Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Βρε χαζό μην ψάχνεις συμπτώματα!!! Μετά την 7η βδομάδα εμφανίζονται 

Αχαχχαχααχαχαχ 🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂 ε εντάξει,,,,είμαστε απλά τρελές!!!! Ευχαριστώ @annie! μου που μου το επιβεβαιωσες. Με έκανες και γέλασα. Μετά απ'αυτό το μήνυμα σου???? Όσα πάνε και όσα έρθουν. 🤞🙏👶❤️👶❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η condios είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 😘,,,καλή αρχή και σε σένα !!!!! Αφού έκανα την Arvecapτην 20η ή 21η ημέρα του προηγούμενου κύκλου αδιαθετησα ακριβώς μια εβδομάδα μετά. Την 3η μέρα περιόδου με ξεκίνησε με 3 χάπια cyclacur/ημέρα που στη συνέχεια μου τα αύξησε στα 5 που παίρνω ακόμα και σήμερα. Μετά από μια βδομάδα με ξαναειδε και την 11η ημέρα με έστειλε για αίματος προγεστερόνη. 14η με ξεκίνησε και προγεστερόνη κολπική τη Vasclor και 20η ημέρα πήγα για ετ. Αυτά. Εσύ πως θα πας???

Πωωω μεγάλη η διαδικασία κορίτσι μου... Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω, επρεπε από προχθες να έβλεπα και ακόμη τίποτα!! Όταν μίλησα με τον γιατρό μου είπε, μόλις αδιαθετήσω να κλείσω ραντεβού να με δει την δωδέκατη μέρα, και από τη πρώτη μέρα περιόδου να αρχίσω 1 ασπιρίνη τη μέρα μαζί με τις βιτανίμες που ήδη παίρνω.. προβληματίστηκα πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Πωωω μεγάλη η διαδικασία κορίτσι μου... Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω, επρεπε από προχθες να έβλεπα και ακόμη τίποτα!! Όταν μίλησα με τον γιατρό μου είπε, μόλις αδιαθετήσω να κλείσω ραντεβού να με δει την δωδέκατη μέρα, και από τη πρώτη μέρα περιόδου να αρχίσω 1 ασπιρίνη τη μέρα μαζί με τις βιτανίμες που ήδη παίρνω.. προβληματίστηκα πολύ..

Καλημέρα,,,ο κάθε γιατρός έχει το δικό του τρόπο ανάλογα την περίπτωση της γυναίκας. Για ετ σε ετοιμάζει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Πωωω μεγάλη η διαδικασία κορίτσι μου... Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω, επρεπε από προχθες να έβλεπα και ακόμη τίποτα!! Όταν μίλησα με τον γιατρό μου είπε, μόλις αδιαθετήσω να κλείσω ραντεβού να με δει την δωδέκατη μέρα, και από τη πρώτη μέρα περιόδου να αρχίσω 1 ασπιρίνη τη μέρα μαζί με τις βιτανίμες που ήδη παίρνω.. προβληματίστηκα πολύ..

Σε φυσικό κύκλο θα κανεις την ετ;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Έχω καιρό να γράψω στο φόρουμ. Θα αρχίσω να ψάχνω σιγά σιγά για κέντρο εξωσωματικής και θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο οι κοπέλες που έχουν μπει στην διαδικασία... Με αγχώνει λίγο η διαδικασία, φοβάμαι ότι πολλά σε κοιτάνε μόνο για τα λεφτά.. Σαε ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλημέρα,,,ο κάθε γιατρός έχει το δικό του τρόπο ανάλογα την περίπτωση της γυναίκας. Για ετ σε ετοιμάζει? 

Ναι κορίτσι μου, μόλις έρθει η περίοδος θα ετοιμαστώ για ετ

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Σε φυσικό κύκλο θα κανεις την ετ;

 

Η αλήθεια δεν ξέρω! Ίσως αυτό έχει υπόψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Άντρεα είπε:

Ναι κορίτσι μου, μόλις έρθει η περίοδος θα ετοιμαστώ για ετ

Η αλήθεια δεν ξέρω! Ίσως αυτό έχει υπόψη

Εγώ δεν έχω κάνει σε φυσικο και δεν ξέρω τι διαδικασία αλλά μαλλον κάτι τέτοιο ισχύει.Βέβαια πρέπει να τον ρωτήσεις για να ξέρεις και εσύ.Είναι η πρωτη σου ετ;

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Ναι κορίτσι μου, μόλις έρθει η περίοδος θα ετοιμαστώ για ετ

Η αλήθεια δεν ξέρω! Ίσως αυτό έχει υπόψη

Απλά αναρωτιέμαι και εγώ όντως,,, ειδικά για την ασπιρίνη ενώ θα έχεις και περίοδο. Προφανώς έχει δει ότι έχεις καλό ενδομητριο πάντα , αλλιώς δεν εξηγείται. Υπάρχουν τρόποι και τρόποι τελικά. Εγώ θα πω απλά ,,, ας είναι αυτή η φορά και αυτός ο τρόπος που θα σας κάνει γονείς και θα ζήσετε το όνειρο κοριτσάκι μου όμορφο. 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα καινούρια στις εξωσωματικές...έκανα τη πρώτη Μ διέγερση και έκανα ωοληψια τη Πέμπτη! Τώρα περιμένω να αδιαθετησω (δε ξέρω πότε θα μ έρθει) να δω και πόσα εμβρυακια θα έχουμε κ στον επόμενο κύκλο πάμε για υστεροσκοπηση και έμβρυομεταφορα! Καλή επιτυχία σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκε θετική η χοριακη είμαι λίγο συγκρατημένη γιατί έχω λίγο αίμα από χθες αλλά οκ ελπιζωωωω 9 ημέρα 439.5 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despoin είπε:

Κορίτσια βγήκε θετική η χοριακη είμαι λίγο συγκρατημένη γιατί έχω λίγο αίμα από χθες αλλά οκ ελπιζωωωω 9 ημέρα 439.5 

Συγχαρητήρια!! Είναι πολύ υψηλή τιμή.... μάλλον με δίδυμα σε βλέπω. 2 έβαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despoin είπε:

Κορίτσια βγήκε θετική η χοριακη είμαι λίγο συγκρατημένη γιατί έχω λίγο αίμα από χθες αλλά οκ ελπιζωωωω 9 ημέρα 439.5 

Μπραβοοοοοοοο είναι τέλεια!!! Πράγματι"μυρίζει" διδυμακια,,,τι καλά!!!!!! Αχ κοριτσάκι μου τι χαρά μου έδωσες !!!!! Εύχομαι να πάνε όλα υπέροχα και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου 🤞🙏👶❤️👶❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα καινούρια στις εξωσωματικές...έκανα τη πρώτη Μ διέγερση και έκανα ωοληψια τη Πέμπτη! Τώρα περιμένω να αδιαθετησω (δε ξέρω πότε θα μ έρθει) να δω και πόσα εμβρυακια θα έχουμε κ στον επόμενο κύκλο πάμε για υστεροσκοπηση και έμβρυομεταφορα! Καλή επιτυχία σε όλες μας!

Με το καλό να έρθει η ώρα σας και να πάμε όλα υπέροχα εύχομαι!!!! Βήμα βήμα πιο κοντά στο στόχο σας!!!! 🤞🙏😍👶❤️ Από μένα πολύ θετική ενέργεια και σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despoin είπε:

Κορίτσια βγήκε θετική η χοριακη είμαι λίγο συγκρατημένη γιατί έχω λίγο αίμα από χθες αλλά οκ ελπιζωωωω 9 ημέρα 439.5 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα καινούρια στις εξωσωματικές...έκανα τη πρώτη Μ διέγερση και έκανα ωοληψια τη Πέμπτη! Τώρα περιμένω να αδιαθετησω (δε ξέρω πότε θα μ έρθει) να δω και πόσα εμβρυακια θα έχουμε κ στον επόμενο κύκλο πάμε για υστεροσκοπηση και έμβρυομεταφορα! Καλή επιτυχία σε όλες μας!

Υστεροσκοπηση κ ετ στον ίδιο κύκλο θα κάνεις; Την πιστεύω πολύ την υστεροσκοπηση γιατί κ γω έκανα κ πιάσαμε με την πρώτη. Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο το ότι έκανε σκρατσινγκ αλλά εγώ το πιστεύω. Βέβαια εμένα μου έκανε στον επόμενο κύκλο από την ωοληψια την υστεροσκοπηση κ μετά από 2 κύκλους ετ (1ο lockdown που είχαν κλείσει τα περισσότερα κέντρα) 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despoin είπε:

Κορίτσια βγήκε θετική η χοριακη είμαι λίγο συγκρατημένη γιατί έχω λίγο αίμα από χθες αλλά οκ ελπιζωωωω 9 ημέρα 439.5 

Σούπερ είσαι!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Θα γεμίσουμε διδυμάκια!! Εγώ με 230 ξεκίνησα την 9η μέρα κ περιμένω διδυμάκια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Υστεροσκοπηση κ ετ στον ίδιο κύκλο θα κάνεις; Την πιστεύω πολύ την υστεροσκοπηση γιατί κ γω έκανα κ πιάσαμε με την πρώτη. Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο το ότι έκανε σκρατσινγκ αλλά εγώ το πιστεύω. Βέβαια εμένα μου έκανε στον επόμενο κύκλο από την ωοληψια την υστεροσκοπηση κ μετά από 2 κύκλους ετ (1ο lockdown που είχαν κλείσει τα περισσότερα κέντρα) 

Σούπερ είσαι!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Θα γεμίσουμε διδυμάκια!! Εγώ με 230 ξεκίνησα την 9η μέρα κ περιμένω διδυμάκια!! 

Εγώ έκανα υστεροσκοπηση 30/10 και μετά από μια βδομάδα 7/11 ξεκίνησα με arvecap και έκανα ετ 4/12 (μέσα σε 35 μέρες όλα απανωτά δηλαδή)..αν κάνει δουλειά το skratsing θα της φιλήσω τα χέρια της γιατρού μου!!!!! 

Εν τω μεταξύ όταν έγραψε η Δέσποινα αποτέλεσμα χοριακης εσένα σκέφτηκα 🥰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Υστεροσκοπηση κ ετ στον ίδιο κύκλο θα κάνεις; Την πιστεύω πολύ την υστεροσκοπηση γιατί κ γω έκανα κ πιάσαμε με την πρώτη. Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο το ότι έκανε σκρατσινγκ αλλά εγώ το πιστεύω. Βέβαια εμένα μου έκανε στον επόμενο κύκλο από την ωοληψια την υστεροσκοπηση κ μετά από 2 κύκλους ετ (1ο lockdown που είχαν κλείσει τα περισσότερα κέντρα) 

Σούπερ είσαι!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Θα γεμίσουμε διδυμάκια!! Εγώ με 230 ξεκίνησα την 9η μέρα κ περιμένω διδυμάκια!! 

Ναι έτσι κ είπαν όταν ρώτησα! Ότι θα γίνει πριν την έμβρυομεταφορα η υστεροσκοπηση οπότε ουσιαστικά περιμένω να αδιαθετησω κ να να δω τι οδηγίες θα Μ δοσουν...τώρα είμαι σε αναμονή να μάθω πόσα εμβρυακια θα έχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Συγχαρητήρια!! Είναι πολύ υψηλή τιμή.... μάλλον με δίδυμα σε βλέπω. 2 έβαλες;

Ευχαριστω πολύ έλα έχει πολύ αγώνα ακόμα ευχομαι σε όλες ότι καλύτερο το βράδυ που πέρασε ήταν πολύ δύσκολο φοβήθηκα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Υστεροσκοπηση κ ετ στον ίδιο κύκλο θα κάνεις; Την πιστεύω πολύ την υστεροσκοπηση γιατί κ γω έκανα κ πιάσαμε με την πρώτη. Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο το ότι έκανε σκρατσινγκ αλλά εγώ το πιστεύω. Βέβαια εμένα μου έκανε στον επόμενο κύκλο από την ωοληψια την υστεροσκοπηση κ μετά από 2 κύκλους ετ (1ο lockdown που είχαν κλείσει τα περισσότερα κέντρα) 

Σούπερ είσαι!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Θα γεμίσουμε διδυμάκια!! Εγώ με 230 ξεκίνησα την 9η μέρα κ περιμένω διδυμάκια!! 

Μακάρι τι να πω φοβαμαι λίγο γιατί είδα Λίγο αίμα  χτες αλλά όλα καλά Δόξα το θεο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Μπραβοοοοοοοο είναι τέλεια!!! Πράγματι"μυρίζει" διδυμακια,,,τι καλά!!!!!! Αχ κοριτσάκι μου τι χαρά μου έδωσες !!!!! Εύχομαι να πάνε όλα υπέροχα και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου 🤞🙏👶❤️👶❤️ 

Ευχαριστω παρα πολύ κ σε εσένα καλή επιτυχία ευχομαι χτες όλη την μερα ήμουν μέσα στο κλάμα.να σου πάνε όλα τέλειαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despoin είπε:

Ευχαριστω παρα πολύ κ σε εσένα καλή επιτυχία ευχομαι χτες όλη την μερα ήμουν μέσα στο κλάμα.να σου πάνε όλα τέλειαααααα

Γιατί κοριτσάκι μου κλάμα? Απ'την αγωνία σου? Έχεις κάποιο σύμπτωμα ή χαλαρά? 

Σε ευχαριστώ για την ευχή σου, μακάρι να είναι η ώρα μας και εμάς!!!🤞🙏😍👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η condios είπε:

Γιατί κοριτσάκι μου κλάμα? Απ'την αγωνία σου? Έχεις κάποιο σύμπτωμα ή χαλαρά? 

Σε ευχαριστώ για την ευχή σου, μακάρι να είναι η ώρα μας και εμάς!!!🤞🙏😍👶❤️👶❤️

Γιατί χτες είδα λίγο αίμα - καφέ κ τρελάθηκα λέω πάει τελείωσε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Γιατί χτες είδα λίγο αίμα - καφέ κ τρελάθηκα λέω πάει τελείωσε 

Νομίζω αυτό είναι απ'τις συσπάσεις της μήτρας και φεύγει το παλιό που ίσως να είχε μείνει λίγο,,,εφόσον η χοριακη σου είναι καλή απόλαυσε το Σαββατοκύριακο σου...επιτέλους συμβαίνει κοριτσάκι μου,,,απόλαυσε τις στιγμές!!!!! 🤞🙏😍👶❤️ Τη Δευτέρα όλα θα συνεχίζουν να είναι υπέροχα,,,από μένα θετικη σκέψη και ενέργεια!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας. Έχω μία orgalutran που λήγει αυτό το μήνα και 6 ενέσεις ivor 3500 που δεν θα χρησιμοποιηθούν. Υπάρχει κάποια κοπέλα που τα χρειάζεται; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Κορίτσια βγήκε θετική η χοριακη είμαι λίγο συγκρατημένη γιατί έχω λίγο αίμα από χθες αλλά οκ ελπιζωωωω 9 ημέρα 439.5 

Με το καλό κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια!!!💗💗💗😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...