Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια μου...σημερα έκανα επανάληψη της χοριακης μου... 2756....διπλασιάστηκε δόξα το θεό... Αχ κοριτσάκια μου θέλω τόσο πολύ να τα καταφέρω ατή τη φορά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μ πηγα σμρ γιατρο. Μ μετρησε την κοιλια με μεζούρα ακουσαμε την καρδιά. Αλλα ειπε ορι αφπυ βρήκαν τ παιδι μικρο στν υπερηχο πρέπει ν κανω αλλον υπερηχο στ δημόσιο νοσοκομείο. Αλλα δε μπορούσαν σμρ κ πρέπει ν παω την Παρασκευή. Παλι εμεινα με τ αγχος να περιμένω.  Μπορω να πω πως ψυχολογικα έγινα παλι χαλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κορίτσια μ πηγα σμρ γιατρο. Μ μετρησε την κοιλια με μεζούρα ακουσαμε την καρδιά. Αλλα ειπε ορι αφπυ βρήκαν τ παιδι μικρο στν υπερηχο πρέπει ν κανω αλλον υπερηχο στ δημόσιο νοσοκομείο. Αλλα δε μπορούσαν σμρ κ πρέπει ν παω την Παρασκευή. Παλι εμεινα με τ αγχος να περιμένω.  Μπορω να πω πως ψυχολογικα έγινα παλι χαλια.

Εγώ πάλι πιστεύω πως όλα θα είναι μια χαρά και τζάμπα αγχώνεσαι και δημιουργείς στο παιδάκι άγχος.  Έχε Πίστη και εμπιστοσύνη στον Θεό, στον Χριστό και την Παναγία.... Περιμένω τα νέα σου την Παρασκευή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BASOULA2 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου...σημερα έκανα επανάληψη της χοριακης μου... 2756....διπλασιάστηκε δόξα το θεό... Αχ κοριτσάκια μου θέλω τόσο πολύ να τα καταφέρω ατή τη φορά... 

τέλεια είναι συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BASOULA2 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου...σημερα έκανα επανάληψη της χοριακης μου... 2756....διπλασιάστηκε δόξα το θεό... Αχ κοριτσάκια μου θέλω τόσο πολύ να τα καταφέρω ατή τη φορά... 

Φαντάζομαι δε χρειάζεται να κάνεις άλλη ε;; αντε τώρα να το χαρείς ❤️όλα θα πάνε καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Εγώ πάλι πιστεύω πως όλα θα είναι μια χαρά και τζάμπα αγχώνεσαι και δημιουργείς στο παιδάκι άγχος.  Έχε Πίστη και εμπιστοσύνη στον Θεό, στον Χριστό και την Παναγία.... Περιμένω τα νέα σου την Παρασκευή... 

Μονο προσεύχομαι από την αρχή της εγκυμοσύνης να εχει καλα το παιδάκι μ η Παναγία κ ο Χριστουλης.  Εννοείται θα σας πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Φαντάζομαι δε χρειάζεται να κάνεις άλλη ε;; αντε τώρα να το χαρείς ❤️όλα θα πάνε καλά. 

Περιμένω τηλ από το γιατρό για να δούμε πότε θα πάω για υπερηχο....σ ευχαριστώ κορίτσι μου.... Και όλες σας μια μια ξεχωριστά... Γρήγορα ο Θεός να μας φέρει τα δωράκια μας.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου...σημερα έκανα επανάληψη της χοριακης μου... 2756....διπλασιάστηκε δόξα το θεό... Αχ κοριτσάκια μου θέλω τόσο πολύ να τα καταφέρω ατή τη φορά... 

Μπράβο βρε κοριτσάκι!! Όλα θα πάνε κατ' ευχήν!! Θα το δείς!! Τέλος οι αρνητικές σκέψεις πάμε για ένα όμορφο φινάλε αυτή τη φορά :)❤️ 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κορίτσια μ πηγα σμρ γιατρο. Μ μετρησε την κοιλια με μεζούρα ακουσαμε την καρδιά. Αλλα ειπε ορι αφπυ βρήκαν τ παιδι μικρο στν υπερηχο πρέπει ν κανω αλλον υπερηχο στ δημόσιο νοσοκομείο. Αλλα δε μπορούσαν σμρ κ πρέπει ν παω την Παρασκευή. Παλι εμεινα με τ αγχος να περιμένω.  Μπορω να πω πως ψυχολογικα έγινα παλι χαλια.

Είσαι Ελλάδα ή Αγγλία τώρα κορίτσι μου; Καλά ο γιατρός σου που πήγες σήμερα δεν σε είδε στον υπέρηχο;; Αυτός πώς το βλέπει; Λογικό είναι να αγχοθείς κορίτσι μου αλλά προσπάθησε να ηρεμήσεις τον εαυτό σου, το άγχος είναι ότι χειρότερο για το μικρούλη σου! Πόσο βδομάδων είσαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κορίτσια μ πηγα σμρ γιατρο. Μ μετρησε την κοιλια με μεζούρα ακουσαμε την καρδιά. Αλλα ειπε ορι αφπυ βρήκαν τ παιδι μικρο στν υπερηχο πρέπει ν κανω αλλον υπερηχο στ δημόσιο νοσοκομείο. Αλλα δε μπορούσαν σμρ κ πρέπει ν παω την Παρασκευή. Παλι εμεινα με τ αγχος να περιμένω.  Μπορω να πω πως ψυχολογικα έγινα παλι χαλια.

Εκεί στην Αγγλία θα μας τρελάνουν! Μήπως το άκουσε κ με το χωνί??? Κάνε υπομονή να κάνεις τον υπέρηχο σου και όλα καλά θα πάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου...σημερα έκανα επανάληψη της χοριακης μου... 2756....διπλασιάστηκε δόξα το θεό... Αχ κοριτσάκια μου θέλω τόσο πολύ να τα καταφέρω ατή τη φορά... 

Τέλεια!😃 Όλα καλά θα πάνε! Σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλιά ένα υπέροχο μωράκι! Απλά πίστεψε το! Και να μην ξεχνάς να το απολαμβάνεις κάθε λεπτό! Το παρελθόν είναι απλά αναμνήσεις! Σίγουρα πολλές φορές σου αφήνει πληγές που μπορεί να υπάρχουν πάντα μέσα σου αλλά είναι κάτι που ποτέ δεν θα μπορέσεις να αλλάξεις γιατί απλά έτσι ήτανε να γίνει. Άφησε το πίσω λοιπόν και χαμόγελα στο μέλλον που σε περιμένει!🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Εκεί στην Αγγλία θα μας τρελάνουν! Μήπως το άκουσε κ με το χωνί??? Κάνε υπομονή να κάνεις τον υπέρηχο σου και όλα καλά θα πάνε! 

😆😆😆😆😆😆😆Εντάξει το ίδιο σκέφτηκα κι εγώ! Με μεζούρα;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κορίτσια μ πηγα σμρ γιατρο. Μ μετρησε την κοιλια με μεζούρα ακουσαμε την καρδιά. Αλλα ειπε ορι αφπυ βρήκαν τ παιδι μικρο στν υπερηχο πρέπει ν κανω αλλον υπερηχο στ δημόσιο νοσοκομείο. Αλλα δε μπορούσαν σμρ κ πρέπει ν παω την Παρασκευή. Παλι εμεινα με τ αγχος να περιμένω.  Μπορω να πω πως ψυχολογικα έγινα παλι χαλια.

Αχ βρε Ευακι μου που έμπλεξες! Δηλαδή θα τρελαθώ! Ο γιατρός που πήγες δεν σου έκανε υπέρηχο;Μα με μεζούρα; Αυτό πρώτη φορά το ακούω! Τι σχέση έχει το μέγεθος της κοιλιάς;

Και σε όλο αυτό εσύ είσαι στη μέση και τραβάς τζάμπα άγχος! Τίποτα δεν έχει το μωρό σου κορίτσι μου! Απλά έπεσες στην περίπτωση!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου...σημερα έκανα επανάληψη της χοριακης μου... 2756....διπλασιάστηκε δόξα το θεό... Αχ κοριτσάκια μου θέλω τόσο πολύ να τα καταφέρω ατή τη φορά... 

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια όλα καλά θα πάνε να σκέφτεσαι θετικά... Είμαι σίγουρη ότι θα είναι τέλεια κ το μωράκι σου υγιέστατο ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου...σημερα έκανα επανάληψη της χοριακης μου... 2756....διπλασιάστηκε δόξα το θεό... Αχ κοριτσάκια μου θέλω τόσο πολύ να τα καταφέρω ατή τη φορά... 

Ευχομαι όλα να πάνε καλά! Η Παναγία θα σας βοηθησει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου...σημερα έκανα επανάληψη της χοριακης μου... 2756....διπλασιάστηκε δόξα το θεό... Αχ κοριτσάκια μου θέλω τόσο πολύ να τα καταφέρω ατή τη φορά... 

Μπραβο!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Μπράβο βρε κοριτσάκι!! Όλα θα πάνε κατ' ευχήν!! Θα το δείς!! Τέλος οι αρνητικές σκέψεις πάμε για ένα όμορφο φινάλε αυτή τη φορά :)❤️ 

Είσαι Ελλάδα ή Αγγλία τώρα κορίτσι μου; Καλά ο γιατρός σου που πήγες σήμερα δεν σε είδε στον υπέρηχο;; Αυτός πώς το βλέπει; Λογικό είναι να αγχοθείς κορίτσι μου αλλά προσπάθησε να ηρεμήσεις τον εαυτό σου, το άγχος είναι ότι χειρότερο για το μικρούλη σου! Πόσο βδομάδων είσαι τώρα;

Δυστυχως Αγγλία  είμαι. Οχι δε μ κάνανε άλλο υπερηχο σμρ αν η γιατρο ήθελε αλλα στ τμημα με τουσ υπερηχους ειπαν δεν ειχαν διαθέσιμο κενό ραντεβού να κάνω σμρ. Κ μ ειπαν ξαναπαω παρασκευη να κάνω υπερηχο κ μετα να δω γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ βρε Ευακι μου που έμπλεξες! Δηλαδή θα τρελαθώ! Ο γιατρός που πήγες δεν σου έκανε υπέρηχο;Μα με μεζούρα; Αυτό πρώτη φορά το ακούω! Τι σχέση έχει το μέγεθος της κοιλιάς;

Και σε όλο αυτό εσύ είσαι στη μέση και τραβάς τζάμπα άγχος! Τίποτα δεν έχει το μωρό σου κορίτσι μου! Απλά έπεσες στην περίπτωση!

 

Ασε είμαι αυτό π λες στη μεση κ δε ξερω τι μ γινετε.  Ήμουν στα πρόθυρα ν απρω στη δουλεια να ριξω πιστόλι για καμια βδοαμδα αλλα λεω χειρότερα θα είναι   απλα σκεφτομαι αν δεν είχα πάει για υπερηχο κ μ ετρουσαν κοιλια μοκο ειναι στα φυσιολογικα ειπαν λιιγο μικρότερη θα ανησυχούσαν? Θα το έψαχναν? Μ λεει εισαι μικρη βδομαδα κατω τον 28 για να ειναι μικρη η μπέμπα οποτε λεω το φαση? Τι φταίει γιατί? Αλλα μετα σκεπτόμενη αν περίμενα μεχρι την αλλη βδομαδα να μ μετρήσουν κοιλια γτ εδώ κανονικά δεν σ κανουν αλλο υπέρηχο κ τη βρίσκανε μικρη θα ήμουν 28 βδομαδω κ 5 ημερων πχ αρα δεν θα ξερανε. Δεν ξερω καν βγάζουν νόημα αυτά π λεω αλλα αυτά σκεφτομαι κ αλλα ακατάπαυστα.  Τεσπα περιμενω έως Παρασκευή.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Η γιατρός μου , μου πρότεινε να δοκιμάσουμε κλομιφαινη για δύο κύκλους. Συνήθως δεν χρησιμοποιείται όταν υπάρχει προβλημα στη γυναίκα? Εγώ να σας θυμίσω έχει ο άνδρας μου πρόβλημα με το σπέρμα, έκανε επέμβαση κιρσοκήλης πριν 3 μήνες κ έχει μικρή βελτίωση αλλά από κινητικότητα είναι χάλια. Απλά με παρεξενεψε γιατί δεν ξέρω πόσο θα βοηθήσει στην περίπτωση μου η θα είναι χάσιμο χρόνου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Η γιατρός μου , μου πρότεινε να δοκιμάσουμε κλομιφαινη για δύο κύκλους. Συνήθως δεν χρησιμοποιείται όταν υπάρχει προβλημα στη γυναίκα? Εγώ να σας θυμίσω έχει ο άνδρας μου πρόβλημα με το σπέρμα, έκανε επέμβαση κιρσοκήλης πριν 3 μήνες κ έχει μικρή βελτίωση αλλά από κινητικότητα είναι χάλια. Απλά με παρεξενεψε γιατί δεν ξέρω πόσο θα βοηθήσει στην περίπτωση μου η θα είναι χάσιμο χρόνου.

Κλομιφαινη και επαφές μόνο? Την κλομιφαινη εγώ την πήρε σε σπερματεγχυση για να κάνω περισσότερα ωοθηλακια, όχι ότι έχω κάποιο προβλημα. Το ίδιο θέλει και για σένα προφανώς. Αν σας παίρνει η ηλικία ίσως θέλει να τα εξαντλήσει όλα τα πιθανά σενάρια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BASOULA2 Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και σε 8 μήνες και κάτι μέρες να κρατάς το μπεμπάκι σου στην αγκαλίτσα σου!!!!

@Evie2 Πήγες σε GP για τον υπέρηχο ή τον έκανες σε ιδιωτική κλινική? Είναι ένα βάσανο να χρειάζεσαι γιατρό σε αυτήν την χωρα... Να σκέφτεσαι αισιόδοξα και να μιλάς με τον γιατρό σου στην Ελλάδα... Χίλιες φορές να κάνεις ένα ταξίδι στην Ελλάδα για λίγες μέρες να σε δει ένας γιατρός που μπορείς να εμπιστευτείς... για να είσαι πιο ήρεμη... Σε ποια περιοχή είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

@BASOULA2 Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και σε 8 μήνες και κάτι μέρες να κρατάς το μπεμπάκι σου στην αγκαλίτσα σου!!!!

@Evie2 Πήγες σε GP για τον υπέρηχο ή τον έκανες σε ιδιωτική κλινική? Είναι ένα βάσανο να χρειάζεσαι γιατρό σε αυτήν την χωρα... Να σκέφτεσαι αισιόδοξα και να μιλάς με τον γιατρό σου στην Ελλάδα... Χίλιες φορές να κάνεις ένα ταξίδι στην Ελλάδα για λίγες μέρες να σε δει ένας γιατρός που μπορείς να εμπιστευτείς... για να είσαι πιο ήρεμη... 

Έλα αγάπη πηγα τ σαββατο σε ιδιωτικο απλα να δω τη μπεμπα κ εκει μ  ειπαν ότι ειναι μικρή κ θα με κανουν refer στο νοσοκ π με επιβλέπουν. Το οποίο πηγα σμρ κ παρασκευη έχω υπερηχο κ γιατρο παλι. Το σκέφτηκα χίλιες φορές ν ημουν ελλαδα αλλα δε θελω να ταξιδεψω φοβαμαι κ τν κορονοιο ... θα δω την Παρασκευή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evie2 είπε:

Έλα αγάπη πηγα τ σαββατο σε ιδιωτικο απλα να δω τη μπεμπα κ εκει μ  ειπαν ότι ειναι μικρή κ θα με κανουν refer στο νοσοκ π με επιβλέπουν. Το οποίο πηγα σμρ κ παρασκευη έχω υπερηχο κ γιατρο παλι. Το σκέφτηκα χίλιες φορές ν ημουν ελλαδα αλλα δε θελω να ταξιδεψω φοβαμαι κ τν κορονοιο ... θα δω την Παρασκευή 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί κι εμένα μου έχει τύχει να χρειάζομαι γιατρό για άλλο θέμα βέβαια και ακόμα και που πήγα σε πανεπιστημιακό νοσοκομείο πιο πολύ φοβισμένη ήμουν όταν έφυγα... Είναι πολύ περίεργοι θεωρώ... Υπομονή και πίστη ότι όλα θα πάνε καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 🥰

Πως είστε;

Για εμένα σήμερα δεν είναι ευχάριστη ημέρα αφού αδιαθετησα☹️. Άρχισα δυστυχώς να στεναχωριέμαι πολύ πάλι και το μεταφέρω και στον άντρα μου. Δεν θέλω να το κάνω αυτό αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μπορώ να κρύβω τα συναισθήματα μου. Θα προσπαθήσω για άλλη μια φορά να φορτώσω τις μπαταρίες μου με αισιοδοξία για τον επόμενο μήνα! Ελπίζω μόνο μην πάθω καμιά υπερφόρτωση στο τέλος!

Οπότε @Lacostaki μου 21/8 και βλέπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶

Κallina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:04/06

Alex2016:? 

Marselntina :02/08

Maroulita:01/08

dianna8:17/03

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/02

Sillia:15/02

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ :21/08

Misofeggaro:08/07

Mary84:04/04

PAPA EVA:10/06

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03                   

👶

👶

Tzina819:16/04

Elisa91:16/04

ntinaki83:12/08

A&O:07/07

Marina22:09/08

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Nicol:06/07

Ntinaki_08:30/06

Clairy:04/08

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 🥰

Πως είστε;

Για εμένα σήμερα δεν είναι ευχάριστη ημέρα αφού αδιαθετησα☹️. Άρχισα δυστυχώς να στεναχωριέμαι πολύ πάλι και το μεταφέρω και στον άντρα μου. Δεν θέλω να το κάνω αυτό αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μπορώ να κρύβω τα συναισθήματα μου. Θα προσπαθήσω για άλλη μια φορά να φορτώσω τις μπαταρίες μου με αισιοδοξία για τον επόμενο μήνα! Ελπίζω μόνο μην πάθω καμιά υπερφόρτωση στο τέλος!

Οπότε @Lacostaki μου 21/8 και βλέπουμε!

Καλημέρα!Υπομονή κορίτσι μου!όλα θα γίνουν στην ώρα τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...