Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Μήπως έχεις ωορρηξία τώρα; Θέλεις άλλο παιδάκι τώρα; Αν ναι, τότε συνέχισε να έχεις επαφές προς το παρόν και κάνε τεστάκι στις 25 που σου είπε ο γιατρός! Και καλά αποτελέσματα εύχομαι, λένε ότι μετά τη γέννα η γυναίκα είναι πολύ γόνιμη..!! 😊😊

Πιθανός δεν ξέρω τι να σου πω καλή μου :) ναι είπαμε πως θέλουμε να είναι κοντά - κοντά... Φυσικά όποιο είναι το Θέλημα του Θεού....τώρα που είμαστε σε ρουτίνα με το μωράκι μας αντέχω και για αδελφάκι χεχεχε χεχεχε αυτό θα κάνω, μακάρι να ισχύει πως μετά γινόμαστε πιο γόνιμες και ότι θέλει ο Θεός, ο Χριστός και η Παναγία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Πιθανός δεν ξέρω τι να σου πω καλή μου :) ναι είπαμε πως θέλουμε να είναι κοντά - κοντά... Φυσικά όποιο είναι το Θέλημα του Θεού....τώρα που είμαστε σε ρουτίνα με το μωράκι μας αντέχω και για αδελφάκι χεχεχε χεχεχε αυτό θα κάνω, μακάρι να ισχύει πως μετά γινόμαστε πιο γόνιμες και ότι θέλει ο Θεός, ο Χριστός και η Παναγία :)

Τέλεια , είναι ωραία να είναι κοντά κοντά δίκιο έχεις 😊 τότε να έχετε επαφές όολο το μήνα, μην κοιτάς γόνιμες κλπ γιατί ακόμη έχεις ακανόνιστο κύκλο..άστο ελεύθερο χωρίς να το σκέφτεσαι και έχετε επαφές όλο το μήνα κ θα’ρθει σύντομα το αδελφάκι εκεί που δε θα το περιμένετε 😊😊🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τέλεια , είναι ωραία να είναι κοντά κοντά δίκιο έχεις 😊 τότε να έχετε επαφές όολο το μήνα, μην κοιτάς γόνιμες κλπ γιατί ακόμη έχεις ακανόνιστο κύκλο..άστο ελεύθερο χωρίς να το σκέφτεσαι και έχετε επαφές όλο το μήνα κ θα’ρθει σύντομα το αδελφάκι εκεί που δε θα το περιμένετε 😊😊🥰

Εύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο καλή μου....😋👶🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Ευχαριστώ όσες μου συμπαραστέκεστε και συγνώμη αν εξαφανίζομαι μερικές φορές.
Χρειάζομαι όμως χρόνο για να διαχειριστώ όλο αυτό.
Πάλεψα πολύ 2 χρόνια μονη μου να μπορέσω να νιώσω καλύτερα. Δεν τα κατάφερα όμως και η ήπια κατάθλιψη μου χτύπησε την πόρτα. Ξεκίνησα αγωγή η οποία θα χρειαστεί 3-4 μήνες τουλάχιστον για να κάνει δράση και να μπορώ να κάνω πάλι όνειρα.
Σήμερα πήρα και την ΑΜΗ μου. 21,5pmol/L με φυσιολογικες τιμες 3,4 - 66,7 για ηλικίες 30-40. Οπότε θεωρώ ότι έχω χρόνο να ηρεμήσει η ψυχή και το σώμα μου πριν ξεκινήσω πάλι προσπάθειες.
Σας αγαπώ και σας σκέφτομαι.
Χαιρομαι με τις χαρές σας και στεναχωριεμαι με τις (φτου φτου) στεναχώριες σας. Και θα σας διαβάζω παρόλο που μπορεί να μην συμμετέχω.

Καλό καλοκαίρι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα!

Ευχαριστώ όσες μου συμπαραστέκεστε και συγνώμη αν εξαφανίζομαι μερικές φορές.
Χρειάζομαι όμως χρόνο για να διαχειριστώ όλο αυτό.
Πάλεψα πολύ 2 χρόνια μονη μου να μπορέσω να νιώσω καλύτερα. Δεν τα κατάφερα όμως και η ήπια κατάθλιψη μου χτύπησε την πόρτα. Ξεκίνησα αγωγή η οποία θα χρειαστεί 3-4 μήνες τουλάχιστον για να κάνει δράση και να μπορώ να κάνω πάλι όνειρα.
Σήμερα πήρα και την ΑΜΗ μου. 21,5pmol/L με φυσιολογικες τιμες 3,4 - 66,7 για ηλικίες 30-40. Οπότε θεωρώ ότι έχω χρόνο να ηρεμήσει η ψυχή και το σώμα μου πριν ξεκινήσω πάλι προσπάθειες.
Σας αγαπώ και σας σκέφτομαι.
Χαιρομαι με τις χαρές σας και στεναχωριεμαι με τις (φτου φτου) στεναχώριες σας. Και θα σας διαβάζω παρόλο που μπορεί να μην συμμετέχω.

Καλό καλοκαίρι! 

Μπράβο κορίτσι μου!! Πολύ χαίρομαι για σένα!! Να έχεις ένα υπέροχο καλοκαιράκι, να χαλαρώσεις και να το απολεύσεις με τον καλό σου! Όταν θα νιώσεις έτοιμη εμείς εδώ θα είμαστε να σε περιμένουμε! Έτοιμες να χαρούμε με τη χαρά σου! ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα!

Ευχαριστώ όσες μου συμπαραστέκεστε και συγνώμη αν εξαφανίζομαι μερικές φορές.
Χρειάζομαι όμως χρόνο για να διαχειριστώ όλο αυτό.
Πάλεψα πολύ 2 χρόνια μονη μου να μπορέσω να νιώσω καλύτερα. Δεν τα κατάφερα όμως και η ήπια κατάθλιψη μου χτύπησε την πόρτα. Ξεκίνησα αγωγή η οποία θα χρειαστεί 3-4 μήνες τουλάχιστον για να κάνει δράση και να μπορώ να κάνω πάλι όνειρα.
Σήμερα πήρα και την ΑΜΗ μου. 21,5pmol/L με φυσιολογικες τιμες 3,4 - 66,7 για ηλικίες 30-40. Οπότε θεωρώ ότι έχω χρόνο να ηρεμήσει η ψυχή και το σώμα μου πριν ξεκινήσω πάλι προσπάθειες.
Σας αγαπώ και σας σκέφτομαι.
Χαιρομαι με τις χαρές σας και στεναχωριεμαι με τις (φτου φτου) στεναχώριες σας. Και θα σας διαβάζω παρόλο που μπορεί να μην συμμετέχω.

Καλό καλοκαίρι! 

Καλησπέρα αγάπη!

Μπράβο που έκανες το επόμενο βήμα χαίρομαι πολύ για σένα!! Η ΑΜΗ σου είναι μια χαρά, και έχεις το χρόνο να ηρεμήσεις όσο χρειαστεί χωρίς να το σκέφτεσαι αυτό..όταν νιώσεις εσύ ήρεμη κ έτοιμη μπορείς να προσπαθήσεις πάλι..αυτό που προέχει τώρα είναι να είσαι εσύ καλά και να ξεπεράσεις όσα σε τρώνε ακόμη μέσα σου, για να μπορέσεις να τα καταφέρεις και με ένα μωράκι και να του δώσεις ό,τι του χρειάζεται..αλλιώς αυτή η κατάθλιψη μπορεί να συνεχιζόταν ή να εντεινόταν σε μια ενδεχόμενη εγκυμοσύνη κ μετέπειτα γέννα που οι ορμόνες τα παίζουν ούτως ή άλλως και να έκανες κακό και στο μωράκι σου..καλοκαίρι είναι πήγαινε τις διακοπές σου, χαλάρωσε, πέρνα καλά, βάλε τα μέσα σου σε μια σειρά και όταν νιώσεις έτοιμη ξεκινάς πάλι. Το σημαντικό είναι να είσαι εσύ καλά μέσα και έξω για να έρθει ένα μωράκι να ολοκληρώσει αυτή την ευτυχία.

Κι εμείς σ’αγαπάμε θα σε σκεφτόμαστε! Και είμαστε εδώ όποτε θέλεις να μιλήσεις, δε χανόμαστε! Κοίτα να περάσετε όμορφα το καλοκαίρι σας με τον αντρούλη σου και τα αγαπημένα σου πρόσωπα, να βρεις τη γαλήνη που σου λείπει τόσο καιρό και να μπορέσεις να κοιτάξεις πάλι μπροστά και να κάνεις πάλι όνειρα..! 🤗💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα!

Ευχαριστώ όσες μου συμπαραστέκεστε και συγνώμη αν εξαφανίζομαι μερικές φορές.
Χρειάζομαι όμως χρόνο για να διαχειριστώ όλο αυτό.
Πάλεψα πολύ 2 χρόνια μονη μου να μπορέσω να νιώσω καλύτερα. Δεν τα κατάφερα όμως και η ήπια κατάθλιψη μου χτύπησε την πόρτα. Ξεκίνησα αγωγή η οποία θα χρειαστεί 3-4 μήνες τουλάχιστον για να κάνει δράση και να μπορώ να κάνω πάλι όνειρα.
Σήμερα πήρα και την ΑΜΗ μου. 21,5pmol/L με φυσιολογικες τιμες 3,4 - 66,7 για ηλικίες 30-40. Οπότε θεωρώ ότι έχω χρόνο να ηρεμήσει η ψυχή και το σώμα μου πριν ξεκινήσω πάλι προσπάθειες.
Σας αγαπώ και σας σκέφτομαι.
Χαιρομαι με τις χαρές σας και στεναχωριεμαι με τις (φτου φτου) στεναχώριες σας. Και θα σας διαβάζω παρόλο που μπορεί να μην συμμετέχω.

Καλό καλοκαίρι! 

Καλο καλοκαιρι γλυκια μου να προσεχεις τον εαυτο σου!!!! και θα δεις οτι στο τελος θα πανε ολα καλα....εμεις θα ειμαστε εδω οποτε θελησεις να μοιραστεις κατι....φιλακια πολλα και ψηλα το κεφαλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα!

Ευχαριστώ όσες μου συμπαραστέκεστε και συγνώμη αν εξαφανίζομαι μερικές φορές.
Χρειάζομαι όμως χρόνο για να διαχειριστώ όλο αυτό.
Πάλεψα πολύ 2 χρόνια μονη μου να μπορέσω να νιώσω καλύτερα. Δεν τα κατάφερα όμως και η ήπια κατάθλιψη μου χτύπησε την πόρτα. Ξεκίνησα αγωγή η οποία θα χρειαστεί 3-4 μήνες τουλάχιστον για να κάνει δράση και να μπορώ να κάνω πάλι όνειρα.
Σήμερα πήρα και την ΑΜΗ μου. 21,5pmol/L με φυσιολογικες τιμες 3,4 - 66,7 για ηλικίες 30-40. Οπότε θεωρώ ότι έχω χρόνο να ηρεμήσει η ψυχή και το σώμα μου πριν ξεκινήσω πάλι προσπάθειες.
Σας αγαπώ και σας σκέφτομαι.
Χαιρομαι με τις χαρές σας και στεναχωριεμαι με τις (φτου φτου) στεναχώριες σας. Και θα σας διαβάζω παρόλο που μπορεί να μην συμμετέχω.

Καλό καλοκαίρι! 

Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι να έχεις πιστη και να παρακαλείς τον Θεό και την Παναγία και είμαι σίγουρη πως θα σε ακούσουν και θα έρθει και για σένα η ώρα να φέρεις θαύματακι ή θαύματακι στον κόσμο.... Ο Θεός, ο Χριστός και η Παναγία μαζί σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Πιθανός δεν ξέρω τι να σου πω καλή μου :) ναι είπαμε πως θέλουμε να είναι κοντά - κοντά... Φυσικά όποιο είναι το Θέλημα του Θεού....τώρα που είμαστε σε ρουτίνα με το μωράκι μας αντέχω και για αδελφάκι χεχεχε χεχεχε αυτό θα κάνω, μακάρι να ισχύει πως μετά γινόμαστε πιο γόνιμες και ότι θέλει ο Θεός, ο Χριστός και η Παναγία :)

K μεις το ίδιο λεγαμε..... Κ επειδή είχα κ πριν ακανόνιστη περίοδο. Τώρα είμαι σε φάση να το ξανά ψάξω... Πριν είχατε σύλληψη κατευθείαν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

K μεις το ίδιο λεγαμε..... Κ επειδή είχα κ πριν ακανόνιστη περίοδο. Τώρα είμαι σε φάση να το ξανά ψάξω... Πριν είχατε σύλληψη κατευθείαν? 

Ναι πριν έμεινα έγκυος Δόξα τον Θεό από την πρώτη.... Και η περίοδος μου ήταν σταθερή....τωρα πρέπει να έρθω στα ίσα για να ξέρω τον κύκλο μου πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irinula91 είπε:

Ναι πριν έμεινα έγκυος Δόξα τον Θεό από την πρώτη.... Και η περίοδος μου ήταν σταθερή....τωρα πρέπει να έρθω στα ίσα για να ξέρω τον κύκλο μου πάλι 

Ναι κ μένα ότι να ναι ακόμη!!!... Κ είναι ο μπέμπης οκτώ μηνών.. Κ περίοδο είχα από τον τρίτο μήνα. Κ από θήλασα στον 7ο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου

ελπιζω να ειστε ολες καλα !!! Βγηκε η καλλιεργεια που εκανα ειναι πεντακαθαρη μου ειπαν..

 μακαρι να ειναι και το Τεστ Παπ καλο !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα!

Ευχαριστώ όσες μου συμπαραστέκεστε και συγνώμη αν εξαφανίζομαι μερικές φορές.
Χρειάζομαι όμως χρόνο για να διαχειριστώ όλο αυτό.
Πάλεψα πολύ 2 χρόνια μονη μου να μπορέσω να νιώσω καλύτερα. Δεν τα κατάφερα όμως και η ήπια κατάθλιψη μου χτύπησε την πόρτα. Ξεκίνησα αγωγή η οποία θα χρειαστεί 3-4 μήνες τουλάχιστον για να κάνει δράση και να μπορώ να κάνω πάλι όνειρα.
Σήμερα πήρα και την ΑΜΗ μου. 21,5pmol/L με φυσιολογικες τιμες 3,4 - 66,7 για ηλικίες 30-40. Οπότε θεωρώ ότι έχω χρόνο να ηρεμήσει η ψυχή και το σώμα μου πριν ξεκινήσω πάλι προσπάθειες.
Σας αγαπώ και σας σκέφτομαι.
Χαιρομαι με τις χαρές σας και στεναχωριεμαι με τις (φτου φτου) στεναχώριες σας. Και θα σας διαβάζω παρόλο που μπορεί να μην συμμετέχω.

Καλό καλοκαίρι! 

Εύχομαι κορίτσι μου να έχεις ένα τέλειο καλοκαίρι.. Να είναι ήρεμο και όμορφο.. Να μπορέσεις να ηρεμίσεις και να γεμίσεις τις μπαταρίες σου.. Να επιστρέψεις μετά το καλοκαίρι πολύ δυναμικά και με θετική σκέψη και ενέργεια... Το καλοκαίρι είναι η καλύτερη περίοδος για να χαλαρώσεις... Σου εύχομαι ότι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου❤️❤️

Καλο καλοκαίρι σε όλες μας κορίτσια😍💋💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Να ρωτήσω κάτι κ εγώ. Για το ΠΑΠ πόσες μέρες αποχή θέλει? Δύο ή μια? Έκλεισα ραντεβού την Πέμπτη το απόγευμα, ωστόσο από τις ενδείξεις πιστεύω ότι θα κάνω ωορρηξια λίγο νωρίτερα μάλλον χθες η σήμερα. Να αφήσω τη σημερινή μέρα ανεκμεταλευτη 🤔🤔🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Γειά σας κορίτσια! Να ρωτήσω κάτι κ εγώ. Για το ΠΑΠ πόσες μέρες αποχή θέλει? Δύο ή μια? Έκλεισα ραντεβού την Πέμπτη το απόγευμα, ωστόσο από τις ενδείξεις πιστεύω ότι θα κάνω ωορρηξια λίγο νωρίτερα μάλλον χθες η σήμερα. Να αφήσω τη σημερινή μέρα ανεκμεταλευτη 🤔🤔🤔🤔

Κοριτσι μου εγω δεν ειχα επαφες 3 μερες για σιγουρια :) δεν ξερω ποσο κανονικα πρεπει !!! Καλα αποτελεσματα να εχεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Κοριτσι μου εγω δεν ειχα επαφες 3 μερες για σιγουρια :) δεν ξερω ποσο κανονικα πρεπει !!! Καλα αποτελεσματα να εχεις 

Ευχαριστώ πολύ! Μάλλον 2 θα αφήσω αναγκαστικά χιχι για τρεις δεν πρόλαβα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Γειά σας κορίτσια! Να ρωτήσω κάτι κ εγώ. Για το ΠΑΠ πόσες μέρες αποχή θέλει? Δύο ή μια? Έκλεισα ραντεβού την Πέμπτη το απόγευμα, ωστόσο από τις ενδείξεις πιστεύω ότι θα κάνω ωορρηξια λίγο νωρίτερα μάλλον χθες η σήμερα. Να αφήσω τη σημερινή μέρα ανεκμεταλευτη 🤔🤔🤔🤔

Ελπίζω να την μην άφησες την ημέρα ανεκμετάλλευτη!😉 Εγώ παλιά έκανα αποχή τρεις ημέρες αλλά ο γιατρός μου είπε ότι δεν χρειάζεται τόσο! Αρκεί να μην κάνεις από την προηγούμενη!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kostef δεν θεωρω οτι ειναι απαραιτητη η αποχη! Εμενα δεν μ εχει κει κανενας γιατρος οτι επηρεαζει το αποτελεσμα! Νομιζω ο λογος ειναι για να μην «πονας» κατα την διαδικασια στον γιατρο! Αλλα μπορει κ οντως να κανω λαθος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro δεν σε ξερω αλλα νιωθω σαν να σε ξερω..δεν στο λεω για να νιωσεις καλυτερα, αλλα ειλικρινα πιστευω οτι ο επιμενων νικα! Κ εσυ κοριτσι μου να επιμεινεις οσο χρειαστει γιατι αξιζεις παρα πολυ να γινεις μανουλα! Ο,τι χρειστεις ειμαστε εδω! Χαλαρωσε τωρα το καλοκαιρακι κ απο Σεπτεμβρη..να επιστρεψεις δριμυτερη!!  Ειμαι σιγουρα οτι ολες θα τα καταφερουμε!! Γιατι ολες το θελουμε τοσο πολυ! Συγχαρητηρια για την αποφαση σου να αντιμετωπισεις αυτο που νιωθεις και που ζητησες βοηθεια! Αυτο δειχνει οτι εισαι πολυ δυνατη και μπραβο σου!!!!!!!!!! Ολα θα γινουν, να το ξερεις!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα σε ολες!!! @Ελενακι12 καλως ηρθες στο καινουργιο μας θεματακι!!!

Καλημέρα κορίτσια μου καλός σας βρήκα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Kalina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

ioannastr:08/3

Maroulita? :01/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04                                                     

Iwant a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2

Ευάγγελοςτ:24/07

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

PAPA EVA:10/06

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

Elisa91:16/04

Basoula2:17/07

ntinaki83:12/08

A&O:07/07

Marina22:09/08

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Νicol:06/07

Ntinaki_08:30/06     

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου βγηκε και το τεστ παπ εδειξε μυκητες και ο γιατρος μου εγραψε υποθετο για 3 μερες και flucostatin για 7 μερες εμενα και για το αγορι μου !!! Φευγουν γρηγορα κοριτσια μου οι μυκητες ??? Επηρεαζουν τ συλληψη ??? Θα παρω την αγωγη κ μετα ξανα καλλιεργεια :) 

η καλλιεργεια ηταν καθαρη δεν εδειξε τπτ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου βγηκε και το τεστ παπ εδειξε μυκητες και ο γιατρος μου εγραψε υποθετο για 3 μερες και flucostatin για 7 μερες εμενα και για το αγορι μου !!! Φευγουν γρηγορα κοριτσια μου οι μυκητες ??? Επηρεαζουν τ συλληψη ??? Θα παρω την αγωγη κ μετα ξανα καλλιεργεια :) 

η καλλιεργεια ηταν καθαρη δεν εδειξε τπτ 

 

Περίεργο που η καλλιέργεια δεν έδειξε κάτι και το pap έδειξε μύκητες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...