Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Ναι! Ημουν δυσκοιλια πριν την εγκυμοσύνη αλλα οταν ξεκινησα καθε μερα σιδηρο κολλησα.. Ζοριστηκα και μου εκαναν εκπληξη😂 το ειπα στον γιατρό και μου είπε να παίρνω μερα παρα μερα σίδηρο οπως παλια και ψιλοησυχασα μπορώ να πω! 

Εγώ δεν ήμουν κ έγινα χάλια. Πριν πιάσουν τα γιατροσόφια πονούσα πολύ, θρομβωθηκαν κιόλας κ καταλαβαίνεις...τις τελευταίες βδομάδες τις έχω υπό μερικό έλεγχο, έκοψα όμως το σίδηρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Εγώ δεν ήμουν κ έγινα χάλια. Πριν πιάσουν τα γιατροσόφια πονούσα πολύ, θρομβωθηκαν κιόλας κ καταλαβαίνεις...τις τελευταίες βδομάδες τις έχω υπό μερικό έλεγχο, έκοψα όμως το σίδηρο. 

Εμένα με βοηθουσαν τα ακτινίδια! Ενα την ημέρα και πήγαινα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμένα με βοηθουσαν τα ακτινίδια! Ενα την ημέρα και πήγαινα 

Εμένα τίποτα τα ακτινίδια. Πλέον 1 κουτάλι ελαιόλαδο το πρωί κ μέρα παρά μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Εμένα τίποτα τα ακτινίδια. Πλέον 1 κουτάλι ελαιόλαδο το πρωί κ μέρα παρά μέρα 

Ούτε δαμάσκηνα;.. Θυμάμαι επαιρνες κιολας duphalac

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Γλυκούληηηης δεν μπορώ ❤❤❤ Πώς να τη βιώνουν άραγε την όλη φάση τα μικρά ανθρωπάκια....?

Έλα μου ντε... Προσπαθώ να κρυφτώ. Αλλά ήδη του κάνει εντύπωση κ κάνει ότι βλακεια βρει στον πατέρα του..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ούτε δαμάσκηνα;.. Θυμάμαι επαιρνες κιολας duphalac

Το duphalac προκαλεί αέρια..νοτ γκουντ. Ο μόνος συνδυασμός που με βοήθησε είναι ελαιόλαδο και lactotune fiber. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έλα μου ντε... Προσπαθώ να κρυφτώ. Αλλά ήδη του κάνει εντύπωση κ κάνει ότι βλακεια βρει στον πατέρα του..... 

Συνεχίζουν οι πόνοι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έλα μου ντε... Προσπαθώ να κρυφτώ. Αλλά ήδη του κάνει εντύπωση κ κάνει ότι βλακεια βρει στον πατέρα του..... 

Πόσο είσαι τώρα .? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έχουν ηρεμήσει λίγο τώρα..... Νιωθω μια εξουθενώση..... 

Προσπάθησε να χαλαρώσεις κ να κοιμηθείς. Κάνει ζέστη, το ξέρω, αλλά το χλιαρό γάλα με μέλι βοηθάει πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Προσπάθησε να χαλαρώσεις κ να κοιμηθείς. Κάνει ζέστη, το ξέρω, αλλά το χλιαρό γάλα με μέλι βοηθάει πολύ..

Δεν πίνω γάλα κ οτιδήποτε γαλακτοκομικα.. Έφαγα καρπούζι. 🤣 Ηρέμησαν τώρα κ 40 λεπτά...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

@Νίναα αυτά τα 40+ δε θέλω να έχω αυγουστιαστικα 😂 Γιατί λες ότι μπορεί να είσαι σε άλλη εβδομάδα; Αφού και λάθος να βγαίνει με την τελευταία περίοδο, η ηλικία κύησης φαίνεται στην αυχενική διαφάνεια. Ή δεν το υπολογίζουν έτσι στη Γερμανία; @Liiida τα κιλά σου είναι μια χαρά απλώς τώρα στο τέλος κάνεις κατακράτηση, υπομονή 🤱🏼 @Mommy to be εγώ σήμερα έκλεισα 33 εβδομάδες και είμαι +4 κιλά. @Μαριλου1 να ζήσετε! Ούτε εγώ πήγα καθόλου για τα χαρτιά 😁 Εμείς παντρευομαστε την Τετάρτη, προχθές βάψαμε το σπίτι και χθες ήρθε η κυρία που καθαρίζει 😊 Είπα να τα έχω όλα έτοιμα γιατί η κομμώτρια και η αισθητικός μου είπαν ότι θα γεννήσω μόλις μπω στον μήνα μου, αν και η μαία επιμένει ότι θα περάσω την ΠΗΤ 🤷🏼‍♀️

Κορίτσι μου να σου πω την αλήθεια δεν μου είπαν κάτι στην αυχενική, ίσως να έπρεπε να το ρωτήσω εγώ δεν ξέρω, είχα επικεντρωθεί στο να είναι καλά το μωρό.. Γενικά στους υπερηχους στα κιλά κλπ πάντα έβγαινε πιο μικρή σε σύγκριση με την εβδομάδα που ήμουν... Δεν ξέρω αν γίνεται αυτό γενικά σε όλες 🤷‍♀️ Αυτό με τον κύκλο μου και την ΠΗΤ μου το είπε η μαία μου... Ότι επειδή ο κύκλος μου ήταν 30 μέρες μπορεί αυτό να εκτόπισε λίγο την ΠΗΤ, για λίγες μέρες δλδ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Ευτυχώς είμαι πολύ καλά με αυτό το θέμα. Ένα διάστημα που είχα αρχίσει να δυσκολεύομαι το αντιμετώπισα με αποξηραμένα δαμάσκηνα. Η @Νίναα δε φάνηκε σήμερα, θα γεννάει. 

Όχι κορίτσι μου που τέτοια τύχη😂 Πηγα έκανα πεντικιούρ και φρύδια για να είμαι έτοιμη α και μετά πήγα για περπάτημα μέσα σε ένα εμπορικό😂 τι να κάνω, 35 βαθμούς εδώ για έξω ούτε για πλάκα έπρεπε να κλιματιζεται ο χώρος😂 έκανα τη βόλτα μου στα μαγαζιά εκεί μέσα γύρω γύρω... Το πήρα απόφαση ότι δεν γενναω και έκανα κανονικά τις βόλτες μου😂Αύριο το πρωί έχω ραντεβού στο μαιευτήριο, θα γράψω μόλις μου πούνε τι και πως🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι... Στον καρδιοτοκογραφο στη μία στήλη γράφει τους παλμούς της καρδιάς του μωρού και από την άλλη τρέχουν κάτι νούμερα που δείχνουν τις συσπάσεις μας(?!) Κι αν ναι, μέχρι τι νούμερο φτάνουν όταν γενναμε; Ξέρει καμία; 

Εγώ που έκανα χθες έφτασαν μέχρι 60 και οκ δεν κατάλαβα κάτι ήμουν εντάξει.. Είναι πολύ ή λίγο; 

ΥΓ: Ελπίζω να έχουμε τα ίδια μηχανήματα με την Ελλάδα και να καταλάβετε τι εννοώ😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Νίναα είπε:

Επίσης ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι... Στον καρδιοτοκογραφο στη μία στήλη γράφει τους παλμούς της καρδιάς του μωρού και από την άλλη τρέχουν κάτι νούμερα που δείχνουν τις συσπάσεις μας(?!) Κι αν ναι, μέχρι τι νούμερο φτάνουν όταν γενναμε; Ξέρει καμία; 

Εγώ που έκανα χθες έφτασαν μέχρι 60 και οκ δεν κατάλαβα κάτι ήμουν εντάξει.. Είναι πολύ ή λίγο; 

ΥΓ: Ελπίζω να έχουμε τα ίδια μηχανήματα με την Ελλάδα και να καταλάβετε τι εννοώ😬

Νομίζω τερματίζει στο 100😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Νίναα είπε:

Επίσης ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι... Στον καρδιοτοκογραφο στη μία στήλη γράφει τους παλμούς της καρδιάς του μωρού και από την άλλη τρέχουν κάτι νούμερα που δείχνουν τις συσπάσεις μας(?!) Κι αν ναι, μέχρι τι νούμερο φτάνουν όταν γενναμε; Ξέρει καμία; 

Εγώ που έκανα χθες έφτασαν μέχρι 60 και οκ δεν κατάλαβα κάτι ήμουν εντάξει.. Είναι πολύ ή λίγο; 

ΥΓ: Ελπίζω να έχουμε τα ίδια μηχανήματα με την Ελλάδα και να καταλάβετε τι εννοώ😬

Στο 100 είναι γέννα αλλά και το 60 καλό είναι...την ημέρα που πήγα να γεννήσω έκανα 3λεπτες 100αρες αλλά δεν τις καταλάβαινα τόσο έντονα, στον κόσμο μου ήμουν!! Είχα όμως και 60 και 80! Όταν έφτασε η διαστολή στο 4 κ έσπασαν τα νερά δεν άντεχα τον πόνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Στο 100 είναι γέννα αλλά και το 60 καλό είναι...την ημέρα που πήγα να γεννήσω έκανα 3λεπτες 100αρες αλλά δεν τις καταλάβαινα τόσο έντονα, στον κόσμο μου ήμουν!! Είχα όμως και 60 και 80! Όταν έφτασε η διαστολή στο 4 κ έσπασαν τα νερά δεν άντεχα τον πόνο..

Α μάλιστα... Και επισκληριδιο σε ποια φάση κάνουνε; Τότε ας πούμε στη διαστολή περίπου 4 και όταν δεν αρχίζεις να αντέχεις τον πόνο; 

(εγώ έπρεπε να φτάσω 40+ βδομάδες για να τα ξεκαθαρίσω αυτά στο μυαλό μου😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Νίναα είπε:

Α μάλιστα... Και επισκληριδιο σε ποια φάση κάνουνε; Τότε ας πούμε στη διαστολή περίπου 4 και όταν δεν αρχίζεις να αντέχεις τον πόνο; 

(εγώ έπρεπε να φτάσω 40+ βδομάδες για να τα ξεκαθαρίσω αυτά στο μυαλό μου😂

Μπορούσα να κάνω από τη διαστολή 3 και με τις συσπάσεις που είχα αλλά δεν ένιωθα έντονο πόνο οπότε δεν ήθελα..μετά μ έπιασε απότομα αλλά εγώ κάνω οξύ τοκετό (πολύ γρήγορο) και δεν προλαβαίνω να αντιδράσω!! Επίσης ο πόνος είναι σχετικός γιατί η καθεμιά τον αντιλαμβάνεται διαφορετικά.. συνήθως όταν αρχίζεις να πονάς πιο έντονα ζητάς την αναισθησία..εγώ μέχρι να τη ζητήσω, γέννησα κιόλας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Μπορούσα να κάνω από τη διαστολή 3 και με τις συσπάσεις που είχα αλλά δεν ένιωθα έντονο πόνο οπότε δεν ήθελα..μετά μ έπιασε απότομα αλλά εγώ κάνω οξύ τοκετό (πολύ γρήγορο) και δεν προλαβαίνω να αντιδράσω!! Επίσης ο πόνος είναι σχετικός γιατί η καθεμιά τον αντιλαμβάνεται διαφορετικά.. συνήθως όταν αρχίζεις να πονάς πιο έντονα ζητάς την αναισθησία..εγώ μέχρι να τη ζητήσω, γέννησα κιόλας! 

Αχ μου φαίνεται τόσο ιδανικό αυτό που περιγράφεις! Εδώ ακούω όλο ότι τα πρώτα παιδιά αργούν και ότι μέχρι να κάνω καλή διαστολή θα πρέπει να περπατάω πέρα δώθε για ώρες και κάτι τέτοια... Τι να πω, θα δείξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tweema χθες συγκεκριμένα συζητούσα για τον μάρσιπο..θα μου δώσει μια φίλη τον δικό της κ θα δοκιμάσω πως θα είμαστε..νομίζω ότι κ μέσα στο σπίτι θα με βολεψει γιατί σήμερα από τις 7 το απόγευμα μέχρι και πριν από λίγο θήλαζα!! Νομίζω ότι μόλις εξοικειωθεί κ η μικρή να περπατάει πιο άνετα δίπλα μου θα κινούμαστε καλύτερα, γιατί ακόμα θέλει να κάνει τα χαζά της και να την κυνηγάω! 

Ο μικρός σου έβγαλε καθόλου ζήλια; Έκανα ώρες ώρες το δείχνει έντονα και τη λυπάμαι μωρέ..ειδικά αν τη μαλώσω για κάτι νιώθω απίστευτες τύψεις μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Νίναα είπε:

Αχ μου φαίνεται τόσο ιδανικό αυτό που περιγράφεις! Εδώ ακούω όλο ότι τα πρώτα παιδιά αργούν και ότι μέχρι να κάνω καλή διαστολή θα πρέπει να περπατάω πέρα δώθε για ώρες και κάτι τέτοια... Τι να πω, θα δείξει! 

Μην αγχώνεσαι και μην ακούς διάφορα γιατί κάθε τοκετός είναι διαφορετικός!! Να έχεις εμπιστοσύνη στο σώμα σου και στο μωράκι σου κ όλα θα πάνε καλά... συνήθως εκείνη την ώρα τα ξεχνάς όλα, όσο καλή προετοιμασία κ αν είχες κάνει!! Λογικά κοντεύεις...να μας πεις τα νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Μην αγχώνεσαι και μην ακούς διάφορα γιατί κάθε τοκετός είναι διαφορετικός!! Να έχεις εμπιστοσύνη στο σώμα σου και στο μωράκι σου κ όλα θα πάνε καλά... συνήθως εκείνη την ώρα τα ξεχνάς όλα, όσο καλή προετοιμασία κ αν είχες κάνει!! Λογικά κοντεύεις...να μας πεις τα νέα!!

Σε ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο! Ναι, λογικά κοντεύω και η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο, με πρόκληση ή χωρίς μέχρι την Τρίτη το αργότερο θα έχω γεννήσει. Θα σας γράψω μολις έχω νέα🌺🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Νίναα είπε:

Κορίτσι μου να σου πω την αλήθεια δεν μου είπαν κάτι στην αυχενική, ίσως να έπρεπε να το ρωτήσω εγώ δεν ξέρω, είχα επικεντρωθεί στο να είναι καλά το μωρό.. Γενικά στους υπερηχους στα κιλά κλπ πάντα έβγαινε πιο μικρή σε σύγκριση με την εβδομάδα που ήμουν... Δεν ξέρω αν γίνεται αυτό γενικά σε όλες 🤷‍♀️ Αυτό με τον κύκλο μου και την ΠΗΤ μου το είπε η μαία μου... Ότι επειδή ο κύκλος μου ήταν 30 μέρες μπορεί αυτό να εκτόπισε λίγο την ΠΗΤ, για λίγες μέρες δλδ... 

Άρα η ΠΗΤ σου ήταν σήμερα οπότε και πάλι πέρασε 😆 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

@Tweema χθες συγκεκριμένα συζητούσα για τον μάρσιπο..θα μου δώσει μια φίλη τον δικό της κ θα δοκιμάσω πως θα είμαστε..νομίζω ότι κ μέσα στο σπίτι θα με βολεψει γιατί σήμερα από τις 7 το απόγευμα μέχρι και πριν από λίγο θήλαζα!! Νομίζω ότι μόλις εξοικειωθεί κ η μικρή να περπατάει πιο άνετα δίπλα μου θα κινούμαστε καλύτερα, γιατί ακόμα θέλει να κάνει τα χαζά της και να την κυνηγάω! 

Ο μικρός σου έβγαλε καθόλου ζήλια; Έκανα ώρες ώρες το δείχνει έντονα και τη λυπάμαι μωρέ..ειδικά αν τη μαλώσω για κάτι νιώθω απίστευτες τύψεις μετά!

Είστε αξιοθαύμαστες που τα καταφέρνετε με μωρό και παιδί μαζί 💪 Εγώ ούτε μπορώ να το φανταστώ 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...