Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

4 κ 5???😳 Θα είχα τρελαθεί! Καλά αν κοιμάσαι ξανά εύκολα οκ αλλά εδώ με μια φορά κ μετά έκανα μια ώρα να ξανακοιμηθω... Το βράδυ επίσης η αλήθεια είναι ελλατωνω το νερό! 

Άστα μη μου λες για ύπνο.... Κ γω δυσκολεύομαι πολύ. Κ ξυπνάω κ για τουαλέτα κ για τον μικρό μου. Αυπνη δηλ καθημερινά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι δεν επιτρέπεται. Για νεογέννητο ούτε καν.... Προτιμώ κ γω φουλ όρους... 

Ευτυχώς πήρα αυτούς τους απλούς που είναι σαν φουσκιτσες και όχι κανένα ακριβό.. τζάμπα θα πάει δηλαδή.. να ναι καλά και η πωλήτρια που με ενημέρωσε ότι δεν είναι για νεογέννητα 🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Ευτυχώς πήρα αυτούς τους απλούς που είναι σαν φουσκιτσες και όχι κανένα ακριβό.. τζάμπα θα πάει δηλαδή.. να ναι καλά και η πωλήτρια που με ενημέρωσε ότι δεν είναι για νεογέννητα 🤨

Εμενα πάντως τώρα τον έχει πάρει κ παίζει με τις κούκλες της το γιατρό, οπότε νταξει, χρησίμευσε κάπου 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα κορίτσια!! Τι κάνετε?? Εχτές πήγα και είδα το καρότσι π έλεγα. Είναι τέλειο και από κοντά. Το βάρος του δεν του φαίνεται είναι πολύ στιβαρό και εύκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημεραα κορίτσια!! Τι κάνετε?? Εχτές πήγα και είδα το καρότσι π έλεγα. Είναι τέλειο και από κοντά. Το βάρος του δεν του φαίνεται είναι πολύ στιβαρό και εύκολο.

Για θύμισε μου για ποιο καρότσι λες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Εγώ για τουαλέτα σηκωνομουν μόνο μέχρι τον 3ο μήνα από εκεί και πέρα δεν ξυπνάω το βράδυ για τουαλέτα καθόλου!!!! Φαντάζομαι είναι πολύ κουραστικό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Άστα μη μου λες για ύπνο.... Κ γω δυσκολεύομαι πολύ. Κ ξυπνάω κ για τουαλέτα κ για τον μικρό μου. Αυπνη δηλ καθημερινά.... 

έλα ρε συυυυ εγώ ούτε για τουαλέτα σηκώνομαι καθόλου αλλά και η κόρη μου κοιμάται σερί από 5μηνων ευτυχώς δεν μου ξυπνάει!! Πόσο είναι ο μικρός? Θηλάζεις? Φαντάζομαι κούραση μωρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Κι εγώ έχω καλαθάκι απ την κόρη μου, όντως βολεύει πολύ και είναι οικονομικοί, μην το σκέφτεστε! 

Απιφρακτηρα είχα πάρει ένα Chicco αλλά δεν ρουφάει τπτ και σε νεογέννητο δεν το χρησιμοποίησα καν. Τη μοναδική φορά που μου αρρώστησε με μυξες μέχρι στιγμής μόνο δουλειά έκανε αυτό που τις ρουφας με το σωληνάκι 😂😂αλλά μου είχε πει η παιδιατρος ότι δεν κάνει αυτό για συνέχεια, οπότε το εκανα μια φορά την ημέρα, μετά το μπάνιο και πριν τον ύπνο. 

Εγώ θα φάω. - 

Γελάω πόση ώρα με το εγώ θα φάω και την τελεία και την παύλα 🤣 Εμένα δε μου πέρασε από το μυαλό ότι μπορεί να μην κάνει αφού είναι ψημένα 🍖🍗 Μόλις ήπια αυτό το αηδιαστικό υγρό για την καμπύλη δεν αντέχω 🤢🤮

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Εγώ για τουαλέτα σηκωνομουν μόνο μέχρι τον 3ο μήνα από εκεί και πέρα δεν ξυπνάω το βράδυ για τουαλέτα καθόλου!!!! Φαντάζομαι είναι πολύ κουραστικό....

Είναι και με πιάνει και αϋπνία κάποιες φορές..τι να κάνεις όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eleni5525 είπε:

Είναι και με πιάνει και αϋπνία κάποιες φορές..τι να κάνεις όμως 

Πω πω εγώ κάποιες φορές ξυπναω γιατί αλλάζω πλευρό και είναι δύσκολο μετά να ξανακοιμηθω όχι να σηκωνομουν κιόλας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Γελάω πόση ώρα με το εγώ θα φάω και την τελεία και την παύλα 🤣 Εμένα δε μου πέρασε από το μυαλό ότι μπορεί να μην κάνει αφού είναι ψημένα 🍖🍗 Μόλις ήπια αυτό το αηδιαστικό υγρό για την καμπύλη δεν αντέχω 🤢🤮

Εμένα μπορεί να με πείτε ανώμαλη αλλά η γλυκόζη μου άρεσε!!! Είχα πάει προετοιμασμένη ότι θα έχει απαίσια γεύση αλλά τελικά μου άρεσε 😆 καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εμένα μπορεί να με πείτε ανώμαλη αλλά η γλυκόζη μου άρεσε!!! Είχα πάει προετοιμασμένη ότι θα έχει απαίσια γεύση αλλά τελικά μου άρεσε 😆 καλά αποτελέσματα!!!

Όντως τώρα; Εγώ πήγα προετοιμασμένη ότι θα έχει απαίσια γεύση και όντως είχε! Υποτίθεται πως ήταν με γεύση πορτοκαλί... Ευχαριστώ! Εσύ όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Όντως τώρα; Εγώ πήγα προετοιμασμένη ότι θα έχει απαίσια γεύση και όντως είχε! Υποτίθεται πως ήταν με γεύση πορτοκαλί... Ευχαριστώ! Εσύ όλα καλά;

Η δικιά μου γλυκόζη δεν ήταν ούτε με πορτοκάλι ούτε με λεμόνι, ΣΚΈΤΗ!!! παρόλα αυτά την ήπια πολύ ευχάριστα! 🤭🤭🤭 Μια χαρά η καμπύλη μου βέβαια η γιατρός μου είπε ότι συνεχίζουμε να προσέχουμε την διατροφή μας!!! Έχω στον φούρνο 3 τσουρέκια και ψήνω!!! 😁😁😎😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα! Μια χαρά εγώ! Τα τελευταία βράδια πέφτω ξερή και κοιμάμαι 7ωρο συνεχόμενα! Ούτε για τουαλέτα δεν ξυπνάω! Εσύ; Πως είσαι;

Εγω καλα ειμαι κουρασμένη απο την δουλειά αλλα προσπαθώ να το παλεψω. Με τον ύπνο ειχα και εχω καλες σχεσεις εκτος απο τα πιασίματα! Ταλαιπωριεμαι αυτες τις μερες με την χωνεψη.. Εχει στριμωχτει το στομαχι μου και μου εχει φτάσει στο λαιμό 😂 για το κοκορετσακι που λες δεν έχω ρωτήσει αλλά ξέρω ότι το συκωτι πρέπει να αποφεύγεται, εχει μεγάλη περιεκτικοτητα σε βιταμίνη Α και δεν κάνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Love32 αχ ωραία εύχομαι καλη αγορα στο καρότσι! Ειναι όμορφο οντως!! Και τωρα που μιλαγανε τα κορίτσια για την βαση καφε πρέπει να κοιτάξω αν εχει το καροτσι μας🤔 αλλιως πρέπει να αγοράσω ΟΠΩΣΔΉΠΟΤΕ 🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις παραγγειλαμε το καρότσι!! Προφανώς και τον άντρα μου τον τσιμπησε μυγα! Εψαχνα για βαση καφε και του εδειξα το χρώμα του καροτσιου και μου ειπε παρήγγειλε το! 😍😍😍😍 Τι χαρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια μόλις παραγγειλαμε το καρότσι!! Προφανώς και τον άντρα μου τον τσιμπησε μυγα! Εψαχνα για βαση καφε και του εδειξα το χρώμα του καροτσιου και μου ειπε παρήγγειλε το! 😍😍😍😍 Τι χαρα! 

Ποιο πήρατε εσείς???  Όντως κ εμένα βάση δεν έχει πρέπει να πάρω 😂☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Valxris είπε:

έλα ρε συυυυ εγώ ούτε για τουαλέτα σηκώνομαι καθόλου αλλά και η κόρη μου κοιμάται σερί από 5μηνων ευτυχώς δεν μου ξυπνάει!! Πόσο είναι ο μικρός? Θηλάζεις? Φαντάζομαι κούραση μωρε

Ο δικος είναι φουλ άλματα.... Όχι σταμάτησε θηλασμο απ όταν μπήκαν οι τροφές. Γύρω στους 6 μήνες δηλαδή.... Είναι 18 μηνών!!!!! Οτνα ήταν βρέφος κοιμόταν πολύ καλύτερα. Μετά τους 6 μήνες κόλαση...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Κορίτσια τα ρούχα του orchestra έχουν κανονικές γραμμές?

Πολύ στενά.... Πλέον εμένα δεν φοράει.... Ατσουμπαλα πολύ νούμερα.... Είναι θεωρώ για μέχρι το εξάμηνο..... Μετά δενννν... Κ οτνα λέω μέχρι το εξάμηνο. Για ένα μωρό 6 μηνών θα παίρνεις για 12 μηνών... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ειναι καλά ποιοτικά??

Νταξει καλά είναι, δεν τρελαίνεσαι κιόλας.. Άσε που δεν μ αρέσουν κ τα σχέδια 😂 άξιζε μόνο για αρχή για φανελάκια κλπ με το 50% της κάρτας.. Δεν ανανέωσα ούτε για πλακα😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Ποιο πήρατε εσείς???  Όντως κ εμένα βάση δεν έχει πρέπει να πάρω 😂☺️

Εμεις πηραμε το lorelli sena 2 σε 1. Αν θυμάσαι μιλαγαμε και για το δικο σου οταν ειχα παει να το δω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...