Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δε πειραζει να ρωτάς ο,τι θες τόσες που είμαστε λογικό είναι... Λοιπόν, εμεις ξεκινήσαμε προσπάθειες το καλοκαίρι του 18. Τον Φλεβάρη  του 19 κ ενώ είχα αρχισει να ψαχνομαι πάνω σ έναν απλό υπέρηχο βρήκαμε μια κύστη η οποία ήταν ενδομητριωσης. Ήταν αρκετά μεγάλη οπότε έκανα λαμπαροσκοπικη επέμβαση τον Μάρτιο .. συνεχίσαμε τις προσπάθειες αλλά δεν... 1 χρόνο μετά φέτος δλδ η ενδομητριωση επέστρεψε με μια μικρή κύστη οπότε η θεραπεία της ήταν η εγκυμοσύνη κ μόνο.. δε γινόταν να την αφήσουμε να φουντώσει ξανά κ προχωρήσαμε σε εξωσωματικη.. όταν λέμε σε φυσικό κύκλο εννοώ ότι πήγαμε κανονικά με βάση την ωορρηξία μου κ 5 μέρες μετά έγινε η έμβρυομεταφορα.. τεχνητός κύκλος αν δε κάνω λάθος είναι να σου "φτιάξουν" την ωορρηξία την ημέρα που θέλουν να στο πω κ εκεί... Να γίνει τεχνητά δλδ.. 

Δεν άφησα χρόνο να περάσει , είχα προτείνει κ εγώ σπέρματεγχυση κ στους δύο γιατρούς μου αλλά με αποθάρρυναν.. γενικότερα ήταν ψυχοφθόρο για εμάς από ένα σημείο κ μετά να προσπαθούμε κ να έχει γίνει αυτοσκοπός.. πραγματικά όταν Μ είπανε οι γιατροί φθάνει προχωρα,  λυτρωθηκα κ χάρηκα να σ πω την αλήθεια. Μπήκα σ ένα δρόμο κ ήξερα τι  πρέπει να κάνω για να φθάσω στο στόχο μου... 

Πήρες χάπια να υποθέσω για να βγάλεις περισσότερα ωάρια? 

Αν ναι, πόσα αν επιτρέπεται κατάφεραν να μεγαλώσουν?

Κι εμείς απ το καλοκαίρι του 18 προσπαθούμε αλλά βλέπεις εμείς ακόμα δεν έχουμε διαγνωστεί με κάποιο θέμα οπότε είπαμε να το παλέψουμε με 2 3 κύκλους σπερματέγχυσης.

Σου εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου. 

Είμαι σίγουρη ότι 2 χρόνια τώρα θα πέρασες πολύ απογοήτευση, οπότε σου αξίζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ κορίτσια νιώθω ήδη χαμένο αυτόν τον μήνα.. Δεν ξέρω γιατί είμαι τόσο απαισιόδοξη.. Η θερμοκρασια μου δεν έχει ανέβει σχεδόν καθόλου σε όλον τον κύκλο αν και δεν την μετράω πρωι. Απλά τους προηγούμενους κύκλους είχα 37 πριν να μου έρθει η περίοδος. Ίσως να μην έχω κάνει και καν ωορρηξία... Αδιαθετω 1 του μήνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ελενάκι μου πόσο χάρηκα που είδα μήνυμα σου! 😃Πάντα σε σκέφτομαι!!!! Εύχομαι ότι σε στεναχώρησε κορίτσι μου να μείνει πια στο παρελθόν.

Φαντάζομαι θα τρέχεις με δύο μωρά! Καλά τα κορίτσια την έχουνε την τσαχπινια τους! Φαντάζομαι τι χαρουλες θα σου κάνει η μοντελαρα μας! 🥰🥰🥰🥰

Κούκλα μου γλυκιά δύσκολα είναι με δύο παιδιά και χωρίς βοήθεια.... Τρέχω και δεν φτάνω αλλά χαλάλι για τα παιδάκια μου.... Έχω τρελαθεί με την μικρή είναι πάρα πολύ καλή κ ο γιος μου την αγαπάει απίστευτα πολύ κ αυτό με κάνει ακόμα πιο χαρουμενη❤️❤️❤️εσύ πως είσαι??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ κορίτσια νιώθω ήδη χαμένο αυτόν τον μήνα.. Δεν ξέρω γιατί είμαι τόσο απαισιόδοξη.. Η θερμοκρασια μου δεν έχει ανέβει σχεδόν καθόλου σε όλον τον κύκλο αν και δεν την μετράω πρωι. Απλά τους προηγούμενους κύκλους είχα 37 πριν να μου έρθει η περίοδος. Ίσως να μην έχω κάνει και καν ωορρηξία... Αδιαθετω 1 του μήνα.. 

Κορίτσι μου ένα μήνα είχα κάνει θερμομέτρηση και πάντα πρωί, αυτό το τονίζουν οι γιατροί, αλλά το θεώρησα αλήθεια χάσιμο χρόνου. Επειδή ξέρω ότι είναι όλα αυτά ψυχοφθόρα και ότι ψαχνόμαστε με τα πάντα και διαβάζουμε τα πάντα, τουλάχιστον κάποια πράγματα προσπάθησε να τα αποφύγεις. Θεωρώ ότι η θερμομέτρηση, και ειδικά όταν δε γίνεται σωστά, δε βοηθάει σε τίποτα. Καλύτερα κάνε κανα δυο κύκλους έλεγχο ωορρηξίας στο γυναικολόγο σου και αν δείχνουν όλα καλά τότε θα κάνεις σίγουρα ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κούκλα μου γλυκιά δύσκολα είναι με δύο παιδιά και χωρίς βοήθεια.... Τρέχω και δεν φτάνω αλλά χαλάλι για τα παιδάκια μου.... Έχω τρελαθεί με την μικρή είναι πάρα πολύ καλή κ ο γιος μου την αγαπάει απίστευτα πολύ κ αυτό με κάνει ακόμα πιο χαρουμενη❤️❤️❤️εσύ πως είσαι??? 

Τα ίδια Ελενάκι μου! Ο μικρός ξεκίνησε νηπιαγωγείο και εγώ στον αγώνα να του χαρίσω αδερφάκι! Δυστυχώς όμως δεν μας κάνει την χάρη! Θέλω να βρω και καμιά δουλειά να ξεφύγω. Πιστεύω θα μου κάνει καλό! Αλλά έτσι πως είναι τα πράγματα δύσκολα να βρω κάτι στο στοιχείο μου. Αχ γεροί να είμαστε και όλα θα γίνουν!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Πήρες χάπια να υποθέσω για να βγάλεις περισσότερα ωάρια? 

Αν ναι, πόσα αν επιτρέπεται κατάφεραν να μεγαλώσουν?

Κι εμείς απ το καλοκαίρι του 18 προσπαθούμε αλλά βλέπεις εμείς ακόμα δεν έχουμε διαγνωστεί με κάποιο θέμα οπότε είπαμε να το παλέψουμε με 2 3 κύκλους σπερματέγχυσης.

Σου εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου. 

Είμαι σίγουρη ότι 2 χρόνια τώρα θα πέρασες πολύ απογοήτευση, οπότε σου αξίζει!

Εννοείς στην διαδικασία της εξωσωματικής? Χάπια, ενέσεις απ' όλα έχει... Βάζεις ενέσεις  στη διέγερση όταν κάνεις . Εμενα Μ πήρε 15, γονιμοποιηθηκαν τα 9 κ φθάσανε  6 βλαστοκυστες κ μπήκανε κατάψυξη..βάλαμε τα δύο στην ετ. 

Αν κάποια στιγμή φθάσεις στην εξωσωματικη που στο απευχομαι ίσως εκεί λυθεί κ το μυστήριο της ανεξήγητης. Το έχω ακούσει αρκετές φορές.. ίσως κάτι βρουν όταν πάνε να κάνουν τη γονιμοποίηση στο εργαστήριο.. κάπου για κάποιο λόγο να μη μπορούσε να γίνει γονιμοποίηση. Εννοείται ότι στο εργαστήριο ξεπερνιέται ο,τιδηποτε τέτοιο θέμα. Δε ξέρω αν είμαι απόλυτη αλλά θεωρώ πως δεν υπάρχει ανεξήγητη!! Πάντα κάπου κάτι βρίσκεται στο τέλος στο δρόμο για την εξωσωματικη.. πάλεψε το με τις σπερματεγχυσεις αλλά γνώμη μου είναι μη κανεις πολλές κ φθείρεσαι ασκοπα. Δυστυχώς τα ποσοστά είναι απογοητευτικά, δε Μ άφησαν καν οι γιατροί μου να δοκιμάσω ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Δεν πρόλαβα να διαβάσω καθόλου τα μηνύματα σας. Δυστυχώς τα νέα μου δεν είναι καλά. Κενός σάκος πάλι θα κάνω εισαγωγή τη Παρασκευή το πρωί για τα διαδικαστικά. Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη στιρηξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εννοείς στην διαδικασία της εξωσωματικής? Χάπια, ενέσεις απ' όλα έχει... Βάζεις ενέσεις  στη διέγερση όταν κάνεις . Εμενα Μ πήρε 15, γονιμοποιηθηκαν τα 9 κ φθάσανε  6 βλαστοκυστες κ μπήκανε κατάψυξη..βάλαμε τα δύο στην ετ. 

Αν κάποια στιγμή φθάσεις στην εξωσωματικη που στο απευχομαι ίσως εκεί λυθεί κ το μυστήριο της ανεξήγητης. Το έχω ακούσει αρκετές φορές.. ίσως κάτι βρουν όταν πάνε να κάνουν τη γονιμοποίηση στο εργαστήριο.. κάπου για κάποιο λόγο να μη μπορούσε να γίνει γονιμοποίηση. Εννοείται ότι στο εργαστήριο ξεπερνιέται ο,τιδηποτε τέτοιο θέμα. Δε ξέρω αν είμαι απόλυτη αλλά θεωρώ πως δεν υπάρχει ανεξήγητη!! Πάντα κάπου κάτι βρίσκεται στο τέλος στο δρόμο για την εξωσωματικη.. πάλεψε το με τις σπερματεγχυσεις αλλά γνώμη μου είναι μη κανεις πολλές κ φθείρεσαι ασκοπα. Δυστυχώς τα ποσοστά είναι απογοητευτικά, δε Μ άφησαν καν οι γιατροί μου να δοκιμάσω ..

 

Σ αυτά όλα που λες συμφωνώ κι εγώ. Και εμάς μας είπε ο γιατρός ότι μέχρι εκεί που μπορεί να δει είναι όλα καλά. Κι εγώ πιστεύω ότι απλά κάτι τρέχει που απλά δεν έχει βρεθεί σε μας. Έχουμε δώσει διορία μέχρι τέλος του έτους. Δεν αντέχω άλλο. Μου έδωσες ελπίδες να ξέρεις! Σε ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Σ αυτά όλα που λες συμφωνώ κι εγώ. Και εμάς μας είπε ο γιατρός ότι μέχρι εκεί που μπορεί να δει είναι όλα καλά. Κι εγώ πιστεύω ότι απλά κάτι τρέχει που απλά δεν έχει βρεθεί σε μας. Έχουμε δώσει διορία μέχρι τέλος του έτους. Δεν αντέχω άλλο. Μου έδωσες ελπίδες να ξέρεις! Σε ευχαριστώ!

Ναι καλά κάνεις κ κοιτάς μπροστά...!!μη τυραννιστεις παραπάνω είναι ψυχοφθόρο..  Θα δεις ότι ναι μεν είναι μια διαδικασία με ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα αλλά νιώθεις ότι κοντεύεις.. ότι φθάνεις στο στόχο σου.. ότι κάτι κάνεις.. μετά τα ξεχνάς όλα όταν ακούσεις τις καρδιές τους, πόσο μάλλον όταν θα πάρουμε στα χέρια μας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Ναι καλά κάνεις κ κοιτάς μπροστά...!!μη τυραννιστεις παραπάνω είναι ψυχοφθόρο..  Θα δεις ότι ναι μεν είναι μια διαδικασία με ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα αλλά νιώθεις ότι κοντεύεις.. ότι φθάνεις στο στόχο σου.. ότι κάτι κάνεις.. μετά τα ξεχνάς όλα όταν ακούσεις τις καρδιές τους, πόσο μάλλον όταν θα πάρουμε στα χέρια μας.. 

Όντως η κυκλοθυμία μου αυτές τις μέρες δεν έχει όρια. Μία πάνω μία κάτω. Ακόμα κι ο άντρας μου δεν αντέχει πια να με βλέπει να στεναχωριέμαι. 2 χρόνια+ σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά. Ελπίζω όντως να κοντεύω κι εγώ σ αυτό το θαύμα. 

Να πάνε όλα καλά κορίτσι σου εύχομαι. Ευχαριστώ που μοιράστηκες την ιστορία σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kostef μου δεν θέλω να πω κάτι άλλο απλά προσπάθησε να ηρεμήσεις!Τουλάχιστον έχεις ένα υγιέστατο παιδάκι και επικεντρωσου εκεί!Θα δεις θα έρθουν καλύτερες μέρες!

@A&O και @lactaki ρε κορίτσια,αν και δεν έχω μπει στα "παπούτσια" σας και φαντάζομαι ελάχιστα πόσο κόπο θέλει και τι ψυχολογική φθορά, ειλικρινά η συζήτηση σας βγάζει μια αισιοδοξία απίστευτη!Μπράβο για τη δύναμή σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶👶

Beatricee:ΘΕΤΙΚΟ👶

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ                                                                                                                                                                      Prinssec1313:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Alex2016: ?

Marselntina:?

Maroulita? :11/10

diana8:?

Lacostaki:28/09

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:17/09

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Smurff88:?

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

ntinaki83:09/10

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:?

Ntinaki_08:?

Clairy:01/10

ζουζουνα*:18/10

anna90:17/10

Litsadi:06/10

billibas:27/09

Pixies:15/10

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

@Kostef μου δεν θέλω να πω κάτι άλλο απλά προσπάθησε να ηρεμήσεις!Τουλάχιστον έχεις ένα υγιέστατο παιδάκι και επικεντρωσου εκεί!Θα δεις θα έρθουν καλύτερες μέρες!

@A&O και @lactaki ρε κορίτσια,αν και δεν έχω μπει στα "παπούτσια" σας και φαντάζομαι ελάχιστα πόσο κόπο θέλει και τι ψυχολογική φθορά, ειλικρινά η συζήτηση σας βγάζει μια αισιοδοξία απίστευτη!Μπράβο για τη δύναμή σας!

Αν δε το περάσεις κορίτσι δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο απογοήτευση προκαλεί. Δε ξέρεις τι φταίει, τα βάζεις με τον εαυτό σου, με το Θεό... Είναι τόσο ψυχοφθόρα κατάσταση. Αλλά ευτυχώς η επιστήμη έχει προχωρήσει πολύ! Μακάρι όλες οι κοπέλες να τα καταφέρνουν ανώδυνα και εύκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες!!! @Kostef μου οτι και να πουμε θα ειναι λιγο.....το μονο που θα σου ευχηθω ειναι να εισαι δυνατη κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Δεν πρόλαβα να διαβάσω καθόλου τα μηνύματα σας. Δυστυχώς τα νέα μου δεν είναι καλά. Κενός σάκος πάλι θα κάνω εισαγωγή τη Παρασκευή το πρωί για τα διαδικαστικά. Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη στιρηξη. 

Αχ βρε κορίτσι μου.... Τι να σου πω... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Δεν πρόλαβα να διαβάσω καθόλου τα μηνύματα σας. Δυστυχώς τα νέα μου δεν είναι καλά. Κενός σάκος πάλι θα κάνω εισαγωγή τη Παρασκευή το πρωί για τα διαδικαστικά. Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη στιρηξη. 

κοριτσακι μου γιατι συμβαίνει αυτό?ο γιατρος τι σ ειπε?επειδή έχει ξανά συμβεί, μηπως χρειάζεσαι πιο εξειδικευμένο εξετάσεις?λυπάμαι πολυ😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Δεν βλέπω άνοδο θερμοκρασίας που να σηματοδοτεί ωορρηξία κορίτσι μου...Μήπως την κάνεις λίγες μέρες αργότερα....; Κανεις και τεστ ωορρηξίας συγχρόνως; Τι κύκλο εχεις συνήθως;

Δεν έχω ίντερνετ στο καινούργιο σπίτι και μόνο όταν έρχομαι στην πεθερά μου βλέπω τα μηνύματα σας 😭εγώ από τα υγρά καταλαβαίνω ότι είμαι στις γόνιμες μέρες την θερμοκρασία τώρα την ξεκίνησα,σαν συμπληρωματική διαδικασία παρακολούθησης μήπως και καταλάβω τίποτα, τεστ δεν εχω κάνει εκτός από υπέρηχο μία ή δύο φορές δεν θυμάμαι. Ο κύκλος μου είναι 30-33 μέρες. Άν ξέρεις επί αυτού θα ήθελα την βοήθεια σου 🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Δεν έχω ίντερνετ στο καινούργιο σπίτι και μόνο όταν έρχομαι στην πεθερά μου βλέπω τα μηνύματα σας 😭εγώ από τα υγρά καταλαβαίνω ότι είμαι στις γόνιμες μέρες την θερμοκρασία τώρα την ξεκίνησα,σαν συμπληρωματική διαδικασία παρακολούθησης μήπως και καταλάβω τίποτα, τεστ δεν εχω κάνει εκτός από υπέρηχο μία ή δύο φορές δεν θυμάμαι. Ο κύκλος μου είναι 30-33 μέρες. Άν ξέρεις επί αυτού θα ήθελα την βοήθεια σου 🤩

Αφού γίνει  η ωορρηξία σου θα δεις τη θερμοκρασία σου να ανεβαίνει. Εφόσον ο κύκλος σου είναι 30 ή 33 ημερών, η ωορρηξία σου πρέπει να γίνεται κάπου ανάμεσα 16 και 19 ημέρα του κύκλου σου (14 ημέρες  ΠΡΙΝ την επόμενη περίοδο δηλαδη) Συνέχισε να μετράς σταθερά το πρωί τη θερμοκρασία σου για να επιβεβαιώσεις πότε έκανες ωορρηξία!! Εύχομαι ένα μεγάλο αβγουλακι και ένα τέλειο σπορακι μετά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Αφού γίνει  η ωορρηξία σου θα δεις τη θερμοκρασία σου να ανεβαίνει. Εφόσον ο κύκλος σου είναι 30 ή 33 ημερών, η ωορρηξία σου πρέπει να γίνεται κάπου ανάμεσα 16 και 19 ημέρα του κύκλου σου (14 ημέρες  ΠΡΙΝ την επόμενη περίοδο δηλαδη) Συνέχισε να μετράς σταθερά το πρωί τη θερμοκρασία σου για να επιβεβαιώσεις πότε έκανες ωορρηξία!! Εύχομαι ένα μεγάλο αβγουλακι και ένα τέλειο σπορακι μετά!!!

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου θα το κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶👶

Beatricee:ΘΕΤΙΚΟ👶

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ                                                                                                                                                                      Prinssec1313:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Alex2016: ?

Marselntina:?

Maroulita? :11/10

diana8:?

Lacostaki:28/09

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:17/09

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Smurff88:?

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

ntinaki83:09/10

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:?

Ntinaki_08:?

Clairy:01/10

ζουζουνα*:18/10

anna90:17/10

Litsadi:06/10

billibas:27/09

Pixies:20/09

Εγώ αδιαθετησα 19/09 και τώρα πάω για 15/10 δυστυχώς και αυτόν τον μήνα θα πάω στον γιατρό να δει αν κάνω ωορηξια με υπέρηχογράφημα. Σε αυτόν τον κύκλο έκανα βαριά περίοδο με πολύ αιμορραγία και του μπήκαν υποψίες μου είπε. Σάς έχει συμβεί??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κούκλες μου!!! Επιτέλους προ Παρασκευή!! Ενημέρωση θερμοκρασίας ως συνήθως. Όλα Καλά....

20200924_094843.jpg

Καλημέρα 🌄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Pixies είπε:

Εγώ αδιαθετησα 19/09 και τώρα πάω για 15/10 δυστυχώς και αυτόν τον μήνα θα πάω στον γιατρό να δει αν κάνω ωορηξια με υπέρηχογράφημα. Σε αυτόν τον κύκλο έκανα βαριά περίοδο με πολύ αιμορραγία και του μπήκαν υποψίες μου είπε. Σάς έχει συμβεί??? 

Καλημέρα🌄υποψίες για ποιό πράγμα έτσι απλά το είπε χωρίς να σου εξηγήσει;και εγώ μια ζωή βαριές περιόδους είχα έχει 2 χρόνια που ηρέμησα σχετικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια κ απο μενα! @Kostef μου τι να πω δεν εχω λογια...Ειχα χαρει τοσο πολυ που σε ειδα με θετικο στο πινακακι!Τι εξηγηση σου δινουν κοριτσι μου αφου εχει γινει κ αλλες φορες;Μπορειτε να το ψαξετε με πιο εξειδικευμενες εξετασεις;Μια τεραστια αγκαλια σου στελνω...

@αννι λυπαμαι πολυ κ για τη δικη σου εξελιξη κοριτσι μου...Πηγες στο γιατρο ή εστω τον βρηκες στο τηλεφωνο για να σου πει γνωμη;

@Beatricee κ @DIAMANTW συγχαρητηρια για τα θετικουλια,καλες κ τελειομηνες εγκυμοσυνες σας ευχομαι,απολαυστε το μαγικο αυτο ταξιδι γιατι ο καιρος περναει τοοοοοσο γρηγορα!

@Ελενακι12 να σου ζησει η μπεμπεκα κουκλα μου!!!!Αν εχεις δυνατοτητα ζητα βοηθεια απο οπου μπορεις.

Εγω αυριο γινομαι 38 εβδομαδων κ ακομη δεν το πιστευω...Απο εκει που φοβομασταν για προωρο τοκετο ολα δειχνουν οτι παμε φυσιολογικα πλεον!Με τη βοηθεια του Θεου κ του γιατρου μου νιωθω οτι ειναι απιστευτα σημαντικο οτι φτασαμε μεχρι εδω χωρις αλλες επιπλοκες (οι παλιες ισως θυμαστε τι περασα).Απο εμενα κ τον μπεμπακο μου στελνω απειρη μπεμπεδοσκονη σε οσες ειναι στην προσπαθεια,φου φου να κολλησετε ολες κ να γεμισει το πινακακι με γερα νινακια!ΠΗΤ εχω 9/10,κοντευω σιγα σιγα...Οι συσπασεις δυναμωνουν μερα με τη μερα αλλα ακομη δε γενναω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, ευχαριστώ κ πάλι όλες σας,. Σήμερα δεν ήμουν κ τόσο καλά μου έδωσαν ένα φάρμακο κ πήρα χθες κ σήμερα σερνομουν. Προετοιμαζομαι για αύριο που θα μπω στο νοσοκομείο γιατί θέλει κ μια οργάνωση όταν υπάρχει παιδί. 

Για τα κορίτσια που με ρωτάνε όσο αφορά τις εξετάσεις δεν θέλω να πάω να κάνω. Δε θα μπω σε αυτή τη διαδικασία να το ψάξω. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα ξαναπροσπαθησω θα μου δώσω χρόνο. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...