Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα! :)


anna90

Recommended Posts

1ο τεστ προχθές 

μερα τα πολλα ειναι εχθες κ τεστ ωορρηξιας το οποίο είναι θετικο,συμβαίνει σε εγκυμοσυνη 

3ο σημερα πρωι

received_416357379770043.jpeg

20201112_055925.jpg

20201113_074314.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλημερα!!!

κοριτσια εχω ευχαριστα νέα να σας πω,θα ξερω σιγουρα το απογευμα αλλα εχω θετικα τεστ εγκυμοσύνης απο προχθές, σημερα ηταν κ αρκετα εντονο.πηγα για χοριακη ,περιμενω το αποτελεσμα το απογευμα με μειλ.ειμαι σημερα 39η μερα του κυκλου,αλλα δεν εχω σταθερο κυκλο.

εχω ειδη συμπτώματα, οπως τάση για εμετο ζαλάδες και τσιμπηματα χαμηλα που κ που ειδικά αν κουράζομαι!! 

οποτε @Lacostaki νομιζω εσυ ειχες φτιάξει την λίστα? αλλαξε το,ευχομαι ολα να πανε καλα!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να έχεις μία όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη 💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Εγω μόλις γυρισα σπιτι από τον οδοντίατρο.. Έκανα εξαγωγή φρονιμιτη που το ανεβαλα πολυ καιρό.. Θα τους παρω με τη σειρά τους γιατρους αυτό το μήνα μου φαίνεται χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου να πάνε όλα τέλεια!!! @Ευάγγελοςτ εσύ τι κάνεις κορίτσι μου? Από ότι είδα εχθές την περίμενες την ακατανομαστη

Lacostaki μου εμένα μου ήρθε κανονικά αλλιώς τώρα θα είχα ήδη ανεβάσει το θετικό τεστακι!😁 Πάμε για τον επόμενο μήνα λοιπόν! Άρα 8/12 την επόμενη φορά!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να έχεις μία όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη 💞💞

σε ευχαριστώ πολυ κοριτσακι μου!!

γενικα σας ευχαριστώ πάρα πολύ ολες!!!

@Kostefδεν εχεις παράπονο στα έβαλα όλα!!!χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα! Εγω μόλις γυρισα σπιτι από τον οδοντίατρο.. Έκανα εξαγωγή φρονιμιτη που το ανεβαλα πολυ καιρό.. Θα τους παρω με τη σειρά τους γιατρους αυτό το μήνα μου φαίνεται χαχα

Α! Το ίδιο είχα κάνει κι εγώ ένα μήνα πριν μείνω έγκυος! Είπα να τελειώνω με αυτό να μην το έχω μετά. Σαν να ήξερα! Άσε μου είχε αφήσει από το ζόρι και ένα πράγμα σαν μελάνια τεράστιο έξω από το μάγουλο και το σαγόνι άλλο πράγμα! Διακοπές πήγα με αυτό! Ευτυχώς έχω πολλά και μακριά μαλλιά και δεν φαινόταν τόσο πολύ! Ελπίζω να σου φέρει γούρι κι εσένα γιατί εμένα μου έφερε που τον ξεφορτώθηκα!😄🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα! Εγω μόλις γυρισα σπιτι από τον οδοντίατρο.. Έκανα εξαγωγή φρονιμιτη που το ανεβαλα πολυ καιρό.. Θα τους παρω με τη σειρά τους γιατρους αυτό το μήνα μου φαίνεται χαχα

ωχ θα πονάς λιγο ε? εγω ειχα πέρυσι βγάλει 3 δόντια, 2 φρονημιτες κ 1 που έβαλα εμφύτευμα επι 2 αυτα σύνολο 6 δόντια και υπέφερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ζουζουνα* είπε:

σε ευχαριστώ πολυ κοριτσακι μου!!

γενικα σας ευχαριστώ πάρα πολύ ολες!!!

@Kostefδεν εχεις παράπονο στα έβαλα όλα!!!χαχαχα 

Ζουζούνα μου συγχαρητήρια κορίτσι μου! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Με το καλό να μεγαλώσει η οικογένεια σας! 🥰💗💗💗💗

Μα τι υπέροχη εικόνα αυτή με τα πολλά θετικά!☺️🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

ωχ θα πονάς λιγο ε? εγω ειχα πέρυσι βγάλει 3 δόντια, 2 φρονημιτες κ 1 που έβαλα εμφύτευμα επι 2 αυτα σύνολο 6 δόντια και υπέφερα...

Όλα μαζεμένα τα έβγαλες η σε διαφορετικές επισκέψεις? Εγώ απλά το ανεβαλα τόσο καιρό κ είπα να τον κάνω τώρα γιατί είχε χαλαρώσει το ουλο κ με ενοχλούσε.. 

 

Είμαι πολυ πιο καλά από ότι περιμενα να σας πω την αλήθεια. Εχω βγάλει τους υπόλοιπους φρονιμιτες πριν κάτι χρόνια κ σε σχεση με αυτό που θυμόμουν είμαι μια χαρά τώρα. Οι πανω φρονιμιτες μου ήταν έγκλειστοι μεγάλα δόντια σαν μέγεθος και τα έβγαλα στο νοσοκομείο. Ήταν μεγάλο ζόρι μια μικρή επέμβαση μετά μάγουλο τουμπανο παγοκυστες ουτε να το θυμάμαι. Τώρα απλά ποναω ανεκτά μέχρι τώρα... Θα παω και τη Δευτέρα για σφραγίσματα κ θα γίνω τζιτζι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Α! Το ίδιο είχα κάνει κι εγώ ένα μήνα πριν μείνω έγκυος! Είπα να τελειώνω με αυτό να μην το έχω μετά. Σαν να ήξερα! Άσε μου είχε αφήσει από το ζόρι και ένα πράγμα σαν μελάνια τεράστιο έξω από το μάγουλο και το σαγόνι άλλο πράγμα! Διακοπές πήγα με αυτό! Ευτυχώς έχω πολλά και μακριά μαλλιά και δεν φαινόταν τόσο πολύ! Ελπίζω να σου φέρει γούρι κι εσένα γιατί εμένα μου έφερε που τον ξεφορτώθηκα!😄🥰

Μακαρι κορίτσι μου! Από το στόμα σου και στου Θεου το αυτί!! Έτσι κ μείνω έγκυος και παει καλα αυτή τη φορά όλες βουρ για εξαγωγές στους φρονιμιτες χαχαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

μηπως κανεις τωρα ωορρηξία?μπορει γιαυτο ,εκτός κ αν εχεις κανει...πάντως γενικά μπορει κάποιος κυκλος να μεγαλώσει. 

Στη 53η ωορρηξια??. Είχα υγρά κάπου στη 30η...μετα ανέβηκε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Όλα μαζεμένα τα έβγαλες η σε διαφορετικές επισκέψεις? Εγώ απλά το ανεβαλα τόσο καιρό κ είπα να τον κάνω τώρα γιατί είχε χαλαρώσει το ουλο κ με ενοχλούσε.. 

 

Είμαι πολυ πιο καλά από ότι περιμενα να σας πω την αλήθεια. Εχω βγάλει τους υπόλοιπους φρονιμιτες πριν κάτι χρόνια κ σε σχεση με αυτό που θυμόμουν είμαι μια χαρά τώρα. Οι πανω φρονιμιτες μου ήταν έγκλειστοι μεγάλα δόντια σαν μέγεθος και τα έβγαλα στο νοσοκομείο. Ήταν μεγάλο ζόρι μια μικρή επέμβαση μετά μάγουλο τουμπανο παγοκυστες ουτε να το θυμάμαι. Τώρα απλά ποναω ανεκτά μέχρι τώρα... Θα παω και τη Δευτέρα για σφραγίσματα κ θα γίνω τζιτζι!!! 

Χαχαχαχα το 1ο και το 3ο ηταν με μια 

τα αλλα 3 παλι με μια επίσκεψη  Χαχαχαχα 

τα δόντια εγω πηγα σε γναθοχειρουργο που μου τα έβγαλε κ που μου έβαλε τα εμφυτεύματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Στη 53η ωορρηξια??. Είχα υγρά κάπου στη 30η...μετα ανέβηκε. 

εκτός αν ήταν τσουφιο το ωοθυλακιο γιαυτο να αργησε...μπορεί να κανεις κ τοτε απλα να μην προκύψει εγκυμοσύνη γιατι μπορει να ειναι ανορρηκτικος κυκλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

Χαχαχαχα το 1ο και το 3ο ηταν με μια 

τα αλλα 3 παλι με μια επίσκεψη  Χαχαχαχα 

τα δόντια εγω πηγα σε γναθοχειρουργο που μου τα έβγαλε κ που μου έβαλε τα εμφυτεύματα.

Παναγία μου ποναω πιο πολυ μόνο που το σκέφτομαι τόσα πολλα μαζί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Μακαρι κορίτσι μου! Από το στόμα σου και στου Θεου το αυτί!! Έτσι κ μείνω έγκυος και παει καλα αυτή τη φορά όλες βουρ για εξαγωγές στους φρονιμιτες χαχαχα!! 

εγω που δεν εχω φρονιμιτες??να παω να τα βγαλω ολα μπας κ κατσει🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω 3 ακόμη λέτε; Πέρα από την πλάκα, μακάρι για όλες η νέα χρονιά να φέρει αυτό που επιθυμούμε περισσότερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

εγω που δεν εχω φρονιμιτες??να παω να τα βγαλω ολα μπας κ κατσει🤣🤣🤣🤣

Χαχαχα μη σας παρω στον λαιμό μου κ αρχιζετε να βγάζετε δόντια χαχαχα!!! Πήγαινε για κανένα καθαρισμό για το γουρι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Χαχαχα μη σας παρω στον λαιμό μου κ αρχιζετε να βγάζετε δόντια χαχαχα!!! Πήγαινε για κανένα καθαρισμό για το γουρι! 

ασε κ εδω κ 4 μηνες παλευω με μια απονευρωση κ καθε εβδομαδα παω οδοντιατρο...κ εκει που ειναι να τελειωσω γιατι εβγαζε πυον μια ριζα γινεται η βιοχημικη ανεβοκατεβηκαν οι ορμονες κ ερεθιστηκε το δοντι κ πηγα παραπισω...τωρα μαλλον τελειωνω μου ειπε την επομενη φορα..κ μετα θελω να μη ξαναδω οδοντιατρο για ενα χρονο🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

εκτός αν ήταν τσουφιο το ωοθυλακιο γιαυτο να αργησε...μπορεί να κανεις κ τοτε απλα να μην προκύψει εγκυμοσύνη γιατι μπορει να ειναι ανορρηκτικος κυκλος

Ναι το ξέρω. Αλλά και πάλι η δεύτερη φάση διαρκεί 14 μέρες. Όχι παραπάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ζουζουνα* είπε:

κοριτσια μου 130 η χοριακη!! θα παω για δευτερα αλλη μια κ βλέπουμε, νομιζω παμε καλα!!

Ευχομαι τη Δευτέρα ένα 4τραπαλσιο νούμερο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

κοριτσια μου 130 η χοριακη!! θα παω για δευτερα αλλη μια κ βλέπουμε, νομιζω παμε καλα!!

Μπράβο...μια χαρά είσαι!!με το καλό τη Δευτέρα τώρα!! Επίσης χαρά στο κουράγιο σου...πολύ σε χαίρομαι!!! έχεις βοήθεια από κάπου; Γιατί τώρα που περιμένω το 2ο με ένα δίχρονο στο σπίτι και ενώ πρέπει να είμαι και ξάπλα επειδή έχω καφετιά, ο άντρας μου τα είδε όλα.. χαχαχα!! Δεν μπορεί να τα διαχειριστεί όλα και εγώ δε ξέρω τι να κάνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Ευχομαι τη Δευτέρα ένα 4τραπαλσιο νούμερο ❤️

να σ πω θα παω την τριτη για καλύτερο διπλασιασμό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Μπράβο...μια χαρά είσαι!!με το καλό τη Δευτέρα τώρα!! Επίσης χαρά στο κουράγιο σου...πολύ σε χαίρομαι!!! έχεις βοήθεια από κάπου; Γιατί τώρα που περιμένω το 2ο με ένα δίχρονο στο σπίτι και ενώ πρέπει να είμαι και ξάπλα επειδή έχω καφετιά, ο άντρας μου τα είδε όλα.. χαχαχα!! Δεν μπορεί να τα διαχειριστεί όλα και εγώ δε ξέρω τι να κάνω!!

οχι μονο ο αντρας μου κ εγω...οι γονείς μας μονο αν τους πούμε εμείς για να πάμε  σε κανένα γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Μπράβο...μια χαρά είσαι!!με το καλό τη Δευτέρα τώρα!! Επίσης χαρά στο κουράγιο σου...πολύ σε χαίρομαι!!! έχεις βοήθεια από κάπου; Γιατί τώρα που περιμένω το 2ο με ένα δίχρονο στο σπίτι και ενώ πρέπει να είμαι και ξάπλα επειδή έχω καφετιά, ο άντρας μου τα είδε όλα.. χαχαχα!! Δεν μπορεί να τα διαχειριστεί όλα και εγώ δε ξέρω τι να κάνω!!

Εσύ να χαλαρώσεις και να μείνεις ξαπλωμένη.... πίστεψε με δεν πρόκειται να πάθει τίποτα....τα πάντα μπορούν να κάνουν αρκεί να το θέλουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...