Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα! :)


anna90

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα!!Τώρα το είδα κορίτσι μου, εχω κανονίσει να παω κ σε ενδοκρινολογο. Νομίζω δεν θα παω πουθενα αλλου μετα απο εκει. Σε κάποιες μέρες θα παω κ στον γυναικολόγο μου κ θα το συζητήσω κ μαζί του. 

Τέλεια καλά αποτελέσματα κ από κει... Ελπίζω να βγάλεις άκρη.!!! 😁 Σε ιδιώτη θα πας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τέλεια καλά αποτελέσματα κ από κει... Ελπίζω να βγάλεις άκρη.!!! 😁 Σε ιδιώτη θα πας? 

Ευχαριστώ! Ναι σε ιδιώτη θα παω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

@Starrr όλα καλά με τον υπέρηχο;;

Ναι κορίτσια μου. Είμαι 5+6 εβδομάδες.... Είναι 2.5 χιλιοστά. Αλλά έχω μεγάλη αιμορραγία ευτυχώς δεν επήρεαζει πολύ το μωρό γιατί ευτυχώς έχει εμφυτεφθει ψηλά... Utra και ξάπλα.... Και άδεια ευπαθών ομάδας από τη δουλειά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι κορίτσια μου. Είμαι 5+6 εβδομάδες.... Είναι 2.5 χιλιοστά. Αλλά έχω μεγάλη αιμορραγία ευτυχώς δεν επήρεαζει πολύ το μωρό γιατί ευτυχώς έχει εμφυτεφθει ψηλά... Utra και ξάπλα.... Και άδεια ευπαθών ομάδας από τη δουλειά... 

Σήμερα εμφανίστηκε η αιμορραγία σου;όλα καλά θα πάνε τουλάχιστον είδατε το σπορακι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Σήμερα εμφανίστηκε η αιμορραγία σου;όλα καλά θα πάνε τουλάχιστον είδατε το σπορακι ❤️

Εγώ δνε έχω κάτι. Στον υπέρηχο φάνηκε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Σήμερα εμφανίστηκε η αιμορραγία σου;όλα καλά θα πάνε τουλάχιστον είδατε το σπορακι ❤️

Και καρδούλα ακούσαμε. 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ναι κορίτσια μου. Είμαι 5+6 εβδομάδες.... Είναι 2.5 χιλιοστά. Αλλά έχω μεγάλη αιμορραγία ευτυχώς δεν επήρεαζει πολύ το μωρό γιατί ευτυχώς έχει εμφυτεφθει ψηλά... Utra και ξάπλα.... Και άδεια ευπαθών ομάδας από τη δουλειά... 

Α είσαι αρχή ακόμα.. λογικά έκανες μεγάλο κύκλο!! Από πού προέρχεται η αιμορραγία;;άντε ξάπλα κ εσύ τώρα να μεγαλώσει το σπορακι 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ δνε έχω κάτι. Στον υπέρηχο φάνηκε... 

Αα δεν το ήξερα ότι μπορεί να υπάρχει μόνο εσωτερικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια δεν νομίζω να υπάρχει τίποτα πιο εκνευριστικο από αυτή την αναμονή που ξεκινάει ο πόνος αλλά αίμα δεν κατεβαινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια δεν νομίζω να υπάρχει τίποτα πιο εκνευριστικο από αυτή την αναμονή που ξεκινάει ο πόνος αλλά αίμα δεν κατεβαινει

Μπορεί να είναι για καλό 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι κορίτσια μου. Είμαι 5+6 εβδομάδες.... Είναι 2.5 χιλιοστά. Αλλά έχω μεγάλη αιμορραγία ευτυχώς δεν επήρεαζει πολύ το μωρό γιατί ευτυχώς έχει εμφυτεφθει ψηλά... Utra και ξάπλα.... Και άδεια ευπαθών ομάδας από τη δουλειά... 

τέλεια κοριτσακι μου μπράβο!!! ακούσατε καρδούλα? τόσο νωρίς? τι τελεια!!εγω άκουγα μετα τις 6+ βδομάδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια δεν νομίζω να υπάρχει τίποτα πιο εκνευριστικο από αυτή την αναμονή που ξεκινάει ο πόνος αλλά αίμα δεν κατεβαινει

Πόσο συμφωνώ δεν φαντάζεσαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Όχι καλέ δεν υπάρχει περίπτωση θα έρθει σιγουρα

Ποτέ δεν ξέρεις lacostaki μου!😘 Εμείς ευχόμαστε να μην έρθει!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ποτέ δεν ξέρεις lacostaki μου!😘 Εμείς ευχόμαστε να μην έρθει!💗

Μωρέ δεν θα είχα έστω μισό σύμπτωμα;;;εγώ μόνο της περιόδου εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μωρέ δεν θα είχα έστω μισό σύμπτωμα;;;εγώ μόνο της περιόδου εχω

Δεν είναι απαραίτητο. Ειδικά τα πονακια είναι ίδια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Δεν είναι απαραίτητο. Ειδικά τα πονακια είναι ίδια. 

Βέβαια καφέ υγρά πολύ αραιά έχω από χθες το αίμα δεν έχει κατέβει ακόμα αλλά υποθέτω ότι αύριο θα έρθει κι αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βέβαια καφέ υγρά πολύ αραιά έχω από χθες το αίμα δεν έχει κατέβει ακόμα αλλά υποθέτω ότι αύριο θα έρθει κι αυτο

Μακάρι να είναι προηγούμενα υγρά ή υγρά εμφύτευσης. Θα μείνω εγώ θετική για σένα!!!!! Μακάρι, μακάρι, μακάρι να είναι όλα υπέροχα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι να σκάσω.

Έκανα όλες τις εξετάσεις για να ξεκινήσω εξωσωματική κ σήμερα έμαθα πως έχω μια μορφή αναιμίας κ συγκεκριμένα δρεπανοκυτταρική.

Είμαι να σκάσω ... Μπήκα κ διάβασα κ σε όποιο site και αν μπήκα δεν διάβασα κ τα καλύτερα...

Μικρό προσδόκιμο ζωής σε όσους νοσούν κ επίσης αυτό που με αγχώνει είναι ότι με τόσα φάρμακα που θα πάρω για την εξωσωματική μήπως χειροτερέψει όλο αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια είμαι να σκάσω.

Έκανα όλες τις εξετάσεις για να ξεκινήσω εξωσωματική κ σήμερα έμαθα πως έχω μια μορφή αναιμίας κ συγκεκριμένα δρεπανοκυτταρική.

Είμαι να σκάσω ... Μπήκα κ διάβασα κ σε όποιο site και αν μπήκα δεν διάβασα κ τα καλύτερα...

Μικρό προσδόκιμο ζωής σε όσους νοσούν κ επίσης αυτό που με αγχώνει είναι ότι με τόσα φάρμακα που θα πάρω για την εξωσωματική μήπως χειροτερέψει όλο αυτό.

Καλησπέρα, μήπως έχεις το στίγμα μόνο και όχι εξ'ολοκλήρου δρεπανοκυτταρική αναιμία? Αποκλείεται να μην είχες συμπτώματα τόσα χρόνια...μην αγχώνεσαι,,,ζητά τη γνώμη ειδικών γιατρών πάνω σε τέτοια θέματα. Προέχει η προσωπική σου υγεία και μετά έρχεται η σειρά των φαρμάκων της εξωσωματικής. Σημασία έχει να ξεχωρίσεις αρχικά τι γίνεται με το αποτέλεσμα που δείχνει ότι έχεις αυτού του είδους την αναιμία. Εύχομαι να είναι πραγματικά το στίγμα , αν είναι να είναι όντως κάτι, και να μην σε επηρεάσει σε τίποτα σε σχέση με την επιθυμία σας και την προσπάθεια σας για μωρό. Κράτα γερά και καλή δύναμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια είμαι να σκάσω.

Έκανα όλες τις εξετάσεις για να ξεκινήσω εξωσωματική κ σήμερα έμαθα πως έχω μια μορφή αναιμίας κ συγκεκριμένα δρεπανοκυτταρική.

Είμαι να σκάσω ... Μπήκα κ διάβασα κ σε όποιο site και αν μπήκα δεν διάβασα κ τα καλύτερα...

Μικρό προσδόκιμο ζωής σε όσους νοσούν κ επίσης αυτό που με αγχώνει είναι ότι με τόσα φάρμακα που θα πάρω για την εξωσωματική μήπως χειροτερέψει όλο αυτό.

Δεν είχες κάποια ένδειξη από πριν;; Όπως και να χει οι γιατροί θα μπορέσουν να σε καθοδηγήσουν..ίσως να χρειαστείς κάποια αγωγή ή και παρακολούθηση από αιματολογο..μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια είμαι να σκάσω.

Έκανα όλες τις εξετάσεις για να ξεκινήσω εξωσωματική κ σήμερα έμαθα πως έχω μια μορφή αναιμίας κ συγκεκριμένα δρεπανοκυτταρική.

Είμαι να σκάσω ... Μπήκα κ διάβασα κ σε όποιο site και αν μπήκα δεν διάβασα κ τα καλύτερα...

Μικρό προσδόκιμο ζωής σε όσους νοσούν κ επίσης αυτό που με αγχώνει είναι ότι με τόσα φάρμακα που θα πάρω για την εξωσωματική μήπως χειροτερέψει όλο αυτό.

Αχ κοριτσάκι μου μην διαβάζεις τέτοια πράγματα. Μόνο ο γιατρός σου μπορεί να σου πει σχετικά. Τώρα δεν είμαι και σίγουρη αλλά μήπως έχεις απλά το στίγμα; Δηλαδή είσαι απλά φορέας κι αυτό από ότι γνωρίζω δεν θα έχει καμία επίπτωση στην υγεία σου.

Δηλαδή είσαι μια χαρά σε όλη σου την ζωή και τώρα ξαφνικά βρίσκεις αυτό. Λίγο περίεργο μου φαίνεται. Δεν θα είχες κάποια συμπτώματα;💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ κοριτσάκι μου μην διαβάζεις τέτοια πράγματα. Μόνο ο γιατρός σου μπορεί να σου πει σχετικά. Τώρα δεν είμαι και σίγουρη αλλά μήπως έχεις απλά το στίγμα; Δηλαδή είσαι απλά φορέας κι αυτό από ότι γνωρίζω δεν θα έχει καμία επίπτωση στην υγεία σου.

Δηλαδή είσαι μια χαρά σε όλη σου την ζωή και τώρα ξαφνικά βρίσκεις αυτό. Λίγο περίεργο μου φαίνεται. Δεν θα είχες κάποια συμπτώματα;💗 

για να εχει ενα παιδι αναιμια δεν πρεπει να το εχει κληρονομήσει κ απο τους 2 γονείς?? γιατι κ μένα εχει ο αντρας μου στιγμα αλλα το ειχε ο μπαμπας του..αυτο που θελω να πω οτι αν ειναι κληρονομικο αποκλειεται να μην το ηξεραν απο τους γονεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Μωρέ δεν θα είχα έστω μισό σύμπτωμα;;;εγώ μόνο της περιόδου εχω

Δεν είναι απαραίτητο! Κι εγώ μόνο πονάκια περιόδου είχα και τσουπ ήρθε το νινακι!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...