Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ναι έχει ωραία αλλά δεν έχω πάρει κάτι. Εκνευρίζομαι να περιμένω και τόσο καιρό κάτι! Δεν κάνει κανένα 15ημερο?

Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια δεν εχω ψωνισει ποτε απο εκει! Εγω τωρα που εχω πειστήριο θα παρω σιγουρα κατι γιατι κανουν ωραια συνολακαι που εδω δεν τα βγάζουν στην αγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ είμαι μια χαρά.. Η χειρότερη μέρα ήταν η δεύτερη.. Που πονουσα λίγο παραπάνω άλλο όχι κάτι που δεν ήταν υποφερτό.. Τώρα είμαι τέλεια.. Κάνω δουλειές κανονικα.. 

Παυσίπονα σου επέτρεψαν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο... 

Ποια η διαδικασία στο μαιευτήριο αν δεν υπάρχει γάμος; είναι καλύτερο να κάνεις συμφωνο συμβιωσης ή αναγνώριση; γιατί δεν με βλέπω να προλαβαίνω να κάνω τον πολιτικό πριν γεννησω.. Και με επιασε αγχος αλλα με ησυχασε ο αντρας μου λέγοντας μου να σκέφτομαι θετικα.. Οτι θα εχουμε την μπεμπα μαζι και οτι εμεις θα ειμαστε αδυνατοι στις φωτογραφίες ενω η αδελφη του χοντρη (γιατι ειναι έγκυος) 😂😂😂

Σύμφωνο συμβίωσης κ τελείωσες. Πολύ γρήγορο... Επικοινώνησε με συμβολαιογράφο... Εμάς μας είχαν χρεώσει 60 ευρώ. Κ τελος❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σύμφωνο συμβίωσης κ τελείωσες. Πολύ γρήγορο... Επικοινώνησε με συμβολαιογράφο... Εμάς μας είχαν χρεώσει 60 ευρώ. Κ τελος❤️

Και στο νοσοκομείο θα ειναι σαν να είμαστε παντρεμένοι; ποσο γρήγορα βγηκε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Εμένα με έχει αφήσει από την αρχή κ απλό κ ημιμόνιμο αλλά εγώ δεν έκανα τα παράτησα. Κ αν απόφασισω να πάω τώρα για πεντικιούρ δεν θα τα βάψω απλά σχήμα και πετσακια.

Επίσης τώρα μια ερώτηση μπορεί να είναι κ ότι να ναι χαχαχ. 

Τα Φορμακια τα ξεκουμποσατε για να τα βάλετε για πλύσιμο.?

Εγώ σήμερα το απόγευμα τα ξεκουμπωσα όλα, τα γύρισα ανάποδα και τα έβαλα στο πλυντήριο μαζί με τα σεντονακια του και τα σελτεδακια του για να τα βάλω αύριο πρωί πρωί να πλυθούν 🤗🤩 Γενικά στην εγκυμοσύνη δεν κάνω καθόλου δουλειές, φέρνω γυναίκα και τώρα το χαίρομαι που ασχολούμαι μόνη μου με τα ρουχαλάκια του μωρού 😍🤰🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εγώ σήμερα το απόγευμα τα ξεκουμπωσα όλα, τα γύρισα ανάποδα και τα έβαλα στο πλυντήριο μαζί με τα σεντονακια του και τα σελτεδακια του για να τα βάλω αύριο πρωί πρωί να πλυθούν 🤗🤩 Γενικά στην εγκυμοσύνη δεν κάνω καθόλου δουλειές, φέρνω γυναίκα και τώρα το χαίρομαι που ασχολούμαι μόνη μου με τα ρουχαλάκια του μωρού 😍🤰🏼

Σωστό αυτό το ανάποδα 😂 δεν το είχα σκεφτεί όπως κ λογικά κάποια που έχουν χρώματα θα πρέπει να μπουν μόνα τους ε? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Χαχαχ έχω κ υστερία με τις ντουλάπες πρέπει να είναι όλα στοιχισμενα!!!

Ταυτίζομαι!!! Σκέφτηκα να τα ξεκουμπωσω ενώ είχα βάλει κάποια στην ντουλάπα κ εννοείται ότι έκανα κ αυτά που είχα τακτοποιήσει ήδη. Ίσως τα ξεπεράσουμε όταν δε θα έχουμε χρόνο ουτε για να κάνουμε ένα ντουζ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Σωστό αυτό το ανάποδα 😂 δεν το είχα σκεφτεί όπως κ λογικά κάποια που έχουν χρώματα θα πρέπει να μπουν μόνα τους ε? 

 

Εμένα όλα χρωματιστά είναι και τα έβαλα όλα μαζί 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εμένα όλα χρωματιστά είναι και τα έβαλα όλα μαζί 😎

Κ τα δικά μου... Βέβαια κάποιο μου έβγαλε κ έβαψε ένα φορμακι 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Και στο νοσοκομείο θα ειναι σαν να είμαστε παντρεμένοι; ποσο γρήγορα βγηκε; 

Κατευθείαν. Εμείς είχαμε στείλει στη συμβολαιογράφο χαρτιά, ταυτότητες κ οικ κατάσταση του καθένα... Τα χε έτοιμα εκείνη. Μας ανέγνωσε στην ουσία το σύμφωνο υπογράψαμε κ την επόμενη δηλώσαμε στο ληξιαρχείο τον γάμο. Κ έτοιμο!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Παυσίπονα σου επέτρεψαν; 

Ναι και αντιβίωση.. Αρκετά παυσίπονα.. Και τώρα τα μειώνω σιγά σιγά. @Love32όχι δε θα μου τα βγάλει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κατευθείαν. Εμείς είχαμε στείλει στη συμβολαιογράφο χαρτιά, ταυτότητες κ οικ κατάσταση του καθένα... Τα χε έτοιμα εκείνη. Μας ανέγνωσε στην ουσία το σύμφωνο υπογράψαμε κ την επόμενη δηλώσαμε στο ληξιαρχείο τον γάμο. Κ έτοιμο!!!!! 

Πρέπει να το δηλώσεις ληξιαρχείο;λέτε μετά να μπορώ να δηλώσω και το πολιτικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Ναι και αντιβίωση.. Αρκετά παυσίπονα.. Και τώρα τα μειώνω σιγά σιγά. @Love32όχι δε θα μου τα βγάλει...

Δεν στα χρέωσαν; γιατί ακούω μια στο τόσο κάτι τέτοιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Πρέπει να το δηλώσεις ληξιαρχείο;λέτε μετά να μπορώ να δηλώσω και το πολιτικό; 

Ναι αλλά ισχύει το σύμφωνο. Ότι δηλώσεις πρώτα ισχύει. Γιατί να κάνεις πολιτικό μετά? Κ στο μαιευτήριο πας την ληξ πράξη γάμου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Δεν στα χρέωσαν; γιατί ακούω μια στο τόσο κάτι τέτοιο 

Τίποτα δε χρέωσαν.. Είναι όλα μέσα στο πακέτο. Και αυτές οι τεράστιες πάνες για εμάς.. Συν ότι φεύγεις με άπειρα δείγματα από κρέμες κλπ. Σε όλα τα νοσοκομεία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι αλλά ισχύει το σύμφωνο. Ότι δηλώσεις πρώτα ισχύει. Γιατί να κάνεις πολιτικό μετά? Κ στο μαιευτήριο πας την ληξ πράξη γάμου. 

Γιατί θέλουμε να κάνουμε γαμο απλα δεν πολυ θελουμε θρησκευτικο.. Ελπίζω να προλάβω τον πολιτικό.. Καπου διάβασα ότι ακυρώνεται αυτοδικαίως το σύμφωνο αν παντρευτουμε αλλα μαλλον ισχύει για το θρησκευτικο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Τίποτα δε χρέωσαν.. Είναι όλα μέσα στο πακέτο. Και αυτές οι τεράστιες πάνες για εμάς.. Συν ότι φεύγεις με άπειρα δείγματα από κρέμες κλπ. Σε όλα τα νοσοκομεία.. 

Χρειαστηκες τσάντα; 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Γιατί θέλουμε να κάνουμε γαμο απλα δεν πολυ θελουμε θρησκευτικο.. Ελπίζω να προλάβω τον πολιτικό.. Καπου διάβασα ότι ακυρώνεται αυτοδικαίως το σύμφωνο αν παντρευτουμε αλλα μαλλον ισχύει για το θρησκευτικο.. 

Και πολιτικό να κάνεις κ ύστερα θρησκευτικό. Ο πολιτικός μετράει.... Γενικά ότι είναι πρώτα... Ε άμα κάνεις σύμφωνο το ίδιο είναι ο πολιτικός.. 😎😎😎 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Προσπαθώ να ξυπνάω με αισιόδοξη διάθεση αλλά δεν τα καταφέρνω.... Πιασμένη παντού κ με ενοχλεί τόσο αυτό το αιρ κοντισιον αλλά πως να κοιμηθείς χωρίς αυτό;

Εσείς καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Προσπαθώ να ξυπνάω με αισιόδοξη διάθεση αλλά δεν τα καταφέρνω.... Πιασμένη παντού κ με ενοχλεί τόσο αυτό το αιρ κοντισιον αλλά πως να κοιμηθείς χωρίς αυτό;

Εσείς καλά;

Καλημέρα! Και εγώ μια από τα ίδια! Τις τελευταίες μέρες η διάθεση μου είναι χάλια, πονάνε λίγο τα ισχία μου και δεν αντέχω το αιρ κοντισιον! Τώρα βέβαια έκανα κάτι ψώνια για το σπίτι κ ανέβηκα λίγο 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα! Και εγώ μια από τα ίδια! Τις τελευταίες μέρες η διάθεση μου είναι χάλια, πονάνε λίγο τα ισχία μου και δεν αντέχω το αιρ κοντισιον! Τώρα βέβαια έκανα κάτι ψώνια για το σπίτι κ ανέβηκα λίγο 😄

Ααααα, τέλεια!!! Φαντάζομαι από ίντερνετ, ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Ααααα, τέλεια!!! Φαντάζομαι από ίντερνετ, ε;

Ναι από το spitishop! Έχει πολύ ωραία πράγματα και σε καλές τιμές! Ριχτάρια και μαξιλάρια καναπέ πήρα για μια πιο καλοκαιρινή νότα! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Και πολιτικό να κάνεις κ ύστερα θρησκευτικό. Ο πολιτικός μετράει.... Γενικά ότι είναι πρώτα... Ε άμα κάνεις σύμφωνο το ίδιο είναι ο πολιτικός.. 😎😎😎 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...