Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλώς την να!!!να σου ζήσει το μωράκι  Κ με το καλό το αδελφακι του.. Μήπως να ανοίξεις κ του Νοέμβρη ??χαχα!!! 

Καλώς σας βρήκα κοριτσια μου 😘 η αλήθεια θα ήθελα να ανοίξω αυτό του Δεκέμβρη εάν δεν θέλει κάποια άλλη κοπέλα ήταν για μένα σταθμός και μια αλλαγή ζωής ο μήνας που έμαθα ότι ήμουν έγκυος! 😘♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Εγώ προσωπικά, το να μην γνωρίζω με τρελαίνει περισσότερο. Είτε θετικό, είτε αρνητικό, αρκεί να το ξέρω και να συνεχίσω καταλλήλως!! Αν βγει θετικό, θα μιλήσεις με τον γιατρό σου, θα κανονίσεις χοριακη....ον πρώτο σου υπέρηχο!! Αν βγει αρνητικό, θα πεις "πάμε δυνατά για τον επόμενο μηνα" (το λέω κι εγώ εδώ και 2 χρόνια κάθε μηνα)!!! Ίσως μάλιστα να ηρεμήσεις ψυχολογικα και να σου έρθει (που εύχομαι να μην την δεις για 9 μηνες)!!!!

Πήρα σήμερα δύο τεστακια. Θα τα κάνω μεσημέρι μόλις γυρίσω από τη δουλειά! Καλά λες τουλάχιστον αν είναι αρνητικό ας το μάθω να μου φύγει η τρέλα! Σε ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι για όλες μας !! Να βλέπουμε μόνο θετικά!!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Πόσο γρήγορα και ανέμελα περνάει το σκ χωρίς να σκέφτεσαι και να αγχώνεσαι 😂. Σας βάζω το πινακάκι μου.. Το Σάββατο ή θερμοκρασία μου έπεσε και από γοητεύτηκα. Ανέβηκε όμως πάλι. Δεν είχα κοιμηθεί καλά και η μέτρηση ήταν στις 6 το πρωί που σηκώθηκα ενώ κανονικά μετράω κατά τις 9. Λίγες μέρες ακόμα έμειναν.. 

Screenshot_20201026_105745.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Πόσο γρήγορα και ανέμελα περνάει το σκ χωρίς να σκέφτεσαι και να αγχώνεσαι 😂. Σας βάζω το πινακάκι μου.. Το Σάββατο ή θερμοκρασία μου έπεσε και από γοητεύτηκα. Ανέβηκε όμως πάλι. Δεν είχα κοιμηθεί καλά και η μέτρηση ήταν στις 6 το πρωί που σηκώθηκα ενώ κανονικά μετράω κατά τις 9. Λίγες μέρες ακόμα έμειναν.. 

Screenshot_20201026_105745.jpg

καλη ειναι ,έπρεπε να παρεις κ μια στις 9 να δεις που είσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλη ειναι ,έπρεπε να παρεις κ μια στις 9 να δεις που είσαι.

Ήμουν στη δουλειά και δυστυχώς δε γινόταν.. Επισης στις 9 είναι η ώρα που συνήθως ξυπνάω.. Οπότε δε θα ήταν αντικειμενική η θερμοκρασια.. Γενικά όταν μετριεμαι κατά τη διάρκεια της μερας εχω από 36.7 μέχρι 37.. Ενώ πριν την ωορρηξια κατά τη διάρκεια της μερας είχα 36.1 με 36.3. Εντωμεταξύ η θερμοκρασια μου έχει αλλάξει.. Μέχρι και τον Σεπτέμβρη ήταν 36.6 μέσα στη μέρα τους τελευταίους 2 μηνες έπεσε. Έχει συμβεί σε κάποια κάτι παρόμοιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ήμουν στη δουλειά και δυστυχώς δε γινόταν.. Επισης στις 9 είναι η ώρα που συνήθως ξυπνάω.. Οπότε δε θα ήταν αντικειμενική η θερμοκρασια.. Γενικά όταν μετριεμαι κατά τη διάρκεια της μερας εχω από 36.7 μέχρι 37.. Ενώ πριν την ωορρηξια κατά τη διάρκεια της μερας είχα 36.1 με 36.3. Εντωμεταξύ η θερμοκρασια μου έχει αλλάξει.. Μέχρι και τον Σεπτέμβρη ήταν 36.6 μέσα στη μέρα τους τελευταίους 2 μηνες έπεσε. Έχει συμβεί σε κάποια κάτι παρόμοιο; 

μπορει σε εκείνον τον κυκλο που ηταν πιο χαμηλή η θερμοκρασία σου να μην ήταν καλή η ωορρηξία. γινεται σε κάποιους κύκλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούργια βέβαια σας παρακολουθώ παρα πολύ καιρό!να σας πω κι εγώ με την σειρά μου προσπαθώ για παιδάκι εδώ και 3 χρόνια έχουμε βρει αρκετά εμπόδια αλλά προσπαθούμε να τα ξεπεράσουμε έκανα λοιπόν κι εγώ κάποιες εξετάσεις ορμονολογικές θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε είμαι 31ετων η tsh παίζει μια στο 4,5 μια στο 2,5 χωρίς χάπι η προλακτινη βγήκε 43 και η αμή 4,95 αν κάποια κοπέλα ξέρει κάτι θα ήθελα να μου πει την γνώμη της 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

🤰💖🌺

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🌺

Ελενακι12:Γέννησε:29/06/20 κοριτσακι🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι🎂💗:13/10/20

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶

Sofia0294:ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Σε παρακαλώ να με βάλεις και εμένα 3/8/20 αγοράκι 😍💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Ήμουν στη δουλειά και δυστυχώς δε γινόταν.. Επισης στις 9 είναι η ώρα που συνήθως ξυπνάω.. Οπότε δε θα ήταν αντικειμενική η θερμοκρασια.. Γενικά όταν μετριεμαι κατά τη διάρκεια της μερας εχω από 36.7 μέχρι 37.. Ενώ πριν την ωορρηξια κατά τη διάρκεια της μερας είχα 36.1 με 36.3. Εντωμεταξύ η θερμοκρασια μου έχει αλλάξει.. Μέχρι και τον Σεπτέμβρη ήταν 36.6 μέσα στη μέρα τους τελευταίους 2 μηνες έπεσε. Έχει συμβεί σε κάποια κάτι παρόμοιο; 

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω από το πίνακα σου πολλά, υποτίθεται ότι από 31με4 θα είσαι στις γόνιμες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έκανα τεστ με 2 μέρες καθυστέρηση κ βγήκε αρνητικό ..😟... Πάντως περίοδος τπτ.ουτε σημάδι.μονο πονάκια έχω κάτω δεξιά.κ έχω κ πρησμένο στήθος. Εάν δεν έρθω μέχρι Κυριακή θα το ξανακάνω το τεστ! Εύχομαι να είναι αργή σύλληψη και να φανεί μετά... Μακάρι να μην μου έρθει ...επίσης λέτε να φταίει που δεν το έκανα με πρωινά ούρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Marakii είπε:

Κορίτσια μου έκανα τεστ με 2 μέρες καθυστέρηση κ βγήκε αρνητικό ..😟... Πάντως περίοδος τπτ.ουτε σημάδι.μονο πονάκια έχω κάτω δεξιά.κ έχω κ πρησμένο στήθος. Εάν δεν έρθω μέχρι Κυριακή θα το ξανακάνω το τεστ! Εύχομαι να είναι αργή σύλληψη και να φανεί μετά... Μακάρι να μην μου έρθει ...επίσης λέτε να φταίει που δεν το έκανα με πρωινά ούρα? 

Μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου.Απο τη στιγμή που η "κυρία" δεν έχει εμφανιστεί τίποτα δεν έχει καθοριστεί.Εγω νομίζω ότι σίγουρα επηρεάζει και ο παράγοντας των μην πρωινων ούρων.Στη δική μου περίπτωση είχα 12 μέρες καθυστέρηση και ίσα που φαινόταν η γραμμή του τεστ (χοριακη 91) γιατί όντως είναι καθυστερημένη σύλληψη!Όλα καλά!Να σκέφτεσαι θετικά 😊🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Σε παρακαλώ να με βάλεις και εμένα 3/8/20 αγοράκι 😍💙

Κυρίως γι'αυτό την έκανα την κοινοποίηση για να δεις το καινούριο πινακακι και να μου στείλεις ημερομηνία γέννησης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω από το πίνακα σου πολλά, υποτίθεται ότι από 31με4 θα είσαι στις γόνιμες;

Οχι η περίοδος μου αν έρθει θα είναι τόσο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Κορίτσια μου έκανα τεστ με 2 μέρες καθυστέρηση κ βγήκε αρνητικό ..😟... Πάντως περίοδος τπτ.ουτε σημάδι.μονο πονάκια έχω κάτω δεξιά.κ έχω κ πρησμένο στήθος. Εάν δεν έρθω μέχρι Κυριακή θα το ξανακάνω το τεστ! Εύχομαι να είναι αργή σύλληψη και να φανεί μετά... Μακάρι να μην μου έρθει ...επίσης λέτε να φταίει που δεν το έκανα με πρωινά ούρα? 

Ναι μπορεί να φταίει αν είχες πιει πολλά υγρά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Beatricee είπε:

Μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου.Απο τη στιγμή που η "κυρία" δεν έχει εμφανιστεί τίποτα δεν έχει καθοριστεί.Εγω νομίζω ότι σίγουρα επηρεάζει και ο παράγοντας των μην πρωινων ούρων.Στη δική μου περίπτωση είχα 12 μέρες καθυστέρηση και ίσα που φαινόταν η γραμμή του τεστ (χοριακη 91) γιατί όντως είναι καθυστερημένη σύλληψη!Όλα καλά!Να σκέφτεσαι θετικά 😊🤞

Σ'ευχαριστω πολύ θα κάνω υπομονή λίγες μέρες ακόμα και να το επαναλάβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ναι μπορεί να φταίει αν είχες πιει πολλά υγρά.. 

Μακάρι να φταίει αυτό! Στην αναμονή λοιπόν λίγες μέρες ακόμα για να το επαναλάβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χθες, 14η ημέρα του κύκλου είχα θετικό τεστ ωορρηξίας, οπότε αναμένω να επιβεβαιώσω την ωορρηξία μου και με τη θερμομετρηση αύριο ή μεθαύριο...! Επαφή είχα την 13η ημέρα, σήμερα (πρωί πρωί χιχιχιιχι) και ελπίζω και αύριο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χθες, 14η ημέρα του κύκλου είχα θετικό τεστ ωορρηξίας, οπότε αναμένω να επιβεβαιώσω την ωορρηξία μου και με τη θερμομετρηση αύριο ή μεθαύριο...! Επαφή είχα την 13η ημέρα, σήμερα (πρωί πρωί χιχιχιιχι) και ελπίζω και αύριο!! 

Καλημέρα!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!! Να είσαι τυχερή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χθες, 14η ημέρα του κύκλου είχα θετικό τεστ ωορρηξίας, οπότε αναμένω να επιβεβαιώσω την ωορρηξία μου και με τη θερμομετρηση αύριο ή μεθαύριο...! Επαφή είχα την 13η ημέρα, σήμερα (πρωί πρωί χιχιχιιχι) και ελπίζω και αύριο!! 

ναι να κανει 3 μερες συνεχόμενα απο το 1ο τεστ θετικο!καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια παρακολουθώ εδω και αρκετό καιρό τις συζητήσεις σας!προσπαθω εδώ και 3 χρόνια για παιδάκι αλλά δυστυχώς ακόμα δεν έχει έρθει!απφασισα να σας γράψω τώρα γιατί βλέπω δίνετε δύναμη η μια στην άλλη και χρειάζομαι και εγώ λίγη πλέον!ευχομαι να τα καταφέρουμε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/10/2020 at 2:49 ΜΜ, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούργια βέβαια σας παρακολουθώ παρα πολύ καιρό!να σας πω κι εγώ με την σειρά μου προσπαθώ για παιδάκι εδώ και 3 χρόνια έχουμε βρει αρκετά εμπόδια αλλά προσπαθούμε να τα ξεπεράσουμε έκανα λοιπόν κι εγώ κάποιες εξετάσεις ορμονολογικές θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε είμαι 31ετων η tsh παίζει μια στο 4,5 μια στο 2,5 χωρίς χάπι η προλακτινη βγήκε 43 και η αμή 4,95 αν κάποια κοπέλα ξέρει κάτι θα ήθελα να μου πει την γνώμη της 

Καλησπερα κορίτσι μου. Εγώ για τις ορνονολογικρε δεν ξέρω να σου πω. Αυτό μόνον που θα έκανα αν ημουν στη θέση σου και το γράφω σε οποία κοπέλα μας γράφει οτι προσπαθει πολλα χρονια ειναι να κάνεις παραπάνω εξετασεις. Τα τρία χρόνια κατά τη γνωμη μου είναι πολλα. Εγώ λίγο πριν το χρόνο είχα παει στο γιατρό. Μου εδωσε να κάνουμε ορνονολογικρε και σαλπιγγογραφια εγώ και σπερμοδιαγραμμα καλλιέργεια ο συζυγος. 

Μια πιθανότητα είναι να είναι όλα οκ αλλά μπορεί πχ να υπάρχει κάτι απλό όπως ένα μικρόβιο που να εμποδίζει. Σαν την περιπτωση της @Ευάγγελοςτ που είχαν ένα μικρόβιο στο σπέρμα νομίζω κ μετα τη θεραπεια έμεινε αμέσως έγκυος, δεν θυμάμαι ακριβώς την περιπτωση με λεπτομέρειες αν το δει θα στο  γράψει η ίδια πιστευω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου. Εγώ για τις ορνονολογικρε δεν ξέρω να σου πω. Αυτό μόνον που θα έκανα αν ημουν στη θέση σου και το γράφω σε οποία κοπέλα μας γράφει οτι προσπαθει πολλα χρονια ειναι να κάνεις παραπάνω εξετασεις. Τα τρία χρόνια κατά τη γνωμη μου είναι πολλα. Εγώ λίγο πριν το χρόνο είχα παει στο γιατρό. Μου εδωσε να κάνουμε ορνονολογικρε και σαλπιγγογραφια εγώ και σπερμοδιαγραμμα καλλιέργεια ο συζυγος. 

Μια πιθανότητα είναι να είναι όλα οκ αλλά μπορεί πχ να υπάρχει κάτι απλό όπως ένα μικρόβιο που να εμποδίζει. Σαν την περιπτωση της @Ευάγγελοςτ που είχαν ένα μικρόβιο στο σπέρμα νομίζω κ μετα τη θεραπεια έμεινε αμέσως έγκυος, δεν θυμάμαι ακριβώς την περιπτωση με λεπτομέρειες αν το δει θα στο  γράψει η ίδια πιστευω. 

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για την απάντηση εννοείται πως έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις τον πρώτο χρόνο βρήκαμε πρόβλημα στο σπερμα το φτιάξαμε μέτα από 1,5 χρόνο τώρα έκανα εγώ τις εξετάσεις επαναληπτικές αλλά δεν είχα θέμα ποτέ με κάτι και ξαφνικά έχω με την προλακτινη σίγουρα και με την tsh!σημερα έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο να μου εξηγήσει γιατί ο ενδοκρινολόγος που πηγα μου είπε πτι δεν παίζει ρόλο η tsh και η προλακτινη και ο γυναικολόγος μου είπε απλά να τον αλλάξω!απλα κεχρί να πάω στον γυναικολόγο να μου πει έλεγα μήπως κάποια κοπέλα ήξερα να μου πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...