Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@elephant @A&O μην ψάχνετε συμπτώματα δεν υπάρχουν. Ειδικά αν παίρνετε και φάρμακα. Όσον αφορά το αρνητικό τεστ το έκανες πολύ νωρις κοπέλα μου, εδώ και χοριακη να έκανες μπορεί να μην έδειχνε ποσό μάλλον ένα τεστ ούρων. Σας εύχομαι καλά αποτελέσματα!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Όχι κορίτσι, να έχεις ελπίδες. Ο γιατρός όταν είδε και το δικό μας αποτέλεσμα μου είπε ότι αυτό που θέλουν είναι 80% κινητικότητα και πάνω οπότε είχες ένα εξίσου καλό αποτέλεσμα. Δεν μπορεί. Τόσα εμπόδια προσπερνάει το σπέρμα με αυτή τη διαδικασία, γιατί να μην έχει επιτυχία? Ξέρω είναι δύσκολη η αναμονή αλλά οι ελπίδες να μη χάνονται. 

Εύχομαι τα καλύτερα και για τις δυο μας!! 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Όχι προγεστερονη, προλακτινη!! Χάπια είπε θα παίρνω μέχρι να μείνω εγκυος, δεν θα τα κόψω αλλιώς. Θα παίρνω χάπια σε πιο μικρή δόση για συντήρηση μέχρι να μείνω εγκυος. Έχω και tsh όχι πολύ ανεβασμένη, 2.95 αλλά παίρνω χάπι γιατί ο γιατρός τη θέλει 1.5 το πιο πολύ....! Το άγχος ναι,  ανεβάζει την προλακτινη αλλά σίγουρα όχι στα επίπεδα που την είχα εγώ!! 

Ναι λάθος το εγραψα σόρρυ.. ήταν αρκετά ανεβασμένη ε? .. κάνε ο,τι σου πει.. εγώ είχα σταματήσει νομίζω ξανά ανέβηκε στο όριο .. κ μετά έπεσε κάτω απ' το όριο χωρίς να κάνω κάτι . Έστρωσε δλδ μόνη της.. ναι κ ο θηροειδης παίζει ρόλο εγώ έχω χασιμοτο..  αχχχ όλα τα χω περασμένα 🤣😂 ναι πρεπει να είναι σε χαμηλά επίπεδα οπότε είσαι οκ με το χαπακι.  2,95 δεν είναι πολυ ανεβασμένη απλά την θέλουν για εγκύμοσυνη στο 1,5 περίπου.. εγώ είχα πάει με 6 τότε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι λάθος το εγραψα σόρρυ.. ήταν αρκετά ανεβασμένη ε? .. κάνε ο,τι σου πει.. εγώ είχα σταματήσει νομίζω ξανά ανέβηκε στο όριο .. κ μετά έπεσε κάτω απ' το όριο χωρίς να κάνω κάτι . Έστρωσε δλδ μόνη της.. ναι κ ο θηροειδης παίζει ρόλο εγώ έχω χασιμοτο..  αχχχ όλα τα χω περασμένα 🤣😂 ναι πρεπει να είναι σε χαμηλά επίπεδα οπότε είσαι οκ με το χαπακι.  2,95 δεν είναι πολυ ανεβασμένη απλά την θέλουν για εγκύμοσυνη στο 1,5 περίπου.. εγώ είχα πάει με 6 τότε.. 

Κάνω ο,τι μου λέει.....μπορώ να κάνω κι αλλιώς μηπως;;; 😋😋😋 Μακάρι να πιάσουν τόπο τόσα χάπια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna90 είπε:

Κάνω ο,τι μου λέει.....μπορώ να κάνω κι αλλιώς μηπως;;; 😋😋😋 Μακάρι να πιάσουν τόπο τόσα χάπια....

Εννοειταιιιι!!! Σίγουρα θα πιάσουν κόπο, αισιοδοξη να είσαι!! Μας ταλαιπωρούν λιγάκι αλλά στο τέλος έρχονται κ ξεχνάμε τα χάπια Μ τα τρυπήματα απ' τις εξετάσεις 😌🤣😂🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Όχι προγεστερονη, προλακτινη!! Χάπια είπε θα παίρνω μέχρι να μείνω εγκυος, δεν θα τα κόψω αλλιώς. Θα παίρνω χάπια σε πιο μικρή δόση για συντήρηση μέχρι να μείνω εγκυος. Έχω και tsh όχι πολύ ανεβασμένη, 2.95 αλλά παίρνω χάπι γιατί ο γιατρός τη θέλει 1.5 το πιο πολύ....! Το άγχος ναι,  ανεβάζει την προλακτινη αλλά σίγουρα όχι στα επίπεδα που την είχα εγώ!! 

Κοριτσια συγνώμη που επεμβαίνω στην συζήτηση σας. Προσπαθώ κ εγω για παιδακι απο τον Νοέμβριο. Προλακτινη ειχα παντα ανεβασμένει στο 40 περιπου. Σε έλεγχο τον Μάρτιο ανακαλύπτουμε κ tsh 4. Ο ενδοκρινολόγος μ δίνει medithyrox κ πεφτει στο 1.3. Για την Προλακτινη ενώ του ειπα οτι θελω να την ρίξω μ λεει οτι κ μ αυτήν την τιμη πιστεύει οτι θα πετύχουμε σύλληψη αφου φτιάξαμε την tsh. Ηθελα να σε ρωτησω με τι τιμη PRL σου έδωσε εσενα ο γιατρός σου dostinex?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κοριτσια συγνώμη που επεμβαίνω στην συζήτηση σας. Προσπαθώ κ εγω για παιδακι απο τον Νοέμβριο. Προλακτινη ειχα παντα ανεβασμένει στο 40 περιπου. Σε έλεγχο τον Μάρτιο ανακαλύπτουμε κ tsh 4. Ο ενδοκρινολόγος μ δίνει medithyrox κ πεφτει στο 1.3. Για την Προλακτινη ενώ του ειπα οτι θελω να την ρίξω μ λεει οτι κ μ αυτήν την τιμη πιστεύει οτι θα πετύχουμε σύλληψη αφου φτιάξαμε την tsh. Ηθελα να σε ρωτησω με τι τιμη PRL σου έδωσε εσενα ο γιατρός σου dostinex?

Καθόλου δεν επεμβαίνεις ο,τι θέλεις μας ρωτάς. Κοίτα γενικοτερα θεωρώ κατά τη γνώμη μου κ όσα έχω μαθει πως μπορείς να μείνεις έγγυος κ με 3 κ με 4 θηροειδη η κ με 40 προλακτίνη.. αλλά καλό θα ήταν αφού το θες κ το ψάχνεις να τα ρίξεις γιατί παίζει ρόλο εννοείται!!! Εγώ με όριο 26 Αν θυμάμαι καλά είχα 40 κ πήρα χαπακι για κάνα δυο μήνες όχι συνέχεια.. έπεσε κ σταμάτησα.. βέβαια δεν έμεινα έγγυος γιατί δεν ήταν αυτό το θέμα. Είχα ενδομητριωση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κοριτσια συγνώμη που επεμβαίνω στην συζήτηση σας. Προσπαθώ κ εγω για παιδακι απο τον Νοέμβριο. Προλακτινη ειχα παντα ανεβασμένει στο 40 περιπου. Σε έλεγχο τον Μάρτιο ανακαλύπτουμε κ tsh 4. Ο ενδοκρινολόγος μ δίνει medithyrox κ πεφτει στο 1.3. Για την Προλακτινη ενώ του ειπα οτι θελω να την ρίξω μ λεει οτι κ μ αυτήν την τιμη πιστεύει οτι θα πετύχουμε σύλληψη αφου φτιάξαμε την tsh. Ηθελα να σε ρωτησω με τι τιμη PRL σου έδωσε εσενα ο γιατρός σου dostinex?

Εμένα ο γιατρός είναι κατηγορηματικός ότι δεν θέλει ούτε μια μονάδα ανεβασμένη την προλακτινη....Δεν υπάρχει λόγος λέει να είναι ανεβασμένη!!! Εγώ είχα στην πρώτη μέτρηση 63 και στη δεύτερη 106....!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καθόλου δεν επεμβαίνεις ο,τι θέλεις μας ρωτάς. Κοίτα γενικοτερα θεωρώ κατά τη γνώμη μου κ όσα έχω μαθει πως μπορείς να μείνεις έγγυος κ με 3 κ με 4 θηροειδη η κ με 40 προλακτίνη.. αλλά καλό θα ήταν αφού το θες κ το ψάχνεις να τα ρίξεις γιατί παίζει ρόλο εννοείται!!! Εγώ με όριο 26 Αν θυμάμαι καλά είχα 40 κ πήρα χαπακι για κάνα δυο μήνες όχι συνέχεια.. έπεσε κ σταμάτησα.. βέβαια δεν έμεινα έγγυος γιατί δεν ήταν αυτό το θέμα. Είχα ενδομητριωση.. 

Ενδομητριωση ε;; Πώς έφτασες να το ψάξεις τόσο πολυ; Για πες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Από την ωορρηξία και μετά θέλουμε τουλάχιστον 11 μέρες με ανεβασμένη θερμοκρασία για επιτευξη εγκυμοσύνης και βασικά/ιδανικά 14 μέρες για να έρθει περίοδος. Θεωρώντας ότι έκανα ωορρηξία την 14η μέρα (με βάση το θερμοδιαγραμμα μου)....περιμένω περίοδο σε 5 μερες! Αν εσένα σου ήρθε 2 μέρες νωρίτερα, μπορεί να έκανες ωορρηξία και νωρίτερα. Για μένα είναι βασικό θέμα αυτή τη στιγμή να δω ότι κάνω κανονικά ωορρηξιες και ότι η ωχρινικη φάση κρατάει όσο πρεπει....

Θεωρείς ότι ο γιατρός σου δεν σε βοηθάει τι ηλικία έχεις, σε παρακολουθεί ενδοκρινολογος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ενδομητριωση ε;; Πώς έφτασες να το ψάξεις τόσο πολυ; Για πες.....

Αχχχχ πως έφθασα... Πηγα να κάνω έναν υπέρηχο παρακολούθησης ωορηξιας κ τσουπ... Να μια κύστη μεγάλη.. κ ήταν  ενδομητριωση. Την αφαίρεσα λαμπαροσκοπικα,  προσπάθησα λίγους μήνες να  μείνω έγγυος, αλλά δεν... Τον Φλεβάρη ξανα βγήκε μια ωραιότατη κυστουλα ενδομητριωσης κ έτσι δε μπορούσαμε να την αφήσουμε να φουντώσει ξανά!!! Οπότε έκανα εξωσωματικη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anna90 είπε:

....Δεν πρέπει να μου έρθει ακόμα περίοδος όμως...Είναι νωρίς!!! Υπομονή, αυτό κάνω!! Θα πάρω τεστ ωορρηξίας για τον επόμενο κύκλο σίγουρα!!

Καλά θα κάνεις να ξέρεις που βρίσκεσαι και εγώ ήθελα αλλά έχω τρεχάματα τώρα, μετακομίζω και θα το αφήσω για τον άλλο μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Litsadi με παρακολουθεί ενδοκρινολογος, αυτός μου έδωσε χάπια για την προλακτινη και για τον θυρεοειδή...! Απλά νιώθω ότι κάνεις δεν ασχολείται σοβαρά με το ότι δεν μπορώ να συλλάβω......Ότι βλέπουν το θέμα μου ελαφρά τη καρδία  που λένε....!!! @lactaki πάντα ειχα απορία για την ενδομητριωση επειδή ξέρω ότι δεν φαίνεται σε υπέρηχους και τέτοια....Μόνο με λαπαροσκόπηση μπορείς να το δεις!! Σκέψου κι εγώ θέλω  να πάω από μόνη μου να κάνω σαλπιγγογραφια για αρχή (η γυναικολος λέει να αφήσω να περάσουν κι άλλοι κύκλοι με τη θεραπεία με dostinex)...! Εγώ θέλω να κάνω, να σιγουρευτώ ότι και από εκεί είναι όλα καλα!! Η ενδομητριωση φυσικα (λόγω του ότι πρέπει να κάνεις λαπαροσκόπηση για να τη δεις) είναι το τελευταίο που σκέφτομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

@Litsadi με παρακολουθεί ενδοκρινολογος, αυτός μου έδωσε χάπια για την προλακτινη και για τον θυρεοειδή...! Απλά νιώθω ότι κάνεις δεν ασχολείται σοβαρά με το ότι δεν μπορώ να συλλάβω......Ότι βλέπουν το θέμα μου ελαφρά τη καρδία  που λένε....!!! @lactaki πάντα ειχα απορία για την ενδομητριωση επειδή ξέρω ότι δεν φαίνεται σε υπέρηχους και τέτοια....Μόνο με λαπαροσκόπηση μπορείς να το δεις!! Σκέψου κι εγώ θέλω  να πάω από μόνη μου να κάνω σαλπιγγογραφια για αρχή (η γυναικολος λέει να αφήσω να περάσουν κι άλλοι κύκλοι με τη θεραπεία με dostinex)...! Εγώ θέλω να κάνω, να σιγουρευτώ ότι και από εκεί είναι όλα καλα!! Η ενδομητριωση φυσικα (λόγω του ότι πρέπει να κάνεις λαπαροσκόπηση για να τη δεις) είναι το τελευταίο που σκέφτομαι....

Να κάνεις σαλπιγγογραφια κ να μη περιμένεις. Είμαι αυτής της άποψης γιατί να περιμένουμε δλδ ντε κ καλά 1 χρόνο κ μετά να ψαχτουμε?? Όχι δε χρειάζεται να κάνεις λαμπαροσκοπιση για να βρεις την ενδομητριωση .φαίνεται απ' τον υπέρηχο στις ωοθήκες.. εγώ είχα 1 κύστη στην δεξιά μεγάλη κ μια στην δεξιά μικρότερη. Απλά η διαφορά με τις απλές κύστες είναι ότι είναι με αίμα μέσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Να κάνεις σαλπιγγογραφια κ να μη περιμένεις. Είμαι αυτής της άποψης γιατί να περιμένουμε δλδ ντε κ καλά 1 χρόνο κ μετά να ψαχτουμε?? Όχι δε χρειάζεται να κάνεις λαμπαροσκοπιση για να βρεις την ενδομητριωση .φαίνεται απ' τον υπέρηχο στις ωοθήκες.. εγώ είχα 1 κύστη στην δεξιά μεγάλη κ μια στην δεξιά μικρότερη. Απλά η διαφορά με τις απλές κύστες είναι ότι είναι με αίμα μέσα... 

Εμείς περιμέναμε 2 χρόνια σκεψου...! Εσύ ήσουν τυχερή που εμφάνισες τις Κύστες ως δείγμα, δεν είσαι όμως ο κανόνας. Ως νοσηλεύτρια, ψιλοξερω από αυτά...Ο,τι έχει πιάσει το αφτί μου από μαιες και γιατρούς (Και από γυναικολογία στη σχολη φυσικα)! Η ενδομητριωση μπορεί να μην εχει κανένα απολύτως δείγμα πάρα μόνο δύσκολες περιόδους......άστα! Που λες, Ναι, σκέφτομαι να το κάνω. Έχεις κανει; Ποια η εμπειρία σου;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καθόλου δεν επεμβαίνεις ο,τι θέλεις μας ρωτάς. Κοίτα γενικοτερα θεωρώ κατά τη γνώμη μου κ όσα έχω μαθει πως μπορείς να μείνεις έγγυος κ με 3 κ με 4 θηροειδη η κ με 40 προλακτίνη.. αλλά καλό θα ήταν αφού το θες κ το ψάχνεις να τα ρίξεις γιατί παίζει ρόλο εννοείται!!! Εγώ με όριο 26 Αν θυμάμαι καλά είχα 40 κ πήρα χαπακι για κάνα δυο μήνες όχι συνέχεια.. έπεσε κ σταμάτησα.. βέβαια δεν έμεινα έγγυος γιατί δεν ήταν αυτό το θέμα. Είχα ενδομητριωση.. 

Μ Είπε ο γιατρός ας προσπαθήσουμε 2-3 μηνες με ρυθμησμενη tsh κ αν δεν πετύχουμε τοτε θα το δουμε για την Προλακτινη. Να πω οτι ενα μηνα εχω με τοσο χαμηλή tsh. Όμως αρχίζω κ κουράζομαι κ να απογοητεύομαι που δεν τα καταφέραμε ακομη κ σκεφτομαι να παρω τηλ τον γιατρό να τον πιέσω να μ δωσει χάπι κ να προσπαθήσω καποιος μηνες. Και αν δεν τα καταφέρουμε να ξεκινησω αλλες εξετάσεις οπως σάλπιγγογραφία. Να σε ρωτησω κατι ακομη; Τι συμπτώματα είχες κ τι εξέταση εκανες για την ενδομητριωση ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Εμένα ο γιατρός είναι κατηγορηματικός ότι δεν θέλει ούτε μια μονάδα ανεβασμένη την προλακτινη....Δεν υπάρχει λόγος λέει να είναι ανεβασμένη!!! Εγώ είχα στην πρώτη μέτρηση 63 και στη δεύτερη 106....!!! 

anna90 αυτο πιστευω κ εγω.... αφου προσπαθώ κ το θελω τοσο πολυ γιατι να μην την ρίξουμε για να ειμαστε σίγουροι οτι δεν εμποδίζει αυτο; Θα τον παρω αυριο τηλ να τπυ πω οτι δεν εχω αλλο υπομονή να περιμενω κ οτι θελω να μ δωσει χάπι για να το ρυθμίσω κ να μ φυγει κ αυτο απο το μυαλο κ να ειμαι πιο ήρεμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Εμείς περιμέναμε 2 χρόνια σκεψου...! Εσύ ήσουν τυχερή που εμφάνισες τις Κύστες ως δείγμα, δεν είσαι όμως ο κανόνας. Ως νοσηλεύτρια, ψιλοξερω από αυτά...Ο,τι έχει πιάσει το αφτί μου από μαιες και γιατρούς (Και από γυναικολογία στη σχολη φυσικα)! Η ενδομητριωση μπορεί να μην εχει κανένα απολύτως δείγμα πάρα μόνο δύσκολες περιόδους......άστα! Που λες, Ναι, σκέφτομαι να το κάνω. Έχεις κανει; Ποια η εμπειρία σου;

 

Ναι μπορεί να εχει κάποια κοπέλα συμφυσεις που να μη φαίνονται, έχεις δίκιο.. κοίτα , εγώ την έκανα το Αρεταίειο.. μια χαρά νοσοκομείο κ ήρεμα πολύ επειδή είναι Πανεπιστημιακό.. η επέμβαση κράτησε 3 ώρες κοιμήθηκα αρκετά. Κανονικά μέσα σε μια μέρα μπορείς να φύγεις εγώ πονούσα λίγο στα ράμματα αλλά δεν ήταν αυτό το θέμα.. με πείραξε η νάρκωση κ έκανα εμετους το στομάχι μου ήταν χάλια .οπότε μπήκα Τετάρτη , Πέμπτη έκανα την επέμβαση κ βγήκα Σάββατο.. μετά οκ πρόσεχα , άλλαζα γάζες, κ σε μια βδομάδα ήμουν περδικι. Μάλιστα είχα πάρει 2 βδομάδες αναρρωτική κ την δεύτερη είχα φρικαρει γιατί ήμουν καλά κ ήθελα να γυρίσω...  Βέβαια εσένα θα είναι διαγνωστική οπότε δε θα κρατήσει τόσο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Μ Είπε ο γιατρός ας προσπαθήσουμε 2-3 μηνες με ρυθμησμενη tsh κ αν δεν πετύχουμε τοτε θα το δουμε για την Προλακτινη. Να πω οτι ενα μηνα εχω με τοσο χαμηλή tsh. Όμως αρχίζω κ κουράζομαι κ να απογοητεύομαι που δεν τα καταφέραμε ακομη κ σκεφτομαι να παρω τηλ τον γιατρό να τον πιέσω να μ δωσει χάπι κ να προσπαθήσω καποιος μηνες. Και αν δεν τα καταφέρουμε να ξεκινησω αλλες εξετάσεις οπως σάλπιγγογραφία. Να σε ρωτησω κατι ακομη; Τι συμπτώματα είχες κ τι εξέταση εκανες για την ενδομητριωση ;

Συμπτώματα δεν είχα δυστυχώς.. ρολόι ο κύκλος μου.. τυχαία πήγα να κάνω υπέρηχο να δω την ωορρηξία κ είδαμε τις κύστες .. το μόνο που σκέφτομαι μετά απ' όλα αυτά ως σύμπτωμα είναι ότι κάποιες φορές μέτα την επαφή είχα δυνατό πόνο χαμηλά σα κραμπες .. Μ έτυχε 2-3 φορές κ δεν έδωσα σημασία τότε.. επίσης φαίνεται κ απ' την εξέταση ca125. Πάλι σχετικό είναι. Την πρώτη φορά που έκανα ήταν ανεβασμένη κ επιβεβαίωσε την ενδομητριωση. Τώρα όμως που ξανά είδαμε κύστη ενδομητριωσης κ την έκανα δεν ήταν ανεβασμένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε;; Σας χάνω λίγο με τις δουλειες...Εχω 5 μέρες καθυστερηση και σήμερα ειδα λίγο καφέ στο σκούπισμα και τέλος...Πήρα ένα τεστ και είναι πολύ αχνο....αναρωτιέμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η αννι είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε;; Σας χάνω λίγο με τις δουλειες...Εχω 5 μέρες καθυστερηση και σήμερα ειδα λίγο καφέ στο σκούπισμα και τέλος...Πήρα ένα τεστ και είναι πολύ αχνο....αναρωτιέμαι....

Καλησπέρα!!! Δεν το έβαλες ακόμα φωτογραφία?? Ανέβασε το να το δουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Τι αναρωτιεσαιιιιιι???? Θετικό είναι!!! Αύριο για χοριακη 😌🤗👶

Παναγία μου!Λες;;;;Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!Είμαι συγκρατημενη πολύ ...θα επρεπε να δειχνει εντονα ...οχι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...