Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Ελάτε να ξεχάστουμε λιγάκι... 

Τι μαγειρέψατε σήμερα; 

Εγώ ακόμα τίποτα κορίτσια εγώ δεν τρώω κρέας εσείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Liiida δεν απέχουμε κ πολύ από το Δαφνί χαχα

Εγώ έκανα πατάτες με κρέας. Γενικά δεν είμαι φαν του κρέατος αλλά ξαφνικά σταμάτησα να τρώω τώρα που είμαι έγκυος.. 

Όμως δεν ξέρω μπορεί κ να θελήσω να φάω γιατί σα να αισθάνομαι λίγο καλύτερα. Έφαγα μήλο πριν λίγο κ μάλλον έκανε δουλειά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

@Liiida δεν απέχουμε κ πολύ από το Δαφνί χαχα

Εγώ έκανα πατάτες με κρέας. Γενικά δεν είμαι φαν του κρέατος αλλά ξαφνικά σταμάτησα να τρώω τώρα που είμαι έγκυος.. 

Όμως δεν ξέρω μπορεί κ να θελήσω να φάω γιατί σα να αισθάνομαι λίγο καλύτερα. Έφαγα μήλο πριν λίγο κ μάλλον έκανε δουλειά. 

Εγώ ακόμα δεν ξερω τι φαει θα κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Εγώ ακόμα δεν ξερω τι φαει θα κάνω 

Δεν πείνας;; 

Τι καιρό έχετε;; εμείς Αθήνα βρέχει απο το πρωι. Σήμερα δεν βγήκαμε καθόλου έξω . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Δεν πείνας;; 

Τι καιρό έχετε;; εμείς Αθήνα βρέχει απο το πρωι. Σήμερα δεν βγήκαμε καθόλου έξω . 

Ακόμα οχι έχει ήλιο και θέλω λίγο βροχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Δεν πείνας;; 

Τι καιρό έχετε;; εμείς Αθήνα βρέχει απο το πρωι. Σήμερα δεν βγήκαμε καθόλου έξω . 

Κι εγώ Αθήνα μένω κ πέρα από τη συννεφιά, από βροχή τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!έχω να μπω μέρες και δε σας έχω διαβάσει!ελπίζω όσες είχατε αίμα να είναι παρελθόν!εγω ειμαι χάλια....κάθε μέρα και χειρότερα...από τότε που έκοψα τον θηλασμό ξεκίνησαν οι εμετοι και οι ζαλάδες....και έχω και την μικρή 18 μηνών να κυνηγάω και να παίζουμε!χαλάλι και ελπίζω να καλυτερέψει η κατάσταση!έχω δοκιμάσει σιρόπι και χαπι τιποτα αύριο θα πάρω υπόθετο μπας και δω φως γιατι δεν έχω και βοήθεια και ειναι δύσκολα τα πράγματα....εμεις παλι delivery   φάγαμε γιατι δεν μπορούσα να μαγειρέψω μόνο στη μικρή εκανα να φαει κοτόσουπα!κάναμε και αυχενική την περασμένη βδομάδα ολα καλά!επόμενο ραντεβού 16 Δεκέμβρη κι ελπίζω να δούμε φύλο!

Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια κοπέλα λογιστρια που θέλω να ρωτήσω κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εκεί που ηρεμησα και είπα όλα κομπλέ. Τσουπ να ή ροζ βλεννη στο σκούπισμα. Και φυσικά αγχώθηκα πάλι. Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να ξαπλώσω και ότι έτσι όπως το λέω χωρίς πόνο κλπ δεν πιστεύει ότι είναι κάτι. Απλά από αύριο προσθέτω κι άλλο ουτροτζεσταν να τον ενημερώσω πως πάει και να κάνω υπέρηχο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια εκεί που ηρεμησα και είπα όλα κομπλέ. Τσουπ να ή ροζ βλεννη στο σκούπισμα. Και φυσικά αγχώθηκα πάλι. Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να ξαπλώσω και ότι έτσι όπως το λέω χωρίς πόνο κλπ δεν πιστεύει ότι είναι κάτι. Απλά από αύριο προσθέτω κι άλλο ουτροτζεσταν να τον ενημερώσω πως πάει και να κάνω υπέρηχο.. 

Είχες παλι ροζ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Είχες παλι ροζ; 

Οχι δεν είχα.. Τωρα κοίταξα ότι κανονικά σήμερα είναι η μερα που κανονικά θα αδιαθετουσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Βλέπω το άγχος πάει σύννεφο!! Μια από τα ίδια και εγώ, αν και ηρέμησα μετά την αυχενική! Αρχίζει να στρώνει το στομάχι αλλά έχω ένα μικρό θέμα με το έντερο τις τελευταίες ημέρες..είναι η περίοδος που με πιάνει..και στην προηγούμενη τα ίδια είχα! Γενικά νομίζω ότι είναι αρκετά όμοιες οι εγκυμοσύνες μου.. 

Ο δικός μου ο γιατρός μου είπε ότι οπότε δεν αισθάνομαι καλά να πηγαίνω ακόμα και χωρίς ραντεβού να με βλέπει 5 λεπτά να ηρεμώ..Παρ όλα αυτά είμαστε όλες πάνω κάτω σε εβδομάδες που αρχίζουμε να συνερχόμαστε για αυτό και δεν νιώθουμε πολλά..σε λίγο καιρό όμως θα κάνουν εμφάνιση τα ζουζούνια από μέσα!!! Καλή δύναμη μέχρι τότε 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Οχι δεν είχα.. Τωρα κοίταξα ότι κανονικά σήμερα είναι η μερα που κανονικά θα αδιαθετουσα. 

Επειδή έχω μπερδευτεί συγγνώμη κιόλας ποσο εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Επειδή έχω μπερδευτεί συγγνώμη κιόλας ποσο εισαι;

Είμαι  8 και 2. Απλα έχω διαβάσει στο ίντερνετ ότι την ημερα που αν δεν ήσουν έγκυος θα αδιαθετουσες βλέπεις διάφορες εκκρίσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Clairy. εγώ παρατήρησα ότι είχα πιο έντονους πόνους περιόδου τις 2 φορές που θα μου ερχόταν η περίοδος. Επίσης τα utrogestan έτσι τα ξεκίνησα, είχα κι εγώ ροζ. Αν δεν είναι κόκκινο κόκκινο δεν ανησυχούμε. Να πας όμως για υπέρηχο για να σου επιβεβαιωθεί ότι όλα καλά. 8η-9η βδομάδα δεν είσαι τώρα? Του τεντώματος γίνεται στα χαμηλά μας πατώματα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

@Clairy. εγώ παρατήρησα ότι είχα πιο έντονους πόνους περιόδου τις 2 φορές που θα μου ερχόταν η περίοδος. Επίσης τα utrogestan έτσι τα ξεκίνησα, είχα κι εγώ ροζ. Αν δεν είναι κόκκινο κόκκινο δεν ανησυχούμε. Να πας όμως για υπέρηχο για να σου επιβεβαιωθεί ότι όλα καλά. 8η-9η βδομάδα δεν είσαι τώρα? Του τεντώματος γίνεται στα χαμηλά μας πατώματα...!

Ναι 8 και 3 για την ακρίβεια.. Δεν έχω δει εδώ και ένα 2ωρο σχεδόν. Ναι φυσικά και θα πάω.. Θα δω αύριο πως θα είμαι να τον ενημερώσω. Και να του πω να με δει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Είμαι  8 και 2. Απλα έχω διαβάσει στο ίντερνετ ότι την ημερα που αν δεν ήσουν έγκυος θα αδιαθετουσες βλέπεις διάφορες εκκρίσεις 

Αφου η γιατρός σου σε είπε οτι δεν είναι κάτι μην φοβασαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Κορίτσια αυτό το ρημάδι το 1ο τρίμηνο...ψυχολογικό βασανιστήριο κανονικό. 🙄

Εγώ δεν αντεξα τρίτη θα πάω να με δει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Clairy. πώς πήγε το βράδυ??

Καλημέρα.  Δεν έχω ξαναδεί τίποτα.. Βέβαια θα την βγάλω στο κρεβάτι να είμαι σίγουρη. Εσύ πως είσαι; λίγες ώρες να δεις το σπορακι σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...