Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κορίτσια που κάνατε σπερματέγχυση μπορείτε να μου πείτε πόσο σας πήγε το συνολικό κόστος και αν κάνατε και τεστ κορονοιού? 

90 ευρώ το τεστ κορονοιου απαραίτητο να είναι του τελευταίου πενθημερου πριν πας. 140 στο γιατρό κ 130 στην κλινική. Πριν 15 μέρες όλα αυτά. Περιοχή Θεσσαλονίκης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου ακριβώς πριν από 4 χρόνια τέτοια ώρα ήρθε στον κόσμο...

Ότι σπουδαιότερο έχω! 

Ότι πιο όμορφο έχω αντικρίσει!

Ότι πιο γλυκό!

Ότι με γεμίζει!

Ότι με κάνει πραγματικά ευτυχισμένη!

Ότι δίνει νόημα στην ζωή μου!

Ο γιος μου!😊

Και θα μπορούσα να πω χιλιάδες πράγματα για αυτόν γιατί όταν τον σκέφτομαι η καρδιά μου πλημμυρίζει με αγάπη και τα μάτια μου με δάκρυα από ευγνωμοσύνη που τον έχω! 

Να είναι υγιής κι ευτυχισμένος πάντα! Μόνο αυτό θέλω! Και το ίδιο εύχομαι για όλα τα παιδάκια του κόσμου! Επίσης εύχομαι στα κορίτσια που προσπαθούν να τα βοηθήσει η Παναγία μας να βιώσουν το μεγαλείο της μητρότητας γιατί δεν υπάρχει κατά την γνώμη μου κανένα συναίσθημα δυνατότερο και ομορφότερο από αυτό!💗

Κοριτσάκι μου καλό!! Να σου ζήσειι! Να είναι πάντα γερός και δύνατος!!! Σ εύχομαι ολόψυχα σύντομα να του χαρίσεις ένα αδερφάκι🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κορίτσια που κάνατε σπερματέγχυση μπορείτε να μου πείτε πόσο σας πήγε το συνολικό κόστος και αν κάνατε και τεστ κορονοιού? 

Κορίτσι μου εμένα το συνολικό κόστος μαζί με ενέσεις και φάρμακα ήταν 800 ευρώ, τον Δεκέμβρη έκανα όμως που δεν υπήρχε θέμα κορονοιού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου ακριβώς πριν από 4 χρόνια τέτοια ώρα ήρθε στον κόσμο...

Ότι σπουδαιότερο έχω! 

Ότι πιο όμορφο έχω αντικρίσει!

Ότι πιο γλυκό!

Ότι με γεμίζει!

Ότι με κάνει πραγματικά ευτυχισμένη!

Ότι δίνει νόημα στην ζωή μου!

Ο γιος μου!😊

Και θα μπορούσα να πω χιλιάδες πράγματα για αυτόν γιατί όταν τον σκέφτομαι η καρδιά μου πλημμυρίζει με αγάπη και τα μάτια μου με δάκρυα από ευγνωμοσύνη που τον έχω! 

Να είναι υγιής κι ευτυχισμένος πάντα! Μόνο αυτό θέλω! Και το ίδιο εύχομαι για όλα τα παιδάκια του κόσμου! Επίσης εύχομαι στα κορίτσια που προσπαθούν να τα βοηθήσει η Παναγία μας να βιώσουν το μεγαλείο της μητρότητας γιατί δεν υπάρχει κατά την γνώμη μου κανένα συναίσθημα δυνατότερο και ομορφότερο από αυτό!💗

Να τον χαίρεσαι κορίτσι μου γερός και δυνατός να είναι πάντα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

90 ευρώ το τεστ κορονοιου απαραίτητο να είναι του τελευταίου πενθημερου πριν πας. 140 στο γιατρό κ 130 στην κλινική. Πριν 15 μέρες όλα αυτά. Περιοχή Θεσσαλονίκης. 

Κορίτσι μου πολύ καλή τιμή. Φοβάμαι στην Αθήνα πρέπει να είναι πιο ακριβά. Ανάλογα βέβαια και που θα την κάνεις. Τεστ κορονοιού κάνατε και οι 2?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσι μου εμένα το συνολικό κόστος μαζί με ενέσεις και φάρμακα ήταν 800 ευρώ, τον Δεκέμβρη έκανα όμως που δεν υπήρχε θέμα κορονοιού.

Σ ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Δε θα κάνω ενέσεις οπότε σίγουρα δε θα είναι 800. Πόσα πράγματα κάνουμε για ενα θαυματάκι? 😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Δε θα κάνω ενέσεις οπότε σίγουρα δε θα είναι 800. Πόσα πράγματα κάνουμε για ενα θαυματάκι? 😥

Τα φάρμακα ναι είναι ανάλογα. Οι ενέσεις αλτερμον πήγαν 35 ευρώ η μία οπότε βάλε επί 7.....όταν πήρα κλομιφαινη δεν ήταν τίποτα το ποσό. Αυτό το θαυματακι τα αξίζει όλα αλλά έχει πολύ ψυχικό πόνο όλο αυτό.....πολύ κόπο κ δάκρυ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κορίτσι μου πολύ καλή τιμή. Φοβάμαι στην Αθήνα πρέπει να είναι πιο ακριβά. Ανάλογα βέβαια και που θα την κάνεις. Τεστ κορονοιού κάνατε και οι 2?

Τεστ μόνο εγώ έκανα. Άλλη αγωνία κι εκεί! Να σκέφτεσαι βρε λες να είχα κολλήσει κ να ήμουν ασυμπτωματική? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Δε θα κάνω ενέσεις οπότε σίγουρα δε θα είναι 800. Πόσα πράγματα κάνουμε για ενα θαυματάκι? 😥

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kikip είπε:

Τα φάρμακα ναι είναι ανάλογα. Οι ενέσεις αλτερμον πήγαν 35 ευρώ η μία οπότε βάλε επί 7.....όταν πήρα κλομιφαινη δεν ήταν τίποτα το ποσό. Αυτό το θαυματακι τα αξίζει όλα αλλά έχει πολύ ψυχικό πόνο όλο αυτό.....πολύ κόπο κ δάκρυ.....

Εύχομαι να έρθει γρήγορα κορίτσια μου και ΧΑΛΑΛΙ όλα!! Και τα λευτά και το δάκρυ και ο ψυχικός πόνος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kikip είπε:

Τεστ μόνο εγώ έκανα. Άλλη αγωνία κι εκεί! Να σκέφτεσαι βρε λες να είχα κολλήσει κ να ήμουν ασυμπτωματική? 

Εγώ ήμουν σίγουρη ότι δεν είχα μείνει γιατί δεν είχα απολύτως κανένα σύμπτωμα!! Ούτε κάν το στήθος που κάποτε πρίζεται!! Εννοείται όμως ότι το τεστ το έκαναα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Οι λαμαρίνες ξαναγίνοντε αγαπη οι άνθρωποι οχι.ηταν η κακία η ωρα . Κ γω τις προαλες δε ηθελα ν τν παιδεψω κ τ λεω θα παρω τ αμαξι ν παω εκει Κ μ λεει ουτε π να τ σκέφτεσαι θα σ παω εγω όπου θες. Κ μετα σκεφτόμουν μονη μ ότι μωρε η κακία η ωρα κ αυτή τη μια φορά μπορει ν γινει.  

Όπως τα λες τ ίδιο μ είπαν κ μένα κ μου χει μείνει..ότι τα πράγματα φτιάχνονται οι άνθρωποι όχι.. κ όπως τ λες σε μια στιγμή μπορεί να γίνει τ κακό, κ εγώ εκείνη τη μέρα τ είπα θα πάω μόνη μ να μη ξυπνάς εσύ νωρίς να με τρέχεις πριν τη δουλειά γτ παιδεύεται κάθε μέρα, κ είδες τι έγινε με μια φορά..οπότε να προσέχεις κ να αφήνεις κ τον άντρα σ να σε προσέχει!! 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Όπως τα λες τ ίδιο μ είπαν κ μένα κ μου χει μείνει..ότι τα πράγματα φτιάχνονται οι άνθρωποι όχι.. κ όπως τ λες σε μια στιγμή μπορεί να γίνει τ κακό, κ εγώ εκείνη τη μέρα τ είπα θα πάω μόνη μ να μη ξυπνάς εσύ νωρίς να με τρέχεις πριν τη δουλειά γτ παιδεύεται κάθε μέρα, κ είδες τι έγινε με μια φορά..οπότε να προσέχεις κ να αφήνεις κ τον άντρα σ να σε προσέχει!! 💞

Ναι μωρέ σκεψου δε δουλεύει ακόμα αλλα ξυπναει καθημερινά δευτερα με Παρασκευή  στις 8 να με παει. Κ μετα δε κοιματε δε μπορεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η A&O είπε:

Όχι απλά έπαθα το ίδιο...το έχω και πάνω από χρόνο. 🙁

Και εγω κοριτσι μου δεν μ εδωσαν αγωγη δυο γιατροι κιολας !!! Τωρα εκλεισα σε αλλον για να δουμε επιζω ολα να ειναι καλα εχω αγχωθει και στεναχωρηθει !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ θα περιμένω γιαυι η περίοδος μου κλασσικά είναι ότι να ναι. Αν κ είδαμε ποτέ έγινε η ωορρηξία!!! 

 

Εύχομαι να μην είναι αναποδια της κυρίας και να ετοιμάζεται το αδερφάκι :) :)

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Μακάρι κορίτσι μου! Σίγουρα θα περιμένω από Δευτέρα να δω τι θα κάνω. Τεστ πάντως δεν αγοράζω θα πάω επιτόπου για χοριακη. 

Τη Κυριακή ήμουν στον Άγιο Νικόλαο είδα μια κοπέλα με τούρλα τη κοιλίτσα και σκεφτόμουν φαντάσου να είναι η φρογκελ!!! 

Να πας αγαπημένη μου Δευτέρα πρωί πρωί και να είναι τέλεια τα νέα σου..την Κυριακή δεν κυκλοφορησα άγιο πηγαμε  μετά την Ιεράπετρα σε μια παραλία..:) ήρθατε θάλασσα η μόνο βόλτα???αν ήμουν εγώ θα ήθελα πολύ να μου μιλήσεις πάντως χαχαχαχα να πιούμε μια μπύρα ρε παιδί μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κοριτσάκι μου καλό!! Να σου ζήσειι! Να είναι πάντα γερός και δύνατος!!! Σ εύχομαι ολόψυχα σύντομα να του χαρίσεις ένα αδερφάκι🤗

Ευχαριστώ πάρα πολύ Αντρεα μου!🥰 Κι εσύ ότι επιθυμείς! Του χρόνου εύχομαι ολόψυχα να κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Να τον χαίρεσαι κορίτσι μου γερός και δυνατός να είναι πάντα!!!! 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!💗 Κι εσύ να χαίρεσαι το κουκλάκι σου! Κι εύχομαι του χρόνου να τους έχουμε χαρίσει αδερφάκια!

Διάβασα πιο πάνω ότι έχεις καθυστέρηση! Αχ μακάρι να έχουμε ευχάριστα!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η A&O είπε:

Κορίτσι μου να είναι καλότυχος!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!😘 Κι εσύ ότι επιθυμείς! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου ακριβώς πριν από 4 χρόνια τέτοια ώρα ήρθε στον κόσμο...

Ότι σπουδαιότερο έχω! 

Ότι πιο όμορφο έχω αντικρίσει!

Ότι πιο γλυκό!

Ότι με γεμίζει!

Ότι με κάνει πραγματικά ευτυχισμένη!

Ότι δίνει νόημα στην ζωή μου!

Ο γιος μου!😊

Και θα μπορούσα να πω χιλιάδες πράγματα για αυτόν γιατί όταν τον σκέφτομαι η καρδιά μου πλημμυρίζει με αγάπη και τα μάτια μου με δάκρυα από ευγνωμοσύνη που τον έχω! 

Να είναι υγιής κι ευτυχισμένος πάντα! Μόνο αυτό θέλω! Και το ίδιο εύχομαι για όλα τα παιδάκια του κόσμου! Επίσης εύχομαι στα κορίτσια που προσπαθούν να τα βοηθήσει η Παναγία μας να βιώσουν το μεγαλείο της μητρότητας γιατί δεν υπάρχει κατά την γνώμη μου κανένα συναίσθημα δυνατότερο και ομορφότερο από αυτό!💗

Να τον χαιρεσαι κοριτσι μου!!!Να είναι παντα υγιης και ευτυχισμενος!!!Συγκινήθηκα πολυ με αυτα που εγραψες!!!❣❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Να τον χαιρεσαι κοριτσι μου!!!Να είναι παντα υγιης και ευτυχισμενος!!!Συγκινήθηκα πολυ με αυτα που εγραψες!!!❣❣❣

Σε ευχαριστώ πολύ ntinaki μου!🥰  Ότι καλύτερο και σε εσένα κορίτσι μου! Ότι έχεις ονειρευτεί στη ζωή σου να το βρεις μπροστά σου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η A&O είπε:

Πόσες μέρες την πήρες? Γιατί συνήθως τη ξεκινάς μετά την περίοδο και την παίρνεις για 7 ημέρες. Οπότε τη 12η μέρα ξεκινάς επαφές, άρα μπορεί να πρόλαβες τις γόνιμές σου μέρες. Τι σου βρήκαν αν επιτρέπεται?

Όχι την ξεκίνησα τη περασμένη Πέμπτη.. Εθχε τελειώσει η ωορρηξία...... Ωορρηξία είχα 32η ημέρα.... Τώρα δε ξέρω που βρίσκομαι. Κάπου 47!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Εύχομαι να μην είναι αναποδια της κυρίας και να ετοιμάζεται το αδερφάκι :) :)

Να πας αγαπημένη μου Δευτέρα πρωί πρωί και να είναι τέλεια τα νέα σου..την Κυριακή δεν κυκλοφορησα άγιο πηγαμε  μετά την Ιεράπετρα σε μια παραλία..:) ήρθατε θάλασσα η μόνο βόλτα???αν ήμουν εγώ θα ήθελα πολύ να μου μιλήσεις πάντως χαχαχαχα να πιούμε μια μπύρα ρε παιδί μου..

💕💕🤓🤓Θα φανεί... Αύριο θα μετρήσω κ θερμοκρασία το πρωί κ θα σας πω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

 

Εύχομαι να έρθει γρήγορα κορίτσια μου και ΧΑΛΑΛΙ όλα!! Και τα λευτά και το δάκρυ και ο ψυχικός πόνος!!

Αυτό λέω κι εγώ. Χαλάλι όλα. Όταν έρχεται μια τόσο όμορφη στιγμή τα ξεχνάς όλα.  Σα να διαγράφονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Και εγω κοριτσι μου δεν μ εδωσαν αγωγη δυο γιατροι κιολας !!! Τωρα εκλεισα σε αλλον για να δουμε επιζω ολα να ειναι καλα εχω αγχωθει και στεναχωρηθει !!!!

Επειδή μιλάς για φλεγμονή πώς βγάλανε αυτό το συμπέρασμα? Έκανες καλλιέργεια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Τεστ μόνο εγώ έκανα. Άλλη αγωνία κι εκεί! Να σκέφτεσαι βρε λες να είχα κολλήσει κ να ήμουν ασυμπτωματική? 

Εμάς μας ζητάνε και απ τους 2. Εκτός κι αν δεν κατάλαβα εγώ καλά. Αλλά εντάξει δεν πειράζει. Έτσι κι αλλιώς εγώ θα πάω το Σεπτέμβρη οπότε μέχρι τότε θα μου τα ξανά πει ο γιατρός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι την ξεκίνησα τη περασμένη Πέμπτη.. Εθχε τελειώσει η ωορρηξία...... Ωορρηξία είχα 32η ημέρα.... Τώρα δε ξέρω που βρίσκομαι. Κάπου 47!!!

Πόσες μέρες κύκλο έχεις? Τόσο μεγάλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...