Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του ΑΥΓΟΎΣΤΟΥ τα φεγγάρια είναι τόσο ερωτικά, θα γεμίσει τις κοιλιές μας με υπέροχα μωρά!!!! ❤️❤️❤️


Kostef

Recommended Posts

Κορίτσια μου όμορφα μακάρι αυτός ο υπέροχος μήνας ο Αύγουστος να είναι ο τυχερός μας. Για την κάθε μία μας. Για όσες προσπαθούμε να μας έρθει το σποράκι και  για τις εγκυουλες μας να προχωράει καλά η εγκυμοσύνη τους! 

Με το καλό να υποδεχτούμε τα καινούρια μωράκια που περιμένουμε τον Αύγουστο να τα πάρουν αγκαλίτσα οι νέες μανούλες!!! 

Προσωπικά είναι πλέον ο αγαπημένος μου μήνας γιατί τέλος Αυγούστου πριν από δύο χρόνια γέννησα το γιο μου, αυτό το πλάσμα που με γεμίζει ευτυχία χαρά υπερηφάνεια! 

ΥΓ. Έκλεψα λίγες ώρες του Ιουλίου γιατί δεν θα κατάφερνα να ανοίξω το θέμα αύριο!! 

Ελάτε να μαζευτούμε εδώ αν ξεχάσω κανένα κορίτσι κάντε tag να το δουν έβαλα τα δυνατά μου προσπάθησα να σας βάλω ολες! 

@Ευάγγελοςτ @Άντρεα @Maroulita! @Lacostaki @Clairy. @Ntianaki__o8 @ntinaki83 @Frogel @Ελενακι12 @marselntina @ζουζουνα* @A&O @marina22 @misofeggaro   @Princess28

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρα πολυ ωραιος τιτλος !!! Να ειναι τυχερος ο μηνας και να εχουμε πολλα θετικα τεστακια!!! 🙏🏻
ο κυκλος μου εδω κ δυο φορες εχει ερθει 29 μερες σιγα σιγα στρωνει ευχομαι ολες να εχουμε θετικα αποτελεσματα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrita είπε:

Καλωριζικο το νέο θεματακι! 

Ο τίτλος απίθανος!! 

Τα εύσημα στην @Ευάγγελοςτ γύρισα πίσω στα σχόλια και είδα ότι είχε τα πιο πολλά λαικ ο τίτλος που προτεινε😜😜❤️❤️❤️

Μακάρι να είναι τυχερό για όλες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια εύχομαι αυτός να είναι ο τυχερός σας μήνας ❤️❤️ Το καλοκαίρι κ οι διακοπές πάντα βοηθάνε μας χαλαρώνουν 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love13 είπε:

Καλοριζικο το καινούριο θέματακι. Εύχομαι να είναι τυχερός μήνας για όλες μας ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

Εγκαινιάζω αυριο τον μήνα με ωοληψια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια μου όμορφα μακάρι αυτός ο υπέροχος μήνας ο Αύγουστος να είναι ο τυχερός μας. Για την κάθε μία μας. Για όσες προσπαθούμε να μας έρθει το σποράκι και  για τις εγκυουλες μας να προχωράει καλά η εγκυμοσύνη τους! 

Με το καλό να υποδεχτούμε τα καινούρια μωράκια που περιμένουμε τον Αύγουστο να τα πάρουν αγκαλίτσα οι νέες μανούλες!!! 

Προσωπικά είναι πλέον ο αγαπημένος μου μήνας γιατί τέλος Αυγούστου πριν από δύο χρόνια γέννησα το γιο μου, αυτό το πλάσμα που με γεμίζει ευτυχία χαρά υπερηφάνεια! 

ΥΓ. Έκλεψα λίγες ώρες του Ιουλίου γιατί δεν θα κατάφερνα να ανοίξω το θέμα αύριο!! 

Ελάτε να μαζευτούμε εδώ αν ξεχάσω κανένα κορίτσι κάντε tag να το δουν έβαλα τα δυνατά μου προσπάθησα να σας βάλω ολες! 

@Ευάγγελοςτ @Άντρεα @Maroulita! @Lacostaki @Clairy. @Ntianaki__o8 @ntinaki83 @Frogel @Ελενακι12 @marselntina @ζουζουνα* @A&O @marina22 @misofeggaro   @Princess28@αννι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα κοριτσια μου με αισιοδοξια και πολλα θετικα τεστακια!!!κ μένα ο Αύγουστος ειναι αγαπημενος μηνας γιατι εχουμε επετειο γαμου!!!☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!🥰

Καλό μήνα και καλό δεκαπενταύγουστο να έχουμε! Εγώ θεωρώ ότι κάθε μήνας που φεύγει είναι τυχερός από την στιγμή που μας αφήνει πίσω του γερές, συντροφιά με τα αγαπημένα μας πρόσωπα και γεμάτες με χαμόγελα, πίστη και προσδοκίες για το μέλλον μας!

Επίσης δεν πρέπει να ξεχνάμε ποτέ ότι τίποτα δεν έρχεται στη ζωή αν δεν το επιθυμήσεις πραγματικά! Κι εμείς δεν θα αφήσουμε τις επιθυμίες μας να χαθούν!

Μαζί με όλα τα άλλα εύχομαι λοιπόν για πολλές, και γιατί όχι για όλες μας, αυτός ο μήνας να πραγματοποιήσει ότι έχουμε ονειρευτεί!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Με το καλό!!!! Καλα αποτελεσματα να εχεις!!! 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλό μήνα κοριτσια μ. Εύχομαι από την καρδια μου αυτος ο μήνας να φέρει σε όλες το πολυποθητο θετικο αλλα πανω απολα όλες μας να είμαστε υγιείς... να εχουμε ενα  ομορφο σαββατοκύριακο κ κάντε μια βουτίτσα κ για μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Αυγουστος ο μηνας της Παναγιας μας ευχομαι ολες οι γυναικες στον κοσμο που θελουν να γινουν μανουλες το ονειρο τους να γινει πραγματικοτητα !!! Κοριτσια μου πρεπει να εχουμε πιστη ... θα ερθει οταν ειναι να ερθει δεν πρεπει να απογητευομαστε !!! Καθε μηνα οταν αδιαθετω στεναχωριεμαι ομως μετα σκεφτομαι πως εχω την ευκαιρια να δοκιμασω και τον επομενο μηνα και αυτο ειναι που μου δινει δυναμη !!! Ειμαι σιγουρη πως ολες μας θα γινουμε μανουλες !!! Ειτε με φυσιολογικο τροπο ειτε με καποια βοηθεια !!!  
Να εχουμε καλο μηνα 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

Maroulita? :23/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ:24/07

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

     

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

PAPA EVA:10/6

Elisa91:16/04

ntinaki83:12/08

A&O:07/07

Marina22:09/08

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Nicol:06/07

Ntinaki_08:25/8

Clairy:04/08

ζουζουνα*:11/09      

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Τα εύσημα στην @Ευάγγελοςτ γύρισα πίσω στα σχόλια και είδα ότι είχε τα πιο πολλά λαικ ο τίτλος που προτεινε😜😜❤️❤️❤️

Μακάρι να είναι τυχερό για όλες μας!!! 

Τα ευσημα λοιπόν στην Ευάγγελος που εμπνευστηκε  κ σε σενα που το άνοιξες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. Καλό μήνα και από μένα και καλορίζικο το θεματακι❤️ ευχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο μήνας που θα πραγματοποιήσει όλες τις επιθυμίες σας.. Πολλές επαφουλες σε όσες προσπαθούν, πολλά θετικά τεστακια, όμορφες στιγμές με τους συντρόφους σας, καλές διακοπές σε όσες πάνε, πολυ ξεκούραση και χαλάρωση και καλές εγκυμοσύνες σε οσες είμαστε εγκυουλες❤️

Εγω αν και πλέον σε άλλο θεματακι θα συνεχίσω να κάνω τις εμφανίσεις μου στο θεματακι σας (εάν με θέλετε βέβαια😊) και θα συνεχίσω και να σας διαβάζω❤️😍

Καλο μήνα κορίτσια και καλό σαββατόβραδο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου....με το καλό να αποκτήσουμε όλες αυτό που επιθυμούμε 💖💖 με υγεία, πίστη και επιμονή!!!κ στις εγκυουλες μας μια καλή, ήρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη 🍼🍼

Ήμασταν διακοπές εμείς για αυτό είχα καιρό να γράψω αλλά σας διάβαζα οπότε μπορούσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα, γεμάτο θετικά τεστακια, φουσκωμένες κοιλίτσες, με υγιή και τελειομηνα μωράκια!!! ❤️🌼🌸🌺🌻🏵️💮🌼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...