Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του ΑΥΓΟΎΣΤΟΥ τα φεγγάρια είναι τόσο ερωτικά, θα γεμίσει τις κοιλιές μας με υπέροχα μωρά!!!! ❤️❤️❤️


Kostef

Recommended Posts

Σε καταλαβαίνω και σε νιώθω, όπως πολλές εδώ μέσα και όλες όσες έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο τις αναμονής όταν συμβαίνει κάτι διαφορετικό απογοητευόμαστε 

Να περάσεις καλά στις διακοπές σου και πολύ σύντομα ότι είναι θα φανεί!🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου, αλλα πραγματικα εχω κουραστει! Καθε μηνα τα ιδια κ τα ιδια! Τωρα 21η μερα..ελεος

Είναι πολύ νωρίς για να πεις ότι έχεις κουραστεί.... Είναι θέμα τύχης... Κάποια στιγμή θα γίνει. Έχε αισιοδοξία.. Κ ίσως κάτι να χει γίνει κ τώρα. 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Σε καταλαβαίνω και σε νιώθω, όπως πολλές εδώ μέσα και όλες όσες έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο τις αναμονής όταν συμβαίνει κάτι διαφορετικό απογοητευόμαστε 

Να περάσεις καλά στις διακοπές σου και πολύ σύντομα ότι είναι θα φανεί!🧡

Εσυ κοριτσι μου εχεις παιδακι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Εσυ κοριτσι μου εχεις παιδακι;; 

Όχι, έχω χάσει δύο🕊 μία εγκυμοσύνη στις 11 εβδομάδες και η άλλη ήταν έκτοπη στις 7 βδομάδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

Maroulita? :23/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ:21/08

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

     

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

PAPA EVA:10/6

Elisa91:16/04

ntinaki83:12/08

A&O:27/08

Marina22:09/08

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Nicol:06/07

Ntinaki_08:25/8

Clairy:01/09

ζουζουνα*:11/09     

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα και από εμένα! Εύχομαι να είναι τυχερά τα ερωτικα φεγγάρια του Αυγούστου και να φέρουν μωρά σε όλες σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα και από εμένα! Εύχομαι να είναι τυχερά τα ερωτικα φεγγάρια του Αυγούστου και να φέρουν μωρά σε όλες σας! 

Σε όλες ΜΑΣ θέλεις να πεις!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Καλημερα σε ολες βγηκαν οι ορμονικες μου και ειναι φυσιολογικες!! Μου εφυγε ενα αγχος κοριτσια μου !! 

Καλησπέρα τι εξετάσεις έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυγουστε καλέ μου μήνα!!!! Χθες έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα, ένα μονάχα ήταν το εμβρυακι, σήμερα έμαθα ότι διορίστηκα μόνιμη στον νομό που μένω μετά από 15 χρόνια αναπληρώτρια, το Σάββατο έχω γενέθλια. Ζητάω τόσο πολλά να έχω και μια θετική χοριακη πριν βγει ο Αύγουστος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Αυγουστε καλέ μου μήνα!!!! Χθες έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα, ένα μονάχα ήταν το εμβρυακι, σήμερα έμαθα ότι διορίστηκα μόνιμη στον νομό που μένω μετά από 15 χρόνια αναπληρώτρια, το Σάββατο έχω γενέθλια. Ζητάω τόσο πολλά να έχω και μια θετική χοριακη πριν βγει ο Αύγουστος???

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σε λιγες μερες να μας πεις ευχαριστα νεα !!! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Αυγουστε καλέ μου μήνα!!!! Χθες έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα, ένα μονάχα ήταν το εμβρυακι, σήμερα έμαθα ότι διορίστηκα μόνιμη στον νομό που μένω μετά από 15 χρόνια αναπληρώτρια, το Σάββατο έχω γενέθλια. Ζητάω τόσο πολλά να έχω και μια θετική χοριακη πριν βγει ο Αύγουστος???

Συγχαρητήρια για τον διορισμό σου κοριτσάκι μου.. Εύχομαι και μια θετική χοριακη για να ολοκληρωθεί η ευτυχία σου στο 10000% αυτόν τον μήνα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Αυγουστε καλέ μου μήνα!!!! Χθες έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα, ένα μονάχα ήταν το εμβρυακι, σήμερα έμαθα ότι διορίστηκα μόνιμη στον νομό που μένω μετά από 15 χρόνια αναπληρώτρια, το Σάββατο έχω γενέθλια. Ζητάω τόσο πολλά να έχω και μια θετική χοριακη πριν βγει ο Αύγουστος???

Σου εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο καλύτερος της ζωής σου και ο επόμενος Αύγουστος ακόμα καλύτερος με ένα μωράκι αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Συγχαρητήρια για τον διορισμό σου κοριτσάκι μου.. Εύχομαι και μια θετική χοριακη για να ολοκληρωθεί η ευτυχία σου στο 10000% αυτόν τον μήνα😊ευχομαι 

Ευχομαι θετική χοριακη κοριτσάκι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Αυγουστε καλέ μου μήνα!!!! Χθες έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα, ένα μονάχα ήταν το εμβρυακι, σήμερα έμαθα ότι διορίστηκα μόνιμη στον νομό που μένω μετά από 15 χρόνια αναπληρώτρια, το Σάββατο έχω γενέθλια. Ζητάω τόσο πολλά να έχω και μια θετική χοριακη πριν βγει ο Αύγουστος???

Ευχομαι μια θετικοτατη χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Καλημερα σε ολες βγηκαν οι ορμονικες μου και ειναι φυσιολογικες!! Μου εφυγε ενα αγχος κοριτσια μου !! 

Τέλεια!😃 Τώρα μην το σκέφτεσαι και απόλαυσε το καλοκαιράκι...και θα ρθει και το μωράκι! 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημέρα! Έχω καιρό να μπω λόγω δουλειάς αλλά και διασκέδασης. Το καλοκαίρι είναι πάντα η εποχή που είμαι γενικώς αλλού, μ αρέσει να βγαίνω πολύ, να πίνω κοκτειλάκια, να κάνω πολλά μπάνια. Οπότε και το μυαλουδάκι μου χαλαρώνει. Φυσικά εγκυμοσύνη δε μου έχει κάτσει ακόμα, οπότε @Lacostaki βάλε με αν μπορείς 27/8, όπως και να χει όμως έχω ήδη κλείσει το ραντεβού με το γιατρό μου να προχωρήσουμε σε μια σπερματέγχυση. Είμαι πολύ αισιόδοξη ότι σύντομα θα έχω κι εγώ ευχάριστα. Πιστεύω ότι ο Θεούλης ήρθε η ώρα να μου χαρίσει κι εμένα ένα μωράκι! Όπου να ναι φεύγουμε και διακοπές. Ανυπομονώ! Εύχομαι σε όλες μας τα ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΑ!!!!! Θα επανέλθω, φιλιααααααααααά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kikip είπε:

Αυγουστε καλέ μου μήνα!!!! Χθες έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα, ένα μονάχα ήταν το εμβρυακι, σήμερα έμαθα ότι διορίστηκα μόνιμη στον νομό που μένω μετά από 15 χρόνια αναπληρώτρια, το Σάββατο έχω γενέθλια. Ζητάω τόσο πολλά να έχω και μια θετική χοριακη πριν βγει ο Αύγουστος???

Ω! Συγχαρητήρια!

Εύχομαι να πραγματοποιηθεί η επιθυμία σου και σε λίγες ημέρες να μάθεις ότι μέσα σου μεγαλώνει ένα υπέροχο μωράκι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kikip είπε:

Αυγουστε καλέ μου μήνα!!!! Χθες έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα, ένα μονάχα ήταν το εμβρυακι, σήμερα έμαθα ότι διορίστηκα μόνιμη στον νομό που μένω μετά από 15 χρόνια αναπληρώτρια, το Σάββατο έχω γενέθλια. Ζητάω τόσο πολλά να έχω και μια θετική χοριακη πριν βγει ο Αύγουστος???

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Ξεκίνησε πολύ όμορφα ο Αύγουστος και εύχομαι να κλείσει έτσι!! Άσε που είμαι σίγουρη βασικά.. Γιατί πλέον θα έχεις τα δικαιώματα της διορισμένης για την κύηση και την ανατροφή μετά!! Εγώ το βλέπω ως σημάδι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κοριτσάρες καλημέρα! Έχω καιρό να μπω λόγω δουλειάς αλλά και διασκέδασης. Το καλοκαίρι είναι πάντα η εποχή που είμαι γενικώς αλλού, μ αρέσει να βγαίνω πολύ, να πίνω κοκτειλάκια, να κάνω πολλά μπάνια. Οπότε και το μυαλουδάκι μου χαλαρώνει. Φυσικά εγκυμοσύνη δε μου έχει κάτσει ακόμα, οπότε @Lacostaki βάλε με αν μπορείς 27/8, όπως και να χει όμως έχω ήδη κλείσει το ραντεβού με το γιατρό μου να προχωρήσουμε σε μια σπερματέγχυση. Είμαι πολύ αισιόδοξη ότι σύντομα θα έχω κι εγώ ευχάριστα. Πιστεύω ότι ο Θεούλης ήρθε η ώρα να μου χαρίσει κι εμένα ένα μωράκι! Όπου να ναι φεύγουμε και διακοπές. Ανυπομονώ! Εύχομαι σε όλες μας τα ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΑ!!!!! Θα επανέλθω, φιλιααααααααααά!

Έτσι πρέπει να απολαμβάνουμε τις στιγμές μας και να κάνουμε θετικές σκέψεις! Καλά να περάσετε!

Είμαι κι εγώ αισιόδοξη ότι πολύ σύντομα θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα!😉 Φιλάκια!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Ξεκίνησε πολύ όμορφα ο Αύγουστος και εύχομαι να κλείσει έτσι!! Άσε που είμαι σίγουρη βασικά.. Γιατί πλέον θα έχεις τα δικαιώματα της διορισμένης για την κύηση και την ανατροφή μετά!! Εγώ το βλέπω ως σημάδι!! 

Αχ είναι μόνο ένα όμως, κανένα άλλο εμβρυακι δεν τα κατάφερε, πάρα μονάχα ένα και μοναδικό. Πόσες ελπίδες να έχω πια? Βλέπω άλλα κορίτσια βάζουν πολλά περισσότερα. Το δικό μου το μοναχικό? Βέβαια κι εγώ όλα σαν σημάδια τα βλέπω άλλα έχω κι έναν κρυφό φόβο.....ο χρόνος θα δείξει. Ευχαριστώ όλες μα όλες για τις ευχές σας!!!! Ας μοιραζόμαστε μόνο χαρές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Όχι, έχω χάσει δύο🕊 μία εγκυμοσύνη στις 11 εβδομάδες και η άλλη ήταν έκτοπη στις 7 βδομάδες 

Λυπαμαι πολυ..μην το βαζεις ομως κατι! Για ολες μας εχει ο Θεος❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Αχ είναι μόνο ένα όμως, κανένα άλλο εμβρυακι δεν τα κατάφερε, πάρα μονάχα ένα και μοναδικό. Πόσες ελπίδες να έχω πια? Βλέπω άλλα κορίτσια βάζουν πολλά περισσότερα. Το δικό μου το μοναχικό? Βέβαια κι εγώ όλα σαν σημάδια τα βλέπω άλλα έχω κι έναν κρυφό φόβο.....ο χρόνος θα δείξει. Ευχαριστώ όλες μα όλες για τις ευχές σας!!!! Ας μοιραζόμαστε μόνο χαρές!!!

Κοριτσι μου κ εγω αναπληρωτρια δασκαλα ειμαι! 2 χρονια μονο, ομως!! Συγχαρητηρια για τον διορισμο σου!! Μπραβο σου💓💓💓💓💓💓💓💓 Να εισαι παντα τυχερη στην ζωη σου!! Κ συντομα με ενα νινακι στην κοιλιτσα σου!! Και σε ολες μας δηλαδη😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Λυπαμαι πολυ..μην το βαζεις ομως κατι! Για ολες μας εχει ο Θεος❤️

Το ξέρω κοπέλα μου, δεν τα παράτησα ούτε στιγμή και εσύ ότι επιθυμείς σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...