Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Περιμένω περίοδο σε 9 μέρες 

Μήπως ήταν εμφύτευσης κορίτσι μου?😊 συνεχίζει και σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Μήπως ήταν εμφύτευσης κορίτσι μου?😊 συνεχίζει και σήμερα?

Καλημερα. Οχι δεν εχω σημερα κι εχθες για μια στιγμη ηταν μονο αλλα ηταν κατακοκκινο..Νομιζω οτι συνηθως το αιμα εμφυτευσης ειναι ποιο ροζ....τελος παντων εγω για καλο και για κακο θα προσεχω και την αλλη Δευτερα θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Περιμένω περίοδο σε 9 μέρες 

Καλημέρα Lacostaki μου! Μήπως ήταν εμφύτευσης;😃😃😃😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα Lacostaki μου! Μήπως ήταν εμφύτευσης;😃😃😃😃

Καλημερα!!! Δεν ξερω βρε κοριτσι μου...Τοσο κοκκινο εμφυτευσης? Οπως εγραψα και παρα πανω εγω θα προσεχω και θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα!!! Δεν ξερω βρε κοριτσι μου...Τοσο κοκκινο εμφυτευσης? Οπως εγραψα και παρα πανω εγω θα προσεχω και θα δειξει

Από ότι ξέρω μπορεί να είναι και έντονο κόκκινο όπως επίσης και καφέ. Εξάλλου κάθε γυναίκα είναι διαφορετική! Φυσικά πρέπει να προσέχεις! Αχ μακάρι!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξύ το άλλο κορίτσια... Όπως όλος ο κόσμος έτσι κι εγώ πήρα κάτι κιλακια στην Καραντίνα και μάλιστα τις τελευταίες μέρες έχω ένα πρήξιμο στην κοιλιά (δεν μπορώ να πω είναι ολοστρογγυλη) Λοιπόν προχθές συνάντησα δύο θείες και με ρώτησαν και οι δύο το ίδιο πράγμα.. Καλέ είσαι έγκυος;; Όχι λέω καλέ αν ήμουν θα το ξέρατε δεν έχω σκοπό να το κρατήσω κρυφό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εντωμεταξύ το άλλο κορίτσια... Όπως όλος ο κόσμος έτσι κι εγώ πήρα κάτι κιλακια στην Καραντίνα και μάλιστα τις τελευταίες μέρες έχω ένα πρήξιμο στην κοιλιά (δεν μπορώ να πω είναι ολοστρογγυλη) Λοιπόν προχθές συνάντησα δύο θείες και με ρώτησαν και οι δύο το ίδιο πράγμα.. Καλέ είσαι έγκυος;; Όχι λέω καλέ αν ήμουν θα το ξέρατε δεν έχω σκοπό να το κρατήσω κρυφό... 

αγάπη δεν είναι τίποτα τα λίγα κιλάκια μπορεί να έχεις πρηστεί κιόλας από την ακινησία που ήμασταν και πολύ κλεισμένοι μέσα. Πιες πάρα πολύ νερό φάε πολλές σαλάτες και αντιοξειδωτικά ψητά βγάλε τα τηγανητά από τη ζωή σου και θα ξεφουσκώσεις σε δύο εβδομάδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

αγάπη δεν είναι τίποτα τα λίγα κιλάκια μπορεί να έχεις πρηστεί κιόλας από την ακινησία που ήμασταν και πολύ κλεισμένοι μέσα. Πιες πάρα πολύ νερό φάε πολλές σαλάτες και αντιοξειδωτικά ψητά βγάλε τα τηγανητά από τη ζωή σου και θα ξεφουσκώσεις σε δύο εβδομάδες.

Όχι όχι εμείς να φουσκωσουμε θέλουμε!😆 

Πάντως έχεις δίκαιο για την διατροφή taggeris μου! Κι εγώ έχω περίπου δύο εβδομάδες που έχω κόψει τα γλυκά😭 και τις παραγγελίες και νιώθω ήδη πιο ελαφριά! Με το νερό έχω ένα θέμα που ξεχνάω να πίνω αλλά που θα πάει θα το συνηθίσω! 

Υ.Γ Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου κορίτσι μου! Διάβασα ότι έκανες εμβρυομεταφορά! Η Παναγία μαζί σου. Με το καλό του χρόνου να κρατάς αγκαλιά τα μωράκια σου!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Εντωμεταξύ το άλλο κορίτσια... Όπως όλος ο κόσμος έτσι κι εγώ πήρα κάτι κιλακια στην Καραντίνα και μάλιστα τις τελευταίες μέρες έχω ένα πρήξιμο στην κοιλιά (δεν μπορώ να πω είναι ολοστρογγυλη) Λοιπόν προχθές συνάντησα δύο θείες και με ρώτησαν και οι δύο το ίδιο πράγμα.. Καλέ είσαι έγκυος;; Όχι λέω καλέ αν ήμουν θα το ξέρατε δεν έχω σκοπό να το κρατήσω κρυφό... 

Α! Κι εγώ δεν μπορώ να πω πήρα μερικά κιλακια φέτος! Δεν βαριέσαι υγεία να έχουμε! Θα τα χάσουμε πάλι! Με σωστή διατροφή όλα γίνονται! Καλά κι εμένα με ρωτούσαν συχνά πυκνά κάποιες συγκεκριμένες θείες μου. Την μόνη φορά που δεν με ρώτησε κανείς ήταν όταν πραγματικά ήμουν έγκυος!😄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η magdalene_slj είπε:

Αχ να σου ζήσει.Πόσο είστε?αχ στο εύχομαι να του χαρίσεις αδερφάκια!Αν κρίνω από το πόσο πολύ παίζουν μέσα στην κοιλιά μου και με έχουν ταράξει στην κλωτσιές 😂θα παίζουν ακόμα περισσότερο έξω 

Χίλια ευχαριστώ!😊 Ο μικρός μου είναι τεσσάρων. Να σου πω μετανιώνω που δεν ξεκίνησα τις προσπαθείς νωρίτερα για να είναι πιο κοντά στην ηλικία αλλά δεν πειράζει σημασία έχει να μπορέσω να του χαρίσω αδερφάκι! Με παιδεύει λίγο αλλά που θα πάει! 

Α! Από τώρα άρχισαν τις κλωτσιές! Τα γλυκουλια! Και πάλι με το καλό κορίτσι μου! Με έναν πόνο! Να μας γράφεις νέα σου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα. Οχι δεν εχω σημερα κι εχθες για μια στιγμη ηταν μονο αλλα ηταν κατακοκκινο..Νομιζω οτι συνηθως το αιμα εμφυτευσης ειναι ποιο ροζ....τελος παντων εγω για καλο και για κακο θα προσεχω και την αλλη Δευτερα θα δειξει

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εντωμεταξύ το άλλο κορίτσια... Όπως όλος ο κόσμος έτσι κι εγώ πήρα κάτι κιλακια στην Καραντίνα και μάλιστα τις τελευταίες μέρες έχω ένα πρήξιμο στην κοιλιά (δεν μπορώ να πω είναι ολοστρογγυλη) Λοιπόν προχθές συνάντησα δύο θείες και με ρώτησαν και οι δύο το ίδιο πράγμα.. Καλέ είσαι έγκυος;; Όχι λέω καλέ αν ήμουν θα το ξέρατε δεν έχω σκοπό να το κρατήσω κρυφό... 

Εγωω κραταω μια θετικη σκεψη πως καποιο θαυματακι εγινε🥰 οι μεγαλες "θείες" τα "καταλαβαινουν" πιο ευκολα αυτα με το μάτι🙂 μακαρι κοριτσι μου να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!  Εχεις καποιο αλλο συμπτωμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι όχι εμείς να φουσκωσουμε θέλουμε!😆 

Πάντως έχεις δίκαιο για την διατροφή taggeris μου! Κι εγώ έχω περίπου δύο εβδομάδες που έχω κόψει τα γλυκά😭 και τις παραγγελίες και νιώθω ήδη πιο ελαφριά! Με το νερό έχω ένα θέμα που ξεχνάω να πίνω αλλά που θα πάει θα το συνηθίσω! 

Υ.Γ Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου κορίτσι μου! Διάβασα ότι έκανες εμβρυομεταφορά! Η Παναγία μαζί σου. Με το καλό του χρόνου να κρατάς αγκαλιά τα μωράκια σου!😘💗

Μακάρι κοπέλα μου... είναι η τελευταία προσπάθεια μου ελπίζω και τυχερή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

 

Εγωω κραταω μια θετικη σκεψη πως καποιο θαυματακι εγινε🥰 οι μεγαλες "θείες" τα "καταλαβαινουν" πιο ευκολα αυτα με το μάτι🙂 μακαρι κοριτσι μου να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!  Εχεις καποιο αλλο συμπτωμα?

Μπα όχι δεν είναι μεγάλες... Με την μια έχουμε 12 χρόνια διαφορά και με την άλλη 5-6... Όχι δεν έχω κάτι άλλο μόνο μια ενόχληση στην μέση αλλά με πιάνει συχνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Χίλια ευχαριστώ!😊 Ο μικρός μου είναι τεσσάρων. Να σου πω μετανιώνω που δεν ξεκίνησα τις προσπαθείς νωρίτερα για να είναι πιο κοντά στην ηλικία αλλά δεν πειράζει σημασία έχει να μπορέσω να του χαρίσω αδερφάκι! Με παιδεύει λίγο αλλά που θα πάει! 

Α! Από τώρα άρχισαν τις κλωτσιές! Τα γλυκουλια! Και πάλι με το καλό κορίτσι μου! Με έναν πόνο! Να μας γράφεις νέα σου!💗

Δεν πειράζει κορίτσι που δεν ξεκίνησες ποιο πριν και εγώ με την αδελφή μου 5 χρόνια διαφορά έχουμε αλλά είμαι αχώριστες!

Αχ μακάρι να του χαρίσεις αδερφάκια στο εύχομαι μέσα από την ψυχή μου.

Χίλια ευχαριστώ ξεκίνησα να νιώθω κινήσεις εδώ και 10 εβδομάδες περίπου αλλά τις τελευταίες 2 με 3 εβδομάδες νιώθω σαν να γίνεται πάρτι μέσα στην κοιλιά μου .Βέβαια αγχώνομαι λίγο γτ γενικά είμαι μικροκαμωμένη και δεν ξέρω αν είναι βολικά και αν χώρανε να αναπτυχθούν σωστά. Θα σας γράφω σίγουρα τα νέα μου και τις ερωτήσεις μου είναι πρώτη εγκυμοσύνη και πάω στα τυφλά και έχεις εδώ πάντα με βοηθάτε και με καθησυχαζεται!❤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η magdalene_slj είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου σας εύχομαι όλες μέσα από την καρδιά μου όσες προσπαθείτε να δείτε θετικά τεστακια και όσες είναι εγκυουλες σαν και έμενα να έχουμε μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη με αισιοδοξία χαρά και Υγεία!

Για εμένα αυτό ο μήνας ξεκίνησε πολύ καλά μπήκα στην 25η εβδομάδα και αν και με έχουν ταράξει στις κλωτσιές  τα παιδάκια μου είμαι πολύ χαρούμενη που είναι καλά, πήγα στον γιατρό μου και ευτυχώς όλα πάνε μια χαρά τα πιτσιρίκια μου μεγαλώνουν φυσιολογικά  σε λίγο καιρό θα μετρήσουμε και την καμπύλη του σακχάρου !

Καλό μήνα να έχουμε και σας εύχομαι τα καλύτερα φιλάκια!Θα χαρώ να γεμίσει το φόρουμ με θετικά τεστακια και νέες εγκυουλες!

Με το καλό! Όλα να πάνε κατ´ευχήν! 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η magdalene_slj είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι που δεν ξεκίνησες ποιο πριν και εγώ με την αδελφή μου 5 χρόνια διαφορά έχουμε αλλά είμαι αχώριστες!

Αχ μακάρι να του χαρίσεις αδερφάκια στο εύχομαι μέσα από την ψυχή μου.

Χίλια ευχαριστώ ξεκίνησα να νιώθω κινήσεις εδώ και 10 εβδομάδες περίπου αλλά τις τελευταίες 2 με 3 εβδομάδες νιώθω σαν να γίνεται πάρτι μέσα στην κοιλιά μου .Βέβαια αγχώνομαι λίγο γτ γενικά είμαι μικροκαμωμένη και δεν ξέρω αν είναι βολικά και αν χώρανε να αναπτυχθούν σωστά. Θα σας γράφω σίγουρα τα νέα μου και τις ερωτήσεις μου είναι πρώτη εγκυμοσύνη και πάω στα τυφλά και έχεις εδώ πάντα με βοηθάτε και με καθησυχαζεται!❤

 

Έχεις δίκαιο. Τι νόημα έχουν τα χρόνια! Σημασία έχει το πόσο δεμένοι είναι οι άνθρωποι και η αγάπη που υπάρχει μεταξύ τους!💗

Μην αγχώνεσαι καθόλου κορίτσι μου! Η φύση προνοεί για όλα! Μια χαρά θα αναπτυχθούν και θα γεννήσεις δύο υπέροχα μωράκια. Οτιδήποτε σε απασχολεί και μπορούμε να βοηθήσουμε φυσικά εμείς είμαστε εδώ!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Με το καλό! Όλα να πάνε κατ´ευχήν! 😃

Ευχαριστώ πολύ μακάρι όλα μα πανε καλά !Εσύ είσαι μανούλα?❤😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η magdalene_slj είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι που δεν ξεκίνησες ποιο πριν και εγώ με την αδελφή μου 5 χρόνια διαφορά έχουμε αλλά είμαι αχώριστες!

Αχ μακάρι να του χαρίσεις αδερφάκια στο εύχομαι μέσα από την ψυχή μου.

Χίλια ευχαριστώ ξεκίνησα να νιώθω κινήσεις εδώ και 10 εβδομάδες περίπου αλλά τις τελευταίες 2 με 3 εβδομάδες νιώθω σαν να γίνεται πάρτι μέσα στην κοιλιά μου .Βέβαια αγχώνομαι λίγο γτ γενικά είμαι μικροκαμωμένη και δεν ξέρω αν είναι βολικά και αν χώρανε να αναπτυχθούν σωστά. Θα σας γράφω σίγουρα τα νέα μου και τις ερωτήσεις μου είναι πρώτη εγκυμοσύνη και πάω στα τυφλά και έχεις εδώ πάντα με βοηθάτε και με καθησυχαζεται!❤

 

Σίγουρα είναι απόλυτα λογικό να έχεις τέτοιες απορίες αλλά νομίζω ότι δεν έχει να κάνει το μέγεθος της μήτρας με το ποσό μικροκαμωμενη είσαι.. Θέλω να πω ότι εγώ που είμαι ψηλή δεν νομίζω ότι έχω ποιο μεγάλη μήτρα... Οποτε μην αγχώνεσαι είμαι σίγουρη ότι τα παιδάκια σου έχουν τον χώρο που χρειάζονται... Άλλωστε για όλα φροντίζει η φυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έχεις δίκαιο. Τι νόημα έχουν τα χρόνια! Σημασία έχει το πόσο δεμένοι είναι οι άνθρωποι και η αγάπη που υπάρχει μεταξύ τους!💗

Μην αγχώνεσαι καθόλου κορίτσι μου! Η φύση προνοεί για όλα! Μια χαρά θα αναπτυχθούν και θα γεννήσεις δύο υπέροχα μωράκια. Οτιδήποτε σε απασχολεί και μπορούμε να βοηθήσουμε φυσικά εμείς είμαστε εδώ!🥰

Ναι εννοείτε τα αδέρφια δεν έχει συμμαχία πόσο χρόνια διαφορά έχουν θα είναι μαζί όσα χρόνια διαφορά και να έχουν και να δεις που όταν θα κάνεις το δεύτερο το πρώτο θα το προσέχει σαν τα μάτια του!αχ σου το εύχομαι μέσα από την ψυχή μου ❤

 Χιλια Ευχαριστώ πάρα πολύ δεν ξερεται πόσο με ξεαγχωνεται κάθε φορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Α! Κι εγώ δεν μπορώ να πω πήρα μερικά κιλακια φέτος! Δεν βαριέσαι υγεία να έχουμε! Θα τα χάσουμε πάλι! Με σωστή διατροφή όλα γίνονται! Καλά κι εμένα με ρωτούσαν συχνά πυκνά κάποιες συγκεκριμένες θείες μου. Την μόνη φορά που δεν με ρώτησε κανείς ήταν όταν πραγματικά ήμουν έγκυος!😄 

Α μπα δεν αγχονομαι καθόλου για τα κιλά... Άλλωστε όπως τα παίρνω έτσι φεύγουν από μόνα τους... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/7/2020 at 12:20 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τελικά είναι ωραία όλα αυτά! Νιώθεις ότι κάνεις κάτι δημιουργικό! Αφού το πρώτο πράγμα που κοιτάω όταν βγαίνω στο μπαλκόνι είναι η πιπεριά μου!

Βέβαια υποσυνείδητα τα βλέπω και σαν καμπανάκι όλα αυτά ότι περνάνε τα χρόνια!🤐

Τρώω φαγητά που δεν έτρωγα!

Σκέφτομαι πράγματα που δεν σκεφτόμουν!

Κάνω πράγματα που δεν έκανα!

Τώρα το μόνο που μένει είναι να δω καμιά άσπρη τρίχα!🥴

Μήπως πρέπει να αρχίζω να το παίρνω απόφαση σιγά σιγά;😄😆

Εγώ πάλι έχω βγάλει άσπρες τρίχες απ’τα 22-23 😄 βλέπει ο άντρας μου καμιά φορά μερικές και μου τις βγάζει του λέω να μην το κάνει γιατί θα βγουν παραπάνω δε με ακούει 😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@JohannaMak πως είσαι κοπέλα μου; Έκανες άλλο τέστ;💗

Γεια σου, 

Ναι έκανα σήμερα αλλά δεν ανεβάζω φωτογραφία γιατι παρόλο που Εγώ βλέπω μια πολύβουη άχνη γραμμή, στη φωτογραφία δεν φαίνεται. :(

θέλω να πάω αύριο να κάνω μια μοριακή το πρωί να δω αν είναι ιδέα μου ή αν όντως υπάρχει εγκυμοσύνη γιατι μου εντύπωση που στο τεστ φαρμακείου Ναι μεν είναι πιο εμφανές η γραμμη αλλά εξακολουθεί να είναι αρκετά άχνη ενώ υποτίθεται επρπε εχθές η σήμερα να μου έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...