου τα είπε! Σε αυτό που διαφωνούμε αλλά πήρα εγώ την ευθύνη είναι ότι ο γιατρός ήθελε ένα αλλά εγώ θέλω δύο για περισσότερες πιθανότητες!!

Τέλεια,,,.με το καλό κοριτσάκι μου,,,να είναι αυτή η φορά η τελική και αγαπημένη σας!!!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν 🤞🙏👶❤️👶❤️ Από μένα όλη την θετικη σκέψη και ενέργεια με πολύ αγάπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσια εγώ την Δευτέρα την θα κάνω εμβρυομεταφορα Αλλά στο τεστ Παπ βγήκε ένα βακτήρια αιμοφιλα κάπως έτσι !Ο γιατρός μου θα μου δώσει αντιβίωση για 6 μέρες μου είπε θα την κάνουμε κανονικά τόσα χρόνια δεν έβγαινε τίποτα και τώρα έτυχε να έχω βακτήριο!Δηλαδή πόση ατυχία!

Από τη στιγμή που είπε ο γιατρός οκ γλυκιά μου δεν πειράζει!  Σημασία έχει πως βρέθηκε κ θα είναι όλα πεντακάθαρα για να υποδεχτείς τα εμβρυακια σου!! Εύχομαι να φωλιάσουν εκεί για 9 μήνες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα Εγώ πάλι είμαι λίγο τον φαρμάκων χαχα!!!αλλά θα τον ακούσω!Μια και μετά μόνο προγεστερόνη θα παίρνω και φιλικό οξύ!Βέβαια έχω κάνει όλο το πακέτο για θρομβοφιλια και για κάτι αλλά αυτοάνοσα τώρα δεν τα θυμάμαι και όλα βγήκαν αρνητικά. @condios Σ'ευχαριστω παρά πολύ κοριτσάκι μου!!! @annie! Σ'ευχαριστω πολύ!!η αλήθεια είναι ότι δεν ήθελα αντιβίωση γιατί θα την παίρνω 6 μέρες οπότε έλεγα μήπως επηρεάσει την εμφύτευση των εμβρύων αλλά αφού μου είπε ότι δεν πειράζει φυσικά θα την  Πάρω ευτυχώς δεν έχω κάποια ενόχληση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Ναι ακριβώς! Παίρνω μόνο ουτροζεσταν 2 την ημέρα δεν θα μου δώσει κάτι άλλο!Από την στιγμή λέει που δεν έχω κάτι  δεν είναι περ να με μπουκωσει με φάρμακα θέλει να πάμε όσο πιο φυσικά γίνεται! Θα βάλουμε 2εμβρυακια 5 ΑΑ κάπως έτσι μου τα είπε! Σε αυτό που διαφωνούμε αλλά πήρα εγώ την ευθύνη είναι ότι ο γιατρός ήθελε ένα αλλά εγώ θέλω δύο για περισσότερες πιθανότητες!!

Σούπερ είναι τα εμβρυάκια σου! Σε βλέπω με δίδυμα! Με το καλό κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σούπερ είναι τα εμβρυάκια σου! Σε βλέπω με δίδυμα! Με το καλό κορίτσι μου! 

Σ'ευχαριστω παρά πολύ κορίτσι μου!!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!και ότι έρθει καλοδεχούμενο είναι!!!!! 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/12/2020 at 12:55 ΜΜ, ο/η Aliki1283 είπε:

Ναι τα συνεχιζω κανονικα. Αλλά έχω ρίξει το κλάμα του αιώνα. Δεν ηξερα καν οτι μπορω να κλαψω τοσο😌

Λογικότατο κι εγώ είχα τουμπανίασει από το κλάμα τα μάτια μου ήταν σαν 80χρ εκείνη τη μέρα. Υπομονή και όταν έρθει η ώρα κάνε τη χοριακή σου..... εύχομαι να πάρεις το καλύτερο δώρο για φέτος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ViKcy καλημερα... όλα να πάνε κατ'ευχήν αύριο,,, να είσαι ήρεμη,,, είναι μια νέα αρχή και είναι μέσα στην ευλογημένη εβδομάδα των Χριστουγέννων κοριτσάκι μου,,,, απόλαυσε το 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@condios @Γιάννα 36 Κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο πολύ!!!Μακάρι αύριο να πάνε όλα καλά!Ελπίζω έστω και τελευταία στιγμή αυτή η χρονιά να μου φέρει το πιο όμορφο δώρο!!! Δυστυχώς φέτος μόνο μου πήρε!!! Έχω θετική ενέργεια νκσι.πιστευω ότι αυτή την φορά θα το πετύχουμε!!😘😘😘😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

@condios @Γιάννα 36 Κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο πολύ!!!Μακάρι αύριο να πάνε όλα καλά!Ελπίζω έστω και τελευταία στιγμή αυτή η χρονιά να μου φέρει το πιο όμορφο δώρο!!! Δυστυχώς φέτος μόνο μου πήρε!!! Έχω θετική ενέργεια νκσι.πιστευω ότι αυτή την φορά θα το πετύχουμε!!😘😘😘😍😍😍

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!🤞🏻😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!Μολις γύρισα από τον γιατρό,όλα είναι καλά με το ενδομήτριο και μεθαύριο ξεκινάω προγεστερονη.Τη Δευτέρα 28/12 θα κάνουμε την ετ.

@ViKcy πως είσαι;Όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Μολις γύρισα από τον γιατρό,όλα είναι καλά με το ενδομήτριο και μεθαύριο ξεκινάω προγεστερονη.Τη Δευτέρα 28/12 θα κάνουμε την ετ.

@ViKcy πως είσαι;Όλα καλά;

Κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια!!!!με το καλό!!!!! Εγώ όλα καλά πριν λίγο γύρισα σπίτι!Στις 30 μου είπε να πάω για χοριακη!Γενικά μου είπε χαλαρά αλλά ότι έκανα να κάνω δεν μου είπε να είμαι συνέχεια ξαπλωμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια!!!!με το καλό!!!!! Εγώ όλα καλά πριν λίγο γύρισα σπίτι!Στις 30 μου είπε να πάω για χοριακη!Γενικά μου είπε χαλαρά αλλά ότι έκανα να κάνω δεν μου είπε να είμαι συνέχεια ξαπλωμένη!

Μπράβο κορίτσι μου, να φωλιάσουν εκεί για 9 μήνες!! Εύχομαι να πάρεις το καλύτερο Χριστουγεννιάτικο δώρο φέτος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, να φωλιάσουν εκεί για 9 μήνες!! Εύχομαι να πάρεις το καλύτερο Χριστουγεννιάτικο δώρο φέτος!! 

Σ'ευχαριστω παρά πολύ!!! Μακάρι να είναι να αυτό το δώρο μου!!!!Στέλνω όλη την αγάπη μου σε σένα και τα μωράκια σου!!😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια!!!!με το καλό!!!!! Εγώ όλα καλά πριν λίγο γύρισα σπίτι!Στις 30 μου είπε να πάω για χοριακη!Γενικά μου είπε χαλαρά αλλά ότι έκανα να κάνω δεν μου είπε να είμαι συνέχεια ξαπλωμένη!

Μπράβο!!!Ολα θα πάνε μια χαρά και θα πάρεις το καλύτερο δώρο φέτος τις γιορτές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Μολις γύρισα από τον γιατρό,όλα είναι καλά με το ενδομήτριο και μεθαύριο ξεκινάω προγεστερονη.Τη Δευτέρα 28/12 θα κάνουμε την ετ.

@ViKcy πως είσαι;Όλα καλά;

Ουυυυυυυαουυυυυυ τι καλά,,,,,έτσι μπράβο να ακούμε ευχάριστου,,,μπράβο κοριτσάκι μου...με το καλό να γίνει και να πάνε όλα υπέροχα και εκεί πάνω στην αλλαγή του χρόνου να πάνε και να φωλιάσουν τα εμβρυακια σας και να δώσουν τα πιο όμορφα μωράκια!!!!! Πολύ θετική ενέργεια και σκέψη από μένα 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια!!!!με το καλό!!!!! Εγώ όλα καλά πριν λίγο γύρισα σπίτι!Στις 30 μου είπε να πάω για χοριακη!Γενικά μου είπε χαλαρά αλλά ότι έκανα να κάνω δεν μου είπε να είμαι συνέχεια ξαπλωμένη!

Καλοπιαστα,,,καλοφωλιαστα και τυχερά να είναι κοριτσάκι μου!!!!! Να είναι η πιο ωραία παραμονή σας εύχομαι!!!!! Να δώσει το χαμόγελο σας και να φωτίσει τόσο πολύ και να γεμίσει η καρδιά σας αγάπη και αγαλλίαση!!!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶 Χαλαρά,,,και όταν θες να ξεδωσεις γράψε εδώ να σε κρατάμε απασχολημένη με γιορτινά χαζά νεακια να μη σκέφτεσαι 😘🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...