Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Αυτοί που κλείνεις ραντεβού μέσω ΕΟΠΥΥ, ε; 

Φαντάζομαι όμως θα μπορεί να μου δωσει το χαρτί κ χωρίς ραντεβού.... Θα ρωτήσω κ τον δικό μου! Thanks!!!! 

Δεν τον κλείνεις απαραίτητα μέσα από εοπυυ. Εμένα ας πούμε ο δικός μου είναι.. Ο γιατρός σου μπορεί να ξέρει κάποιον συνάδελφο του αν εκείνος δεν έχει την σφραγίδα που χρειάζεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 20 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Αυτοί που κλείνεις ραντεβού μέσω ΕΟΠΥΥ, ε; 

Φαντάζομαι όμως θα μπορεί να μου δωσει το χαρτί κ χωρίς ραντεβού.... Θα ρωτήσω κ τον δικό μου! Thanks!!!! 

Εύκολο είναι... Κατευθείαν σου κλείνει. Δεν έχουν δουλειά αυτοί.. Ιδιώτες είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Την διαδικασία που συζηταμε τωρα για αδεια την κανεις πριν ή αφου σταματησεις; 

Μπορείς να καταθέσεις τα χαρτιά από την επόμενη μέρα που σταμάτησες τη δουλειά. Εγώ είχα φτιάξει όλα τα χαρτιά και είχα κλείσει ραντεβού στο ικα να τα καταθέσω σχεδόν την επόμενη μέρα αφού σταμάτησα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως έκλεισα μέσω ΕΟΠΥΥ! Κ μπαίνω κάθε μέρα για να βρω ραντεβού στο ΙΚΑ ! Με το που σταματήσω να πάω να καταθέσω. Το χαρτί π πρέπει να μας κάνει κ εργοδότης υπάρχει κάπου στον ίντερνετ να το εκτυπώσουμς για να μην πηγαινοερχομαστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ πάντως έκλεισα μέσω ΕΟΠΥΥ! Κ μπαίνω κάθε μέρα για να βρω ραντεβού στο ΙΚΑ ! Με το που σταματήσω να πάω να καταθέσω. Το χαρτί π πρέπει να μας κάνει κ εργοδότης υπάρχει κάπου στον ίντερνετ να το εκτυπώσουμς για να μην πηγαινοερχομαστε?

Εμένα μου τα έφτιαξαν στη δουλειά...αλλα το έκανε βάση ενός πρωτότυπου που είχαν.οποτε μάλλον πρέπει να πας από εκεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Εμένα μου τα έφτιαξαν στη δουλειά...αλλα το έκανε βάση ενός πρωτότυπου που είχαν.οποτε μάλλον πρέπει να πας από εκεί.. 

Βρίσκω κάτι στο ίντερνετ που μπορώ να το εκτυπώσω κ να Μ το συμπληρώσουν.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Βρίσκω κάτι στο ίντερνετ που μπορώ να το εκτυπώσω κ να Μ το συμπληρώσουν.

 

Ααα αν το βρήκες καλώς.. Εγώ όσο και αν έψαξα δεν έπεσα πάνω του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Εγώ πάντως έκλεισα μέσω ΕΟΠΥΥ! Κ μπαίνω κάθε μέρα για να βρω ραντεβού στο ΙΚΑ ! Με το που σταματήσω να πάω να καταθέσω. Το χαρτί π πρέπει να μας κάνει κ εργοδότης υπάρχει κάπου στον ίντερνετ να το εκτυπώσουμς για να μην πηγαινοερχομαστε?

Μπήκα χθες το απόγευμα κ δεν έχει ραντεβού. Κάπου είχα δει ότι αν μπεις αργά υπάρχουν διαθέσιμα κ όντως μπήκα μετά τις 12 κ βρήκα. Δοκίμασε κ ίσως βρεις. Βέβαια είναι ανοιχτά τα ραντεβού μέχρι 9/6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Μπήκα χθες το απόγευμα κ δεν έχει ραντεβού. Κάπου είχα δει ότι αν μπεις αργά υπάρχουν διαθέσιμα κ όντως μπήκα μετά τις 12 κ βρήκα. Δοκίμασε κ ίσως βρεις. Βέβαια είναι ανοιχτά τα ραντεβού μέχρι 9/6

A τέλεια θα το δοκιμάσω! Εγώ θέλω μετά της 16 του μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω τη δική μου πρόσφατη εμπειρία για αυτά που συζητάτε...μόλις πήγα μαιευτήριο μου έκαναν rapid που βγαίνει σε 20 λεπτά! Ο άντρας μου περίμενε να δούμε αν θα με κρατήσουν για γέννα και του έκαναν μετά rapid, το οποίο ίσχυε για 48 ώρες..έτσι ερχόταν στο επισκεπτήριο για 20 λεπτά! Εγώ έκανα και μοριακό όταν ήμουν στην αίθουσα τοκετού γιατί θα εμένα στην κλινική. Τα δικά μου ήταν μέσα στην τιμή, ο άντρας μου πλήρωσε 20€..έκατσα 2 24 ώρα και πλήρωσα αυτά και μόνο...το ίδιο είχα κάνει και στην πρώτη γέννα σε άλλο μαιευτήριο! Ο γιατρός μου είχε πει ότι μπορούσα να φύγω και στο πρώτο 24ωρο αλλά δεν ήμουν έτοιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ρωτήσω τη γιατρό για το ιασω μπας και ξέρει αν και με καισαρική δεν ξέρω, ψιλό φοβάμαι να φύγω νωρίτερα.. Απ την άλλη σκέφτομαι τη μικρη.. 

 

Βγήκε η καμπύλη μου 😁👍

0: 83.5

60: 153

120: 124.8

 

Χθες έφαγα κρέπα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Θα ρωτήσω τη γιατρό για το ιασω μπας και ξέρει αν και με καισαρική δεν ξέρω, ψιλό φοβάμαι να φύγω νωρίτερα.. Απ την άλλη σκέφτομαι τη μικρη.. 

 

Βγήκε η καμπύλη μου 😁👍

0: 83.5

60: 153

120: 124.8

 

Χθες έφαγα κρέπα 😂😂

Χαχα καλημέρα κοριτσι!! 

Πόσο σε χαίρομαι δεν φαντάζεσαι!!

Μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Θα ρωτήσω τη γιατρό για το ιασω μπας και ξέρει αν και με καισαρική δεν ξέρω, ψιλό φοβάμαι να φύγω νωρίτερα.. Απ την άλλη σκέφτομαι τη μικρη.. 

 

Βγήκε η καμπύλη μου 😁👍

0: 83.5

60: 153

120: 124.8

 

Χθες έφαγα κρέπα 😂😂

Μπράβο κορίτσι μια χαρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Καλωσήρθαμε στο μήνα μας 😋

Το διάβασα και αγχώθηκα ξαφνικά 🤣🤣🤣

Καλό μήνα λοιπόν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλό μήνα. Εμένα ξεκίνησε καλά η μέρα μου. Στην συνέχεια εμετούς χάλια είμαι. Στον καναπέ ξαπλωμένη. Ελπίζω να ηρεμήσω... 

Γιατί έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλό μήνα. Εμένα ξεκίνησε καλά η μέρα μου. Στην συνέχεια εμετούς χάλια είμαι. Στον καναπέ ξαπλωμένη. Ελπίζω να ηρεμήσω... 

Κι εμένα με πιάνουν κτ ανακατωσουρες τιτελευταίες μέρες...Τί είναι αυτό πάλι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Κι εμένα με πιάνουν κτ ανακατωσουρες τιτελευταίες μέρες...Τί είναι αυτό πάλι??

Και μένα.. Το Σάββατο ήμουν χάλια.. Από το πρωί που ξύπνησα.. Και φυσικά έκανα και εμετούς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!! Πως ειστε; καλο μηνα!! Εγω μπαίνω στον μηνα που σταματαω την δουλειά και χαίρομαι 🤣

@Starrr δεν ξερω αν είναι φυσιολογικό προς το τέλος οι αναγούλες εχω ακουσει για κοπελες που γενμανε με κουβα αγκαλιά. Εγω παντως που εκανα εμετους την περασμένη εβδομάδα ήταν απο κατι κερασια που με πειραξαν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλό μήνα κορίτσια!! Με το καλο σε όσες μπήκατε στο μήνα σας 😍 εγώ τωρα είμαι στην 39η εβδ κ είμαι από τη περασμένη εβδ με αναγούλες, ειδικά τα βράδια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...