Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες 2021


annie!

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evi 89 είπε:

Μπράβο!! Εφτασε στο τέλος του αυτό το ταξίδι! Όλα καλα να πάνε!! Με το καλό! Περιμένουμε νέα σου!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κοριτσάκια μου Σάββατο γεννάω!!😍🤞🏼🥰💕 Όλα καλά στο γιατρό, αύριο θα παω να κάνω εξετάσεις προεγχειρητικές, τεστ κόβιντ κ ένα σχήμα ενέσεων για τα πνευμονια τους κ Σάββατο πρωί καισαρική!!! Λόγω ζαχαρου λέει δεν κάνουμε τις ενέσεις γενικά αλλά από τη στιγμή που είναι πολύ καλά τα ζάχαρα μου δεν τον απασχολεί καθόλου. Αυτά τα νέα μου

Μπράβο σας για το υπέροχο ταξίδι κοριτσάκι μου!!!! Με το καλό να ολοκληρωθεί με αναφιλητα και αγκαλίτσες και αγάπη να ξεχειλίζει από παντού!!!! Να πάνε όλα υπέροχα και να τα υποδεχτείτε με υγεία πάνω απ'όλα!!!!! Καλώς να έρθουν τα μωράκια σας!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μπράβο σας για το υπέροχο ταξίδι κοριτσάκι μου!!!! Με το καλό να ολοκληρωθεί με αναφιλητα και αγκαλίτσες και αγάπη να ξεχειλίζει από παντού!!!! Να πάνε όλα υπέροχα και να τα υποδεχτείτε με υγεία πάνω απ'όλα!!!!! Καλώς να έρθουν τα μωράκια σας!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!! Με το καλό εύχομαι κ συ με γεμάτη κοιλιτσα σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Κοριτσάκια μου Σάββατο γεννάω!!😍🤞🏼🥰💕 Όλα καλά στο γιατρό, αύριο θα παω να κάνω εξετάσεις προεγχειρητικές, τεστ κόβιντ κ ένα σχήμα ενέσεων για τα πνευμονια τους κ Σάββατο πρωί καισαρική!!! Λόγω ζαχαρου λέει δεν κάνουμε τις ενέσεις γενικά αλλά από τη στιγμή που είναι πολύ καλά τα ζάχαρα μου δεν τον απασχολεί καθόλου. Αυτά τα νέα μου

Αχ τελεια αννυ μου !! σαββατογεννημενα τα μωρακια !!!να πανε ολα τελεια !!!!ανυπομονουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κοριτσάκια μου Σάββατο γεννάω!!😍🤞🏼🥰💕 Όλα καλά στο γιατρό, αύριο θα παω να κάνω εξετάσεις προεγχειρητικές, τεστ κόβιντ κ ένα σχήμα ενέσεων για τα πνευμονια τους κ Σάββατο πρωί καισαρική!!! Λόγω ζαχαρου λέει δεν κάνουμε τις ενέσεις γενικά αλλά από τη στιγμή που είναι πολύ καλά τα ζάχαρα μου δεν τον απασχολεί καθόλου. Αυτά τα νέα μου

Αννιε μου με το καλό!!! Πωπω θα τρελαθείτε με τα μικρά νομίζω! Θα πάνε όλα τέλεια! Έφτασε η ώρα για σένα δεν το πιστεύω! Είναι καταπληκτικό και πολύ συγκινητικό !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Αχ τελεια αννυ μου !! σαββατογεννημενα τα μωρακια !!!να πανε ολα τελεια !!!!ανυπομονουμε

Ναι σαν τη μαμά τους!! Ευχαριστώ κορίτσι μου!! Εγώ να δεις ποσό ανυπομονώ..

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Ετοιμάσου με το καλό για την πιο όμορφη συνάντηση της ζωής σου! 

Πόσο βάρος έχουν τα μωράκια σου;

Αχ την περιμένω πως και πως!! Κάπου 2800 ο μικρός κ 2250 η μικρή αλλά λέει λογικά είναι πιο μεγάλα, είμαι τσιγκούνης στις μετρήσεις..😂

στις πριν 7 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Αννιε μου με το καλό!!! Πωπω θα τρελαθείτε με τα μικρά νομίζω! Θα πάνε όλα τέλεια! Έφτασε η ώρα για σένα δεν το πιστεύω! Είναι καταπληκτικό και πολύ συγκινητικό !!!

Ευχαριστούμε κορίτσι μου!! Κ γω αυτό πιστεύω. Ο άντρας μου ήδη το χει χάσει το μυαλό του.. Εδώ από εχθές ήταν έτοιμος να βάλει τα κλάματα το αγόρι μου!!😍💕😍💕 Ποτε κάναμε την εξωσωματική, ποτε βγήκε η χοριακη και τώρα γεννάμε κορίτσια πως περνάει ο καιρός.. 

Με το καλό να έρθει η ώρα σε όλες κορίτσια μου και να πάρουμε στην αγκαλιά μας γερά μωράκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κοριτσάκια μου Σάββατο γεννάω!!😍🤞🏼🥰💕 Όλα καλά στο γιατρό, αύριο θα παω να κάνω εξετάσεις προεγχειρητικές, τεστ κόβιντ κ ένα σχήμα ενέσεων για τα πνευμονια τους κ Σάββατο πρωί καισαρική!!! Λόγω ζαχαρου λέει δεν κάνουμε τις ενέσεις γενικά αλλά από τη στιγμή που είναι πολύ καλά τα ζάχαρα μου δεν τον απασχολεί καθόλου. Αυτά τα νέα μου

Με το καλό κορίτσι μου να έρθουν τα μωράκια σου!!!Να γεμίςουν την αγκαλιά και τη ζωη σας χαμόγελα και ευτυχία!!!💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι σαν τη μαμά τους!! Ευχαριστώ κορίτσι μου!! Εγώ να δεις ποσό ανυπομονώ..

Αχ την περιμένω πως και πως!! Κάπου 2800 ο μικρός κ 2250 η μικρή αλλά λέει λογικά είναι πιο μεγάλα, είμαι τσιγκούνης στις μετρήσεις..😂

Ευχαριστούμε κορίτσι μου!! Κ γω αυτό πιστεύω. Ο άντρας μου ήδη το χει χάσει το μυαλό του.. Εδώ από εχθές ήταν έτοιμος να βάλει τα κλάματα το αγόρι μου!!😍💕😍💕 Ποτε κάναμε την εξωσωματική, ποτε βγήκε η χοριακη και τώρα γεννάμε κορίτσια πως περνάει ο καιρός.. 

Με το καλό να έρθει η ώρα σε όλες κορίτσια μου και να πάρουμε στην αγκαλιά μας γερά μωράκια!!

Καλημερα κοριτσάκια μου... @annie  μου γλυκιά με το καλό όλα καλά να πάνε.. Γερά μωρά και καλοτυχα τίποτε άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου να έρθουν τα μωράκια σου!!!Να γεμίςουν την αγκαλιά και τη ζωη σας χαμόγελα και ευτυχία!!!💝

 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου... @annie  μου γλυκιά με το καλό όλα καλά να πάνε.. Γερά μωρά και καλοτυχα τίποτε άλλο. 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκια μου!! Με το καλό και σε σας!! @Xrisa127 σύντομα με γεμάτη κοιλιτσα και @Σταυρι μου γερό κ δυνατό το μωρακι σου!!! Μ ένα πόνο αγαπημένη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @annie! με το καλό τα μωράκια σου να είναι υγιή!!!! @melodyy ανυπομονούμε και για τα δικά σου!!! 💕💕

Εμείς τελικά μαζευτήκαμε όλοι στο σπίτι!!!! Τα κοριτσάκια μας έχουν ξετρελάνει... προσπαθούμε να μπουμε σε μια σειρά αλλά ακόμη αγχωνομαστε για το φαγητό, το μπάνιο κτλ... ελπίζω να τα μάθουμε όλα σύντομα!!! Πάντως βρε κορίτσια γέμισε το σπίτι μας ❤️❤️❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @annie! με το καλό τα μωράκια σου να είναι υγιή!!!! @melodyy ανυπομονούμε και για τα δικά σου!!! 💕💕

Εμείς τελικά μαζευτήκαμε όλοι στο σπίτι!!!! Τα κοριτσάκια μας έχουν ξετρελάνει... προσπαθούμε να μπουμε σε μια σειρά αλλά ακόμη αγχωνομαστε για το φαγητό, το μπάνιο κτλ... ελπίζω να τα μάθουμε όλα σύντομα!!! Πάντως βρε κορίτσια γέμισε το σπίτι μας ❤️❤️❤️

 

 

Αχ για πες μας πως είναι;;;;; σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Αντε να ξελαφρωνω κ εγώ!!!! Πιστεύω ότι θα μ βγουν από το στόμα ανά πάσα ώρα κ στιγμή! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @annie! με το καλό τα μωράκια σου να είναι υγιή!!!! @melodyy ανυπομονούμε και για τα δικά σου!!! 💕💕

Εμείς τελικά μαζευτήκαμε όλοι στο σπίτι!!!! Τα κοριτσάκια μας έχουν ξετρελάνει... προσπαθούμε να μπουμε σε μια σειρά αλλά ακόμη αγχωνομαστε για το φαγητό, το μπάνιο κτλ... ελπίζω να τα μάθουμε όλα σύντομα!!! Πάντως βρε κορίτσια γέμισε το σπίτι μας ❤️❤️❤️

 

 

Τι ωραία νέα! Συγκινήθηκα!! Ωραία περιπέτεια από δω και πέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @annie! με το καλό τα μωράκια σου να είναι υγιή!!!! @melodyy ανυπομονούμε και για τα δικά σου!!! 💕💕

Εμείς τελικά μαζευτήκαμε όλοι στο σπίτι!!!! Τα κοριτσάκια μας έχουν ξετρελάνει... προσπαθούμε να μπουμε σε μια σειρά αλλά ακόμη αγχωνομαστε για το φαγητό, το μπάνιο κτλ... ελπίζω να τα μάθουμε όλα σύντομα!!! Πάντως βρε κορίτσια γέμισε το σπίτι μας ❤️❤️❤️

 

 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Αχ ποσό χαίρομαι για σας αγαπημένη!! Σε σκεφτόμουν πολύ αυτές τις μέρες. Θα μπείτε σε ρυθμούς σιγά σιγά κ όλα θα κυλήσουν ρολόι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @annie! με το καλό τα μωράκια σου να είναι υγιή!!!! @melodyy ανυπομονούμε και για τα δικά σου!!! 💕💕

Εμείς τελικά μαζευτήκαμε όλοι στο σπίτι!!!! Τα κοριτσάκια μας έχουν ξετρελάνει... προσπαθούμε να μπουμε σε μια σειρά αλλά ακόμη αγχωνομαστε για το φαγητό, το μπάνιο κτλ... ελπίζω να τα μάθουμε όλα σύντομα!!! Πάντως βρε κορίτσια γέμισε το σπίτι μας ❤️❤️❤️

 

 

Αχ αυτό είναι καταπληκτικό!!! Να σας ευχηθώ και επίσημα να σας ζήσουν τώρα που πήγατε πλέον όλοι μαζί στο σπίτι!!! Πως να μην γεμίσει το σπίτι με δύο πλασματακια τέτοια😊 Εσύ έχεις αναρρώσει πλήρως? Πονάς?

Με γάλα τι κάνεις? Έχεις αρκετό και για τα δύο μωράκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Τι ωραίο άρθρο! Με το βίντεο γέλασα πολύ! Θα έχω και δυο αγόρια και σκέφτομαι έτσι θα κάνουν; 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσια μου!!Η αλήθεια είναι ότι ακόμη τις κοιτάζουμε και δε πιστεύουμε ότι είναι δικά μας αυτά τα πλασματακια 😍😍😍

Τώρα όσον αφορά το πως είναι τα πράγματα λίγο δύσκολα το βράδυ... βασικά παρότι είναι ήσυχες με τον παραμικρό ήχο που κάνουν πεταγομαστε στον αέρα, πόσο μάλλον με λίγο κλάμα!!! Εγώ αγχωνομαι πιο πολύ με το μπάνιο, φαγητό κλπ... αλλά φαντάζομαι ότι θα συνηθίσω και θα τα κάνω σωστά κάποια στιγμή 😄

Τώρα η κατάσταση μου είναι λίγο περίεργη γιατί έχω αρκετές φορές δέκατα και πονάω ακόμη. Γάλα δεν έχω δώσει ακόμη γιατί παίρνω αντιβίωση, αντλώ με το θήλαστρο και το πετάω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσια μου!!Η αλήθεια είναι ότι ακόμη τις κοιτάζουμε και δε πιστεύουμε ότι είναι δικά μας αυτά τα πλασματακια 😍😍😍

Τώρα όσον αφορά το πως είναι τα πράγματα λίγο δύσκολα το βράδυ... βασικά παρότι είναι ήσυχες με τον παραμικρό ήχο που κάνουν πεταγομαστε στον αέρα, πόσο μάλλον με λίγο κλάμα!!! Εγώ αγχωνομαι πιο πολύ με το μπάνιο, φαγητό κλπ... αλλά φαντάζομαι ότι θα συνηθίσω και θα τα κάνω σωστά κάποια στιγμή 😄

Τώρα η κατάσταση μου είναι λίγο περίεργη γιατί έχω αρκετές φορές δέκατα και πονάω ακόμη. Γάλα δεν έχω δώσει ακόμη γιατί παίρνω αντιβίωση, αντλώ με το θήλαστρο και το πετάω!!! 

Φοβαστε λογικο..ποιον θα εχεις για βοηθεια ειναι εκει η μαμα σου πχ; Γιατι ειναι δυσκολο χωρις ..θελει χερια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσια μου!!Η αλήθεια είναι ότι ακόμη τις κοιτάζουμε και δε πιστεύουμε ότι είναι δικά μας αυτά τα πλασματακια 😍😍😍

Τώρα όσον αφορά το πως είναι τα πράγματα λίγο δύσκολα το βράδυ... βασικά παρότι είναι ήσυχες με τον παραμικρό ήχο που κάνουν πεταγομαστε στον αέρα, πόσο μάλλον με λίγο κλάμα!!! Εγώ αγχωνομαι πιο πολύ με το μπάνιο, φαγητό κλπ... αλλά φαντάζομαι ότι θα συνηθίσω και θα τα κάνω σωστά κάποια στιγμή 😄

Τώρα η κατάσταση μου είναι λίγο περίεργη γιατί έχω αρκετές φορές δέκατα και πονάω ακόμη. Γάλα δεν έχω δώσει ακόμη γιατί παίρνω αντιβίωση, αντλώ με το θήλαστρο και το πετάω!!! 

Πωπω σας καταλαβαίνω αλήθεια!!! Είναι μοναδικό νομίζω αυτό το συναίσθημα. Να το χαρείτε όσο πιο πολύ γίνεται!!! Να μην χάνετε στιγμή! 

Δέκατα έχεις λόγω της καισαρικής? Γιατί σου έδωσαν αντιβίωση? 

Η άντληση πως σου φάνηκε? Δύσκολη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/1/2021 at 9:53 ΜΜ, ο/η annie! είπε:

Κοριτσάκια μου Σάββατο γεννάω!!😍🤞🏼🥰💕 Όλα καλά στο γιατρό, αύριο θα παω να κάνω εξετάσεις προεγχειρητικές, τεστ κόβιντ κ ένα σχήμα ενέσεων για τα πνευμονια τους κ Σάββατο πρωί καισαρική!!! Λόγω ζαχαρου λέει δεν κάνουμε τις ενέσεις γενικά αλλά από τη στιγμή που είναι πολύ καλά τα ζάχαρα μου δεν τον απασχολεί καθόλου. Αυτά τα νέα μου

Με το καλό να υποδεχτείς  τα μωράκια σου! Είμαι σίγουρη πως δεν θα κοιμηθείς όλο το βράδυ σήμερα!! Αύριο θα είναι η πιο όμορφη μέρα της ζωής σου και να τη ζησεις όσο μπορεις πιο έντονα!! Τώρα  ξεκινάει το πραγματικό ταξίδι.. Με τις καλύτερες ευχές μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Με το καλό να υποδεχτείς  τα μωράκια σου! Είμαι σίγουρη πως δεν θα κοιμηθείς όλο το βράδυ σήμερα!! Αύριο θα είναι η πιο όμορφη μέρα της ζωής σου και να τη ζησεις όσο μπορεις πιο έντονα!! Τώρα  ξεκινάει το πραγματικό ταξίδι.. Με τις καλύτερες ευχές μου!!! 

@annie μου γλυκιά καλή επιτυχία κορίτσι μου. Με το καλό να υποδεχτειτε τα παιδακια σας. Γερά να ειναι.. Περιμένουμε νέα σου. Κορίτσακια μου καλημερουδια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliapναι έχω κόσμο, έχει έρθει η πεθερά μου, διαφορετικά τις πρώτες μέρες δε βγαίνει πέρα.. είναι που κι εγώ ακόμη δυσκολεύομαι.. είναι που είναι και πρωτόγνωρο όλο αυτό!!!! 

@Magaiverέπαιρνα αντιβίωση λόγω του πυρετού, τη σταμάτησα χθες και περιμένω να δω πως θα πάω.. πάντως χθες είχα πάλι δέκατα. Το θήλαστρο δε πονάει απλά σου τρώει κι αυτό χρόνο, το ιδανικότερο είναι τα παιδιά κατευθείαν στο στήθος, αλλά με τη θερμοκοιτίδα και τα συναφή δε γίνεται διαφορετικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sweetie79 είπε:

@Nefeliapναι έχω κόσμο, έχει έρθει η πεθερά μου, διαφορετικά τις πρώτες μέρες δε βγαίνει πέρα.. είναι που κι εγώ ακόμη δυσκολεύομαι.. είναι που είναι και πρωτόγνωρο όλο αυτό!!!! 

@Magaiverέπαιρνα αντιβίωση λόγω του πυρετού, τη σταμάτησα χθες και περιμένω να δω πως θα πάω.. πάντως χθες είχα πάλι δέκατα. Το θήλαστρο δε πονάει απλά σου τρώει κι αυτό χρόνο, το ιδανικότερο είναι τα παιδιά κατευθείαν στο στήθος, αλλά με τη θερμοκοιτίδα και τα συναφή δε γίνεται διαφορετικά!!! 

Ε βεβαια !!Ναι ειναι η αρχη δυσκολη ,μετα μετα ολα θα μπουνε στη σειρα !!να ξεκουραζεσαι και να τρως καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...