Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του ΑΥΓΟΎΣΤΟΥ τα φεγγάρια είναι τόσο ερωτικά, θα γεμίσει τις κοιλιές μας με υπέροχα μωρά!!!! ❤️❤️❤️


Kostef

Recommended Posts

Καλή εβδομάδα κορίτσια. Εγώ περιμένω να μου έρθει σε λίγες μέρες,  έχω γεμίσει σπυριά, με ενοχλεί η κοιλιά μου και σήμερα ζαλιζομουν και κατά διαστήματα σαν ανακατευομουν. Αλλά τα θεωρώ όλα συμπτώματα περιόδου δυστυχώς...! Σε λιγάκι θα μιλήσω  με τον ενδοκρινολογο μου να δω αν θα μου γράψει επαναληπτική για προλακτινη και tsh και αν μου γράψει και καμμία καινούρια εξέταση.....!!!!!! 😂😂😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλή εβδομάδα κορίτσια. Εγώ περιμένω να μου έρθει σε λίγες μέρες,  έχω γεμίσει σπυριά, με ενοχλεί η κοιλιά μου και σήμερα ζαλιζομουν και κατά διαστήματα σαν ανακατευομουν. Αλλά τα θεωρώ όλα συμπτώματα περιόδου δυστυχώς...! Σε λιγάκι θα μιλήσω  με τον ενδοκρινολογο μου να δω αν θα μου γράψει επαναληπτική για προλακτινη και tsh και αν μου γράψει και καμμία καινούρια εξέταση.....!!!!!! 😂😂😋😋

Δεν μου έγραψε καμμία άλλη εξέταση, ούτε καν επαναληπτική για προλακτινη και tsh δεν θέλει ακόμα....τέλη Οκτώβρη λέει  (αν δεν είμαι έγκυος μέχρι τέλη Οκτώβρη, πολύ θα νευριασω)!! Και χωρις εξεταση, μου είπε έτσι απλά να παίρνω τώρα από μισό χάπι dostinex 2 φορές την εβδομάδα (ενώ έπαιρνα από 1 ολόκληρο χάπι 2 φορές την εβδομαδα)..... 🤨🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πολύ ησυχία στην ομάδα!Ολες διακοπές είστε;;

Καλημέρα Κορίτσια!💗

Αχ Άννι μου φέτος εμείς δεν πήγαμε πουθενά. Είχα καλομαθει τόσα χρόνια και τώρα κάπως μου φαίνεται. Δεν είχα και όρεξη όμως με όλα αυτά που γίνονται .Του χρόνου να είμαστε γεροί θα το κάψω!🏝️ Μετά από ένα μήνα θα γυρίσω σπίτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα Κορίτσια!💗

Αχ Άννι μου φέτος εμείς δεν πήγαμε πουθενά. Είχα καλομαθει τόσα χρόνια και τώρα κάπως μου φαίνεται. Δεν είχα και όρεξη όμως με όλα αυτά που γίνονται .Του χρόνου να είμαστε γεροί θα το κάψω!🏝️ Μετά από ένα μήνα θα γυρίσω σπίτι! 

Τα ιδια κι εμεις!!Να είμαστε καλά και του χρόνου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Δεν μου έγραψε καμμία άλλη εξέταση, ούτε καν επαναληπτική για προλακτινη και tsh δεν θέλει ακόμα....τέλη Οκτώβρη λέει  (αν δεν είμαι έγκυος μέχρι τέλη Οκτώβρη, πολύ θα νευριασω)!! Και χωρις εξεταση, μου είπε έτσι απλά να παίρνω τώρα από μισό χάπι dostinex 2 φορές την εβδομάδα (ενώ έπαιρνα από 1 ολόκληρο χάπι 2 φορές την εβδομαδα)..... 🤨🤨

Καλημερα!!! Και εγώ Οταν είχα θέμα με Την προλακτινη έπαιρνα εξ αρχής 1/2 χάπι 2 φορές την εβδομάδα,,, και έπεσε η προλακτινη μ κάτω από το όριο.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!εμενα τελειωσε η αδεια μου κ απο χθες γύρισα στη δουλεια!!!αλλα περασαμε ωραια στις διακοπες μας!!χαλαρωσα εκανα τα μπανακια μου!!!τωρα πισω στη ρουτινα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Επεισοδιακό και το δικό μας καλοκαίρι φέτος...για αλλού ξεκινήσαμε, αλλού καταλήξαμε, άλλα λέγαμε, άλλα κάναμε.. άλλ' αντί άλλων γενικά με όλα όσα γίνονται!! Μερικά μπανάκια τα κάναμε πάντως και πλέον γυρίσαμε και οι 2 στις δουλειές μας κ ξανά προς την δόξα τραβά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου, κι εμείς γυρίσαμε από τις διακοπούλες μας όπου περάσαμε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ! Άντε και του χρόνου να είμαστε καλά! Εγώ περιμένω 27/8 αλλά σήμερα θα πάμε στο γιατρό γιατί όπως σας είχα πει θέλω να κάνω σπερματέγχυση το Σεπτέμβρη οπότε και θέλω να ενημερωθώ πλήρως για τη διαδικασία και να δούμε αν θα προχωρήσουμε με ή χωρίς χάπια. Ελπίζω να έχω ευχάριστα νέα σύντομα. Δεν αντέχω πια να μη τα καταφέρνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δεν πάω καλά! Ξάπλωσα λίγο να κοιμηθώ το μεσημέρι και είδα στον ύπνο μου ότι τάχα έκανα εξωσωματική και ο γιατρός μετέφερε το μωρό (ήταν σαν ένα μικρό μπαλάκι) με το τσιμπίδακι. Κι άντε αυτό να το θεωρήσω κάπως νορμάλ.... το ότι έκανε μαζί μου εξωσωματική και ένας φίλος μου πως να το θεωρήσω;😄 Εντάξει δέχομαι προτάσεις! Ποίο τρελοκομείο να προτιμήσω; 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, κι εμείς γυρίσαμε από τις διακοπούλες μας όπου περάσαμε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ! Άντε και του χρόνου να είμαστε καλά! Εγώ περιμένω 27/8 αλλά σήμερα θα πάμε στο γιατρό γιατί όπως σας είχα πει θέλω να κάνω σπερματέγχυση το Σεπτέμβρη οπότε και θέλω να ενημερωθώ πλήρως για τη διαδικασία και να δούμε αν θα προχωρήσουμε με ή χωρίς χάπια. Ελπίζω να έχω ευχάριστα νέα σύντομα. Δεν αντέχω πια να μη τα καταφέρνουμε...

Μακάρι να μην σου έρθει στις 27 και να μην χρειαστεί να κάνεις τίποτα! Αλλά και πάλι μπράβο σου που το κυνηγάς.

Θα το καταφέρουμε που θα πάει! Ο ανδρολογος είπε στον άντρα μου για σπερματεχυνση αλλά ο δικός μου γιατρός είπε όχι. Εσάς γιατί σας την πρότεινε; 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, κι εμείς γυρίσαμε από τις διακοπούλες μας όπου περάσαμε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ! Άντε και του χρόνου να είμαστε καλά! Εγώ περιμένω 27/8 αλλά σήμερα θα πάμε στο γιατρό γιατί όπως σας είχα πει θέλω να κάνω σπερματέγχυση το Σεπτέμβρη οπότε και θέλω να ενημερωθώ πλήρως για τη διαδικασία και να δούμε αν θα προχωρήσουμε με ή χωρίς χάπια. Ελπίζω να έχω ευχάριστα νέα σύντομα. Δεν αντέχω πια να μη τα καταφέρνουμε...

Καλησπέρα κοπέλα μου και εμείς με τον άντρα μου θα πάμε σήμερα στον γυναικολόγο να με δει μετά από επέμβαση που έκανα για αφαίρεση πολυποδα, άν δεν έχουμε καταφέρει να μείνω έγκυος αυτό το διάστημα (είμαι στις γόνιμες μέρες)Θέλω να δω τι επιλογές έχω και σκέφτομαι να μιλήσω με τον γιατρό για σπερματέγχυση .Θα περιμένω νεώτερα σου. Σου εύχομαι ευχάριστα νέα σύντομα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου η κυρια ηρθε στην ωρα της ...ουτε μια μερα καθυστερηση να χαρουμε λιγο... οποτε κοριτσια μου παμε για 23/9 💖 ευχομαι να εχουμε θετικο απο τα υπολοιπα κοριτσια που περιμενουν !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ήρθε κι εμένα σήμερα!!!! Οπότε πάμε ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ 23 με 25 Σεπτεμβρίου....κάπου εκεί!! Αλλος ένας μήνας αχαλίνωτου σεξ έρχεται....χαχαχχαχαχαχαχχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Μου ήρθε κι εμένα σήμερα!!!! Οπότε πάμε ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ 23 με 25 Σεπτεμβρίου....κάπου εκεί!! Αλλος ένας μήνας αχαλίνωτου σεξ έρχεται....χαχαχχαχαχαχαχχα!!!!

Άστα Άννα μου εγώ βλέπω να μου ζητάει διαζύγιο στο τέλος! Έρχεται ο καημένος πολύ κουρασμένος από την δουλειά έχει κι εμένα να τον τσιγκλαω! Άντε να κάνουμε το βράδυ! Άντε να μην χάσουμε το πρωί! Να δω πόσο θα αντέξει!😁 Αλλά στην τελική αφού ήθελε γυναίκα και παιδιά ας υποστεί τις συνέπειες!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ αδιαθετησα σήμερα. Δεν πειράζει όμως γιατί ήθελα να κάνω τις εξετάσεις να ησυχάσω ότι όλα είναι καλά γιατί κάτι με τρώει.

Με το που τις κάνω βουρ για Λευκάδα να ηρεμήσει το κεφάλι μας 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου η κυρια ηρθε στην ωρα της ...ουτε μια μερα καθυστερηση να χαρουμε λιγο... οποτε κοριτσια μου παμε για 23/9 💖 ευχομαι να εχουμε θετικο απο τα υπολοιπα κοριτσια που περιμενουν !!! 

Ναι η άτιμη! Κι εγώ το ίδιο λέω! Δεν μπορεί να αργήσει καμιά ημέρα! Να κάνω ένα τεστακι παράπονο το έχω! Έτσι να ανεβεί λίγο η αδρεναλίνη!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Pixies είπε:

Και εγώ αδιαθετησα σήμερα. Δεν πειράζει όμως γιατί ήθελα να κάνω τις εξετάσεις να ησυχάσω ότι όλα είναι καλά γιατί κάτι με τρώει.

Με το που τις κάνω βουρ για Λευκάδα να ηρεμήσει το κεφάλι μας 

 

Αχ βρε κορίτσια μου όλες μαζί μας ήρθε αυτές τις ημέρες! Άντε τον άλλο μήνα να μην προλαβαίνουμε να ανεβάζουμε θετικά τεστακια!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου και εμείς με τον άντρα μου θα πάμε σήμερα στον γυναικολόγο να με δει μετά από επέμβαση που έκανα για αφαίρεση πολυποδα, άν δεν έχουμε καταφέρει να μείνω έγκυος αυτό το διάστημα (είμαι στις γόνιμες μέρες)Θέλω να δω τι επιλογές έχω και σκέφτομαι να μιλήσω με τον γιατρό για σπερματέγχυση .Θα περιμένω νεώτερα σου. Σου εύχομαι ευχάριστα νέα σύντομα. 

Εύχομαι να τα καταφέρετε κορίτσι! Δώστε του να καταλάβει αυτές τις ημέρες και με όσο το δυνατόν λιγότερο άγχος!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια 🌼🌼 επιστρέψαμε και εμείς από τις διακοπές και από χθες μπήκαμε κανονικά στη ρουτίνα..έχω ένστικτο ότι κάτι θα καταφέρουμε αυτό τον μήνα...άντε να δούμε!!έβαλα και τους στόχους μου για τον χειμώνα.. χαχα!!με πιάνει κάθε τέτοια εποχή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Μου ήρθε κι εμένα σήμερα!!!! Οπότε πάμε ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ 23 με 25 Σεπτεμβρίου....κάπου εκεί!! Αλλος ένας μήνας αχαλίνωτου σεξ έρχεται....χαχαχχαχαχαχαχχα!!!!

Μαζι και παλι κοριτσι μου !!! Ας κανουμε οτι μπορουμε !!! Ποτε δε ξερουμε ποτε θα ειναι ο τυχερος μας μηνας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!! Και εγώ Οταν είχα θέμα με Την προλακτινη έπαιρνα εξ αρχής 1/2 χάπι 2 φορές την εβδομάδα,,, και έπεσε η προλακτινη μ κάτω από το όριο.,, 

Καλημέρα κορίτσι μου! Πόσο προλακτινη είχες εσύ όταν ξεκίνησες τα χαπια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Πόσο προλακτινη είχες εσύ όταν ξεκίνησες τα χαπια;;

Δεν θυμάμαι ακριβώς το νούμερο, νομίζω 87 η 97 . Από τον πρώτο μήνα έπεσε αρκετά, και μου ανεβαινε σε περιόδους άγχους,,, αλλά λιγο πριν την καραντίνα που είχα κάνει είχε πέσει στο κατώτατο όριο,,, πάρε την αγωγή και προσπάθησε να μην έχεις άγχος,,, εσυ ποσό είχες ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Και για να έχουμε καλό ερώτημα ποια θα ανοίξει το θεματάκι του Σεπτεμβρίου;; 

καλημερα κοριτσια!!!ότι θέλετε δεν εχω θέμα να το ανοίξω κ εγω...αν βρω ποιηματάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...